PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 533
oceny
4,1 10 1 51533
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

1000 podpisów i wysyłamy petycję do TVP o zakończenie tego niekończącego się nudnego dziadostwa za które płacimy abonament i za pseudoaktorów tam występujących. Serial jest obecnie totalnie denny i żenujący, ciągnie się jak flaki z olejem i nie ma prawie nic wspólnego z życiem, na mordy Mroczków i Cichopek juz nie idzie patrzeć, zajmuje tylko cenny czas antenowy. Każdy wpis tu będzie uznany jako głos przeciw temu badziewiu.

ocenił(a) serial na 1
nataleczkafr

jestem za !! teraz już nie wiedzą co wymyślać !! że Hanka alkoholiczką i jakies inne durne historie!! a aktorzy wcale nie moge pokazać na co ich stać!! bo np. Małgosia Kożuchowska to jest żenada że ona się zgodziła na role wtakim gównie i coś czuje że pewnie zginie w wypadku samochpodowym po pijaku i odejdzie z tego badziewia !! a o Cichopek,Mroczkach nie wspomnę już mnie mdli !! I nie wiem co tam robi IBISZ!! no sorry Cichopek go wkręciła na 200% !!

nataleczkafr

Oczywiscie jestem za :)- Nic sie nie dzieje a jak kiedys byli mi obojętni aktorzy tego "serialu" to dzis kazdego nienawidze .... STOP -

ocenił(a) serial na 3
nataleczkafr

Jestem za ściągnięciem tego gówna z anteny.Kiedyś to oglądałem,bo były nawet ciekawe wątki.Teraz robi się z tego opera mydlana.Oto co TVP robi z abonamentem,zamiast produkować filmy o ciekawej tematyce albo seriale historyczne w rodzaju "Czasu honoru" itp,to pakuje pieniądze w serial który nie ma najmniejszego sensu.Robi się z tego polska "Moda na sukces".Przy okazji zapytajcie się TVP czy zamierza zdjąć serial z anteny,z pewnością wam odpowiedzą,że dopóki serial przynosi zyski to będzie leciał w telewizji.

ocenił(a) serial na 3
nataleczkafr

Ja tez jestem za .

nataleczkafr

PS. ZGADZAM SIĘ Z nataleczkafr

None200

Jestem za. Rzygać już sie chce tym drentwym serialem. Już nawet klan mnie tak nie denerwuje jak to badziewie.

użytkownik usunięty
None200

również uważam iż ten 'serial' jest (nie ukrywajmy) skazą polskiej
telewizji xD ale myślę, że 1000 osób nic nie znaczy w stosunku do kilku
tysięcy fanów serialu ;P

ocenił(a) serial na 1
None200

Bez dwóch zdań ten serial powinien zniknąć z anteny, podobnie jak mroczni, cichocipek i mucha .

None200

jestem za xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

None200

Teraz chcecie żeby zdjeli m jak miłość,dadzą inny film też bedziecie mieć problem!Bo przecież polakowi nie dogodzi!
Jakby nie łatwiej było poprostu tego nie ogladać jak wam sie nie podoba.

ja za tym serialem nieprzepadań ale mimo wszystko NIE popieram tego co piszecie, to że nam się to nie podoba to nieznaczny że wszystkim, gdyby M jak miłość się ludziom nie podobało to by nie oglądali a w Polsce to jest jeden z najpopularniejszych serialów i ma bardzo liczą widownie, róże są gusta to co nam się podoba nie musi podobać się innym i na odwrót.

krzych88

Również jestem za! To jest żałosne po prostu. W między czasie tego dennego serialu czasami leci naprawdę dobry mecz (chodzi o wtorek, Liga Mistrzów). Nawet jeśli nie mieliby kasy na wykupienie to mogliby puścić coś lepszego niż ten nudnawy serial.

ocenił(a) serial na 7
misk0

Moim zdaniem powinna zostać założona petycja o zakończenie i usunięcie tego tematu...
Idealna perspektywa...

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Zgadzam sie z aniass ale wpisuje sie mimo wszystko bo nienawidze tego serialu...

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Wpisuję się.

credens

Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie gdyby w końcu zdjęli to gówno z anteny, a także śmieci w stylu plebania i klan. przecież to się ciągnie w sposób niemiłosierny, rzygać się chce... do tego mucha i cichopek... żenada. Zamiast nakręcić jakiś fajny serial sensacyjny czy kryminalny to powstają nowe telenowele... czy Polacy nie potrafią już nic ambitnego nakręcić...?

White_Rose05

prawie jak moda na sukces!duł jak widzę to to mnie szlak trafia

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Zgadzam się, serial to kompletne dno. Czym większa liczba odcinków, tym mniej mają pomysłów, a serial się robi coraz gorszy.

krzych88

jestem za
dosc badziewia!!
juz nie moge patrzec na te idealne postacie

ocenił(a) serial na 1
emdeer

Jestem za! A na braci mrok juz w ogole patrzec nie moge

ocenił(a) serial na 1
krzych88

oczywiscie jestem za! <za krótki..............>

ocenił(a) serial na 1
Radkoslaw

Podpisuję się pod petycje i ubolewaniem czekam na rezultaty.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Ja również się podpisuję. Od kilku miesięcy już tego badziewia nie oglądam, nudne to i głupie, mogliby zamiast tego coś lepszego dać.

Keira_16

wchodze w to :)

ocenił(a) serial na 4
Mnih

Ja takze sie wpisuje.
Mogliby puscic wiecej Dr.House ale czegos innego

foemka

Zgadzam się z foemka - więcej Dr House'a !!

krzych88

prosze mnie dopisać
jak tlyko patrze na ten serial od razu żygam ;d;d

Kolorowa412

Jestem za, bo wkurza mnie, że miast porządnych filmów, seriali ,programów itd. TVP opieprza nas takimi badziewiami! Dno! Jestem, jestem za, żeby tylko ta szmira się skończyla po 1000-kroć jestem za!

!!Co to wogóle za obrzydliwe, durnowate seriale w TVP lecą?! I na Polsacie? I na TVN? M jak Miałkość ma jeszcze taką oglądalność, że ta petycja i tak nic nie da, ale do cholery, jestem za!!! Wywalić to gówno! Na zbity leb!!!

Filmnoir

Nie łudźcie się, że TVP zdejmie serial z anteny. Nie zrobi tego, gdyż zgarnia za niego duuuużą kasę.
A mi wszystko jedno czy zdejmą czy nie. Ja bym wolał by zdjęli ,,Złotopolskich"...

kacperpiotrkow2

Niech zdejmą te wszystkie śmieci. Cholera niech zdejmą "Modę na sukces". Zresztą co mi tam? Mam w d... niech kręcą odcinek 533145644345663477764444444444444444333333333333/

Filmnoir

I niech jeszcze zabronią grać Kasi Cichopek:)

Filmnoir

I Mroczkom też

Filmnoir

Podpisuję się! Więcej "Hous'a", więcej "Lost'ów", won z badziewiem!

ocenił(a) serial na 2
krzych88

jestem za zakończeniem serialu, masz mój głos

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Oczywiście, że się wpisuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OCENA SERIALU 1/10 a dlaczego nie ma 0?!

krzych88

Jestem za pacyfikacją 'M jak Miłość'!


Roxley

I to jest ta cholerna misja TVP. Denny serial z pseudo-aktorami typu Mroczki i głupie programy tv typu taniec na lodzie promujący te głupie, nieutalentowane, prostackie pudło zwane Dodą.

ocenił(a) serial na 3
krzych88

Podpisuję się rękami i nogami. Jest to kolejny dowód na to, jak naszej kochanej TVP potrzebna jest likwidacja abonamentu, bo jak widać z misją TVP nia ma za duzo do czynienia.

czyzak_007

Jestem ZA. Całym sercem, dusza, watrobą i wszystkim innym popieram akcje. :D

krzych88

Podpisuje się!! Jestem jak najbardziej za!!

eiv

A tak bardzo przeszkadza że jest puszczany?? zmuszają was żeby go oglądać, przywiązują do krzesłą i niczym w mechanicznej pomarańczy Kubricka karzą oglądać zakładająć na oczy rozwieracz. Przyznam się że oglądam te chujnostwo z przyzwyczajenia. O dziwo strasznie wciąga a jest 2 razy w tygodniu tylko i to często tylko raz przez jakieś inne programy. Jestem za dalszą emisją:P:P:P

krzych88

Jestem całkowicie za . niech go zdejmą , wole zeby nic nie mieli puszczac niż to coś

krzych88

PROTESTUJE PRZECIWKO TEJ PETYCJI ! CHCECIE MI ZABRAĆ MÓJ ULUBIONY SERIAL KOMEDIOWY ! Nie róbcie mi tego! Załamie się nerwowo! aaaaaa! Gdzie są moje żyletki ??!!

krzych88

.................Mój podpis też masz:):):)

ocenił(a) serial na 4
khamul189

Aż tak was to wszystkich boli nie lubię tego serialu dlatego nie oglądam
jak się wam nie podoba to po co oglądacie odwalcie sie od niego sa ludzie którym się podoba i nic wam do tego

krzych88

przez tą petycje nasze babcie nie będą miały co oglądać

no..... ale popieram :D

ocenił(a) serial na 5
krzych88

Jestem również za tym żeby to gówno znieść z TVP2 . :D

luzak22luzak

Ja też całym sercem i duszą z wami, podpisuję się rękoma i nogami! Ale gdyby na serio to zdjęli... już widzę minę mojej... ummm... "koleżanki" z klasy, ona lamentuje, kiedy w środę zamiast MjM puszczają Ligę Mistrzów... po zdjęciu chyba popełniłaby samobójstwo.

miss_impolite

Witajcie!
Już się podpisałem, ale nie mogę się cholera powstrzymać...

Już wolę "Plebanię"...
..albo "Klan"

Filmnoir

"M jak Miałkość"
z życia wzięte..
No.. kilkoro mych znajomych też by lamentowało, gdyby to ścierwo zakończono. Hehehe..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones