The Expanse (2015-2022)
The Expanse: Sezon 6 The Expanse Sezon 6, Odcinek 6
Odcinek The Expanse (2015-2022)

Prochy Babilonu

Babylon's Ashes 1h 3m
7,8 272
oceny
7,8 10 1 272
The Expanse
powrót do forum s6e6

Po co, po co ?

ocenił(a) serial na 8

Po co była ta historia z tą dziewczyną i leczącymi psami, gdzie w momencie jak coś w końcu zaczęło się dziać na tej planecie , to serial się skończył ? Co za bezsens :D I ten motyw jak ten statek był budowany na orbicie. Nic już się nie wyjaśni, wątki całkowicie zbędne. Serial mógłby dalej być kontynuowany to ciągną dalej jakieś gnioty co po 5 minutach można tylko wyłączyć

ocenił(a) serial na 8
patataj

Z tego co kojarzę, to ten wątek też pojawia się w szóstym tomie książki, ale rozwija się w kolejnych tomach (nie czytałem jeszcze). Wydaje mi się, że jak pisali scenariusz do tego sezonu, to twórcy jeszcze gdzieś z tyłu głowy mieli cień nadziei, że Amazon zamówi siódmy sezon, więc dodali dwa wątki bardzo poboczne, które będą pełniły rolę mini-cliffhangerów.

ocenił(a) serial na 9
patataj

Te wątki są ważne od 7 tomu . Zamiast narzekać to podziękuj że amazon to zakończyły po 6 książce. Po aferze obyczajowej groziło że nawet nakreconego 5 sezonu nie będzie. Polecam książki 9 wychodzi 2601

ocenił(a) serial na 7
michal007bks

A co mnie obchodzi 7 tom książki jak oglądam 6 sezon serialu który kończy ten serial?

ocenił(a) serial na 7
patataj

Dokładnie to samo zdziwienie, wprowadzenie dwóch sporych wątków z tworzeniem hybrydy przez psy i jakiegoś gigantycznego statku obcych i.. koniec :o
Ale dopiero po wątkach na Filmwebie dowiedziałem się, że to na podstawie książek.. no ale to niewiele mi daje, bo oglądając tylko serial, dostałem zajawkę bez kontynuacji. Ogólnie serial świetny... I nagle ostatni sezon pikujący prosto w ziemię... Końcówka banalna i ckliwa, psująca znacznie poziom całości. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones