PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 529
ocen
4,1 10 1 51529
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

1000 podpisów i wysyłamy petycję do TVP o zakończenie tego niekończącego się nudnego dziadostwa za które płacimy abonament i za pseudoaktorów tam występujących. Serial jest obecnie totalnie denny i żenujący, ciągnie się jak flaki z olejem i nie ma prawie nic wspólnego z życiem, na mordy Mroczków i Cichopek juz nie idzie patrzeć, zajmuje tylko cenny czas antenowy. Każdy wpis tu będzie uznany jako głos przeciw temu badziewiu.

użytkownik usunięty
Daniela_Lujan_87

Podpisuję się i pozdrawiam.
-antyfan TVP.

użytkownik usunięty
krzych88

masz moje poparcie i podpis. za krótki <br/>

krzych88

Popieram. Jestem za zakończeniem serialu.

rysiek922

Także popieram, jestem za zakończeniem. Ten serial to nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 1
Balve

Nie wiem czy można to nazwać podpisem, ale się podpisuję. Jak chcą dalej kręcić to gówno, to nie za moje pieniądze.

krzych88

Też się przyłączam do tej petycji ! Precz z tym kiblem !

użytkownik usunięty
cOOba

Podpisuję pod petycją się obiema rękami :))

krzych88

jestem za.
ten serial to nieporozumienie.

krzych88

Wątpię by ta petycja cokolwiek zmieniła, ale co tam.
Cichopek-Mroczek TV WON!!!

brueghel21

Zmienię zdanie.
Jestem za usunięciem tego badziewia z tv.
Kogo to jeszcze rusza???
A gdy widzę zatroskaną Barbarę, która wciąż coś gotuje, to mnie to tak wkurza... Typowa wredna teściowa- zawsze się wtrąci do spraw innych...

krzych88

Podpisuję się pod petycją o zakończeniu serialu.

ocenił(a) serial na 1
michu1945

Hiob na da.

krzych88

jestem za. mogliby na dwójce puszczać coś lepszego. mają już hoese'a, więc zamiast tego czegoś mogą puszczać choćby chirurgów.

ocenił(a) serial na 1
PourElle_DianeKruger

Ja też jestem ZA. M jak miłość to po prostu szajs.
Dr House wymiata! :D:D

krzych88

do autora tematu:

jeżeli ci się ten serial nie podoba to go poprostu nie oglądaj- taka moja rada.
A ludziom którzy to lubią, daj oglądać w spokoju, 1000 podpisów- przeciw ale milion chętnych na oglądanie. Pozdrawiam

krzych88

Szczerze to nie rozumiem takich zachowań. Sama serialu nie oglądam, ni mnie grzeje ni ziębi fakt jego występowania na antenie. "Na moje" równie dobrze mogłyby zniknąć chociażby "Ranczo", "Samo życie", "Londyńczycy", czy masa innych polskich i niepolskich seriali (zwłaszcza wszystkie argentyńsko/brazylijskie), ale nie piszę petycji i nie czepiam się nikogo, kto to ogląda. Przecież nie mamy wszyscy jednego telewizora. Co mnie obchodzi, co ogląda mój sąsiad? Fakt, że trochę szkoda czasu antenowego, ale przecież ramówka nie może być podporządkowana tylko jednemu odbiorcy.

ocenił(a) serial na 1
eveline_v

milion razy na tak!
Zniszczmy tą najgorszą produkcję jak kiedykolwiek powstała

ocenił(a) serial na 1
eveline_v

Ja przez tę petycję wpisuję każdy polski serial na formule telenoweli, których jest całą masa i tworzone są m.in. za naszą kasę z abonamentu.. Wszystko jest lepsze od tego gówna (no prawie wszystko ;] )

ocenił(a) serial na 2
aqu32

Zbierz se 1000 podpisow i co z tego ? nic jest milion fanów (sory za powtórzenie napisałbym zgadzam się z ale nicku nie apmitam)

ocenił(a) serial na 2
krzych88

Hahaha. Co Wy myślicie? 1000 zbuntowanych użytkowników portalu Filmweb,
podpisuję się pod petycją o "zakończenie serialu M jak Miłość" myślicie, że
ich coś będzie obchodzić?. Pare milionów osób w Polsce ogląda ten serial, a
więc mają kase. Z komercją się nie wygra. No ale piszcie sobie tą petycje,
ale ja uważam to za żenujące. Będziecie musieli jeszcze z tym wytrzymać
jeszcze kilka dobrych lat. A tak na marginesie, serial oceniam na 2/10.

ocenił(a) serial na 5
krzych88

Jestem za wpisuję się. Powinni już dawno go zdjąć z anteny.

danny_ocean

jestem za, nienawidze ścierwa!!!! pomyślcie, w miejsce tego gówna mogą wstawić jakiś ciekawy amerykański serial i mieć kilka razy większą oglądalność (m jak miłośc oglądają głównie panie w wieku 10-15 lat i 40-75)

krzych88

Mógłby już się skończyć (zaraz spadnie do poziomu "Mody na suces" i wtedy dopiero...). Chociaż, wiele to już do tego nie brakuje. Ludzie marnują wieczory na oglądanie tego serialu, tak z przyzwyczajenia. <mamy odpowiedź na dość wysoką oglądalność>.
Pozdrawiam :D

_Olinka_

Już ten serial zdejmą bo wy tak chcecie, niech sobie leci, ja też oglądam zwłaszcza wątki z Jaroszym czyli znanym i dobrym aktorem Maciejem Kozłowskim, wtedy się coś dzieje, tam nie tylko Cichopki czy Mroczki grają.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Podpisuję się pod petycją wszystkimi dostępnymi rękami.
Czas wreszcie przerwać tę wymiotną flegmę ...

krzych88

Wpisuję się.










użytkownik usunięty
Aisha_

MOIM ZDANIEM TEN SERIAL POWINIEN SIĘ SKOŃCZYĆ !! Z CHĘCIĄ PODPISZĘ SIĘ POD TĄ PETYCJĄ I POSTARAM SIĘ NAMÓWIĆ WSZYSTKICH DOOKOŁA, ŻEBY ZROBILI TO SAMO !
PODPIS: DETI :)

krzych88

Jestem na tak niech ten serial zniknie z anteny.Dość badziewia w telewizji.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

jak najbardziej jestem za już w -11 gniecie to dno fabularne!

paul_van_dyk_87

Podpisuje się nogami i rękami za usunięciem tego. Już za długo to trwa. ;)

krzych88

Dawniej lubiłam ten serial. Teraz mnie on mnie wnerwia. Podpisuję się Mam nadzieję że już niedługo zbierzesz 1000 podpisów.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

"Jestem za a nawet przeciw" ;-) Podpisuję się. Poiwinni w końcu zdjąć ten
gniot z anteny.

krzych88

Ja też się pod tym podpisuję. Z tym już się nie da wytrzymać.

krzych88

serial dla uomnych ludzi :) za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 8
krzych88

To jest głupota - choćbyście zebrali 1000000 podpisów, to nic nie da. Dopóki serial ma wysoką oglądalność, to emisji nie zakończą. A jak na razie oglądalność jest dość spora...

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Dobra też się podpisuje

krzych88

żeby to tak się dało :D
Ja bym zamiast tego puścił Czterech pancernych :P

ocenił(a) serial na 8
sharki87

Iii tam. Ile można tych Pancernych w kółko i to samo oglądać. A w MjM każdy odcinek przynosi coś nowego! :D

blachuy

Także jestem za ;). I równocześnie niech zakończą "Złotopolskich" i "Plebanię", nie wiem co za upośledzeni ludzie to oglądają...

krzych88

Jestem za.
-------------------------------------------------

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Też jestem za. Trzeba tego zabronić, schiz totalny.

lukkli93KCX

Jak najbardziej jestem za. Takie gówniane serialiki już dawno powinny być skończone.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Jestem za. M jak Miłość to shit shites world in the shit.

krzych88

Też jestem za i co z tego ? Myślicie że 1000 osób wystarczy ? Przecież ten serial ogląda średnio około miliona osób więc lepiej dajcie spokój.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Ale gdzie znajdzie sobie tak dobrze płatną pracę Kasia Cichopek? Przecież ona jest taka sympatyczna! A bracia Mroczkowie? Przecież już nikogo nie nabiorą, że umieją grać. A pomyślałeś o całej rzeszy ckliwych bab z wioch, miasteczek i większych miast, którym zabraknie tego dostarczającego nieskończoną ilość wzruszeń "dzieła"?

robokopo

taaa.... sympatyczne :D:D pusta plastikowa lala z Hongkongu i dwa pedałki które zapewne od każdego z czasów szkolnych dostawali po ryju :D:D

ale wiesz co... jak po tylu porażkach i mimo tego że cała Polska wie że "Misiek" Koterski to chłam i tandeta i kompletne beztalencie to i tak ma się gdzie zawsze podziać to i te beztalencia się gdzieś zadomowią. :>

a petycja jak najbardziej za !!!!! kończcie ten shit ;p

KinoManiack

podpisuję petycję. Widzowie zasługują na coś lepszego

ocenił(a) serial na 1
krzych88

jestem za

ocenił(a) serial na 1
krzych88

I ja się pod tym podpisuje .

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Zgadzam się ten "serial" jak niektórzy to COŚ nazywają moim zdaniem jest wielkim nieporozumieniem.
Wolałbym już oglądać stare dobre seriale jak np.: MacGyver, Xena, Hercules, Ziemia 2 i wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones