The Expanse (2015-2022)
The Expanse: Sezon 3 The Expanse Sezon 3, Odcinek 4
Odcinek The Expanse (2015-2022)

Przeładowanie

Reload 44m
8,0 384
oceny
8,0 10 1 384
The Expanse
powrót do forum s3e4

S03E04

ocenił(a) serial na 9

Po obejrzeniu czwartego odcinka mogę stwierdzić, że totalnie odbiegają od książki. W tym odcinku nie znalazła się ani jedna scena, która byłaby w książce.
Np. robią z Katoy pełnoprawną postać. W książce wiadomo o nim tylko tyle, że zginął na skutek eksperymentów z protomolekułą. Niepokoi mnie sposób w jaki mówi Katoa - w książce w ten sposób wypowiadała się postać, która powinna pojawić się w ósmym odcinku serialu. Jeśli się nie pojawi i jej rolę przejmie Katoa, to będzie słabo. :/
Układanie wzorków z poćwiartowanego ciała - chyba za bardzo inspirują się Grą o Tron. :)
Zastanawiam się jak w czwartym sezonie potraktują wątek ojca Katoy, Basi (nosił żeńskie imię, podobnie jak Prax). W serialu jak dotąd nie wprowadzono tej postaci, więc przypuszczam, że jego miejsce w fabule zajmie po prostu Prax.
Z ważnych postaci, które powinni jeszcze wprowadzić, pozostała druga córka Mao, siostra Julie. Tylko nie wiem, czy ją zmieszczą w trzecim sezonie, czy będzie dopiero w czwartym. Osobiście mam nadzieję, że w trzecim sezonie zmieszczą wszystkie wątki drugiego i trzeciego tomu, a czwarty sezon będzie w całości oparty o czwarty tom, który jest moim zdaniem najlepszy w serii. No i wraca w nim Havelock, partner Millera. :)

ocenił(a) serial na 10
Ajcek

Basi był przez chwilę w drugim sezonie na Ganimedesie. Prax go uspokajał gdy ten szlochał, że jego syn też zaginął.

ocenił(a) serial na 8
Ajcek

A mnie wnerwia płaczliwy wątek rodzinny pani od przemówień. Nie mogli dać jej męża? Nie, to musi być lesbijstwo. Takie delikatne. Takie wrażliwe. I trochę tu już jadą z tym błękitem. Wcześniej można było się zarazić, stać się nosicielem molekuły, a teraz dotykają się, obłapiają i nic.
Zresztą Mao też niewiarygodny. Wybija całą ludność planetoidy, potem lituje się nad dzieciaczkami, jakby na Erosie nie było dzieci (wiem, wiem, dziewczynka przypomina mu córkę), a potem z jeszcze większym zdecydowaniem optuje za doświadczeniami z dziećmi. To dla mnie słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones