PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 421
ocen
7,6 10 1 355421
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

1/10

użytkownik usunięty

Ten film to jakaś kpina. Debilna bajka, nic dodać nic ująć. Nie polecam nikomu kto choć
odrobine myśli jak ogląda film

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1

ironioholiczko, ja wiem ale damian tak mi poprawia humor, że nie mogę się powstrzymać :-)))

ocenił(a) film na 9
molos

oj, nie przejmuj sie tak. wszystko bedzie dobrze. lekarze ci pomoga.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

ale po co mi lekarze skoro ty mi wystarczasz rozbawiając mnie do łez swoim przaśno-buraczanym gustem filmowym? :-)))))))))

ocenił(a) film na 9
molos

coz, moj gust filmowy to zdecydowanie nie twoj poziom, bo niestety do niego nie dorastasz, wiec nie przejmuj sie. lekarze ci wszystko wyjasnia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

znowu zaplułem monitor ze śmiechu :-))))))))))) wielkie dzięki damianku. Powinieneś pomyśleć o dorabianiu na rozśmieszaniu ludzi :-)))) możesz zbić fortunę, serio - masz talent. A jak jeszcze do tego będziesz ludziom opowiadał, że jesteś fanem "uprowadzonej" to już w ogóle posikają się ze śmiechu :-)))))

ocenił(a) film na 9
molos

no coz, jakos widze tylko 2 ludzi na tym forum, ktorzy nie lubia tego filmu - czyli was, a na dodatek jestescie na tyle prymitywni, ze nie mozecie zrozumiec, ze film jest dobry, lub poprawny jak na kino akcji.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

damianku, zostałeś już sam bo reszta pojęła, że to megagniot i wstyd się do tego przyznać, że się mu dało 9/10 :-)))))))))))))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

na zajęciach z plastyki czy z ZPT? a może z czytania? nie, już wiem - z budowy zdania :-))))))))))))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
damian_filmweb

Trzech, jeszcze ja jestem, mnie wybierz Panie!

ocenił(a) film na 9
Kuba_16

ty przynajmniej wystawiles normalna ocene i nie rzucasz bezsensownie jedynkami.

ocenił(a) film na 1
Kuba_16

Kuba, dla damianka 4/10 to powód do zapisania Cię do fanklubu więc uważaj :-)))))

ale serio - wyrozumiały byłeś w ocenie, szacuneczek :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

tutaj? znalazłem się tylko dlatego, że popełniłem ten błąd i obejrzałem MEGAGNIOTA uprowadzona... producenci powinni być ubezpieczeni i wypłacać odszkodowania kinomanom za stracony czas na oglądanie tego MEGAGNIOTA :-))))

ocenił(a) film na 9
molos

ciagle popelniasz ten sam blad. starasz sie mnie wkuszyc piszac w kolko MEGAGNIOT, a tymczasem ja ledwo powstrzymuje sie od smiechu... w dodatku to typowa zagrywka trolla i prowokatora.

ocenił(a) film na 9
molos

poza tym nie musisz udawac, ze cie bawie. przeciez doskonale wiem, ze zaplules juz caly monitor :)

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

jeszcze jedno

damian, ty czytasz tylko tytuły filmów czy czasem coś obejrzysz? :D piję do "piły" ale przy okazji to mi nasunęło myśl, że może tego MEGAGNIOTA o którym tu deliberujemy wcale nie oglądałeś tylko tytuł ci się spodobał i postanowiłeś stać się jego największym orędownikiem? w sumie bez znaczenia bo i tak jak byś obejrzał tego MEGAGNIOTA to pewnikiem załapałbyś tylko imion bohaterów (choć i w to szczerze wątpię)

ocenił(a) film na 9
molos

ze co ? widze, ze jestes chory psychicznie. jak moglbym nie ogladac tego filmu ? czlowieku ogarnij sie, bo glupota za wylewa sie z twoich postow. to ja moge uwazac, ze ty wg nie widziales tego filmu, bo tylko troll i prowokator oceniby go tak nisko.
coz, jak pila to dla ciebie lepszy film to szczerze ci wspolczuje, bo nieczesto mam okazje spotykac takich dziwakow. zero gustu filmowego.
pewnie nie lubisz kina akcji, bo jestes slaba chuda ciotka, ktora wszyscy w szkole wysmiewaja i dlatego takich filmow nie cierpisz lub tak jak napisalem wyzej, jestes trollem i marnym prowokatorem.

wiem, ze z mysleniem u ciebie ciezko, ale zrob cos dla mnie. przestan sie kompromitowac.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

podnieciłeś się czy co damianku? :-)))))))))))))))))))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

wytrzyj sobie buźkę, żółć ci się ulała :-)))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9
molos

hmm czy stara zmieniala ci juz dzisaj pieluchy ? bo widze, ze cos nerwowy jestes jak na 10 letniego przyglupa. Ale nie bierz tego do siebie. to nie twoja wina, ze taki sie urodziles.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

to oczywiste, że nie wziąłem - musiałbym być rzeczywiście nieprzeciętnym przygłupem gdybym brał do siebie opinię fana filmu uprowadzona :-))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 9
molos

nawet najprostrzej rzeczy nie potrafisz zalapac. gdzie napisalem, ze jestem fanem ? jestes tak zacofany, ze juz mnie to nie smieszy. nie przywyklem do smiania sie z ludzkiej tragedii ( czytaj twoja choroba ). mam nadzieje, ze z pomoca psychologow dojdziesz do siebie i przypomnisz sobie, ze wujek damian madrze ci radzil :)

PS. zmnien pieluszki i nie przejmuj sie tak. wiem, ze juz zaplules monitor:)

użytkownik usunięty
damian_filmweb

damianku oddychaj, wdech i wydech, wdech i wydech

ocenił(a) film na 9

oj, ty dziecko sie juz nie wypowiadaj, bo wystarczajaco swoich kompromitacju juz tutaj pokazalas. daruj sobie wstydu.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

wstyd to dać ocenę 9/10 takiemu MEGAGNIOTOWI jak uprowadzona :-))))))))))

ocenił(a) film na 9
molos

aha. to powiedz to jakiemus recenzentowi, krytykowi lub komukolwiek, kto zna sie na kinie. wszyscy cie wysmieja, wiec o czym tu dyskutowac ? nie wierze, ze ty oceniles ten film tak nisko. naprawde trzeba byc debilem, wiec albo nim jestes, albo jestes znajomym ironio-cos tam i owa biedna dziewczynke musiales wesprzec.

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

mówiłem - przyznał mi rację w 100% :-)))))))))))0

ocenił(a) film na 9
molos

tak, przyznal ci racje co do twojej glupoty.

Ja wiem o co tu chodzi. Ironoholiczka po prostu ironizuje- wytyka słabsze strony filmu żeby celowo się podroczyc z innymi, podczas gdy naprawdę podoba się jej ten film.

ocenił(a) film na 1
ObiWanKenobi444

Obi, problem w tym, że to się nie może podobać bo megagnioty to właśnie do siebie mają :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

zgadza się - pewnych rzeczy nie rozumiem np fizyki kwantowej, gorzej jednak z tobą bo ty nie rozumiesz elementarnych rzeczy jak np to, że uprowadzona to MEGAGNIOT :-))))))))))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
molos

tak czy inaczej jestem prawie pewien, ze nawet nie widziales tego filmu, albo jestes za glupi, aby podac jakies argumenty. Coz, troll i prowokator pelna geba :)

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

prawie robi wielką różnicę :-)))))

ocenił(a) film na 9
molos

jasne. przyznaj, ze go nie widziales i ze jestes tu tylko, aby prowokowac i trollowac. ja to wiem, ty to wiesz, ale nie chcesz sie przyznac :)

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 1

ironioholiczko przestań! bo się damianek znowu podnieci tymi znaczkami ;) lub nie daj bożena źle je zinterpretuje :-)

ocenił(a) film na 9
molos

och.. ale mie dowaliles !!! wkurzylem sie jak cholera !! kurde wez mnie oszczedz, bo twoj poziom jest wrecz zenujacy....

ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

damianek, to zwolnij z dopalaczami - z pewnością pomoże ;-)))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
damian_filmweb

no może i mi nie pomoże :-))))) ale dla ciebie jest jeszcze szansa - odstaw dopalacze i w mig zrozumiesz, że uprowadzona to megagniot i zmienisz ocenę na zasłużone 1/10 :-))))))))) trzymam za ciebie kciuki damianku, powodzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones