"Fanatyczny ateista walczący" zakłada konto na portalu FILMOWYM - co więcej sam w swoim profilu zaznacza że szerzenie ateizmu i walka z szeroko rozumianą religią i wiarą w Boga (jakiegokolwiek) jest jedynym celem założonego przez Niego konta...Osobnik ten zakłada tematy obrażające uczucia religijne ludzi na stronach większości filmów zahaczających o tematykę religijną - działalność tę pomimo protestów wielu osób (zadaję proste pytanie - KTO ? jeśli nie osoby wierzące poświęca swój czas na oględanie tego typu produkcji ?) w swych ciągnących się kilometrami tematach deprecjonuje wiarę w Boga porównując ją do wiary w tatę muminka, potwora spaghetti lub papę smerfa - czy administratorom nie przychodzi do glowy że to może jednak kogoś ranić ???

Cóż - jakoś kościoły co niedzielę wręcz "pękają w szwach" w takim dość dużym mieście akademickim jak Kraków - czy ci wszyscy ludzie to idioci i ignoranci ?
P.S. bynajmniej nie są to starzy ludzie czujący strach przed śmiercią - lecz większość stanowią studenci...
P.S. 2 już niedługo światowe dni młodzieży ALLELUJA !!!

RogerVerbalKint

http://www.filmweb.pl/user/impactor

➐ * O przyczynach wiary.
Dlaczego to, że ktoś wierzy w bogów, nie oznacza automatycznie że jest idiotą, lub osobą chorą psychicznie?
Wiara - skąd się wzięłą, jaką pozytywną funkcję pełniła przed erą rozumu i dlaczego dzisiaj szkodzi.

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

>"czy ci wszyscy ludzie to idioci i ignoranci ?"
W żadnym wypadku. Nawet Kościół nie odrzuca ewolucjonizmu, a masa katolików to wykształceni i rozgarnięci ludzie - a to wyklucza wiarę w kreacjonizm. Mnóstwo chodzących do kościoła złapałoby się za głowy widząc Twoją ignorancję, więc nie wykorzystuj ich w takich żałosnych próbach dodania sobie wartości.

Chyba już to ustaliliśmy - Ty pochodzisz w prostej linii od ameby która wyewoluowała w małpę - ja zaś od Adama i Ewy, stworzonych przez Pana Boga...niechaj tak już pozostanie
P.S. męczy mnie już ta dyskusja - wybacz ale nie będę odpowiadal na dalsze zaczepki

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

"Ty pochodzisz w prostej linii od ameby która wyewoluowała w małpę."

Oto jak kreacjoniści "rozumieją" ewolucję. ;)

Cóż mówiąc szczerze - ewolucja "mnie wali" - nie przyjmuję tej TEORII do wiadomości - Pan Bóg stworzył świat - koniec - kropka...

RogerVerbalKint

Filmweb nie jest stroną poświęconą szerzeniu swoich opinii i zdań na temat religii... Założony przez Ciebie temat powinien dotrzeć do administratorów i tyle, a nie żeby ciągnąć tę chorą kłótnie na 13 stron. Narzucanie innym wiary w Boga również nie jest na miejscu. W ogóle nie powinieneś już dłużej tego ciągnąć, z resztą inni, którzy komentują twoje opinie tak samo, to nie jest portal do tego przeznaczony, jak sam napisałeś (już w maju, hyhy)

WSZF030

Ale ja tego nie ciągnę !!! Co chwila odpowiadam na jakieś posty - i szczerze - już mi to trzewiami wychodzi - nie chcę i nigdy nie chciałem podejmować dyskusji ideologicznej w tym miejscu !!! Wali mnie w co wierzą lub nie wierzą użytkownicy PORTALU FILMOWEGO -- wierzcie sobie w ewolucję, krasnale ogrodowe, wróżki, impactora a ch/u/j mi do tego !!!

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Założyłeś temat, którego celem było ograniczenie prawa do wypowiedzi osoby, której ideologii nie podzielasz, ale nigdy nie chciałeś podejmować ideologicznej dyskusji? To jaki był Twój cel, wypłakać się i wyprosić pomoc moderatorów?

Bo tego, że w kwestii np. ewolucjonizmu zostaniesz pozamiatany musiałeś się spodziewać przed poruszeniem tej kwestii, jeśli nie jesteś kompletnym idiotą. Warto przy tym dodać, że to przecież Ty wyskoczyłeś z ewolucją, dając wyraz własnej niewiedzy i ignorancji, nikt inny.

BTW. Zabawne czytać, że zwisa ci co ze swoim światopoglądem robią inni w tym samym temacie w którym płaczesz i prosisz o pomoc, bo Impactor wyraża swój światopogląd. Jeśli faktycznie ci to zwisa to co tu robi ten temat?

To po co światły potomku małpy i ameby z uporem godnym lepszej sprawy podbijasz ten temat ??? Gdyby nie TY i paru innych oświeconych chorymi teoriami udowadniającymi że świat i życie powstało samo z siebie ten temat juz dawno przepadłby w czeluściach internetu...
P.S. wierz sobie w co chcesz - nawet w wierutne bzdury o ewolucji - ja pozostanę przy swoim Bogu - więcej nie odpowiadam bo szkoda mi czasu i zdrowia na oświeconego betona

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Ponieważ to zabawne.
Jeśli zależało Ci by ten temat przepadł w czeluściach internetu, (co jest całkiem zrozumiałe biorąc pod uwagę jakiego idiotę i prostaka z siebie w nim zrobiłeś) - to po co w ogóle go zakładałeś? Jesteś jakimś masochistą?

Po co w kółko powtarzasz przy czym pozostajesz, skoro nikt Cię nie próbuje do niczego nawracać, ani przekonywać?

RogerVerbalKint

Roger: Mój dziadek nie był małpą!
Ja: W twoim przypadku nie powiedziałbym, że to takie oczywiste

(oryginalnie są to słowa Lawrence'a Kraussa)

WSZF030

P.S. czy jako niezależna istota ludzka mam prawo wierzyć w Boga i stworzenie świata - wydaje mi się że mam - co ze swoim światopoglądem robią innni - ZWISA MI TO - jak mawiał Owsiak - róbta co chceta...

RogerVerbalKint

Masz, ale na miejscu administracji Filmwebu już dawno podjąłbym sie usunięcia tej dyskusji

WSZF030

Niestety - ale bez mojego udzialu zostałe ona przekształcona w dyskusję ideologiczną, co nie bylo moim zamiarem

WSZF030

A zgłoś że wreszcie ten temat do usunięcia - przyniesie mi to ulgę - sam zglosiłem już ze dwa swoje - ale bez rezultatu...

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Jeśli już się zrobiło z siebie idiotę to nie można tak łatwo tego zmienić. To by było przegięcie, jeśli każdy pionek który się wygłupił mógł jednym zgłoszeniem odzyskać twarz. Myśl co piszesz to nie będziesz musiał potem prosić o pomoc moderatorów.

wierz se dalej w ewolucję - tak masz rację !!!! i żyj z tym FAKTEM udowodnionym NAUKOWO - bihahahahaah - i dinozaury też były - buhahahahaha - i pirwouludź - buhahahahaha - był Adam i Ewa - swiat stworzył Pan Bóg - i przy tym pozostańmy....

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

To buhahaha to kontrargument nieistnienia dinozaurów, mam rozumieć? To dopiero elokwencja...

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

A więc dinozaury wg ciebie nie istniały? :D Bełkoczesz straszliwie.

no ale co to Pismo Święte ot bełkot napisany przez upalonych ziołem gości - BO TAK POWIEDZIAŁA DODA !!!! macie racje nawiedzeni lunatycy - skoro DODA tak powiedziała to TKA JEST....może jeszcze Darskii z Behemoth jest waszym autorytem - bo moim nie....

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Dlaczego akurat Doda? Kto tu tak powiedział?

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Czy Ty właśnie nie dość, że zaprzeczyłeś ewolucji to jeszcze istnieniu dinozaurów?
Pomyślałem, że Cię w jakiś sposób wyśmieję, ale to chyba nie jest już konieczne.

Jeszcze na to wszystko jakaś Doda i Behemoth xD

RogerVerbalKint

"no ale co to Pismo Święte ot bełkot napisany przez upalonych ziołem gości"
Akurat nie ziołem. Na półwyspie Synaj (gdzie znajduje się Góra Synaj), rosły krzewy akacji (bodajże jurema) oraz poganek rutowaty, zawierające odpowiednio DMT oraz MAOi (czyli praktycznie to samo, co ayahuasca).
Ludzie, którzy zażywali DMT (które, co ciekawe, jest uwalniane z szyszynki w chwili śmierci [klinicznej], a także w czasie snu) czy też przeszli ceremonię ayahuasca, opisują to jako wręcz mistyczne doznanie objawiające się m.in. uczuciem pozbawienia ciała, zjednoczenia ze Wszechświatem czy też samym bogiem oraz rozmów z nim.
A teraz połącz kropki - Góra Synaj, palący się krzak akacji, z którego dymu nawdychał się Mojżesz, by później być przekonanym, że rozmawiał z bogiem, który objawił mu się pod postacią tegoż gorejącego krzewu...
Izraelici podobno ostro jechali na psychodelikach podczas swoich ceremonii religijnych.

PS Arka Przymierza też była zrobiona z akacji.

użytkownik usunięty
WSZF030

Co za bzdury. To, że portal jest filmowy oznacza, że w działach nie dotyczących filmów nie powinno się rozmawiać o jakichś kwestiach?
Większość z tych 13 stron nie ma wspólnego z tym żałosnym płaczem, który autor tematu wylał w pierwszej wypowiedzi. Jeśli nie masz ochoty uczestniczyć w dyskusjach na dany temat, to je zignoruj - prosta sprawa. Czemu mają służyć te ocierające się o cenzurę uwagi?

RogerVerbalKint

"Cóż mówiąc szczerze - ewolucja "mnie wali" - nie przyjmuję tej TEORII do wiadomości"
Tak często w tym wątku wspominasz, że coś cię wali, że zaczynam wierzyć na słowo w to, co wcześniej napisałeś o swojej żonie (że "dość ciasna jest"). Ba, jestem przekonany, że - po takiej ilości walenia, jakiego tu doznajesz - jest ciaśniejsza od ciebie.

"Pan Bóg stworzył świat - koniec - kropka"
"To pisałem ja - Jarząbek Wacław":D

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Dyskusja wymaga merytorycznych wypowiedzi od obu stron. Ta zabawa to raczej punktowanie bzdur, czy bajdurzeń.

http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/09/jon-stewart-popcorn.gif

OKI - dla WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW OŚWIADCZAM - DLA WASZEJ PRZYJEMNOŚCI - nie m aBOGA jest IMPPACTOR - TO UDOWODNIO - a teraz pocałujecie mnie...a co będę pisał - i tak wierzę w Boga

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

A kogo obchodzi w co Ty wierzysz? xD

RogerVerbalKint

"ja mam obowiązek przekazać mu moje poglądy"
Błąd. Masz obowiązek przekazać mu fakty zgodne z obecnym stanem nauki, a nie swoją niepopartą żadnymi dowodami wiarę w bajki i legendy.

RogerVerbalKint

"w dinozaury też wierzysz"
Dinozaury to nie jest kwestia wiary, bo na ich istnienie są DOWODY w postaci szkieletów i skamielin liczących dziesiątki, a nawet setki milionów lat, nieuku.

RogerVerbalKint

"Ewolucji nikt dotychczas nie udowodnił"
Coś ci się pomyliło - to istnienia jakiegokolwiek boga, tego czy innego, nikt do tej pory nie udowodnił.

RogerVerbalKint

Hahahaha. Co za komedia.

grzegorz_cholewa

Przeczytałem kilka linijek wpisów. Katole to naprawdę stan umysłu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones