The Expanse
powrót do forum 5 sezonu

Nareszcie

ocenił(a) serial na 9

Jest w końcu piąty sezon. Co mnie cieszy najbardziej to to, że zaczął się lepiej niż oczekiwałem. Trochę mnie zawiódł sezon 4, który niekiedy powiewał nudą i ciutek brakiem pomysłu. Teraz w nowy sezonie akcja jakby lepiej się rozgrywa. Takie moje wrażenie. Połknąłem trzy pierwsze odcinki jednym kęsem ;-) POLECAM

ocenił(a) serial na 8
maciejz5

Ja właśnie na odwrót. Start S05 był w moim odczuciu nudnawy i przeciągnięty. Szczególnie wątek Naomi i jej syna oraz Amos w Baltimore. Niemniej otwierają one kolejne ciekawe historie więc może dalsze odcinki będą już ciekawsze. S04 owszem, był gorszy i chyba najsałabszy z dotychczasowych ale jednak otwarcie przejść i "maszyny" to bardzo ciekawe wątki.

ocenił(a) serial na 9
maciejz5

Generalnie, na razie w tym sezonie dość wiernie trzymają się książki (poza wątkiem Drummer, ale on był już zmieniony od początku serialu). Trochę dla mnie szkoda, bo dla mnie był to najsłabszy tom sagi, a płaczliwy wątek Naomi wynudził mnie niemiłosiernie. Aleks także ma tutaj miałki wątek. Najciekawiej jest u Holdena i oczywiście u Amosa :)

ocenił(a) serial na 7
SupaMario

Gdzie to oglądacie?

ocenił(a) serial na 9
kaczkulec

Jak to gdzie? Na amazon prime ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones