PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 533
oceny
4,1 10 1 51533
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

1000 podpisów i wysyłamy petycję do TVP o zakończenie tego niekończącego się nudnego dziadostwa za które płacimy abonament i za pseudoaktorów tam występujących. Serial jest obecnie totalnie denny i żenujący, ciągnie się jak flaki z olejem i nie ma prawie nic wspólnego z życiem, na mordy Mroczków i Cichopek juz nie idzie patrzeć, zajmuje tylko cenny czas antenowy. Każdy wpis tu będzie uznany jako głos przeciw temu badziewiu.

Filmnoir

"M jak Miałkość"
z życia wzięte..
No.. kilkoro mych znajomych też by lamentowało, gdyby to ścierwo zakończono. Hehehe..

Filmnoir

Oj, wyszlo nawet dwa razy:) Możnaby wysnuć wniosek, ze ubustwiam "M..." podwójnie.. Cóż... Nawet potrójni

ocenił(a) serial na 1
Filmnoir

jestem za wycofaniem tego szitu
niech wroci we wtorek liga mistrzow
zamiast ludziom pokazac kawalek pilki z najwyzszej polki by sie czegos nauczyli to robia nam sieczke z mozgu takimi serialami jak m jak milosc ktory siega dna
oj tvp wstyd, wielki wstyd, myslalem ze sie na was nie zawiode a tu taka porazka
ja rozumiem ze ten g... ma wielka ogladalnosc ale rownie dobrze, mozecie zrobic big brothera w sejmie i ogladalnosc bedzie jeszcze wieksza
nie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
Terry25

Dokładnie, powinna wrócić liga mistrzów. Na pewno mecz by oglądało więcej ludzi niż m jak milosc, niech to zakończą w końcu

Terry25

Popieram! Macie mój głos :) Żenujący serial

ocenił(a) serial na 9
krzych88

Lepiej zbieraj podpisy do petycji o zbadanie przez specjaliste twojej chorej głowy.Jezuuuuuuu ludzie NIE PODOBA SIĘ TO NIE OGLĄDAJCIE.Przecież to takie proste.

użytkownik usunięty
krzych88

Popieram założycielem tematu, ten serial jest tak denny że srać się chce!

Uważam, że naprawdę powinni zdjąć z anteny "M jak Miłość" a ile masz już podpisów założycielu tematu??

krzych88

Za!!

Przydałoby się ten temat wypromowac na forum ogolnym...

krzych88

Wolę oglądnąć sobie mecz, niż to dno...
Serio, mimo że jestem dziewczyną. I to nie jest żart na prima aprilis. Nienawidzę tego serialu.

EM_DE_KE_AS

eejjjjj ;P ja lubię ten serial (tzn już moze nie az tak jak kiedyś ale przynajmniej mozna się odstresować i w te zazwyczaj nudne wieczory coś pooglądać) i sądzę że wiele osób go lubi (hmm..ja to wiem) i jest ich pewnie wiecej niz mniej wiec ja tez moge stworzyc petycje zeby zostawili ten serial. tylko po co. no wlasnie po co. możecie se pisac, wysylac.. przeciez i tak go nie zdejmą z anteny! oprzytomnijcie. no chyba że to tak dla zabawy, czy tam nie wiem do czego.. pozdrawiam i z szacunkiem do tych co ten serial jeszcze ze tak powiem trawią ;P

ocenił(a) serial na 1
millcia

Ja się pozbyłem telewizora przez takie seriale Obyczajowe, rozumiem 1 czy max. 2 seriale na program tv ale razem z powtórkami to prawie co drugi program w tv to taki głupi serial dla mało ambitnych ludzi kt wolą patrzeć jak jakaś babcia w tv obiera ziemniaki na obiad i rozmawia o jakiś pierdołach, itp.... itd..............

użytkownik usunięty
krzych88

JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA !!!!!!!!!!!!!
TAK SAMO JAK I NA WSPÓLNEJ, SAMO ŻYCIE I INNE BADZIEWIE !!!!!!!!

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Popieram. Usuńcie to gówno!!!za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Daje 10 podpisów, cala moja rodzina nienawidzi tego gowna (za przeproszeniem), poza tym mnie to rybka, jak sie Lucjan miewa, albo czy Hanka Mostowiak zrobila dzis zakupy, taki serial to ja bym mogła z wlasnego zycia nakrecic i bylby ciekawszy ;) zapewne :)

ocenił(a) serial na 1
krzych88

TAK! Mogliby w tym czasie puszczać tyle fajnych seriali, a uparli się na to beznadziejne COŚ! Ile jeszcze to może trwać??

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Nie mogę patrzeć jak moja babcia traci resztę swojego życia na to gówno MORDERCY!

ocenił(a) serial na 1
Drimek

ja też popieram jestem za!!!za krótki <br/>

krzych88

absolutnie się zgadzam i byłabym wdzięczna gdyby to się w końcu skończyło...

ocenił(a) serial na 1
peggy0sue

Za!
Popisuje się wszystkimi kończynami:D

WOLVERINE55

Jestem jak najbardziej za :]







Pozdro :D

ocenił(a) serial na 1
borsuczysko

Popieram waszą akcję. Nigdy więcej "M jak miłość" ani niczego podobnego w telewizji. Nigdy więcej takich gniotów na wizji.

użytkownik usunięty
krzych88

Popieram :)!

znaki... andvanfdbvgxgsdgdsgsgd
xx
x
xmgjbygk,hfjf

Jestem za! To badziewie tylko zajmuje miejsce w ramówce...

ocenił(a) serial na 1
krzych88

JAK NAJBARDZIEJ ZA 1/10 - TO MOJA OCENA SERIAL TO TOTALNY ŻAL

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Ja mam inną propozycję. Zamiast zbierać podpisy niech każdy prawdziwy facet i duza częśc kobiet zrzucą się po 10 groszy na zlecenie zabójstwa tej scenarzystki co skrobie tą szmaścierę i inne kuźwa alternatywne wizje życia. podejrzewam, że by się uzbierało nawet 5 młotów ze spetznazu, którzy służyli w afganistanie.

METABO

scenarzystów jest kilkoro a ty masz wybujałą wyobraźnie. Chce Ci sie pleść takie głupoty??

ocenił(a) serial na 7
krzych88

To że ty nie chcesz tego oglądać .. to nie znaczy że inni też nie chcą .. jak tacy ludzie mnie denerwują! Nikt ci nie każe oglądać!!

A petycje se napisz na swoim tyłku!

ocenił(a) serial na 1
Natalcia_6

SOBIE!!! a nie "SE"!!
prostactwo sie pleni widze na tych forach... WIDAC KTO OGLADA 'M JAK MAILOSC'....

blagam zadbajcie o poprawna polszczyzne chociaz wtedy, kiedy wypowiadacie sie publicznie!!!

ocenił(a) serial na 7
100krotka

Jakiś problem ? Bede pisac jak mi sie podoba !

Idz SOBIE lepiej ogladaj filmy z Miley Cyrus .. czy jak jej tam.

Natalcia_6

Nie będziesz.

Jesteś obywatelem tego kraju i obowiązują Cię zasady poprawnego wyrażania się w ojczystym języku.

ocenił(a) serial na 7
_Garret_Reza_

hahahahahahahahahahahhahahhahahahahahhahahahahhahahahahahaah !

Natalcia_6

Gratuluję.

ocenił(a) serial na 1
_Garret_Reza_

Garret Reza - nie ma co z prostakami dyskutowac, nie ten poziom...

100krotka

Dlaczego?

Ten osobnik prawdopodobnie jest starszy ode mnie. Ale światopogląd to ma 5-latka...

krzych88

podpisuje się mam juz dosc pseudoseriali

krzych88

Ja także jestem za ;] Widzę że znalazło się wielu przeciwników tego badziewia.. :D:D

ocenił(a) serial na 1
iSzil

jestem oczywiscie za zamiast tego czegos mogliby mecz puscic albo chociaz jakis film

sincity

podpisuję się.
czy Polska ma ambicję stworzyć coś równie gównianego jak 'Moda na sukces'?

ocenił(a) serial na 1
iSzil

i'm begin u - niech to sie juz skonczy te całe Alfabety...

krzych88

Skończmy wreszcie tą farsę!!! Tego nie da się już oglądać!!!

krzych88

Jestem za!!

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Popieram autora postu w stu procentach. Czas skończyć z tym gniotem.

sh4d1

http://www.zjakzdrada.pun.pl/viewtopic.php?pid=2#p2 dla antyfanów m jak miłość:)

ewix_xD_xD

Yes Man! :) Czas już skończyc z tym gniotem! :)

SmallCrime

Ja się podpisuję. Pora skończyć z tym kretyństwem, bo powstanie 2
moda na sukces. Jakby to zdjęli to babcie by przeżyły. Ostatecznie
zostałaby moda na sukces, plebania, czy barwy szczęścia. Zamiast
tego mogliby nawet tą ligę puścić. Wszystko byle nie ten idiotyzm!
Precz ze szmirą!


DESTROY :P

Destroy_016

Ja też się pod tym podpisuje, pozdro dla antyfanów tego serialu, w pełni was popieram

krzych88

Przyłączam się do akcji. Zakończyć ogłupiające i zabierające najlepszy czas antenowy tandetne produkcje w stylu m jak miłość, pajacujący na lodzie itp. Wartościowe tematy dostępne są po 23.00. Misja TVP - po prostu kpina!

Vader31

złudne marzenia ;p ;p ;p

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Całkowicie się zgadzam! Masz mój głos wodzu Narodu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones