PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 247
ocen
4,6 10 1 34247
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość
ocenił(a) serial na 4
kkarolinkka2

w sumie to dziwne i niepodobne do PM, że kiedy Daria przyszła do Sabiny to ta spojrzała przez wizjer w drzwiach i pamiętała o tym by schować dokumenty. To akurat normalne i właśnie dlatego jestem zaskoczony że coś takiego się stało w tym serialu.

qwerty95960

No właśnie, to zbyt normalne jak na PM. Jedno mnie jednak dziwi, bo ja nawet nie wiedziałam że Sabina ma wizjer w drzwiach :P. Byłam pewna że nie. Nigdy nie używany :P. Bo wtedy dlaczego nigdy w niego nie patrzą? Sabina np z niepokojem podchodziła do drzwi i próbowała je lekko uchylić by zobaczyć kto to, a wtedy np to był Igor który z impetem wchodził na chatę. Wizjera wtedy chyba nie było :P. Dorobili :P.

użytkownik usunięty
qwerty95960

To było takie normalne,że aż pasowałoby do tematu,o wspaniałych scenach.Normą,przecież jest tutaj,że ktoś ma otwarte drzwi,lub otwiera przez oglądania u mnie się mówiło nie wiem dlaczego nie wizjoner tylko Judasz,a prędzej niewierny Tomasz by pasował,bo to taki przejaw,braku zaufania,skoro sprawdzam kto jest po drugiej stroni.A Saba zobaczyła kto,schowała papiery i otworzyła.Ale i tak wpadnie pewnie w jakiś głupi sposób,obstawiam,że przy Darii np będzie czegoś szukać w torebce,wypadną jej papiery,Daria podniesie,w końcu z opisów,cyrk zacznie się na nowo.

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

Maryśka jednak jest kiepskim detektywem,jakiś dziwny koleś ją zagaduje,co dziwne ktoś przebił jej opony,ten jej proponuje pomoc,pyta się o jakąś Laurę,zdziwiony że ją nie zna.W tym sklepie,to jakiegoś kompletnego debila pokazali,przecież właśnie ci nowi,co zaczynają pracę tym bardziej się starają niż ci co chociaż rok pracuje,a typ popełnia proste błędy,i totalne olewactwo,wyrzuca zdjęcie dziewczyny do śmietnika,nie dziwię się że właściciel dał mu w łeb.

Melka też naiwna,jutro będzie po wszystkim a ten szaleje bo Maryśka pojawiła się we wsi,i taki miły.Ten cyngiel Dragona to miernota,kozaczy a Maryśki nie upilnował,a ten typ miałby stuknąć Maryśkę,Julię i Michała i może jeszcze Kingę z dzieciakami,rodzinę Królów,czy Miksera dobre sobie,ten frajer nie upilnowałby indyka przed niedzielnym obiadem,pewnie taka gadka a jakby mieli kogoś zabić,to panika.

z tej Kasi zrobili totalną idiotkę,Filip to totalny obibok a ona po tym jak grzecznie przyznała się że ma kasę,uwierzyła w jego historyjkę,jaki biedny,wystarczyło trochę skruchy i pokory i laska je mu z ręki.

Typ całuje się z inną,nawet nie szuka pracy,wyrzucił śmieci,odkurzył mieszkanie.

Choć ona jako ta krytykująca jest mało przekonująca,bo już chyba kilka miesięcy jest bez pracy,ta gadka że nie pracuje,bo ma udziały w firmie ojca,i jest bogata z domu,a nie szuka byle czego,też niezbyt mnie przekonuje.

Przecież większość co nazywa się ich darmozjadami tak tłumaczy,jak w domu nie ma kasy,to ludzie nie gwiazdorzą tylko biorą cokolwiek,no bo niby co grozi im wyłączenie prądu,gazu,brak pieniędzy na jedzenie,ale i tak biorą tylko ambitne prace,wiadomo że nie.Albo trzeba mieć kogoś kto taką osobę utrzymuje,albo na koszt państwa.

Ona też zresztą sobie włosów nie wyrywa za pracę,coraz bardziej wychodzi że to pusta lala z zawyżonym EGo,skoro będzie sobie romansować z Filipem,i jeszcze udawać świętą przed Henrykiem.

wiadomośc od producentki na krytykę:

witam, nie mam w zwyczaj odpisywać na anonimowe wiadomości . Nie widzę śladu po naszej korespondencji więc podejrzewam że jest to kolejny profil z którego Pan do mnie pisze. Nie do końca rozumiem to zaangażowanie ale tak jak napisałam w pierwszym zdaniu nie zamierzam prowadzić dyskusji z kimś kto nie chce podpisać się własnym nazwiskiem. niemniej cieszę się że poświęcił Pan kolejny rok na śledzenie serialu, nie jest chyba z nim tak źle skoro nadal Pan ogląda. pozdrawiam i życzę miłego dnia

[żaden kolejny profil. z tego samego pisałem do niej rok temu]

użytkownik usunięty
makintosz

to naprawdę,zabawne bo pamiętam,jak jakiś czas temu pisałeś,o tym że trzeba im nawtykać,ja ci wtedy odpisałem,że oni na twoje zarzuty,podejdą do tego,oglądalność jest wysoka,nawet krytykujący nie odchodzą od ekranów telewizorów czy komputerów.Więc się nie przejmują,bo i czym pewnie według nich więcej jest tych co im się podoba,niż nie.Jak zobaczą niską oglądalność,to może wtedy.

Zaskoczeniem jest tylko dla mnie,że priorytetem czy ktoś pisze anonimowo,czy oficjalnie.Chyba widz jest prawdziwy.

to jest tak, że mam założony jeden profil na fejsie (jeden jedyny, nie jak ona sugeruje), na którym mam podane tylko i wyłącznie fałszywe dane.

z rok temu pisałem z nią na jej profilu. pamiętam, że gwarantowała mi, że scenarzyści potrzebują chwili, by poznać serial i bohaterów trochę lepiej i zagwarantowała, że nudy nie będzie. napisałem do niej teraz po roku i tak mi właśnie odpisała. myślałem, że chociaż zapyta o argumenty, a ona coś takiego...

użytkownik usunięty
makintosz

a co jej właściwie napisałeś?

rok temu napisałem ma jej profilu, że z nowymi scenarzystami jest więcej nudy, głupich akcji i absurdu. teraz z kolei napisałem, że jej gwarancje się nie sprawdziły i takie tam. nie chciałem się produkować jeśliby mnie olała. może powinienem teraz uderzyć z grubej rury jak tak odpisała?

użytkownik usunięty
makintosz

myślę,że to nie ma sensu,jak to mówią szkoda sobie strzępić ryja.Laska albo ktoś inny z ekipy pewnie wchodziła na tą stronę inne,czytała nieraz negatywne komentarze i ma to w dupie.Dopiero jeśli im oglądalność drastycznie spadnie,na tej stronie najlepiej nikt się nie będzie udzielał,ewentualnie komentarze w stylu,nie oglądam tego od x....czasu...

Niepotrzebnie składała,te głupie deklarację o poprawie,mogła właśnie bronić się,że nie da się zrobić idealnie i większość widzów,ocenia to pozytywnie,a wiadomo jak w wyborach,wygrywa ten z większością głosów.

Tak naprawdę,jak wejdziesz z ciekawości na którykolwiek z obyczajowych trwających od lat jest to samo,ludzie równo krytykują a i tak oglądają.

Coś jak pisałem z pracami,ludzie narzekają na swoje prace,ale prac nie zmieniają,wiec pracodawca warunków nie poprawia bo po co.

Kibice też narzekają bo nasi,tak do d...grają a i tak kibicują.

Zostaje dla ciebie satysfakcja że laska nie potrafi sensownie,udowodnić,że krytyka jest nieuzasadniona bo tak to wytłumaczyłaby największe absurdy,np że konsultowała się że znajomym lekarzem i on powiedział że mając jedną nerkę można pić,wątek Artura,tak naprawdę to bzdura wiadomo.

tamten sezon odnotował 80 tysięczny spadek widowni względem sezonu wcześniejszego, który jeszcze robili starzy scenarzyści. oglądalność wynosiła 1,90 milionów, więc szału nie ma. pewnie nadal spada, ale Polsatowi jeszcze jako tako opłaca się zamawiać nowe odcinki, więc nie zdejmują z anteny.

użytkownik usunięty
makintosz

to dziwne że Kamińska traciła o wzroście oglądalności.Oglądalnością chwilową bardziej przejmują się w serialach na serie po ileś odc masz serial np na 6 serii po 13 odc,i przed kolejną transzą trwa dyskusja czy warto 7 serię robić,te bez określonego końca emisji,raczej automatycznie tworzą kolejne odc.

Jeżeli od powiedzmy dwóch lat,jest wyrażny spadek,nie widać poprawy,może/ewentualnie zastanowią się nad końcem serialu,bądz żeby coś konkretnie zmienić/poprawić.

użytkownik usunięty
makintosz

jakbym był scenarzystą,to na absurdy jedyne wytłumaczenie jest takie że wybrali mniejsze zło,bo jeśliby chcieli np pokazać że Artur nie może pić,mieliby mniejsze pole manewru bez tego,akcja się poprawia a logika zmniejsza.

wypisałem jej najistotniejsze absurdy, czyli o Dorocie, Ryśku, nerce Artura, cudownym przebudzeniu się Julki i wątku Dragona - zwłaszcza o tej akcji policyjnej.

użytkownik usunięty
makintosz

i na każdy z tych zarzutów,jedyna obrona to właśnie:Zgadzam się z Panem,tak nie powinno być,to wbrew logice,jednakże wybraliśmy mniejsze zło,bo idąc logiką,Wiki nie walczy o Olka ponieważ czeka na męża,Seweryn nie uderza do Karoliny,bo czeka na Dorotę,Dragon jakby strażnicy byli kumaci,nigdzie by nie uciekł,oglądanie Julii powoli wracającej do zdrowia,nudne,Artur bez picia straciłby na swoim rozrywkowym charakterze.

użytkownik usunięty
makintosz

Tak,chyba jako widz muszę zacząć myśleć ok,zrobili kolejną żenadę,można napisać,ale i tak tłumaczyć,zrobili to dla akcji....

użytkownik usunięty

a ona argument że przecież wystarczy tylko rozwiązać wyjaśnić sytuację z Ryśkiem,Dorotą itd,scenarzyści pewnie że musieliby pewnie specjalnie angażować tych aktorów,na jeden odc,albo w narracji,mogłoby trochę nienaturalnie,że nagle Wiktoria coś tam o mężu.

Pewnie ich dewiza że skoro Seweryn podbija do Karoliny,sprawa z Dorotą rozwiązania,podobnie u Wiktorii.

no tak, ale co z tym, że to serial obyczajowi i jednak minimum realizmu powinno być?

użytkownik usunięty
makintosz

tak,jak pisałem kiedyś dobry scenarzysta,to nie ten co oleje wątki,historię serialu,fabułę,logikę,tylko potrafi zrobić dobry,ciekawy,logiczny serial który wręcz może widzowie pokazać jak powinno być w realu...

No tak, bo np od serialu akcji nie wymaga się w sumie za dużo, ma być akcja, zagadki kryminalne, przestępstwa itd, czy logiczne jest że jeden koleś da radę kilku i to czasem uzbrojonym, no raczej nie ale nie ważne :). Ale obyczajowy no cóż, to w końcu ma być życie. I np nie wierzę że ktoś, nawet taki Weksler może w kilka miesięcy zdobyć milion, no chyba że na loterii albo właśnie zna się na giełdzie i wie gdzie co postawić by się udało jak najwięcej zdobyć pieniędzy i myślę że właśnie Weksler raczej właśnie na giełdzie gra, bo co to niby za ekstra biznes, chyba że jakiś nielegalny :).

Chociaż teraz pokazują w firmie Artura jak to się odbywa np z tą kawą i jej sprzedażą i przekonaniem inwestorów by zgodzili się na sprzedaż i pokazanie że ten produkt to hit.

Sabina no to chociaż wiadomo było czym zajmują się jej firmy, ale wiadomo raczej nie przynosiły super zysków a gdy wreszcie miała zostać milionerką, zginęła Daga, jej jedyny atut w firmie, która odwalała główną robotę.

Kinga no to już w ogóle wiadomo fitness i barbarian, ale też nie przynoszą kroci, a czasem nawet straty mimo że to niby popularne miejscówki we wrocku i każdy je zna np każdy nowy bohater jak dostaje smsa od tego nowego lub zaproszenie przyjdź do barbariana, to wie gdzie to jest lub łatwo trafia, a jeżeli chodzi o fitness to nawet nazwy nie muszą mówić, tak jakby to był jedyny fitness ale oczywiście zysków Kinga nie ma, to też niezły kit :).

A Weklser no cóż cokolwiek zrobi, miliony zarobi :P.

maria_88_3

Miało być każdy nowy bohater jak dostaje smsa od jakiegoś starego bohatera :)

maria_88_3

Albo ewentualnie nowy bohater nie wie gdzie jest barbarian, a ten stary bohater jest wręcz oburzony i zdziwiony jak możesz nie znać takiej popularnej miejscówki :). To tak popularne jak pałac kultury i nauki w Warszawie albo wręcz wieża Eifla w Paryżu ;). Normalnie turyści jak do Wrocławia przyjeżdżają to pierwsze co chcą zobaczyć to barbarian :).

użytkownik usunięty
maria_88_3

w sensacyjnych niby też czasami,robią np z przestępców idiotów.Albo idzie to za łatwo.Policjanci nie mają na dwóch przestępców żadnych dowodów,oni śmieją im się w twarz,nic na mnie nie masz,bezradni gliniarze,po chwilowej naradzie wracają do podejrzanego,mówią że ten drugi przestępca sypie równo,wszystko powiedział,był bardzo rozmowny,a ten podejrzany nagle wszystko im spiewa jak było,nawet więcej niż potrzebują.

Po czym zdziwiony,jak policjanci śmieją się z niego że tamten im nic nie powiedział,iże się wkopał,ten łapię się za głowę,albo mówi oszukaliście mnie.

Gdyby jeszcze strzelali i podali fartem jakieś szczegóły co się pokrywają ok,można jeszcze tłumaczyć przestępcę że myślał sobie a pewnie znajdą na mnie dowody,a tak za przyznanie się zmniejszą wyrok.

Choć pewnie w realu,przestępca by powiedział,gdyby był mocnym graczem,to co takiego powiedział wam mój wspólnik,albo jak wiecie jak było,to co chcecie dwóm dam mniejszy wyrok za przyznanie się.

Przestępcy,też często zamiast zabić,policjanta,ofiarę wręcz bawi się z ofiarą,jakby czekał na to że policja go uratuje.

Więc nie każdy sensacyjny jest bez absurdów,ale jest ich mniej niż w obyczajowych.

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

Jedyne jak Karolina z Aleksandrem mogą wyjść z twarzą,to że wymyślili że niby ciągnie ich ku sobie,żeby Seweryn wreszcie wyznał jej miłość,jeśli nie to beznadzieja,on udaje że nie wie że podrywa laskę w której kocha się wujek,a ona mimo że obok jest zakochany facet poleciała na amanta i nawet to że to bratanek faceta zakochanego w niej jej nie przeszkadza.Melka tak naiwna że chyba matkę przebija,już wtedy co Manuel chciał zgwałcić Maryśkę,ta była mniej naiwna najpierw w szoku,ty jesteś gejem?!,a ona kolo nalewa jej wina,do dna,namawia ją do dalszego picia,na początku wino nalewa w innym pomieszczeniu spokojnie mógł coś dolać.a potem chamsko się gapi widząc jak ona pije.

Tak,jutro będziesz w domu.Dragon oczywiście wyszedł wcześniej w razie czeka,on jest niewinny,bo jakby policja wjechała to jest tylko tych dwóch typów z ofiarą.

Paweł oczywiście ma znajomych w warsztacie,niech zgadnę z wykształcenia jak pierwowzór Technik Mechanik.

Dla mnie to szok,że do tej pory scenarzystom się nie pomyliło i Roman nie pije alkoholu,szok już dawno powinien pić w najlepsze.

Przegięli z tymi gadkami,o braciach,wujkach itd.

Jowita znów coraz częsciej się pojawia,chyba dobre czasy bez niej dobiegły końca,ta menadżerka Lwa raczej postawiła sprawę jasno,albo kasa,pozycja,role albo szlachetność,altruizm,ideały,Beata dalej pewnie myśli że można mieć jedno i drugie.Fajnie by było,mieć szlachetnego faceta,co ma kupę forsy.

Beata z byle pierdoły wybiega z pracy,średnio pewnie kilka razy w miesiącu,rozumiem nawet raz w miesiącu z ważnego powodu,bo dziecko się rozchorowało,sama się fatalnie czuje,coś pilnego jej wypadło.Dwóch pracowników na sali,pewnie jedna w kuchni,więc przy dużym ruchu,raczej musieliby latać jak szaleni po sali.Ale sam Mikser sobie poradzi,zrealizuje zamówienie,zaniesie pod stolik,a i nikt nic nie ukradnie,a i jakby co to jeszcze Ludwikowi w kuchni pomoże.

użytkownik usunięty

Już w następnym odc Kasia będzie całować się z Filipem może od razu pójdą do łóżka,a ledwo co sprzedał jej historię o swoim biednym losie.

No dokładnie, scenarzyści przegięli pałkę bo mogli trochę poczekać, rozkręcać jakoś akcje między Filipem a Kasią, a nie tak od razu. Zwłaszcza ze Kaśka to się musiał naprodukować, a Kasia tylko o polityce gadała a teraz jej przeszło. Wcześniej to nawet o randkach nie myślała, trzymaniu za rękę, nie mówiąc o pocałunku a gdzieżby coś więcej a teraz już będzie się z Filipem całować, a przed chwilą go nie znosiła a zna go parę/ parenaście dni, a to jeszcze na łóżku więc kto wie czy od razu na całość nie pójdą.

użytkownik usunięty
maria_88_3

raz niektóre wątki męczą jak choćby sprzedaż do burdelu Melki,a tutaj moment i robią z tej Kasi dziwkę,bo jak nazwać laskę,która puszcza się z typem przy pierwszej okazji,jak laska od dłuższego czasu jest adorowana przez innego to jeszcze,sorry za takie mocne słowa ale inaczej się tego nie chce nazwać,Kaśka zobaczyła,nagi tors Filipa i straciła głowę,spokojnie mógł chociaż miesiąc ją adorował.

moze dopiero teraz okaze jaka ta Kasia jest naprawde. a watek Melki jest debilny. Melka zamiast wyskoczyc przed Marysia tutaj jestem i krzyczec to ucieka z Dragonem. A przeciez raczej publicznie Dragon nic by im nie zrobil. Moglby zadzwonic ewentualnie do tego kupla we Wrocławiu zeby sprzatnal Michala i Julke i to wszystko, ale wczesniej Maryska moglaby zadzwonic do niego i powiedziec o sytuacji, ale nie debilna Melka robi co Dragon jej kaze, ale ona jest glupia. wiem, ze to tylko serial ale zeby az takie debilne rzeczy wymyslac

użytkownik usunięty
mania19

Melka miała milion szans,żeby coś zrobić,zrobili z niej frajerkę roku,Zresztą ten jego cyngiel jak na filmach akcji wjechałby na chatę zabił obydwoje.Bez przesady,niepotrzebnie tak długo się gapiła na auto Marysi.Kasia tak,właściwie czy ona była taką idealistką,prowadziła partię rzucała piękne hasła,a przecież rodzice jej dawali kasę,więc nie musiała pracować dla kasy,gdyby po pracy zarobkowej się wykazywała w partii to co innego.

Teraz też skromne,to nie jest siedzi w domu,gwiazdorzy,bo jakaś tam praca jest poniżej jej kwalifikacji.Mogła sobie darować to wystąpienie w barze,jak to mówiła jak go kocha.Ciekawe czy jak jej romans wyjdzie,czy będą dalej z Filipem,ona dostanie olśnienia ze facet to ostatnie zero,czy to on ją kopnie w d...

I na koncu Kaśka powinien kopnąć ją w 4litery jak wyjdzie na jaw, ze leciala na Filipa. No ja nigdy Melki nie lubilam, mogliby ją sprzedać do tego burdelu i sajonara, wiecej nie pokazywac.

No tak dokładnie. Niby trochę wypiła ale to ona zaczęła go całować a on wcale nie chciał i sobie poszedł. I w ogóle Filip jest mega bezczelny ale Kasia nie lepsza, bo nie dość że zacznie zdradzać faceta to uważa sie za Bóg wie kogo a sama nie ma roboty, nie zna życia jako jedyna córeczka bogatych rodziców i nie wie jak to jest mieć kiepski start w życiu. Bo ona ma kasę od rodziców i czeka na świetna robotę, tak jak Filip na pożyczkę od kogoś.

użytkownik usunięty
maria_88_3

Filip to wyjątkowa szm.ata,już próbuje tą Kaśkę szantażować,zaraz pewnie jej prost powie,albo dajesz kasę,albo powiem Henrykowi.A ona tragedia,nie wiem co oni odpier...w tym serialu z alko,każdy bohater wypije trochę wina,bo ile ona wypiła może pół butelki,trochę się wylało,trochę Filip,i co prawie się przewracała po podłodze,nie odpowiada za swoje czyny,nie chce się chwalić w tej kwestii bo zarozumiały nie jestem,ale
po dużo większej ilości alko,zachowuje się znacznie lepiej po niż oni.

Przecież to dorośli ludzie,a ta Kaśka całuje typa a za chwilę w gębę chyba siebie powinna uderzyć,jakby miał tak po alko się zachowywać,to bym nigdy nie pił.

a jej się oczy świeciły jak po narkotykach.Oni chyba mylą zachowanie po alko z tym po narkotykach.

Filip wymusił zgodę na kasę od pijanej laski.

Tak,nieraz krytykowałem Radka czy Jowitę,a w czym ona lepsza też ma zawyżone EGO,jakieś te gorące oferty nie mogą się pojawić.

Filip nawet nie udaje romantyka,odzywa się do niej chamsko.Wiele napalonych lasek pewnie straciłoby ochotę na romans,po takich tekstach faceta.

Filip chyba ma jedną koszulę,skoro musiał siedzieć bez,bieda że aż piszczy.

A jaki bohater ta Kaśka prawie nie padła,bo leń poszedł po chleb.

Ona też leniwa krowa,siedzi cały dzień w domu,nic nie robi,pewnie uczciwego obiadu nie ugotuje,a wieczorem Kaśka po pracy,ma chleb kupić,ja rozumiem że ciężkie rzeczy,woda,środki czystości,kupuje facet,ale leciutki chleb to bez przesady.

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

I kolejna rzecz Kaśka żeby zaciągnąć Kasię do łóżka chyba się z pół roku przygotowywał jakby ona dziewicą była,a Filip zaraz ją zaciągnie.

Majka tak wbiegła do komisariatu, że aż na schodach się potknęła. hahaha

kkarolinkka2

Pewnie świeżo pastowane było i ślisko jak diabli. Pewnie gliny nie miały co robić, bo normalnie nuda w robocie więc sobie myli podłogi.

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

Czego ten Dragon słucha jakiegoś niemieckiego metalu? ! :D

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

Ja nie wiem jak ten Bar funkcjonuje co każdy może sobie wjechać i siedzieć do drugiej w nocy?nieraz w barach widziałem jak przed zamknięciem ktoś coś chciał zamówić i potrafili powiedzieć,zamykamy zapraszamy jutro,jest czynne do 22,to nara i tyle.Ta policjantka chyba awantury nie widziała,donośnym głosem matka coś powiedziała co córce grozi niebezpieczeństwo,a ta że robi awanturę.Ten kumpel Pawła niezły cykor.

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

mega byłoby picie z bohaterami PM,np ja plus 5 z nich,oni zaraz wszyscy padliby jak kłody,a ja nawet bym się nie rozgrzał,no ok można pić samemu,jak najbardziej ale odczuwałbym pewien dyskomfort kilka osób leży nieprzytomnych a ja sobie pije.....

No bez kitu, to już ja wypiłabym dużo więcej. No chyba że oni na pusty żołądek piją to co innego.

użytkownik usunięty
maria_88_3

już że kobiety padają jak kłody,po małej ilości,nie wiem nigdy nie byłem może kobiety faktycznie takie nieodporne na alko,ale ostatnio Michał,Hubert,Artur,Natan,Bartek i wielu innych przewracali się.Filip też ma wszystko w d...nawet nie udaje że szuka pracy,tylko sobie filmy ogląda jak na urlopie albo w dniach wolnych np sb,nd...

Tola chodzi po firmie w tak krótkiej sukience, że dosłownie tyłek jej widać, masakra. I ma wyjątkowo niezgrabne nogi :P

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

Tola faktycznie sukienka jak prostytutka,tylko brakowało,żeby ktoś klepnął ją w tyłek.Totalna wariatka,rzuca chorymi tekstami do Kingi,drze się na Maksa,żeby wszyscy słyszeli,robi jakiś show przy recepcjonistkach,a te wystraszone kurczaki,szkoda że nie uciekły z pracy.Ta Blondyna mogła powiedzieć Maksiowi o tej dziwnej sytuacji.Daria i Sabina i tak wyszło lepiej niż zwykle,choć o ile z taksówkarzem jeszcze jakoś bo przecież skoro laska gadała w najlepsze przy nim,to chyba nie jakaś większa tajemnica.Ale potem na wyprawie,skąd ona ma telefon Sabiny.

Karol miał rację,to się nazywa lużne podejście,Saba rezygnuje z super oferty,ma długi i wyjedża na wyjazd z kumplami.Ola kupuje seksi bieliznę dla Miksera,a ten nic nie wie,a na dodatek dupę pakuje Luiza na wyprawę.Grzegorz panika bo jego córka kupiła taką bieliznę,kolo może myśli że ona jest dziewicą.

Może znowu Grzegorz będzie bił się z Mikserem.

Tola jak najeżdżała na Kingę to ta powinna powiedzieć,a ty nie brzydzisz się tym że sypiasz z szefami tylko żeby coś znaczyć w firmie,jakby pojawił się 3 właściciel też by cię miał?

Jedno przed drugim ma tajemnicę,Maks już pewnie za głowę się łapię poco sypia z wariatką,powinien to on jak Igor Agatą ją stuknąć.

Maks rozkoszny idz ją przeproś,ciekawe co miałaby jej powiedzieć,chyba to że ma problemy psychiczne.

A ten myk na Artura to niby co że spóżnił się do pracy.

Paweł takie bzdury opowiadał że nic dziwnego że Maryśka mu nagadała.Ale jak zawsze święta nic nie powie policji.

Ten jego kumpel zupełnie do policji nie pasuje,zamiast wziąść to na klatę.

Michał dobry tekst bałeś się że wyjdzie że przebiłeś opony,o tak za takie przestępstwo długo by nie wyszedł z więzienia,pewnie jak zobaczył sms to sobie pomyślał Krysio się zapłacze.

ocenił(a) serial na 1
kkarolinkka2

luiza napakowala nogi na fitnesie ale o reszczcie zapomniala chyba ,dziwnie to wyglada

użytkownik usunięty
kkarolinkka2

Czeski film,serio.Luiza pakuje się na chama na wyjazd,bo już lepiej gdyby powiedziała wprost jadę z wami,koniec kropka.a ta znów gadka w stylu,jakbym chciała jechać,i tylko aż w końcu ktoś powie to zabierz się z nami.Potem Mikser udaje,że nie wie czemu Oli,nie pasuje Luiza,i to głupie pytanie Luizy czy nie przeszkadza.Daria bierze telefon Sabiny jak swój,ma wszystkie jej hasła,spoko Sabina robi przed nią tajemnicę,ale nie zmienia haseł.

Ola mówi,że zbliżyła się do Miksera,a Luiza myśli że on jest z kimś innym.I tak najlepsze,było chyba losowanie namiotów,głupiej nie mogli wymyślić,Luiza z Olą,rywalizujące o Miksera a w drugim wściekła Daria z Sabiną,brakuje żeby w trzecim był Natan z Radkiem albo Igorem do pełni szczęścia.Daria spokojnie mogłabyć z ukochanym,Sabina z Olą i ewentualnie Mikser z Luizą.

Jedyny plus,dialog Sabiny z Mikserem,ale wymyślił Maks defraudacja pieniędzy na ratowanie syna,i ten tekst wiem,że to poniżej pasa,czyżby nawet on miał jakieś ludzkie odruchy,a Tola nie.

Tak to było dobre Mikser z dwiema byłymi w samochodzie a Błażej z obecną i byłą, które w dodatku kombinują za swoimi plecami i są pokłócone. Tak to jest jak w grupie przyjaciół każdy z każdym :). Daria zna wszystkie hasła Sabiny, dosłownie wszystkie i nawet pesel :), no bez przesady. Raczej to jest mało prawdopodobne, chyba że w najbliższej rodzinie, zrozumiałabym gdyby Błażej znał jakieś hasła Oli czy Darii, ale Daria Sabiny? No niby razem mieszkały i są przyjaciółkami.

Mikser już powoli rozumie o co biega i że Ola coś od niego chce. Nie, no skąd pocałowała go, zaprasza na wycieczkę, chce z nim jechać samochodem i spędzać cały czas, jest zła że Luiza z nimi pojechała i jest z nią w namiocie itd. Nie, to w ogóle przypadek.

Sabina dobra z tym do Miksera że myślisz że jesteś jakimś przystojniakiem, żeby kobiety się o ciebie biły? :P. No cóż ona z Jowitą też miały na pieńku za Radka, a Radek to też nie przystojniak, już Mikser lepszy :). W mojej opinii.

Tola nie tylko wariatka ale zalatuje na pedofilkę bo ona wygląda na kobietę po 30 a Maks na nastolatka ;). Jak się do niej przytulał to jak dziecko do matki :P.

Grzegorz chyba zapomniał że Ola ma już z 26 lat albo i 27. I Sabina w jej wieku już męża miała. Ola już miała dwóch partnerów, a Grzesiek zachowuje się jakby była nastoletnią dziewicą i nie wiadomo co szykowała. Chociaż wiadomo że taką bieliznę kupuje się jak ma się plany z jakimś chłopakiem, no ale wyjaśniła mu że liczy na Miksera :). Myślałam że Grzesiek wypali no dobry chłopak, ale przecież tylko barman, to nie partia dla ciebie :).

Daria obrażona w namiocie. Tak, super wyjazd :). Mogła zostać w domu. Zabrali 3 namioty i też nie pomyśleli jak to rozdzielić, bo rzeczywiście ciężko by było. W sumie Błażej powinien być z Darią, wtedy Sabina z Olą, ale Mikser z Luizą? Gdyby byli dalej razem, to jasne, ale tak to też słabo. O ten jeden namiot powinni mieć więcej.

maria_88_3

* chodziło mi że Sabina która jest w wieku Oli już męża miała, bo już dawno wzięła ślub z Igorem.

użytkownik usunięty
maria_88_3

generalnie dziwi mnie że niektórzy niezbyt szczupli tak lubią chodzić w obscisłych ubraniach,mam wrażenie że oni myślą że nie ważne jest jak się wygląda,tylko to że noszę mały rozmiar załatwia sprawę i każdy musi,nosi taki rozmiar szczupła jest.

użytkownik usunięty
maria_88_3

Ogólnie postać Miksera lubię,ale jego granie głupka,przesadna dyplomacja,czy kultura mnie drażni,Ola niedawno mówiła,że jest nim zainteresowana,on potem pod domem,zasugerował jej że ma szanse u niego.A laska napalona jedzie z nim na wyjazd,i co nagle by jej przeszło.Facet właśnie,rżnie głupka,gra na zwłokę i czas.Gdyby zwierzył się Sabinie czy Błażejowi,słuchaj sytuacja jest patowa,bo i Ola i Luiza mają swoje atuty a mogę być tylko z jedną,jak wybiorę jedną to drugą stracę na zawsze,bo przecież odpuści sobie urażona.

Tym bardziej że sam ostatnio był rozczarowany,że Luiza nie może się zdecydować on czy Szatan.

W sytuacji,żeby cała trójka jechała na wyjazd,bez spiny,to Ola musiałaby dalej z Robertem,nawet jakby nie mógł jechać,Luiza pewnie z Natanem,a Mikser albo sam,albo z kimś innym,gdyby tylko on był sam,to może jeszcze byłby taki szlachetny,że skoro dziewczyny są w związkach to przecież daruje sobie je obie.

Po Błażeju i Sabinie co zaskakujące,nawet nie czuje się że byli kiedyś razem.Poza tym on nawet przez jakiś czas był jej ojczymem,aż dziwne że jak Stefani Maryśce nie zaproponował wtedy,może mogłabyś mówić do mnie Tato?
z Olą,nie jestem znawcą kobiecej,seksownej bielizny,ale wydaje mi się że nie trzeba iść/zamawiać jej w sexshopie,chyba często w normalnych butikach można kupić coś takiego,jednak sexshop mi się wręcz kojarzy z czymś bardziej wstydliwym niż,bielizna,chyba większość kobiet kupuje seksowne bielizny,a nie odwiedza sexshopów,tam chyba bardziej stawiają na erotyczne gadżety.

Grzegorz,może się obawiać ogólnie jej zaangażowania,w związek,zakochania bo przecież Mikser mimo że niby porządny chłopak,jest zbyt chwiejny na kogoś ze słabą psychiką i problemami z narkotykami,sam miałbym kilko w portkach,gdyby moja córka z problemami i to dużymi,mówiła że zakochała się w facecie,na dodatek który nie potrafi się określić,i obawy słuszne,bo Ola ma wrócić do Drago,Dragów.

Dlatego bardziej powinni postawić,na a jak nie wyjdzie,niż Ola i seksowna bielizna,to skandal,kiedy ma ją kupować,po 50.

Pesel,to jeszcze ujdzie,przecież na 11 cyfr,6 to twoja data urodzenia,a dużo osób,zna datę urodzenia swoich przyjaciół,gorzej hasło,do konta bankowego,emaila,telefonu itd.

Tak,najlepiej byłoby 4,może 5 namiotów,ale jak były facet z byłą dziewczyną prześpi się w namiocie,tragedii nie będzie.

Daria,chyba lubi się obściskać,bo figurę ma najsłabszą,z przyjaciółek,a Sabina przesadnie w drugą stronę,prawie się utopiła w tej bluzce.Jakby zamieniły się podkoszulkami to byłoby ok.

No Błażej z Sabiną byli ze sobą dość krótko i w dodatku bardzo dawno, conajmniej 7 , 8 lat temu, bo nie pamiętam dokładnie :). Dziwniej że jak Błażej ma sceny z Grażyną to też się już w sumie nie pamięta o tym że byli razem, tak jakby nigdy się to nie wydarzyło. Może to też dlatego że Sabina nigdy nie chciała wracać do Błażeja i vice versa, tak i Grażyna z Błażejem nie chcą do siebie wracać, ona jest z jego ojcem a on z Darią. A jeżeli chodzi o Miksera i jego byłe, to Mikser nie umie się określić i nie ma żadnej kobiety a Luiza i Ola wręcz chcą być z Mikserem i tylko czekają aż Mikser będzie chciał być z którąś z nich i dlatego nie mogą być na płaszczyźnie kumplowskiej jak Błażej ze swoimi byłymi.

To prawda, że seksowną bieliznę można kupić w każdym sklepie, albo w większości, bo zależy. Nie trzeba iść do seksshopu, ale tam pewnie jest większy wybór, choć rzeczywiście do seks shopu raczej idzie się po gadżety. I inna sprawa, że Ola mogła sama pójść do seks shopu a nie zamawiać przez net. bo przecież raczej może wychodzić z domu. Chyba że przez net było taniej.

To prawda, pesel jest łatwy bo jest mało numerów a 6 z nich to data urodzenia. Inne hasła to już inna sprawa. Poza tym i tak to dziwne, ponieważ rozumiem że Sabina mogła Darii wszystko powiedzieć, ale że Daria pamięta wszystkie hasła i numery to dziwne, bo po pewnym czasie się zapomina i ludzie pinu potrafią swojego zapomnieć jak długo nie uzywali, a wątpię żeby Daria używała numerów Sabiny chociaż raz na tydzień. A nie miała nigdzie zapisanego, tylko z pamięci. Widać świetna pamięć, bo przecież swoje hasła itd też musi ogarniać.

Daria nie ma złej sylwetki, no może jak porównać do pozostałych dziewczyn to może i najgorsza, ale jest ok. Gorzej z Kazanową, bo ona na ogół nie potrafi się odpowiednio ubrać, ale i to aż tak nie razi, może poza tą sukienką ostatnio. Jakoś jej pasuje ta sylwetka, ale też i najwyższa jest.

A właśnie tak Ola zacznie znów ćpać. Co rzeczywiście oczywiste, bo tylko wizja wspólnego związku z Mikserem, dawała Oli siłę i chęć do walki. Więc pod tym względem Grzegorz mógł się martwić.

użytkownik usunięty
maria_88_3

sexshopów chyba jest mało,i często są ukryte,a jakby większość kobiet musiało tam po bieliznę,to już nie dałoby się tak ukryć,musiałoby ich być więcej i bardziej oficjalnie.Daria ma przeciętną figurę,jak na młodą dziewczynę i która prywatnie nie była w ciąży,skoro nieraz się śmiejemy z Maryśki,mimo wszystko kilka lat starszej i po urodzeniu dwóch chłopców.Daria zresztą,pamiętam jak były te odcinki wiele lat temu w liceum,też figura bez szału.

Bardziej pasowałoby żeby Ola nie brała,bo boi się że ojciec umrze,to mógłby być początek końca tej rodziny,Grzegorz umiera,Ola się stacza,może też umiera albo samobójstwo,a Błażej,Grażyna i Sabina pogrążeni w bólu nie mogą się pozbierać.

Ostatnio jedna osoba na tym forum,pochwaliła Sabinę,że najpierw schowała umowę a potem odtworzyła drzwi,jak widać,już nie mogła i to mając przynajmniej kilka dni zmienić haseł.

Poza tym Sabcia już mogła powiedzieć prawdę,chyba lepiej by wyszło,dostałam propozycję ,ale odmówiłam jestem w porządku,masz zadzwoń do faceta jak nie wierzysz,albo mojego Tatusia i być może dziewczyny przybiły by sobie piątkę na zgodę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones