The Expanse (2015-2022)
The Expanse: Sezon 6 The Expanse Sezon 6, Odcinek 4
Odcinek The Expanse (2015-2022)

Reduta

Redoubt 47m
7,4 234
oceny
7,4 10 1 234
The Expanse
powrót do forum s6e4

Chyba juz nie zniese...

użytkownik usunięty

Zapowiadalo sie super, sezon 1 fajny, poczatek troche kryminalny itd... nie przeszkadzala mi nawet polityczna poprawność.... Ale jak na wojnie masz przed sobą króla rebelii mozesz jedną torpeda zakończyć wielką wojnę gdzie umieraja tysiące i nie robisz tego a twoja zaloga mowi: " eeee spoko" zamiast cie pod sad wojskowy.... a w finalowej scenie załogantka mowi coś w stylu "no przeciez nie mozna nikogo winic za to ze nie zabil i nie skonczyl wojny".... To ja mam pytanie czy tak jest w książce? Bo na serial szkoda mi jednak czasu ale moze ksiazka jest ciekwwsza.. ?

Jest tu więcej takich momentów przy których można złapać się za głowę. W ogóle mam wrażenie że Holden, Naomi, Filip i Marco to strasznie rozchwiane emocjonalnie postacie. Oglądam właśnie ostatni sezon i strasznie to kłuje w oczy. W jednym momencie Filip nie może słuchać przechwałek swojego kumpla, a potem sam się przechwala kim on nie jest. Potem po starciu z Rocinante Marko wścieka się niesłusznie na załogę i gdy Filip go krytykuje widz już myśli że ten w końcu otrzeźwiał. Ale dalej jest za nim w scenie gdy dowiaduje się że okradł i zostawił Ceres na pastwę losu. WTF?
Kolejna scena gdy Drummer anonsuje że odkryła co zrobił Marco, i w pierwszej chwili wykrzykuje że mimo że Marco ich ściga to dalej żyją, a Marco jest nikim... zamiast jasno opisać sytuację. Beach please...
Co to miało być... kolejna tania zagrywka by wzbudzić emocje w widzów? Kupa gadania zamiast działania.
To jest dosyć mocny dysonans między działaniem a reakcją. Jakby reżyser nie zdawał sobie sprawy z kalibru niektórych zdarzeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones