PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 517
ocen
4,1 10 1 51517
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

1000 podpisów i wysyłamy petycję do TVP o zakończenie tego niekończącego się nudnego dziadostwa za które płacimy abonament i za pseudoaktorów tam występujących. Serial jest obecnie totalnie denny i żenujący, ciągnie się jak flaki z olejem i nie ma prawie nic wspólnego z życiem, na mordy Mroczków i Cichopek juz nie idzie patrzeć, zajmuje tylko cenny czas antenowy. Każdy wpis tu będzie uznany jako głos przeciw temu badziewiu.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Zgadzam się z Tobą. Jestem za! Wpisujcie się:)

Billy_Jean

Ja też. Zamiast tego dna mogliby np. puścić Allo, Allo :)

ocenił(a) serial na 1
Billy_Jean

jestem za ,wzamian serial skrzydla ,lub przyjaciele

ocenił(a) serial na 1
Billy_Jean

jestem za zakończeniem tej farsy. jeżeli publiczna chce nadal puszczać
małowartościowe szmatławce, niech stworzy nowy kanał który będzie na
okrągło puszczał m jak miłość, barwy nieszczęścia, klany i plebanie.

ocenił(a) serial na 10
Billy_Jean

ludzie dajcie spokój jak tak bardzo nie chcecie tego oglądac-to proste nie oglądajcie. Nie zabierajcie przyjemności innym ludziom,którzy z chęcią śledzą ten serial.
Wszyscy mają swoje ulubione seriale i pomyślcie sobie ,że to ulubiony serial wielu ludzi a to że Wam się nie podoba to nie znaczy że od razu musi zniknąć w anteny!

ocenił(a) serial na 3
krzych88

masz rację a co gorsze pojawiają sie nastepni "aktorzy" (Teodorska) -już nie będe tego oglądal bo to kpina z widza,kiedyś było dobre ale teraz powinno byc zakonczone żeby wstydu nie robić dobrym aktorom(Pyrkosz,Lipowska,Ostałowska).

ocenił(a) serial na 5
ganz74

Też jestem za!! Tylko co powiedzą stare babcie które to oglądają??

ocenił(a) serial na 1
agata116

Widzowie są jak studnia bez dna. Jak skończy się jedno zacznie się drugie, wię nie ma się co martwić :)

Jestem jak najbardziej za. Czas skończyć z krzywdzeniem polskiej publiczności. Wolałbym coś ambitnego, ewentualnie program o polskiej pisowni. Może oduczyłoby to większość społeczeństwa popełniania błedów ortograficznych.

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 2
krzych88

Jestem absolutnie, za bo jak każdy kinoman doskonale wiem że M jest jak Morderstwo a nie jak miłość. Pozdro dla kumtych.

ocenił(a) serial na 2
Lucky_luke

Cholera przecinek w złym miejscu dałem...

krzych88

ja moge nawet podpisac sie 1000 razy, za kazdym razem innnym charakterem byleby to wkoncu zdjeli z anteny!

użytkownik usunięty
krzych88

Ja także jestem za. Również niech zdejmą Modę na Sukces

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Koleś, pomyśl trochę, co taka petycja Ci da? Dopóki serial będzie miał zadowalającą liczbę widzów, dopóty będzie puszczany.

ocenił(a) serial na 2
grzegorz_021

Umówmy się tak, wiadomo że nie zdejmą tego serialu z anteny, ale przynajmniej policzymy ilu serial ma zagorzałych przeciwników.

ocenił(a) serial na 7
Lucky_luke

.próbuję zachować stoicyzm.

ocenił(a) serial na 2
Aniass_La_Ct

Wiesz ty chociaz co to jest stoicyzm?
Gdzie ta petycja! Dawac ja tu! xD

krzych88

No no, Gosciu kolorowy,
Uwazaj sobie...

krzych88

Popieram w końcu trzeba to skończyć, żeby baby dały nam żyć i przestały ten syf oglądać. I dawały zarabiać braciom mrok i innym pseudo aktoreczkom w stylu cichopek i muchom.

ocenił(a) serial na 2
truebezi

Ty się bab nie czepiaj, bo audycje meczów też bym zdjął z anteny, jak ktoś chce je oglądać niech se kupi Euro Sport czy jak tam się nazywa ten sportowy kanał. A "M jak Miłość" ogląda ponoć 20% polaków więc pewnie mnóstwo facetów w tej ekipie też się znajdzie.

ocenił(a) serial na 1
Lucky_luke

i ja! 17-ty

Lucky_luke

Skąd wiesz geniuszu że przepadam za oglądaniem meczów, więc się mnie nie czepiaj i oglądaj sobie facet dalej ten serialik który daje utrzymanie miernotą.

ocenił(a) serial na 2
truebezi

Skąd wiesz geniuszu że "M jak Miłość" oglądam, przecież napisałem na początku wyraźnie że chętnie podpiszę petycję. Stwierdziłem jedynie że nie tylko baby oglądają ten serial, więc się nie spinaj.

krzych88

Masz mój głos. Może wtedy będzie Liga Mistrzów również we wtorki (płonne nadzieje).

Drowning_Man

Jestem za! Koniec marnowania świetnego czasu antenowego! MichałU2 - świetny pomysł:D

krzych88

Jestem za. Ten serial to już jak amerykańska telenowela Moda na Sukces...włączysz po 2 miesiącach przerwy i ciągle dzieje się to samo. Kiedyś ten serial naprawdę wciągał a obecnie płakać mi się chce jak widzę tą "arcycudowną" fabułę. Jest już tak nudno, że bardziej chyba być nie może.

użytkownik usunięty
krzych88

Ja też za. Już dawno powinni przestać tą chałe nagrywać

użytkownik usunięty
krzych88

Ja też za. Już dawno powinni przestać tą chałe nagrywać

ocenił(a) serial na 3

Również jestem za. Wolałbym oglądac jakąś komedię niż wyczyny czerstwych aktorów grających w serialu pozbawionego logicznej i prawdopodobnej fabuły.

krzych88

ja się pod tym podpisuje! wywalcie ten serial oraz mroczków i cichopek z telwizji, bo są żałośni...

krzych88

ja i moi rodzice jesteśmy za
pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 1
krzych88

masz moje błogosławieństwo! :D powodzenia!

Paracelsus

I ja się podpisuję :D Trzeba postawić kres durnym serialom w TV

ocenił(a) serial na 2
krzych88

Ja i mój pies jesteśmy za, babcia też pewnie by poparła.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Macie moje pełne poparcie. Podpisuje się pod tym rękami i nogami xD

użytkownik usunięty
krzych88

Nieee, ten serial nie może się skończyć. Z czego się będziemy śmiać w poniedziałki i wtorki wieczorem?

ocenił(a) serial na 1

Można było by się śmiać jak by to było śmieszne, ale niestety nie jest.
Jestem za zdjęciem !

przemo_sob

Najgorsze jest jednak to, moi drodzy, iż ten serial ogląda średnio 8 milionów Polaków. Na dowód dane AGB Nielsen Media Research:
http://www.agbnielsen.pl/2008-11-16,1301.html

ocenił(a) serial na 5
Mimi_Yoshi

popieram :D
zamiast serialu dawali by retransmisje meczów ligowych :P

ocenił(a) serial na 3
schacal

poopieram ;D
jakieś dobre filmy albo mecze w tym czasie mogliby puszczać..
a jak chcą seriale to niech zakupią coś normalnego!
pozdrawiam xD

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Ja też się dopisuję! Tego się nie da oglądać!!!

djtiesto

Bose ludzie, jak wam przeszkadza ten serial to nie włączajcie w porze jego nadawania tvp 2. Serial od lat ma jedną z najwyższych oglądalności i nie prędko zniknie z ekranu. Bo niby dlaczego by miał? Nikt wam nie karze tego oglądać no i nie jesteście sami. To normalne, że jedno nam się podoba a inne nie ale na Boga - nie bądźcie egoistami!

użytkownik usunięty
krzych88

NIE LICZ W TYM MOJEGO GŁOSU BO SIĘ Z TOBĄ NIE ZGADZAM.
NIE WIEM DLACZEGO TAK SĄDZISZ BO CIĘ NIE ZNAM LECZ UWAŻAM ŻE SERIAL JEST JESZCZE CAŁKIEM CAŁKIEM, JEST DOBTY.
ALE ZASTANÓW SIĘ NAD MODĄ NA SUKCES TO ONA POWINNA ZNIKNĄĆ Z TELEWIZJI A NIE M JAK MIŁOŚĆ.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Jestem za!! Jest to serial, który "ogłupia" ludzi. Dialogi są co najwyżej wywołuja u mnie śmiech.

krzych88

Ok, rozumiem że Tobie serial się nie podoba. Skoro tak jest nie musisz go oglądać. Ale po co od razu petycja o zdjęcie z anteny? Są ludzie którym się to podoba, i to dla nich jest ta produkcja. Niektórzy od środy już nie mogą doczekać się na kolejny odcinek, a jak ktoś zauważył takich ludzi jest 8 milionów!! O czymś to świadczy chyba, prawda?
Zresztą nie zgadzam się również ze stwierdzeniem że wszyscy aktorzy występujący w nim są pseudoaktorami. Również nie jestem zwolenniczką tego typu seriali, programów i mas, lecz po co odbierać ludziom coś co im sprawia przyjemność? przecież dokonują wyboru świadomie. Oglądają to co chcą. Ty i ja też mamy do tego prawo. A skoro nie chcesz płacić abonamentu za coś co ci nie odpowiada, to nikt ci tego nie zabroni. Nie korzystaj z usług telewizji publicznej. Lub wybierz inną, nie za bardzo się na tym znam, ale wydaje mi się jest możliwość wybrania programów w ramach abonamentu. Więc zamiast zaprzątać sobie głowę petycjami, podpisami?
pozdrawiam, magda.

ocenił(a) serial na 1
magda_pojawa

Ta szokująca liczba zwolenników, może świadczyć o słabej palecie kanałowej, że tak sobie pozwolę określić, ewentualnie o gnuśnięciu i wielką niechęcią do zmian. Bo to że ludzie chcą oglądać jedno i to samo przez lata jest właśnie szokujące i nieprawdopodobne.

Niestety, ale takie seriale trzeba po prostu z anteny zdjąć. One nigdy się nie skończą, będą trwały przez wieki, dopóki w końcu telewizja publiczna nie upadnie (co prawda już dawno podupadła, ale do całkowitego upadku, przy jej powszechności jeszcze trochę czasu zostało).

To jest nic innego jak usilne trzymanie się tonącego okrętu. Ludzie nie chcą zmian, bo od czasów "Klanu" nasza boska TV przestała im przypominać o zmianie. I tak Klanisko dociągnie do kolejnego 10-lecia, a D jak dłużyzna pociągnie przynajmniej jeszcze 20 lat. I tak dalej i tak dalej i tak dalej. A gdzie w tym wszystkim jakiś sens?

Dlaczego polska "sztuka" filmowa osiągnęła poziom stagnacji? Czy warto siedzieć i marnować umiejętności tylko w jednym projekcie. To smutne, że w obliczu współczesności i tylu możliwości jakie stawia świat, polską publiczność karmi się opowieściami o życiu które ciągnie się, ciągnie się i ciągnie.
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że w obliczu nagromadzenia się innych kopii o wszystkim i o niczym, większość zapomni o czym właściwie jest polski serial? Bo nie będzie potrzeby o tym pamiętać, jeśli ciągle będzie emitowany?

OCZYWIŚCIE POTWIERDZAM RAZ JESZCZE MÓJ PODPIS :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 7
akira894

Moim daniem powinna zostać założona petycja o zakoczenie i usunięcie tego tematu...
Idealna perspektywa...

użytkownik usunięty
Aniass_La_Ct

Popieram również!

ocenił(a) serial na 1

Jestem za.(i wszystko jasne)

None200

jestem za.
kiedyś oglądałam bo mnie interesował obecnie przestałam oglądać zbyt denna fabuła, po prostu nudny si eten serial zrobił

ocenił(a) serial na 6
nataleczkafr

podpisuje się obiema rękami i nogami. Dość żenady w polskiej telewizji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones