Temat dla wszystkich poszukujących zapomnianych tytułów, oraz wszystkich dobrych ludzi
służących swą wiedzą. :)

Napiszcie parę słów o poszukiwanej pozycji (fabuła, bohaterowie, charakterystyczne sceny,
lata produkcji lub obejrzenia filmu). Im więcej szczegółów, tym lepiej.

idealny

ZGADZA SIE DZIEKI

Kristof

niezbyt dużo pamiętam z filmu bo było to dawno, to co pamiętam...
scena, wchodzi policjant do jubilera i mówi że zaraz zostanie napadnięty przez złodzieja (oszusta) prosi by zachowali spokój i oddali złodziejowi wszystko a oni zrobią zasadzkę na niego, złodziej przychodzi oni mu wszystko oddają, pewni siebie czekają na policję ale nikt nie przychodzi... potem okazuje się że ten złodziej przebrał się za policjanta, to jest tylko jedna scena ten film był chyba melodramatem, pamiętam też że zakochał się w pewnej dziewczynie i albo on albo ona był/a chora na raka.
to tyle więcej nie pamiętam, wiece może co to za film.

Kristof

ostatnio natknelam sie na jakas recenzje filmu i oczywiscie tytulu nie pamietam.. wiec zwracam sie do was o pomoc :)
byl jakis napad na bank i pewna kobieta z pewnym mezczyzna w jakis tam dziwny sposob zostaja zamknieci w skarbcu tylko teraz nie wiem juz czy ta kobieta byla pracownica banku a on byl tym ktory sie wlamuje? czy to byly calkiem przypadkowe osoby, ktore cos w banku zalatwialy? tak czy inaczej oni tam sie w sobie zakochuja...;p kojarzy ktos? :)

czarna404

"Jak obrabować bank" :)
http://www.filmweb.pl/film/Jak+obrabowa%C4%87+bank-2007-298752

Kasiek_21

o tak! dziekuje bardzo :)

Kristof

Witam serdecznie
Jestem nowym uzytkownikiem na forum, aczolwiek szukam pewnego filmu

Byłem na nim w kinie, jednak wyleciał mi z głowy tytuł. Do ojca przyjeżdża córka - pilnie potrzebowała spotkania z nim spotkania. Niestety niewiele mu przekazała (zdążyła u niego zwymiotować - o ile dobrze pamietam), ponieważ gdy wychodzili z domu, została ona zastrzelona przez zamaskowanego bandytę. Zdesperowany ojciec rozpoczyna poszukiwania mordercy swojej córki (nie wiem czy nie był policjantem). Trafia na trop jakichś przekrętów związanych z ogromną firmą (ta firma miała coś wspólnego z materiałami promieniotwórczymi). Córka pracowała w tej firmie i wpuściła do niej działaczy jakiejś organizacji ekologicznej, która miała wynieść na światło dzienne wszystkie brudy całej firmy. Na końcu filmu pojawia się płyta z wywiadem, którego udziela zamordowana - wypowiada słowa, które utkwiły mi w pamięci: Jeżeli oglądasz ten film, to znaczy, ze ja już nie żyję. - Nagranie to rozwiązuje całą zagadkę

Liczę na wyrozumiałość wśród użytkowników - wiecie kochani - skleroza nie boli
pozdrawiam serdecznie

Steven_13

To jest Furia

deansam

tak - to jest Furia - dziekuję kolego :)

Steven_13

Szukam zapewne amerykańskiego filmu z przełomu lat 80/90 traktujący o sportowcu uprawiający sztuki walki. W finałowej scenie, w której, bodajże mszcząc się za śmierć przyjaciela, zmuszony jest walczyć jedną ręką, drugą mając złamaną, a mimo to, jak to pozytywny bohater, wygrywa.
O ile pamiętam nie brakowało w filmie wątków komediowych.
Nie jest to "Krwawy sport" czy "Amerykański kickbokser".

harding

Nie jest to coś z Jackie Chanem?

harding

Najlepsi z najlepszych

Logan303

Dz Logan303

Kristof

Czworo ludzi- kobieta wraz z mężem-poetą i brat poety z dziewczyną.
Wypływają ja jachcie. Kobieta chce odkryć tajemniczą zbrodnię sprzed lat, w której zginęło parę kobiet. Wpierw oskarżali jednego mężczyznę. Potem okazało się, że zrobiła to siostra faceta, który przywiózł na wyspę żonę. Gdy byli młodzi, rozdziewiczył ją (sory ^^'). Ojciec wydał ją za mąż, by nie doszło do kazirodczego związku z jej bratem. Odseparowali ich od siebie, ale gdy przywiózł żonę-poczuła się zazdrosna.
Pod koniec filmu ginie mąż-poeta, chcąc uratować dziewczynę bata.
Więcej..?
Błagam, poszukuję tytułu!

Syenne

Mogę dodać więcej szczegółów w razie wątpliwości*

Syenne

http://www.filmweb.pl/film/Przekle%C5%84stwo+wyspy-2000-10999

beti

Dzięki !

Kristof

szukam filmu który opowiada historię dwóch zbiegów z więzienia. Docieraja oni to jakiegos miasteczka które leży na granicy stanów. Chca sie przedostac na drugi brzeg rzeki koło tego miasta bo tam nie byliby juz scigani, gdyż w tym drugim stanie jest inne prawo. Czy ktoś z was to kojarzy? Film produkcji amerykanskiej sprzed jakis 10 lat. z góry dzięki.

warzywniaki

Jaki tytuł nosił film : Titanic ?

warzywniaki

Może Dzika rzeka?

warzywniaki

http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Acigani-1996-12076

Kristof

Ja szukam jakiegoś "fajnego" filmu, który:
-nie jest komedią ani horrorem
-jest o dzieciach, młodzieży, młodych ludziach
-coś w stylu "Alpha dog", "Juno", "Miłego dnia?", "Nie czas na łzy" itp.
-najlepiej dramat, ale niekoniecznie
Jestem otwarta na propozycje, polecajcie co Wam przyjdzie do głowy. Z góry dzięki

użytkownik usunięty
donnie_girl

To nie w tym temacie

Kristof

szukam horroru, pamiętam tylko że w tym filmie byli trzej bliźniacy którzy mieli na jakimś odludziu stacje benzynową. Chyba stacje :/

Kristof

hej,
ja też potrzebuje filmu który był o rodzinie mieszkającej na osiedlu w domku i pamiętam że mąż pracował a matka zajmowała się 2 dzieci i jedna z dziewczynek (była bardzo malutka) wpadła do rury w ogrodzie i ją nie mogli wyciągnąć. Film kręci się wokół akcji ratowniczej .Zna może ktoś tytuł filmu?

ma9i

Na ratunek Jessice http://www.tele5.pl/show.php?id=256

deansam

Dzięki :)

Kristof

witam potrzebuje tytułu filmu w którym kontrowersyjny radiowiec rozmawia o sexie i jedną swoją słuchaczkę doprowadza do orgazmu poprzez głośnik i buczenie w mikrofon
pomóżcie z góry dziękuje film ma około 10 lat

lijo18

Czesci intymne

Kristof

film opowiada o kilku siostrach, które są wychowane przez bardzo surowych rodziców. Matka zakazuje im się spotykać z chłopakami a gdy dochodzi do spotkania to zostaje im wymierzona surowa kara ( nie mogły wychodzić z domu, musiały wyrzucić swoje ulubione płyty). Na koniec wszystkie popełniają samobójstwo.
To dosyć znany dramat, ma pewnie koło 15 lat ale tytuł mi jakoś uciekł...

madziulek_007

cofam pytanie, już znalazłam :)

Kristof

witam, szukam filmu, który leciał z miesiąc temu chyba na Polsacie. Był o nastolatkach, jeden z nich został pobity przez dziewczynę (grała w tym filmie ta złą) która kopiąc go w głowę myśli, ze go zabija. Chowają ciało w lesie lecz ten chłopak żyje i "odradza" się jako duch, który nie ma wpływu na rzeczy które się dzieje, nie może się kontaktować z innymi. Może tylko biernie patrzeć co się dzieje na zewnątrz. I ten chłopak właśnie próbuje przekazać tej dziewczynie która go zabiła, ze on żyje i że jest jedyną, która może go wciąż uratować. będę bardzo wdzięczny za pomoc

użytkownik usunięty
poohateq

było ze 2-3 strony temu
kiepski remake http://www.filmweb.pl/Niewidzialny
lub dobry oryginał http://www.filmweb.pl/film/Niewidzialny-2002-173799

Kristof

Witam!
Film, którego szukam oglądałem kilka ładnych lat temu więc mało pamiętam, ale mimo to ostatnio jakoś chodzi mi po głowie, więc liczę na Waszą pomoc! ;)

Jest to najprawdopodobniej horror/sc-fi, akcja w większości toczy się na pokładzie samolotu pasażerskiego. Gdy samolot ląduje na docelowym lotnisku okazuje się że jest coś nie tak bo nie ma żadnej obsługi itd. (samolot przeniósł się do innego wymiaru czy coś w tym stylu) a gdy piloci próbują startować samolot atakują jakieś dziwne latające potwory, których nie potrafię teraz opisać. Ogólnie celem bohaterów jest przedostanie się do rzeczywistości i wylądowania.

Zdaję sobie sprawę z tego, że to bardzo mało ale może akurat coś komuś zaświta.
Czekam na odpowiedź i z góry dzięki! ;)

Matimaster

http://www.filmweb.pl/film/Po%C5%BCeracze+czasu-1995-32010

Kristof

Szukam filmu o kobiecie, która uzależniła się od hazardu, Raz nawet sprzedała rower swojego syna, bo zabrakło jej kasy. Pamiętam, że raz udało jej sie wygrac 50 000 dolarów, ale w niecałą godzinę wszystko przegrała. Oglądałem ten film kiedys, ale było to dawno i kompletnie zapomnialem tytułu. Zna ktoś ?

Banano12

Może to?
Zrujnowana http://www.filmweb.pl/film/Zrujnowana-2003-134085

Kristof

gdzieś między 1990 a 1996 rokiem leciał w tvp1 film z którego zapamiętałam grupę młodych chłopaczków na jakimś bezludziu czy plaży i oni byli wobec siebie bardzo agresywni albo jeden lub kilku z nich. Nie wiem czy nie doszło do zabójstwa. To był dla mnie wówczas dość szokujący film którego tytułu nie pamiętam

anneczkas

może chodzi Ci o : http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adca+much-1990-104383 ?

carmen__

ufff, to ten film, serdeczne dzięki :)

anneczkas

nie ma za co :)

carmen__

Poszukuje filmu wojennego oglądałem go dawno temu pamiętam jedynie urywki II wś, afryka wiem że gość jeden miał sztylet i się nim bawił siedzieli w ruinach, mieli szkopa zakładnika coś takiego i on uciekał to jeden go dorwał i przyniósł jego krzyż żelazny...Liczę że ktoś wie o jaki film chodzi :)

Corey666

Może Dolina cieni?

Corey666

http://www.filmweb.pl/film/Sahara-1995-34712

Kristof

Poszukuję starego horroru: był tam jakis facet co niechcacy przejechal samochodem kilkuletnie dziecko tak ze chyba od klatki piersiowej w góre byla miazga, potem chyba poddali cialo dziecka jakiemus eksperymentowi ono ozylo i zaczelo zabijac, byla tam taka scena ze jakis facet zamyka sie w kiblu przed tym martwym dzieckiem, ono jakos wchodzi i chyba topi tego goscia w kiblu.

Kristof

Polski film, dosyć nowy chyba. Pamiętam tylko scene jak prawdopodobnie Bartłomiej Topa podjeżdża srebrnym autem i masakruje dilera za to, że sprzedaje narkotyki pod szkołą czy ogólnie dzieciom. Tylko tyle kojarze. Wie ktoś co to za film ?

noob512

Była to komedia amerykańska, widziałem parę lat temu na tvp1, nie pamiętam tytułu. Głównym bohaterem był być może Billy Crystal (ale nie jestem pewien). Był w tym filmie taki śmieszny motyw, że w czasie występu w teatrze wpuścili do środka skunksy, jednemu facetowi sajgońska dziwka odgryzła nos, występował również taki dziadek który lubiał młode dziewczyny. To wszystko co zapamiętałem, jeśli ktoś skojarzy tą komedie będę bardzo wdzięczny. Opis jest całkiem poważny.

Kristof

Mam problem z takim filmem.
Jest bodajze pustynia i tam spotykaja sie bandyci i sie nawzajem wystrzelali a z oddali widzial to koles. Gdy podszedl znalazl kase, ktora zabral i schowal w swoim mieszkaniu. Jednak cos go korcilo zeby tam wrocic i zobaczyc to miejsce gdzie odbywala sie ta strzelanina, a tam czekali na niego inni bandyci i go zabili.
Mniej wiecej tak to lecialo ;) Niestey nie moge sobie przypomniec tytulu...
Prosze Was o pomoc.

krzykoz

To nie jest kraj dla starych ludzi?

korndddd

Racja. dzieki:D
Az wstyd sie przyznac ze na to nie wpadlem :D

Kristof

siema : )

szukam tytułu filmu... obyczajowego chyba? trudno powiedzieć, nie jest to film mainstreamowy.

profesor amerykańskiej uczelni zaprasza kolegów i koleżanki wykładowców na weekend do domku w górach. koleś ma na oko z 38 lat. powodem jest nie tylko mile spedzenie czasu lecz raczej pożegnanie. oznajmia im że musi opuścić uczelnie i wyjechać z miasta, zapewne na zawsze. ludzie się dziwią i dopytują o motywy decyzji. koleś chwilę się zadumał i stwierdził "czemu nie?". powiem.
oznajmia przybylym ze zyje juz z 50.000 lat, pochodzi z cro-magnon. po prostu sie nie starzeje!! cala akcja filmu dzieje sie w tym domku i polega na dyskucji zgromadzonych czy jest to mozliwe, zas glowny bohater z cala stanowczoscia odpowiada na kolejne pytania... prawda to czy fikcja? a zgromadzeni to naukowcy z roznych dziedzin. powiem wam ze jak zaczynaja padac pytania o postaci historyczne robi sie ciepło a w pewnym momencie .......

POLECAM WAM TEN FILM BO JEST NIESAMOWITY!!

tylko ze nie pamietam tytulu a jest to kluczowe abym mogl (i wy tez) obejrzec go jeszcze raz.

KTOŚ OGARNIA? : ))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones