PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 622
oceny
7,7 10 1 119622
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów
ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 1
anulka88

LINK DO POPRZEDNIEGO (51) TEMATU:
http://www.filmweb.pl/serial/Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w-2009-502112/discussio n/Stefan+i+przyjaciele+%3A%29,2557183


Eh.

ocenił(a) serial na 1
ocenił(a) serial na 1
ocenił(a) serial na 1
anulka88

Anulka, co do wina - takie sobie szczerze mówiąc, no i głowa mnie strasznie po nim bolała. Inna sprawa, że to nie ja je w końcu kupiłam :)

Madame!
Gdybyś była i gdybyś mogła to napisz mi proszę co myślisz o finale TO :D A właściwie to o ostatnich 2-3 odcinkach, bo jestem ciekawa :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

My to jak ogien i woda :D

Pewnie Cie to bedzie tyle interesowalo co zeszloroczny snieg, ale - moim zdaniem :D - final TVD mi dupy nie urwal, mieli lepsze finalowe odcinki, chociaz mimo wszystko ciekawi co bedzie dalej, bo ostatnia scena pokazana i "urwana" :)
"Internat" 7x01 :D :D :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Myślę, że to jednak wina tego konkretnego wina, dam mu jeszcze za jakiś czas szansę, tylko już sama kupię jakieś inne :D

Może nie jest to info na które wyczekiwałam, ale nie żeby mnie kompletnie nie interesowało. Cieszę się - myślę sobie, Anulce dupy nie urwał, to mnie może zachwycić :D Żartuję troszkę :) A tak poważnie to gdyby nie to Steroline, to chętnie bym wróciła do oglądania, bo jestem ciekawa wątku Bonnie, Kaia, Damona po powrocie, no i zastanawiam się jak się pozbyli Elki... Udało mi się przez te parę miesięcy odkąd nie oglądam (widziałam chyba tylko 4 odcinki) uniknąć kompletnie spoilerów, tak tylko o kilku rzeczach w sumie przeczytałam, ale nic mega ważnego. Także właściwie ta ciekawość może mnie jeszcze w jakimś luźniejszym i mniej stresującym momencie znów nakłonić do obejrzenia :P

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Jak skonczymy "Internat" to wrocimy do Originalsow :p Cieszysz sie? :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Właściwie to Ty nie szalejesz za tym serialem, opinie też mamy raczej różne, no a radość to mocne słowo :D Ciężko sprawić żebym się cieszyła z czegokolwiek, musiałabyś się bardziej postarać :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No nie szaleje... Ale jak zaczęłam to skończę... :p
Jakaś wskazówka? :-)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ale jaja, właśnie klikałam w powiadomienie, a tu kolejne od Ciebie, prawie się wystraszyłam :D
Sama chciałabym to wiedzieć, jestem permanentnie nieszczęśliwa, nic tego już chyba nie zmieni :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Zadowolić Cię nie mogę to chociaż wystrasze :-)

Slutty_Pumpkin

Hej, miałam nosa żeby zajrzeć.
A więc finał nie wbił mnie w fotel. O wiele za dużo tego umierania, powrotów, potem znów umierania. Dalhia była bardzo interesująca. Te czarne złe oczy. Wiedźma z krwi i kości. Ale co, było minęło. Właściwie o czym może być sezon nr 3?

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

hej :)
No właśnie dlatego napisałam 2-3 odcinki, bo według mnie to one jakoś tak odbiegały jakością od reszty sezonu. Racja, za dużo tego umierania, na dodatek postaci które dosyć lubiłam :/ Chociaż ja w TO, w przeciwieństwie do TVD lubię niemal wszystkich :D Dalhia była fajna, szkoda tylko, że ją tak szybko załatwili...
O czym 3 sezon? Obawiam się, że głównie o romansach... Klaus prawie wyznał miłość Cami, Cami przyznała, że ma "complicated feelings", Reb i Marcel też zakochani, a na koniec jeszcze Elijah i Hayley czego nie potrafię przetrawić, no ale na Hayley i Klausa już nie ma co liczyć, nie po tym co zrobił jej Klaus, co zresztą jest kolejnym powodem dla którego te ostatnie odcinki mnie zdenerwowały :P
Boję się, że Plec zrobi drugie TVD. 2 dobre sezony, a reszta już nie bardzo.

Slutty_Pumpkin

O kwestia Rebeki. Nie mogę przetrawić zmiany aktorów. Już wolę żeby wyjechali w siną dal niż byli duchem w obcym zupełnie dla siebie ciele. Przecież jak Claire wróciła na finałowy odcinek to różnica była ogromna. Czyżby brak Rebci ma rekompensować Freya? Taka kolejna stara beksa...
Ooo Klaus to dosadził Hayley nie ma co. Przesadził i ciekawe czy zamierza to odwrócić. Może tak, a potem będzie starał się o jej przebaczenie? Hope bez mamy, tak nie może być.
Tylko nie romanse. Właśnie podoba mi się, że to kwestia drugoplanowa. Cholera, czuję iż Plec na dłuższą metę nie potrafi prowadzić w dobry sposób serialu. TVD to pokazało,także nie łudzę się :)
I co, głównym złym będzie Davina? E tam.
A Elijah i Haley, tak pasują do siebie jak pięść do oka.
Wolałabym zlot całej rodziny łącznie z rodzicami, z prawdziwym ojcem Klausa, z Dalhią i oglądać ich rodzinne niesnaski. Wraz z retrospekcjami.
Pisałyśmy o Glee?

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Fakt, fajnie było zobaczyć Claire. Zapomniałam już jaka jest śliczna :) I też zobaczyłam różnicę, mimo że wcześniej nawet pasowała mi ta druga aktorka. Freya mnie dobija, no ale może teraz jak będzie wolna, to zacznie się zachowywać trochę inaczej, a nie tylko dwie miny, a raczej dwa rodzaje grymasu.
Wiadomo, w końcu tę klątwę będą musieli odwrócić, ale mimo wszystko przesadził... Ona nie zdradziła go w żadnym większym stopniu niż jego własne rodzeństwo.
Też nie chcę tych romansów i tak jestem pod wrażeniem, że Plec wytrzymała aż 2 sezony. Tak jak piszesz, wszystko było zepchnięte na dalszy plan i wtedy to miało ręce i nogi.
Lubię Davinę, ale nie widzę w niej potencjału na bycie czarnym charakterem.
Rozmawiałyśmy trochę o Glee na etapie ślubu Brittany i Klaine, ale potem już chyba nie :)

Slutty_Pumpkin

W TO podobało mi się otwarcie sezonu i jego zakończenie w formie bajki :)
Finał Glee, z tego co pamiętam to łezka mi się nie zakręciła. Byłam zdziwiona Rachel i jej ciąża dla wiadomo... Też pomysł. Te seriale lecą na łeb i szyję.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Ja tam się nie wstydzę przyznać, że się histerycznie popłakałam :D
Ten motyw z Rach mnie zaskoczył... właściwie to nie wiem co myśleć. Ogólnie nie wiem co myśleć o surogatkach, jeszcze sobie opinii do końca nie wyrobiłam w tej kwestii :) Mnie bardziej zdenerwowało to, że tak właściwie sporo osób na sam koniec zostało pominiętych. Właściwie to dowiedzieliśmy się o przyszłości Rachel i Klaina. A już o takim Pucku czy Quinn już nic, a to kiedyś były główne postaci. I niby byli w tym ostatnim odcinku, a jak przyszło do tych scen z przyszłości to nic.

ocenił(a) serial na 9
anulka88

http://kwejk.pl/zobacz/2331611/klotnia-z-kobieta.html To sie kwejkowi udalo :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Nigdy nie lubiłam takich "mądrościowych" i "życiowych" :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Ostatnio kwejk był nudny a z tego się normalnie rozesmialam :-)

ocenił(a) serial na 9
anulka88

Ktoś poleci jakiś serial, ale żeby dialogi nie były skomplikowane, bo oglądać będę nie po naszemu :p I ma go nie być na mojej liście :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Najlepiej kreskówki jakieś :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Nie no może jakiś serial :-)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Animowany :D
Myślę sobie, ale moja opinia nie jest obiektywna do końca :) I pewnie na dodatek musi być skończony, tak? :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Jebłam :D
Oczywiście :-)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No to nie wiem, ale jak miałabym doradzać tak w ciemno nie znając czyjegoś poziomu to polecałbym wybrać coś produkcji USA :) i raczej taki młodzieżowy...

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Dobry dzień dzisiaj masz - pomagasz strasznie :-) :-) :-)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Jestem taka zje..bana, że nie wiem czy to ironia, czy naprawdę pomogłam xD
Może spróbuj obejrzeć coś co już widziałaś z napisami, tylko bez napisów? Albo jakiś komediowy, bo często nawet jak do końca się słów nie rozumie, to można z kontekstu załapać.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No ironia troszkę :-)
Ha! Kochana, bez napisów to nie, z :-)
Na razie te 2 skończymy, to jeszcze trochę nam zejdzie, później coś znajdę :-)
A u Ciebie jak oglądanie? Co aktualnie, co w planach?

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No ale mówiłaś, że chcesz oglądać w innym języku, no to myślałam, że chodzi Ci o to, że oryginalną wersję językową chcesz :D
Aktualnie nie mam planów, oprócz tego, że możliwe, że muszę obejrzeć Friends, a zabrać się nie mogę. Cały czas powtarzam Supernatural, wczoraj zaczęłam 8 sezon. Jeszcze 2 + ten bieżący 10 od początku :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Z angielskimi napisami bede ogladac :)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No to w sumie nadal podtrzymuję, możesz obejrzeć coś co już widziałaś tylko z innymi napisami :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No w sumie nie mam pokaznej listy obejrzanych... Ehhh... :/
Wczoraj tak zaczelam przegladac i przypomnialam sobie o tym serialu http://www.filmweb.pl/serial/Planeta+Ziemia-2006-329991 od zawsze go chcialam obejrzec, wiec chyba przyjdzie pora :) Przynajmniej na chwile odgonie od siebie/nas co dalej :p Albo do ksiazek przysiade i wtedy filmy sobie bedziemy ogladac :)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Te programy przyrodnicze BBC, cudowne. No i David Attenborough <3 W ciężkim szoku byłam jak się na Oscarach w tym roku dowiedziałam, że nie żyje :(
A teraz jestem w szoku, bo odkryłam, że żyje jednak. Sorki David! Nieźle byliśmy padnięci... xD Ale co śmieszniejsze jeszcze mi mama mówiła, że nie żyje :D A tu chodziło o Richarda :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Jakiego Richarda?? :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Jego brata :D
Richard Attenborough :D

Tzn wiem, że to nie jest śmieszne, nie wiem po co wstawiam te emotki... xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Rowniez nie znam :D

ocenił(a) serial na 9
anulka88

OK, teraz moge sie juz pochwalic :D Kupilismy autko :)) <jupi> :))

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Gratulacje, niech wam paliwo tanim będzie.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No to nie Polska :PP Chociaz wiadomo gaz bylby lepszy, ale to z kolei inne oplaty by byly drozsze na to konto...
Ja musze na nowo sobie przypomniec jezdzenie :D Dzisiaj zostalam wrecz na sile zmuszona do pierwszej jazdy :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ja też bym się pewnie musiała od nowa uczyć, bo od "kasacji" parę lat wstecz mam uraz i jakoś nie mogę się przemóc, mimo że mnie ciągnie za kierownice. Lubię to uczucie :P

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

kasacji?? :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No może nie kasacji, ale naprawa była kosztowna...

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

o matko :) Tylko samochod ucierpial? Co sie stalo?

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Samochód i moja duma xD W sumie to nic wielkiego, ale auto liche i nawet przy takiej głupocie poszła szyba i powyginało blachę jak nie wiem.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

:)
To jeszcze sie przyznaj bez bicia czyja wina :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Naturalnie mojego pasażera, to się rozumie samo przez się :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

hahahahhaa :D Rozumiem kota :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

"Rozumiem, kota" czy "Rozumiem kota"
I co to znaczy? :D
Czy:
a) uważasz, że mój pasażer był kotem/Kotkiem^^ i to przez niego
b) chwalisz się zrozumieniem kotów
c) inna opcja
:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones