PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 688
ocen
7,7 10 1 119688
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Stefan i przyjaciele

ocenił(a) serial na 6

Temat 54 ^^


Poprzedni:

http://www.filmweb.pl/serial/Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w-2009-502112/discussio n/Stefan+i+przyjaciele%21,2664300

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Ja się nie wstydzę bo robię dużo głupich rzeczy publicznie, ale nie jestem po prostu w stanie z własnej inicjatywy powiedzieć nic więcej niż "dzień dobry" do kogoś kogo nie znam :D Mam uczucie, że to jest jakieś takie... zbędne. Nie umiem tego opisać nawet, czuję się po prostu jak najbardziej lakoniczna istota na świecie. Jakby każde takie działanie z mojej strony zabierało mi energię na najbliższy tydzień :D

Czasami to jest straszna męka na studiach, słyszę, że ludzie o czymś gadają i się zastanawiają, ja znam odpowiedź. Ale nie ma najmniejszej szansy, żebym im cokolwiek powiedziała bo ich nie znam.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

To ja znowu w sferze publicznej przyjmuję zwykle wspomnianą postawę "przepraszam, że żyję". Staram się nikomu nie wadzić i nie marnować za dużo powietrza xD No chyba, że się zezłoszczę właśnie.

Dobrze, że chociaż w gronie bliższych osób masz inaczej. Mnie jednak najbardziej boli to, że czasem ludziom, których znam 5 minut jestem w stanie powiedzieć porównywalnie mało co tym, którzy są w moim życiu 5 lat xD

To ostatnie rzeczywiście już dziwne. Ja też się nie angażuję jakoś w obecne znajomości z moich obecnych studiów, ale jednak w takiej sytuacji gdyby to było coś ważniejszego, to jednak bym się odezwała. Zresztą w drugą stronę też to działa, jak juz muszę, to zagadam i zapytam o coś innych ludzi.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

U mnie to chyba nie ma reguły, co mi pasuje to komuś powiem. Przeważnie mam tak, że różnym osobom zwierzam się z różnych spraw, tak sobie w głowie trochę porządkuję, że ktoś tam jest od czegoś tam, bo wiem że zrozumie xD

To akurat była sytuacja jak się zastanawiali jak będzie wyglądał egzamin, a ja wiem jak bo kolega z dawnej grupy na stacjonarnych mi powiedział. Dla Ciebie to są chociaż znajomości jakieś, dla mnie kompletnie obcy ludzie, których twarzy nawet nie pamiętam :D

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

No to chyba jest normalne. Ale wiadomo, ja ogólnie mam problemy w tej kwestii.
Też jestem od czegoś tam?


Twarze kojarzę. Gorzej z imionami. 1,5 roku i może znam z 5%. A nazwisk to praktycznie w ogóle :D Nie umiem spamiętać i od poczatku nie czułam potrzeby.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Trochę jesteś, ale staram się nie zrzucać Ci tak dużo jak bym mogła i chciała xD


Ja mam w grupie może 12 osób teraz i imiona znam dwóch. Zbyszek bo to taki facet z brzuchem piwnym, który wygląda jak taki typowy Zbyszek. I gdzieś była jakaś Hania bo raz z nią scenkę musiałam odegrać na postępowaniu cywilnym.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Ojej. To jest jakaś konkretna szufladka?

Ja na każdym przedmiocie obecnie mam inną grupę. Ale ludzie się powtarzają, wiec się trochę nauczyłam.
Typowy Zbyszek xD

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Nie nazwałabym jej w żaden konkretny sposób, w dużym uproszczeniu to jesteś jedną z osób od mojej zjeb.anej psychy xD

No ej, wyobraź sobie Zbyszka to będzie on.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Chyba mi się przykro zrobiło.

Jak myślę Zbyszek to widzę coś innego.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Czemu? Zastanawiam się teraz co znowu źle powiedziałam, chyba powinnam zacząć się nie odzywać w ogóle do nikogo.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Może napiszę inaczej, są ludzie z którym się zwierzam jak mi coś złego zrobi brat, innym się zwierzam jak kot mnie pogryzie, innym jak mnie zwyzywają w pracy, a Tobie czasami z tego jak zaczynam świrować bo wiem, że jakoś to rozumiesz. Ale to nie są oczywiście jedyne "funkcje" bo gadam chyba z Tobą na inne tematy.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Dobra, może nieważne już. Tak jakoś mi się napisało.

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Daj spokój, naprawdę to nic.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Idę czytać bo chamstwem zarastam.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

OK, przepraszam. Nie wiem co mi odbiło znowu, żeby każdą głupotę tak wywlekać.

Dobrego wieczoru w takim razie.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Nie wiem znowu co się stało i czy mam za co przepraszać, pewnie tak bo czuję się winna.

Dobranoc

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Przecież już ja Cię przeprosiłam. Nie masz za co, nie odpowiadasz za to co myślą inni ludzie, więc nie masz powodu czuć się winna.


Dobranoc Lisie. Naprawdę już odpuśćmy.

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

Ale ja nawet nie wiem za co Ty mnie przepraszasz bo znowu nie rozumiem sytuacji xD

Dobra, koniec tematu bo zaraz mi na mózg padnie.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Głównie to za to, że czujesz się winna, a nie powinnaś ;) I za to, że Ci ciągle piszę bez zastanowienia takie rzeczy i nic nie wyjaśniam.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Jestem zerem, totalnym zerem xD

ocenił(a) serial na 6
ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Teraz to już z -10. Nie wiem jak to nawet nazwać, ale chyba sama mam taką zapaść i chcę się zachowywać jak dziecko i truć Ci dupe :/

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

xD

Truj do woli.

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

Nawet jakbym umiała, to nie da rady. Kiedyś, pod koniec wieloletniej przyjaźni, usłyszałam, że się narzucałam i od tamtej pory te słowa wyświetlają mi się w głowie za każdym razem jak z kimś rozmawiam xD
Także pozostaje mi trucie dupy o tym, że bym chciała Ci potruć, a nie mogę xD

Dzisiaj ostatni dzień? Miało być chyba do środy?

ocenił(a) serial na 6
Slutty_Pumpkin

A truj o czym chcesz xD Nawet o tym, że nie możesz truć.



Miał być dzisiaj ostatni. Musiałam na nią czekać pół godziny po pracy, w końcu przyszła, zapytałam co ze mną, a ona że nie ma czasu i porozmawiamy jutro. :/

ocenił(a) serial na 1
Kejt__

O 6.30 to napisałam inteligentnie, także się nie liczy.

A to piz.da. No nic, będzie dobrze.

ocenił(a) serial na 1
anulka88

A ja na poczatku 6, chyba w 4 odcinku :D Ale do 11 odcinka chyba mam na dysku odcinki, bo początkowo jeszcze uważałam, że może w tym samym sezonie wrócę przed finałem :D

ocenił(a) serial na 9
Slutty_Pumpkin

Łeee... no trudno :D

ocenił(a) serial na 6
anulka88

Ja oglądałam do 5x10 :P

Czyli rozumiem że będzie 8 sezon TVD?
Z Eleną czy bez? :D

ocenił(a) serial na 9
Kejt__

No bez, aktualny już jest bez :p

ocenił(a) serial na 6
anulka88

Cały czas myślałam, że wróci w ostatnim odcinku i będzie jakiś happy end :P

ocenił(a) serial na 9
Kejt__

Postać nie została zabita. Ale Nina się zarzekala, że już koniec p

ocenił(a) serial na 6
anulka88

Nina zbiednieje to wróci xD

Slutty_Pumpkin

Z Silasem porzuciłam po paru odcinkach. To 4? Nawet nie wiem.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

A nie 5? 4 był o sire bond i Elena wampirem... I wykopali na końcu Silasa, żeby lekarstwo dla Elenki pozyskać. Także Silas jako taki był już w 5.

Slutty_Pumpkin

O Ty to masz dobrą pamięć. Widocznie rzuciłam w okolicach 5, bo sceny Delenowe mnie również odrzucały. Albo pod koniec 4.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Właśnie nie mam :D Nagłego olśnienia dostałam i mi się przypomniało, aż w szoku jestem. Może pojedyncze odcinki widziałaś albo sceny.

Slutty_Pumpkin

Mniejsza o to, nie tęsknie za tym serialem. Nie mam do niego sentymentu.

ocenił(a) serial na 1
anulka88

Nie ćwiczę dzisiaj :(

Raz, że zakwasy, dwa że biorę lek od którego mam bóle pleców i mięśni i doczytałam, że w okresie przyjmowania powinno się ogólnie minimalizować aktywność fizyczną, a trzy że od przyszłego piątku zaczynam zajęcia z gimnastyki, a jeszcze 5 muszę odrobić, więc będę musiała chodzić przez ponad miesiąc 2razy w tygodniu.

Także muszę to jakoś logicznie ogarnąć i przede wszystkim zorientować się jak to będzie wyglądać i pozbyć się zakwasów :(

ocenił(a) serial na 1
Slutty_Pumpkin

Tzn jak te zajęcia wyglądają i czy męczące bardzo.
A chciałam też na wiosnę zacząć biegać. No masakra jakaś xD

Slutty_Pumpkin

Na zakwasy najlepsze to czym sobie je zrobiłaś ;)

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Nie chcę też przesadzić. I tak zresztą za chuda jestem już z tego co dzisiaj usłyszałam xD Zakwasy to nie problem, gorzej ten ból pleców i mięśni.

Slutty_Pumpkin

Rozciąganko, albo przeczekaj. W końcu minie.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Już mija, ale rozciąganie tak czy siak się na wiosnę przyda :)

Slutty_Pumpkin

Będzie noga za głową?:)

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Chciałabym :D Ale zadowolę się jak bez trudu zacznę kłaść łapki na podłodze bez jęków i zginania kolan xD

Slutty_Pumpkin

Dla mnie trudniejsza wersja to rozciągnięcie tej samej struktury ciała,tyłu, ale w siadzie próbując dotknąć stóp. Dajcie żyć.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

To też straszne jest. Ogólnie nie byłam nigdy zbyt gibka, nawet w szczytowej formie kiedy nad tym pracowałam, potrafiłam dotknąć głową kolan, ale tych rak położyć nie potrafiłam :D Dlatego to takie niespełnione postanowienie ;)

Slutty_Pumpkin

Odpowiednia praca z ciałem może przynieść efekty od razu niż żmudne rozciąganie się codziennie. Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe oraz usunięcie punktów spustowych w miejscach gdzie blokują mięśnie i przykurczają je oraz masaż tkanek głębokich jest naprawdę skuteczne. Samo rozluźnienie czepca ścięgnistego spowodowało poprawę o 5 cm w moim przypadku jeśli chodzi o dotknięcie palców u stóp. Praca była pokazowa także trwała 5 minut, a już jaki efekt.

ocenił(a) serial na 1
Madame_7

Wyłączyłam się na "masaż" :D Ale brzmi przekonująco :D
Ja ogólnie jestem od lat połamana, także calkiem możliwe, że część odpowiedzialności ponosi stan mojego ciała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones