PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 800
ocen
6,5 10 1 158800
5,3 24
oceny krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Planowana na 2014 rok wersja "Godzilli" ma taki temat, wiec sądzę, że dla kolejnej odsłony Parku też przydałoby się
coś takiego, zwłaszcza, że zdjęcia zaczynają się mniej więcej za kwartał. Postanowiłem zebrać to, co wiadomo na co
najmniej 90% i umieścić tutaj. Proponuję wszelakie wieści kolejne również wpisywać tutaj, by nie robić rozgardiaszu
na forum.

Na dzień 22.12.2013 sytuacja przedstawia się następująco:
1. Fabuła filmu ma się toczyć 22 lata po części pierwszej. I to jest jedyna pewna wiadomość. Parę miesięcy temu
Colin Trevorov pokazał światu zdjęcie z adnotacją "Nublar", co pozwalałoby sądzić, że Isla Nublar będzie miejscem
akcji, jednak później scenariusz przeszedł radykalne zmiany, przez co nie jest pewne, czy miejsce akcji w dalszym
ciągu będzie takie samo jak w "jedynce".
2. Potwierdzonymi aktorami są: Bryce Dallas Howard (jako naukowiec), Ty Simpkins i Nick Robinson, a Chris Pratt
negocjuje rolę (prawdopodobnie wojskowego o nazwisku Owen). Nie wiadomo jak z aktorami z poprzednich części
(Laura Dern twierdzi, że nie wystąpi, Jeff Goldblum nastawiony jest entuzjastycznie, a Sam Neill neutralnie),
natomiast BD Wong (Dr Wu z "jedynki") napisał za pośrednictwem Tweetera zdanie, które można interpretować jako
"może, zobaczymy".
3. Dinozaury - temat tajny. Logo projektu to ponownie szkielet Tyranozaura, zatem jego obecność wydaje się bardzo
prawdopodobna. Paleontolog Jack Horner - konsultant filmu - zdradza, że pojawi się nowy dinozaur, przez którego
publiczność "narobi ze strachu". Co to ma być? Nie wiadomo, aczkolwiek na forach fanowskich spekuluje się o
Troodonie. Sporo ludzi chce też widzieć gady wodne (plezjozaury, ichtiozaury, mozazaury), ale naprawdę w tym
temacie nie można teraz stwierdzić zbyt wiele.
4. Kompozycja filmu ma być taka sama jak w trzech poprzednich częściach - te same motywy muzyczne, efekty
specjalne oraz klimat (to ostatnie akurat jest dyskusyjne, bo "jedynka" miała jednak inny klimat niż jej kontynuacje)
5. Zdjęcia rozpoczynają się na początku marca na Hawajach (Kauai)
6. Premiera to 12 czerwca 2015.
7. Phil Tippett - pracujący przy efektach z "jedynki" - został oficjalnie zaangażowany do pracy przy "czwórce".
8. "Świat Jurajski" będzie miał też najprawdopodobniej swój odpowiednik w parku tematycznym w Orlando na
Florydzie. Spekuluje się, że planowane tam atrakcje mogą w jakiś sposób nawiązywać do fabuły filmu.

W miarę procesu powstawania filmu zapraszam do dzielenia się kolejnymi wiadomościami.

ocenił(a) film na 4
Raptosaur

Szkoda. Wolałbym żeby film był jak najbliżej nauki. No ale skoro już w jedynce zmieniali dinozaury względem ówczesnej wiedzy to nie było tak naprawdę czego oczekiwać. Z drugiej strony to nie dokument.

ocenił(a) film na 4
saitek

Co do piór..rozumiem płacz ludzi żeby T-Rex nie miał piórek bo ikona, itp. ale niektóre dinozaury z piórami wyglądają też całkiem kozacko. A np. Yutyrannus, który był podobny do T-Rexa, miał piórka i nadal groźnie wygląda na rysunkach. :)

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Dawno nie pisałem, to odrobię zaległości. Mam nadzieję, że nie zdubluję się z wiadomościami podawanymi już przez Filmweb.

- Vincent D'Onofrio (m.ini. "Faceci w Czerni') podobno wcieli się w rolę czarnego charakteru (charaktera?). Jego postać ma być odpowiednikiem Gennaro z części pierwszej, a on sam ma być pracownikiem niejakiego Patela - właściciela firmy o tej samej nazwie i tym samym całego Parku/Świata Jurajskiego. Rolę Patela przydzielono Irrfanowi Khanowi ("Życie Pi", "Slumdog"), który to specjalnie dla tej roli ma jakoby przejść kurs pilota śmigłowca. Postać owa - co ciekawe - nie jest "czarnym charakterem"
- Omar Sy ("Bazyl. Człowiek z kulą w głowie", "Nietykalni", "X-men: Days of the Future Past") wziął udział w castingu. Nie wiadomo z jakim skutkiem
- dalej trwają castingi - zapewne dla statystów. Producenci szukają kobiet, mężczyzn, a także dzieci/bliźniąt w wieku między 10 a 15 lat. Pochodzenie etnicznie nie gra roli, a ponadto mile widziane są "typy militarne"
- Colin Trevorov zwierzyl się, że ważnym jest, by robić film dla fanów, aczkolwiek chce także przyciągnać uwagę "reszty świata" do swojego filmu. I chce po prostu zrobić dobry film spod szyldu Jurassic Park.
- Jeśli ktoś trafił na wiralową stronkę firmy Patel, to niech wie, że to fake:) http://www.jurassicworld-movie.com/news/1662
- Pojawiło się zdjęcie z planu: http://distilleryimage2.ak.instagram.com/3d49a22aabf311e3a9a512a1e226fcfe_8.jpg

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Ta viralowa stronka to świetny dowód na to, że miłość fanów do tego uniwersum sama się zatroszczy o dobrą reklamę nowego filmu :) .

Oby tylko nie przesadzili z green-screenem w scenach helikopterowych. Jak najwięcej realnych efektów specjalnych, by to było przekonujące.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Coś w tym jest:)

Ja przyznam się szczerze - nie wiem jak się zapatrywać na następny film z uniwersum JP / JW. Jestem generalnie fanem m.in. wielkich gadów na ekranie (nową Godzillę wyczekuję z wypiekami), aczkolwiek ostatnio jestem przyzwyczajony do tego, że wielkie oczekiwania mogą pociągnąć wielkie rozczarowanie. Dlatego staram się oczekiwać możliwie jak najspokojniej (nawet na Godzillę :D).

ocenił(a) film na 7
Cohonez

A ja tutaj tylko po to,żeby podziekować za założenie tematu i nowe informacje związane z produkcją-dzięki;)

Cohonez

Ciekawe, Khan po raz drugi gra kogoś o nazwisku Patel :D

ocenił(a) film na 7
1_2_filmweb

Tak w ogóle to "Patel" to chyba jakieś bardziej popularne hinduskie nazwisko. Wczoraj oglądałem Glengarry Glenn Ross (film z 1992) i tam też parę razy pada to nazwisko w kontekście Hindusów :D

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Dołączę się nieco do newsowania :).

Przeprowadzono wywiad z reżyserem Colinem Trevorrowem - http://uk.ign.com/articles/2014/03/18/exclusive-interview-with-the-director-of-j urassic-world

Streszczę kilka najważniejszych info z wywiadu w języku Polskim:

- Potwierdza się fakt kręcenia filmu na taśmach 35mm i 65mm. Ponadto będą kręcili w dosyć nietypowym formacie panoramy kinowej, którą reżyser skomentował jako "komfortową" w filmowaniu kadrów zarówno z aktorami, jak i dinozaurami. Film będzie w IMAX.
- Reżyser nie planuje sprowadzić starej ekipy aktorów, jednak planuje rozwinąć znacząco rolę dr Henry'ego Wu, który miał niewielki epizod w części pierwszej. Będzie więc wielki powrót aktora BD Wong'a.
- Reżyser mówi o tym, że nadchodzący film będzie zawierał masę nowych pomysłów, zachowując przy tym starego ducha serii.

Raptosaur

Świetnie, że BD Wong powraca. Już się bałem, że nie uświadczymy nikogo z oryginalnej obsady.

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Dzięki, Raptosaur :)

Jeszcze nie widziałem całego wywiadu, ale Trevorow miał jakoby wspomnieć, że nie chciał udziału Sama Neill'a, Laury Dern i Jeffa Goldbluma, ponieważ jego zdaniem perypetie tylko i wyłącznie trójki tych samych osób z dinozaurami to nie jest to o co chodzi w Parku Jurajskim. Natomiast Henry Wu to postać zmarginalizowana i istniejąca "w cieniu Hammonda", dlatego teraz ma dostać sporo większą rolę.

Mam dziwne wrażenie, że film będzie w jakimś stopniu kalką z jedynki - z tym, że jak w oryginale widzieliśmy park rozrywki wymykający się spod kontroli w czasie testowej wizytacji, to tu będziemy mogli chyba zobaczyć chaos w Parku, który działa od lat i funkcjonuje zgodnie z pierwotnym założeniem. I jakimś cudem dalej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że szkic scenariusza zdementowany w zeszłym roku jest jednak w jakimś stopniu prawdziwy (oswajanie itp) ;/

Cohonez

Bardzo fajnie będzie zobaczyć, jak wygląda Park Jurajski, w którym dla odmiany wszystko działa.

Ciekawi mnie, co się stanie, że Park wymknie się spod kontroli. Może będzie maczał w tym palce BioSyn?

ocenił(a) film na 10
Cohonez

Według mnie ktoś z "trójki" Goldblum, Neil, Dern powinien wystąpić. Najlepszy byłby udział całej "trójki", ale skoro reżyser nie chce to trudno. Mam nadzieję że film i tak będzie świetny.

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Omar Sy oficjalnie dołączył do obsady filmu, a konkretne zdjęcia rozpoczynają się w przyszłym miesiącu:

http://www.scified.com/site/jurassicworld/omar-sy-joins-jurassic-world-cast-line up-filming-begins-next-month

Cohonez

Lista aktorów występujących w JW nadal jest wybrakowana, a niektóre pozycje czekają już parę tygodni na akceptację... Cały Filmweb.

Jak na razie film zapowiada się całkiem nieźle - ciekawe, kiedy ruszy kampania reklamowa, tzn. plakaty z prawdziwego zdarzenia, pierwsze teasery...

ocenił(a) film na 10
1_2_filmweb

Na pewno jakiś teaser, plakat albo oficjalne zdjęcie, będą w tym roku, ale konkretnej promocji to bym się spodziewał bardziej w 2015. Jeśli zachowają ducha serii, pokażą w pełni działający Park i w jakiś sposób wprowadzą morskie gady to ten film może być idealny

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Pojawiły się dwa tzw. concept arty przedstawiające kompleks już działającego Parku.

Prace autorstwa Nathana Schroedera można podziwiać między innymi tutaj:

http://www.scified.com/site/jurassicworld/first-concept-art-for-jurassic-world-r eveals-futuristic-visitor-centre

Ponadto - do obsady mają dołączyć jeszcze trzy postacie żeńskie. Nazwiska aktorek wcielających się w owe role mamy poznać niebawem.

Cohonez

Oto Park Jurajski na miarę XXI wieku :) Jak dla mnie wygląda znakomicie. Fajny pomysł z tymi nadziemnymi torami dla wagoników z turystami.

ocenił(a) film na 8
Cohonez

Po cichu licze na Ariannę Richards bądź Julianne Moore ;)

ocenił(a) film na 10
BarryGDZ

fajnie by było

ocenił(a) film na 10
Cohonez

Wow wygląda świetnie jak idealne miejsce na wakacje. Jeszcze jakby znaleźli sposób, żeby pokazać w prologu rozwalony stary Park Jurajski i wprowadzili w jakiś sposób morskie gady, to by było idealnie

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Dodać chciałem, że załaczone obrazki powstały jakoby w 2013 roku jeszcze przed małą burzą ze zmianami w scenariuszu. Nie wiadomo ile z tego, co figuruje pod linkiem znajdzie się w filmie. Aczkolwiek jako grafik-projektant powiem, że wizja Nathana bardzo mi się podoba :)

Cohonez

A jak fajnie będzie wyglądało rozwalanie tego przez dinozaury.

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Podoba mi się rozmach tych budynków i ogółem idea kolejek*, jednak niezbyt mi odpowiada przesadnie futurystyczny design całości. Nie czuć tutaj w tej architekturze tego "jurajskiego" klimatu.



* Znawcy gier jurajskiego uniwersum zapewne wiedzą, że to nie nowość. W grze Jurassic Park: Trespasser przedstawiającej kompletną wyspę Sorna (Teren B) była podobna kolejka, która nie została niestety nigdy wykończona - jak wiadomo, huragan Clarissa przeszkodził w rozwoju tego ośrodka badawczego znajdującego się na drugiej wyspie i kolejka nigdy nie działała.

Raptosaur

Mi się podoba ten design - Jurassic Park wkroczył w nową erę. Prawdopodobnie wszystko będzie połączone multimedialną siecią komputerów, no i wystąpią inne bajery typowe dla naszego wieku. Bardzo fajny jest ten kontrast z oryginalnym Parkiem.

I jak już mówiłem - ale będzie rozwałka :D

ocenił(a) film na 9
1_2_filmweb

Ten nowy design ma jeszcze jedną istotną dla mnie wadę. Za kilka lat, gdy będą budować wg takiej architektury faktyczne budowle, łatwo będzie można pomylić jakiś większy ośrodek wypoczynkowy z nowym Visitors Center z "Jurajskiego Świata". Kłopot również właśnie w tym, że ten design można zastosować w niejednym filmie sci-fi i ciężko powiązać go konkretnie z Jurassic World. A podstawą designu jest właśnie nieomylna rozpoznawalność. By można było na pierwszy rzut oka bez problemu rozpoznać, z jakiego filmu pochodzi dany obiekt.

Ponadto chciałbym zaznaczyć, że uniwersum Jurassic Park nigdy nie wykraczało technologicznie poza lata, w których filmy z tej trylogii wychodziły do kin (wyjątkiem jest tutaj oczywiście fakt odtworzenia dinozaurów przy pomocy wysoce zaawansowanej inżynierii genetycznej). Zawsze wszystko działo się "teraz", gdzieś w wybrzeżach Kostaryki. Mam nadzieję, że uszanują tę tradycję w nadchodzącym filmie, zwłaszcza jeżeli ma jego akcja się rozgrywać w 2015 roku, 22 lata po wydarzeniach (i premierze) z części pierwszej. Oby w filmie znalazło się coś, co rozmachem będzie równie imponowało, jak te concept-arty i będzie pasowało do tego uniwersum.

ocenił(a) film na 10
Raptosaur

Przecież już teraz są budowane takie budowle zobacz sobie zdjęcia z Dubaju albo aqua parku Tropical Island w Niemczech

ocenił(a) film na 10
chowder

imo jeśli zachowają ten wygląd co na concept artach ale:
- zrobią te budynki jasnoszare a nie śnieżnobiałe
- ten najszerszy budynek będzie miał drewniany albo słomiany dach
- zachowają oryginalny wygląd płotów
- wnętrza hotelów i tym podobnych nie będą się praktycznie różniły od normalnych hotelów, jedyną różnicą będą szkielety dinozaurów i płaskorzeźby ze szkieletami dinozaurów postawione w holach, zamiast tradycyjnych paproci i tym podobnych to będą palmy, skrzypy i różne inne prehistoryczne rośliny a w akwariach postawionych w holach będą małe gatunki dinozaurów jak na przykład kompsognaty plus w jeziorkach z fontanną przed hotelami zamiast rybek byłyby ichtiozaury
- kolejki byłyby umalowane w ten sam sposób co samochody, które rozwalił tyranozaur w pierwszej części
To można, by zrobić nowoczesny Park Jurajski zachowując ducha oryginału

chowder

Właśnie, budynki z conceptów wcale nie wykraczają swoim futuryzmem poza poziom 2015 roku.

ocenił(a) film na 10
Cohonez

Bomba!

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Na CinemaCon pojawił się teaser "Świata Jurajskiego". Wg reportera IGN była to animacja w dżungli ze słowami Johna Hammonda z poprzednich części filmu (jeśli dobrze rozumiem, to te słowa były mówione w tle).

Tutaj trochę więcej szczegółów:
http://www.jurassicworld.org/?id=122#comments

Cohonez

Teraz pytanie czy ten proto-teaser trafi do Internetu.

ocenił(a) film na 7
1_2_filmweb

Podobno przypomina analogiczny teaser z Jurassic Park 3. Ja tam się nie jaram :D

Cohonez

Bo w sumie nie ma czym - ot, listki. Ale i tak fajnie by było zobaczyć, że JW przypomina o sobie.

ocenił(a) film na 9
1_2_filmweb

Mnie z kolei interesuje, co konkretnie mówił Hammond na tym teaserze. Czy były to rzeczywiście słowa znane z poprzednich części, czy może pewne mniej znane sentencje, które były zawarte w grze Trespasser z 1998 roku, do której przecież Richard Attenborough użyczał głosu Johna Hammonda, opowiadającego swoje wspomnienia na temat kreowania wysp.

Dla zainteresowanych tematem tych wspomnień polecam zagrać w Trespasser, lub poświęcić pół godzinki na ten złożony przez fanów 13-częściowy film. Sporo ciekawego można się dowiedzieć, zwłaszcza w kanonie części drugiej naszej kochanej trylogii:
http://www.youtube.com/watch?v=a5lwP1MbpZw&list=PLD2E026FFB5021A3F

Raptosaur

Trespasser, gra bardzo ciekawa, a i to, co mówi Hammond interesujące. Zdecydowanie mogło się to znaleźć w trailerze.

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Potwierdza się udział aktora Jake Johnsona w filmie Jurassic World. Wcześniej grał on jedną z głównych postaci w pierwszym filmie pełnometrażowym Colina Trevorrow'a, "Safety Not Gauranteed".

http://www.jurassicworld.org/?id=123


Chętnie bym zobaczył jeszcze w naszym filmie Aubrey Plaza. W "Safety..." była świetna, dogadałaby się z Chrisem Pratt'em w kwestii nieco humorystycznego stylu gry, który oboje aktorów łączy ;).

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Pojawiły się kolejne zdjęcia z planu. Tym razem przedstawiają lądowisko helikoptera:

http://www.scified.com/site/jurassicworld/new-jurassic-world-set-photos-reveal-f ully-built-helipad

Cohonez

Piękne krajobrazy. Film zapowiada się coraz lepiej :) Cieszę się tym bardziej, że na czwartą część Jurassic Park czekam praktycznie 3/4 życia :)

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Niestety muszę poinformować wszystkich fanów, że dobiegły mnie słuchy, iż realizacja filmu "Jurassic World" została znowu OFICJALNIE WSTRZYMANA. Wszystko z powodu niedawnego i zaskakującego odkrycia szkicu trzeciej części powieści Michaela Crichtona, której niestety z powodu śmierci w roku 2008 nie zdołał dokończyć.

Producent Frank Marshall, wraz z Universal Studios po wstępnym przejrzeniu odkrytego materiału jednogłośnie stwierdzają, że realizacja aktualnego scenariusza Jurassic World nie będzie miała sensu w świetle tego, co Crichton zdołał napisać przed odejściem. Oto, co mówi Frank w oryginale:

“Due to the amazing discovery of a third ‘Jurassic’ novel from Crichton, we have made the difficult decision to cancel all production on ‘Jurassic World’ in order to make a faithful adaptation of this new material. The story is truly amazing, and better than anything we have ever come up with. Making our current production would contradict elements in the novel, making an adaptation of it unlikely to ever happen. We want to respect Crichton’s legacy this time, so we feel that putting in the extra time to go back square one will be the best choice. We are sorry to the fans and those involved in this current production for yet another delay again. But trust me when I say that the wait will be worth it. This new novel is incredible.”

Aktualnie niejaki Harper Collins, który pracował dotąd nad wydaniem innych pośmiertnych książek Crichtona, jak "Mikro" ("Micro") oraz "Pod piracką flagą" ("Pirate Latitudes") jest zajęty dopracowywaniem materiału do wydania tej oficjalnej, trzeciej kontynuacji książkowej części uniwersum Parku Jurajskego.

Collins ujawnia też, że obecnie posiadany materiał poszedł w zupełnie innym i bardzo świeżym kierunku, będąc prawdopodobnie jedną z najlepszych powieści sygnowanych nazwiskiem Michael Crichton.

Cóż, wygląda na to, że niestety na film jeszcze długo poczekamy...

ocenił(a) film na 10
Raptosaur

Co. Mam nadzieję, że to plota. Nie mogli zachować materiału z tej książki na piątą część?

ocenił(a) film na 9
chowder

Prima Aprilis :D ! Co prawda spóźnione, ale zawsze coś... :P

Jak coś, nie ja wymyśliłem ten żart. Oryginał znajduje się na TresComie, portalu fanów wspominanej wcześniej przeze mnie gry Trespasser. Trzeba przyznać, że mieli tupet pisząc teraz, po tych wszystkich przeszłych opóźnieniach taką plotkę ;P . Oto źródło:

http://www.trescom.org/2014/04/01/crichtons-third-jurassic-park-novel-discovered -jurassic-world-canceled-for-adaptation/



A z oficjalnych i najnowszych informacji wynika, że niebawem nastąpi pierwszy klaps na planie Jurassic World. Już w tym miesiącu.

Odtwórca roli Patela, Irrfan Khan, w tym tygodniu wybiera się na Hawaje, gdzie jest już reszta ekipy i prawdopodobnie również reszta obsady. Khan ujawnia również, że będzie tam tylko przez mniejszą część czasu zdjęciowego, gdyż potem wybiera się na dłuższy czas do Indii, aby dokończyć zdjęcia do innego filmu pt. "Shoojit Sircar's Piku". Po skończeniu zdjęć do tego filmu wróci on na plan Jurassic World, by do końca roku skończyć wszystkie nagrania.

Poadto, jeśli chodzi o podobne wieści, aktor Ty Simpkins odgrywający postać Graya, właśnie przybył do Hawajów, czym się chwali na swym twitterze: https://twitter.com/TYSIMPKINSactor/status/450757336060006400/

Źródła newsów:
http://www.jurassicworld.org/?id=126
http://www.scified.com/site/infinite-earths/irrfan-khan-heads-for-jurassic-world

ocenił(a) film na 10
Raptosaur

Cholera a ja prawie zawału dostałem xd

ocenił(a) film na 7
Raptosaur

Dodajmy jeszcze, że Irrfan Khan ma zagrać kogoś w stylu Johna Hammonda ;)

ocenił(a) film na 9
Cohonez

O tym już było, więc nie mówiłem :P.

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Do Instagramu wyciekła najnowsza fotografia z przygotowań do zdjęć Jurassic World, które mogą ruszyć już w przyszłym tygodniu. Przedstawia ona transportowane z Californi do Hawajów, zamaskowane, szcześciokołowe auto, które najpewniej jest odpowiednio przygotowaną wersją Mercedes-Benz G63 AMG 6x6.

http://www.jurassicworld.org/news/uploads/MercedesVehicle1.jpg/

Wygląda na to, że będzie to nowe autko safari dla zwiedzających, choć nieco militarystyczny charakter tej maszyny może potwierdzać użycie tego wozu przez strażników parku bądź samego Patela.

Nie mogę się doczekać sceny niszczenia tego wozu :D . W każdej części jakiś większy drapieżnik obracał w ruinę jakiś wehikuł, a tym razem T-Rex, z racji tego, że maszyna ma 6 kół, będzie miał więcej gum do żucia* :P.

Źródło:
http://www.jurassicworld.org/?id=127


* Co jednocześnie nawiązywałoby do części pierwszej, gdzie w jednej scenie Rex radośnie skubie oponę Forda :P.

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Do obsady dołączają:
- Judy Greer (Spadkobiercy, Elizabeth Town, Osada)
- Katie McGrath (Przygody Merlina, Dynastia Tudorów)
- Lauren Lapkus (You are Here, To do List)

Źródełko: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/judy-greer-joins-jurassic-world-693 459

ocenił(a) film na 9
Cohonez

Może nie będzie to zbyt wiele mówiąca nowość, ale myślę, że też się liczy :).

Ty Simpkins grający rolę Gray'a umieścił na swoim tweeterze zdjęcie ze studiowania scenariusza z reżyserem:
https://twitter.com/TYSIMPKINSactor/status/452181595072376832

Polecam spojrzeć również na jego profil :). Nie dość, że ma związane z filmem zabawne tło, to jeszcze zmienił swą nazwę na układającą się w swoistą grę słów - TYrannosauruSIMPKINS.

Ponadto wciąż jest podtrzymywane info, że pierwszy klaps zapadnie już w przyszłym tygodniu.

ocenił(a) film na 7
Cohonez

Judy Greer potwierdziła, że postać grana przez nią będzie siostrą postaci odgrywanej przez Bryce Dallas Howard. I prawdopodobnie będzie to filmowa matka Ty Simpkinsa.

Źródełko:
http://www.jurassicworld.org/?id=130#comments

A pierwszy klaps na planie zapaść ma jutro :)

Cohonez

Jutrzejszy dzień zapisze się na stałe w historii - po tylu latach czekania Park Jurajski 4 staje się faktem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones