PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 688
ocen
7,7 10 1 119688
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów
ocenił(a) serial na 9
anulka88

Jestem umeczona... :/
A Wam obiboki jak mija sobota? :P

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Soboty już nie pamiętam, ale niedziela póki co spoko :D
Szkoda tylko, że od jutra do Łodzi wracam :(

ocenił(a) serial na 1
Slutty_Pumpkin

Aaa, i wysłałam Ci zaproszenie :) Szkoda, że będę 13 i w ogóle + nie mam pojęcia czy wszystko poblokowałam, ale prawdę mówiąc nie ogarniam tego serwisu xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Ale czytasz lekture :D Wciagajaca pewnie, co? :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No na jedno podejście zdecydowanie, co niniejszym uczyniłam xD Ogółem lubię takie książki, często czytam tylko interesujące mnie fragmenty, ale akurat tą chciałam w całości :)

A u Ciebie jak sobota czy też niedziela? :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Ja ostatnio przeczytalam moj pierwszy w zyciu poradnik, ale jednak wole zwykle ksiazki z fabula :D
Sobota ciezka, praktycznie cala w pracy, dzisiaj rano tak samo, ale teraz leze i ogladam filmy, korzystam poki Moj w pracy i odpoczywam :)
Ty tez bys cos poogladala :P Obejrzalas filmy z dysku? :p

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Tak jak pisałam - lubię poczytać jakieś fragmenty jak akurat mam z czymś problem i w jakiejś materii potrzebuję takiej podstawowej "wiedzy" :) Czasem to może w głowie poukładać nawet jeśli to teoretycznie o jakiejś oczywistej oczywistości :D Mam jeszcze w sumie kilka na oku w tej chwili.
Fabuła, wiadomo jest dobra, ale takie książki popularnonaukowe czy biografie też mają swój urok i coś ciekawego można wynieść.

No to wypocznij, faktycznie :) W tym tempie szybko się z Eddiem uwiniesz :)

Przecież oglądam sobie coś raz na jakiś czas, np. przedwczoraj widziałam. Dzisiaj się waham w sumie, ale nie chcę mi się jakoś za bardzo, tym bardziej że to melodramat :D
Na dysku z tej "starej puli" zostało mi 5 filmów, ale za Chiny nie mogę się do nich zmusić. Mam też własnie ten świeżo ściągnięty melodramat, no i kilka horrorów na dysku zewnętrznym, ale to są zarezerwowane na oglądanie w towarzystwie :)
A co Cię może zainteresować - wciąż mi Lśnienie chodzi po głowie, bo chciałam ten serial w końcu obejrzeć, bo też mam ściągnięty od dawna.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Wczoraj nie skonczylam filmu, bo Moj wrocil szybciej i mnie zaskoczyl :p zostalo mi pol godziny, jak zjem to dokoncze :)
Nastepny seans filmowy moge sobie zafundowac w srode... :) Chce szybko go juz skonczyc :p Na plus jest to, ze nie gral w dlugich filmach - jak na razie. Ale troche monotonne juz tez jest to, ze tylko komedie - jak na razie :D Chociaz to komediowy aktor, ale no nie wiem, jakas obyczajowka, lub dramat moze... nawet nie wiem, bo nie sprawdzalam "do przodu" :p
Jaki melodramat? :D
Kiedy ja sie zabiore za Kinga? Chyba musze zmodyfikowac moj plan czekania az nabede wszystkie ksiazki :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

A jak z książką? :) Obejrzymy w przyszłym tygodniu czy najpierw Eddie, a potem ksiązkowy?
Takie monotematyczne oglądanie się jednak szybko przejada - w zeszłe wakacje tak oglądałam filmy z Nielsenem, ale oczywiście nawet nie założyłam, że wszystkie tylko wybrane.
Ten: http://www.filmweb.pl/film/Wiek+Adaline-2015-592843
A to dopiero jak kupisz wszystkie jego książki to zaczniesz je czytać? :O OK, nawet nie pytam już xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Z ksiazka utknelam...
Nie, nie, jak tylko skoncze to od razu bede chciala obejrzec bez wzgledu na to na jakim etapie bede z Eddiem :D
Ostatnie 2 filmy byly calkiem niezle, moze te nowsze beda lepsze :D
68% w moim guscie :p
No kiedys sobie tak zalozylam, ale ciezko bedzie chyba... :D W sumie z polowe juz mam, moze w ciagu kilku najblizszych miesiecy postaram sie poodkladac kase i kupic kilka kolejnych... :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ja, jak przetrwam jutrzejszy dzień, to do końca czerwca powinnam mieć luz, bo pewnie do egzaminów też się będę uczyć na ostatnią chwilę... :/
Ja nawet nie wiem ile był w moim... zaraz sprawdzę i ocenię jeszcze raz.
Dziwne to, ale nie pierwszy raz mnie dziwisz, to co się będę jeszcze dziwić :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ok, u mnie troszkę mniej - 65%

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom :*
Obchodzicie jeszcze? :D U mnie (może wstyd się przyznać) zawsze prezenty i życzenia <3 Tzn dla mnie, żeby była jasność xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Dziekuje i wzajemnie :)

Moja mama zawsze pamieta :) Kochana :) Zyczenia plus jakis prezent, raz mniejszy, raz wiekszy w zaleznosci od roku jak sytuacja pozwoli na wydatki :)

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No u mnie właśnie też :)

Jestem durna, durna, durna :( Wszystko zawsze na ostatnią chwilę, a potem z nerwów mam ochotę sobie rękę odgryźć :<

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 1
anulka88

A typowa ja, żal gadać, lepiej spuścić głowę i pomilczeć.
Obejrzałabym coś! Ale nie wiem co... :(

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Uczcijmy to minuta ciszy :D
Nosz witki opadaja... :D !! :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No poważnie, ostatnio kiepsko mi coś idzie. Nawet nie umiem wybrać.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Losuj :-)
Ja zmęczona trochę jestem... Idę poczytać, później wypije piwo i spać.

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ja jestem wykończona, całe popołudnie kuchnię szorowałam.
To dobranoc :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

OK, ja jestem bardzo zmęczona, niedawno wróciłam z pracy i jutro też mam 2 razy, padne jak wrócę wieczorem...
Ale teraz poczekam na Mojego, posiedzimy, pogadamy, wypijemy i spać. Będę twarda :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No to miłego wieczoru :) Ja dokończę odcinek i może dzisiaj się wreszcie wyśpię.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Dobranoc :-)

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 1
anulka88

Czego się cieszysz? :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Nie wiedzialam co napisac :P
Chociaz moze troche, bo okazalo sie, ze wolne mam wieczorem :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Miałam wcześniej na to odpisać, a zapomniałam :P

ocenił(a) serial na 9
anulka88

Moge sie juz pochwalic :D Mamy kota, tzn. malutka koteczke :D Boska jest :))

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Ale fajnie! Kocham psy, ale kot to jednak jest kot <3
A jeszcze kotka to w ogóle super :)

ocenił(a) serial na 6
anulka88

Czekamy na zdjęcie! :D <3

ocenił(a) serial na 9
Kejt__

Tiaaa... tylko ja jestem lekko uposledzona i nie wiem jak... :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Też jestem ciekawa tego kotka, ale wiedziałam, że tak odpiszesz :D
No to może na avatar? No chyba że chcesz tutorial :D

A przygarnęliście czy planowany był? :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Chcem :D :D :D
Chcielismy ze schroniska, ale jak pojechalismy do najblizszego to okazalo sie malutkie (tutaj nie ma takiego problemu jak w Polsce z bezdomnymi zwierzetami, schroniska sa malutkie) i mieli tylko dorosle koty, za ktorego jak bysmy sie zdecydowali trzeba zaplacic, OK, nie dziwi mnie to, bo w Polsce tez tak bylo, ale to raczej symboliczen kwoty a tu jak uslyszalam to az mi szczena opadla... :o
W drodze powrotnej zajechalismy do znajomych i mowimy co i jak a oni, ze maja znajomego ktoremu sie kotka okocila, za kilka tygodni mozna bedzie odebrac :D No i wczoraj odebralismy :)
Jest niby pospolita i typowa, buro-szara, ale w takie smolisto-czarne prazki :D Jak tygrysek :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

W sensie że ten tutorial? :D
O, z opisu wygląda na słodziaka, chociaż mam nadzieję, że jednak ją zobaczę :D
Ja też swoją mam od znajomych znajomych, całkiem w ciemno była brana bez możliwości wyboru. I ostatnio nawet tak sobie o tym myślałam, że tak jest jednak lepiej, bo nie mam pojęcia co bym zrobiła gdyby ktoś przede mną postawił choćby 2 koty i kazał wybierać. Tak samo jest zresztą jak się przybłąka. Kocha się zwierzę za charakter i za to, że Twoje, a nie umaszczenie.

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

No my pojechalismy niedlugo po urodzeniu zobaczyc i wybralismy. Byly 3. Jeden rozrabiaka, ktory nie zwrocil na nas uwagi, jeden taki wstydliwy i bojazliwy, ktory sie chowal, i nasz, pol na pol, po chwili sam do nas podbiegl :D Czyli nawet nie bylo dyskusji :)
Wczoraj taka niesmiala byla a dzisiaj juz ADHD, mam nadzieje, ze to przejdzie z wiekiem :D Kurcze, juz zapomnialam jak to jest miec kotka :D Caly dzien sie z niej chichram :D :D :D Co ona wyprawia :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

A to jak sama was wybrała, to wiadomo że nie ma dyskusji. Fajnie że kotka :P
Faza ADHD jest fajna, ja trochę tęsknię, bo moja to ma tylko takie zrywy pod wieczór, że trzeba ją ganiać i klepać po kocim dupsku, bo inaczej pruje ryja :D A tak to śpi ciągle, no chyba że o 4-5 rano przyjdzie dać mi łapą w twarz żeby przypomnieć o jedzeniu xD

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Oboje chcielismy kotke :)
Spi, je, sika/sra i psoci... Koty to maja zycie... ehhh... :D
Ciekawa jestem jaka nasza bedzie...

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Kocice są wierniejsze, bardziej się domu pilnują. Będziecie sterylizować?
No mają... http://i62.tinypic.com/1il5ia_th.png xD Zazwyczaj nawet miejsca nie ma dla mnie, a nie mam serca jej zrzucić.
Młode to zazwyczaj żywe, ale potem koty leniwieją :)

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Kupilam dla niej takie poslanko/budka, balam sie, ze oczywiscie nie zaakceptuje i bedzie spala wszedzie tylko nie tam, jak to koty, ale nie :)) Wchodzi, uklada sie i spi :)) Chociaz na kolanach/rekach tez potrafi pasc :D Zwlaszcza u Mojego :PP Normalnie zazdrosna bede :D W sensie, ze mnie powinna wybierac na pieszczoty :D ahahahahhaha :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

To się jeszcze może z czasem zmienić, pamiętam że początkowo mój kot za specjalnie mnie w ogóle nie uznawał i dłuugo marzyłam o tym żeby mi choćby wskoczył na łóżko. A potem to się zmieniło i teraz wiecznie mam bieliznę w kociej sierści i to czasem bywa takie żenujące xD
Słodziuteńka. I to takie maleństwo. Nie no, uwielbiam kotki :D
Może obsmaruj się rybą? :>

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Do mnie tez przychodzi, zeby nie bylo :p
Kotki sa boskie :D Moj tez lubi, tak z kilka miesiecy temu "nie no, musimy miec kotka" :D A ja oczy jak kot ze Shreka "ojjjjjj... serio??", bo ja nigdy nie wyrwalam sie z taka propozycja, ale wiedzial, ze ubostwiam :) No i w koncu sie udalo :)
Jak go wczoraj zobaczylam na czworakach przemierzajacego pokoj podczas zabawy to myslalam, ze sie oszcze :D :D :D
Chyba jednak nie, bo wtedy Moj moze miec zastrzezenia :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Nie zauważyłam tego wcześniej :D
To rzeczywiście musiał być świetny widok xD
U mnie wszyscy pier.dolca mają na punkcie kotów. Mój ojciec nawet do niej mówi pieszczotliwie i parę razy go przyłapałam gdy tak mówi gdy nikt nie patrzy :D

No to musisz na nią znaleźć jakiś inny patent :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Takie sytuacje sa najlepsze :D

Teraz trzeba bedzie zmienic tytul tematu na "kociary" :D
Cos czuje, ze duzo teraz tutaj bedzie kociego spamu :D No ale ja znowu jestem "swiezynka", wiec musicie wybaczyc :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Tego też nie zauważyłam :D

Koci spam to nie spam tylko same wartościowe treści :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Ale bydle :D :PP Dlugowlosa? :)
Wczesniej jak mialam koty to spaly ze mna, one rozwalone na calej poduszce a ja pod, na przescieradle :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

No bydle :D Tak, ma długie włosy, ale to nie jest jakoś rasowa czy jak. Chyba po prostu krzyżówka z jakimś mainkunem czy jak. Może poszukam później jakiegoś które tak ładniej oddaje. To wrzuciłam małe, bo też na nim jestem :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Main Coon :D

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Oj, spolszczenia kochana są fajne xD
Maine coon chyba na dodatek :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Moj blad :D <wstydzisie>...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones