PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

No trochę w zyciu obejrzałam, nie pamiętam już dokładnie, ale zaczęłam mając jakieś 7 lat a teraz mam 31 więc trochę to już trwa. A zaczęłam jak leciały jeszcze na tv regionalnej, , później Polsat i tvn weszły z telenowelami.

ewelina84

A zamierzasz oglądać La Gatę?
Pewnie tak :D
Ja czytałam streszczenie i wydaje się być bardzo schematyczna.
A z drugiej strony większość tel jest schematyczna.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Tak będę, tylko tak jak gdzieś wyżej napisałam, obawiam sie że przez Octavio nie polubię prota w La Gata :P
Większość telenowel opiera się na tym samym, biedna dziewczyna w dzieciństwie porzucona przez rfodziców, którzy okazują się być bogaci, zakochuje sie w bogatym facecie, który juz jest związany z jakąś wredną raszplą, zachodzi w ciążę i nie mówi mu o tym bo ta raszpla także jest w ciąży a głowna ohaterka jest tak szlachetna że nie moż epozwolić na to by dziecko wychowywało się bez ojca, mając gdzies swoje dziecko które tez się będzie wychowywało bez ojca. No i siądz- w kazdej telenoweli musi być ksiądz, który zazwyczaj zna jakąś wielką tajemnicę.

ewelina84

Czy scenarzyści mogliby czasem trochę pogłówkować i wysilić się na coś oryginalnego, odbiegającego od schematów?

Choć wiem, że stworzenie ciekawej teli nie jest takie łatwe.
Łatwo gadać :D

Jak Ci się podoba Arenas w króciutkich włosach w La Gacie?
Bo mnie niezbyt. (Ale może zmienię zdanie)
Wolę jak ma dłuższe włoski jak w DS ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Jest pare telenowel, które jednak się nie opieraja na tym schemacie.
Sęk w tym że Arenas mi się w ogóle nie podoba, ale patrząc na zwiastun LG wydaje mi się ze w krótszych mu lepiej, młodziej wygląda.

Vanessa100

Ja zamierzam obejrzeć fragmenty La gaty też tylko po to, żeby wyłapywać absurdy i pisać o nich na forum :) Chociaż to jest chyba pierwsza tela, w której podobała mi się gra i wygląd Maite, bo w poprzednich telach zawsze wydawała mi się mega mdła.

użytkownik usunięty
ewelina84

Też zamierzam w najbliższym czasie oglądać Duch Eleny, najpierw jednak muszę skończyć Kobietę ze stali. Może pochwalisz się jak tam wrażenia po obejrzeniu DE i czy warto ja oglądać.

ocenił(a) serial na 3

Ja Ducha dopiero zaczełam, także nie wiele ci powiem dopiero 3 ocinki mam za sobą, Ale moim zdaniem warto zainwestowac swój czas w Telemundo. Jesli będziesz mieć czas znajdź sobie Meandry Miłości, kiedyś leciało na Puls. Tylko nie czytaj spojlerów, ani nie oglądaj ostatniego odcinka bo zakończenie jest takie że szcęka opada.
Kobietę ze stali ogladałam kiedyś na Zone Romantica, nawet spoko. Colunga niegdys idol mój, w czasach mojego dzieciństwa popularny prot w większości telenowel, nadal sie dobrze trzyma. No i Spanic...

ewelina84

Ja to uważam, że jak byłam małym srajtkiem miałam najwiecej uciechy z telenowel. Esmeralda, Maria z przedmieścia, później juz jako dzika nastka oglądałam zbuntowanego aniola, przyjaciółki i rywalki i to byly telenowele ;D jak wyroslam z pampersa i nauczylam sie okupowac pokoj telewizyjny to były moje święte godziny :D i to kurcze miało sens :p :p nikt nie biadolil po stokroc jednego i tego samego symulujac egzystencje mozgojebow ze zbiorowa schizofrenia.

ocenił(a) serial na 3
Angellika1512

dokładnie,wtedy az się czekało z utęsknieniem na te seriale, a teraz...

ewelina84

hahaha ja mam to samo, tylko po to oglądam fragmenty tej teli :)

SlodkaZmijka

Absurdy to minus, ale i plus.
Można się pośmiać i jest o czym pisać na forum :D

Angellika1512

hejka :)
W tej telce aktorzy bardzo dobrze odgrywają swoją rolę. Ana gra bosko Maricruz, a ta druga mistrzowsko zagrała Simonę. Arenas też gra dobrze, widać ,że stara się uwarygodnić miłość do Mc ( choć w scenariuszu Octavio nie kocha Mc). Stara się chłop jak tylko może.

lubo_filmweb

Fakt, że grają dobrze jak na całą historię. Ja zaczęłam ogladac dzikie serce gdzies od 20 odcinka i spodobalo mi sie z poczatku, tak samo na Isla Dorada. Nawet mame zmuszalam do ogladania bo pilot byl moj :D i jakos dawala rade, ale ostatnio jak wlaczylam uznała, że dziecko jej zdebilalo do reszty i ma mozg rozj**any xD

Angellika1512

Mam nadzieję, ze wiesz, że przez pierwsze 3 miesiące od założenia konta na fw, masz dzienny limit wypowiedzi.
1 miesiąc - dziennie 6 komentarzy i 3 tematy.
2 i 3 miesiąc - dziennie 12 komentarzy i 6 tematów.

Angellika1512

Zaczęłąś oglądać d 20 odcinka?
O, szkoda, że nie widziałaś tych wcześniejszych odcinków.
Były urocze romantyczne scenki między MC a Octaviem.
Już nigdy później ich wspólne scenki mi się chyba już tak nie podobały.
No i wtedy jeszcze dawałam jakąś szansę Octaviovi, bo potem mnie załamał ;)

lubo_filmweb

Dzisiaj nawet podobało mi się, jak Octavio się przejmował Simoną ;)
Jak w dawnych odcinkach na hacjendzie, gdy przejmował się zaginioną MC, a ona nogę zwichnęła
Arenas potrafi grać uroczo.
Tylko że durną rolę mu dali, niestety.

użytkownik usunięty
lubo_filmweb

Gddyby to Ci aktorzy grający w tej durnej telce pisali scenariusz ,z pewnością było by całkiem dobrze, a tak Natalia i jej głupie pomysły.):

ocenił(a) serial na 6

Może jak Doris wróci to będzie ciekawiej :P Żałuje, że ją zacząłem oglądać na youtube żeby dogonić telke. Durna jest jak nie wiem, co. Najgorsza telenowela, jaką oglądałem. A niektórzy mówili, że to lepsze od burzy i miało lepszą oglądalność, ale chyba tylko na początku serialu. jakby puścili w tym samym czasie te telenowele to bura by miała lepsza oglądalność . Aż z szoku poprawiłem oceny burzy 6 na 7. Ale na szczęście oglądam na TV Puls Santa Diabla to jakąś daje rade.

ocenił(a) serial na 6
dominik1989

To co twórcy telenoweli zrobili źle to ,że jest za wiele odcinków zamiast te słabsze momenty skrócić to są podobne wątki 20 razy te same a te porywanie dziecka normalnie wkurza a Doris tej to ja nie znoszę. Gdzie się podziały telenowele typu "Nieposkromiona miłość" czy brzydul kolumbijska która bawiła i wzruszała gdzie?. Mam nadziej ,że "Kotka" będzie lepsza i nie będzie przynudzać. Pozdrawiam

Mela0203

No właśnie, skrócić liczbę odcinków i byłoby dużo lepiej.

ocenił(a) serial na 3
Mela0203

Ja się obawiam ze Octavio tak mi zapadnie w pamięci ze nastawię się negatywnie do protagonisty w Kotce.

użytkownik usunięty
dominik1989

Ja sama nie opuściłam nawet minuty tej telki ,i tak samo twierdze że jest bezsensowna i nudna. Drugi raz tego gnoitu bym nie obejrzała. :)

ocenił(a) serial na 6

Tak trzymaj:)

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 6

Ja cie dobrze rozumiem. W "Teresie" też grał dziwną postać choć widziałam parę odcinków tam zostawia dobrą kobietę dla podłej żmii... Więc nie tylko tu gra taką dziwną postać. Chyba z powodu wyglądu biorą go do takich ról bo na takiego wygląda.

Mela0203

"Chyba z powodu wyglądu biorą go do takich ról bo na takiego wygląda".
Na jakiego wygląda?
Wg mnie Arenas wygląda na dobrego, łagodnego człowieka i do takich ról pasuje. A tymczasem biorą go do ról pacanów.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

A mi Arenas wygląda na ciapę i naiwniaka. Ale to tylko nasze spekulację bo go nie znamy.
Ps. Ale pozory mogą mylić.

Mela0203

W wywiadach na necie Arenasik wygląda na bystrego. Jest wygadany ,zabawny, ale tez nadpobudliwy, wymachuje rękoma dużo. Natomiast Ana wydaje sie być miła i sympatyczna . Czasami tylko się zawiesza - patrzy się przed siebie, jak do niej mówią. Obydwoje muszą być przebojowi, inaczej by tak daleko nie zaszli.

ocenił(a) serial na 3
dominik1989

Mi się Burza podobała, wcale nie ze względu na WL i pięką Ximene, tam grali naprawdę dobrzy aktorzy jak mój mistrz Evora (uwielbiam go jako odtwórcę "złych" ról- jest przy tym niesamowicie zabawny), a także wiele wiele innych ze starszego pokolenia. Większość narzekałą tam na rolę Ximeny, a moim zdaniem jak na pierwszy raz całkiem fajnie sobie poradziła, w roli Magdaleny była spoko, pijaczka, awanturnica, może Marina miała być takabezpłciowa. Także i młodsi aktorzy zagrali na poziomie.

ewelina84

Większość narzekała na grę Ximeny, ale tylko na początku.
Bo na początku rzeczywiście jej nie szło.
Ale potem się rozkręciła i dobrze grała.
A Magdalenę lepiej niż Marinę.
Jak na pierwszy raz, to dobrze wypadła.
Chciałabym ją zobaczyć w jakiejś innej teli, najlepiej jako czarny charakter.

Vanessa100

Podobno potem Ximena nie musiala udawać wielce, bo,jak donosża meksykańskie media, ona naprawdę się zabujała w Williamie.

ocenił(a) serial na 3
lubo_filmweb

oni ponoć są parą

ewelina84

też uważam że Navarette poradziła sobie z podwójną rolą.

ocenił(a) serial na 9
xKseniax

Co do bez sensów w tym filmie to przypomniała mi się scena gdy Maricruz chciała ( o dziwo :D ) zabic sie z powodu Octavia . chciała skoczyc do wody z dala widziała to Solita i w przerazeniu krzykneła . I oczywiscie Maricruz wcale to nie zaskoczyło ze jej siostra ktora nie potrafi mówic glosno krzykneła . nie to wcale nie jest dziwne , normalna reakcja ; ))

Kajako

Właśnie, że to MC zaskoczyło, ale szybciutko o tym zapomniała.
Ja myślałam, że to jakoś wykorzystają, będą próbować nauczyć Solite mówić, szczególnie wtedy, gdy MC będzie bogata, a tu nie.

Vanessa100

Koleżanka mi napisała, że Solita znowu jest w ciąży, a Maricruz wini za to służącą, która jej rzekomo nie dopilnowała, LOL. No co za parodia! To chyba raczej Maricruz powinna zaopiekować się siostrą! Na wzdychanie do Octavia jakoś zawsze ma czas, ale nauczyć Solitę migowego to już ni ma komu. Nie przekazali jej nawet podstawowej wiedzy o antykoncepcji, no ale co tu się dziwić, skoro nikt jej nawet migowego nie nauczył.

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Ha ha ha :) lepiej bym tego nie napisała.

SlodkaZmijka

Tak? Nie oglądałam dzisiaj.
A oni tam w ogóle wiedzą, co to antykoncepcja? :D
Może wiedzą, ale uważają to za grzech :P

Vanessa100

Pewnie tak. Skoro nie nauczyli jej migowego, to nie mieliby jej nawet jak tego wytłumaczyć. Gdyby chcieli jej tę wiedzę przekazać za pomocą tych śmiesznych gestów, to mogłaby pomyśleć, że pokazują jej instrukcję przepychania umywalki (przy użyciu gumowej rękawiczki) :P

SlodkaZmijka

hahaha :D

SlodkaZmijka

ja to się zastanawiam jak ta Solita zaszła w tą ciążę, ona mi wygląda na taką osobę co to raczej nie wie za dużo o tych sprawach także tego hmmmmm.

Vanessa100

Poza tym, skoro ona jest w ciąży, to Maricruz zapewne zarządzi, żeby zamieszkała razem z ojcem dziecka i żeby pozostała na jego utrzymaniu, a to że Perico jest biednym parobkiem, to już nie jej sprawa :) Ona im "pomoże" zapewne dopiero wtedy, gdy "uporządkuje" swoje sprawy z Octavio, jak zawsze, bo przecież są rzeczy ważne i ważniejsze :P

SlodkaZmijka

Ona im pomoże, tak samo jak do tej pory pomagała Solicie.....

Vanessa100

No właśnie...

Przykładowy dialog:
Maricruz: Solita, kto jest ojcem Twojego dziecka?
<Solita wskazuje na Perico>
Maricruz: Perico, tyś to zmajstrował?
Perico: Ależ skąd!
Maricruz: Ale Solita twierdzi, że to ty, a ja jej wierzę na słowo!
Perico: ale przecież ona nie mówi....
Maricruz: <poker face> :P
Maricruz: Kiedy zdążyliście to zrobić?
Perico: To było hmmmm....
Maricruz: To było w czasie, gdy nienawidziłam Octavia czy wtedy gdy go kochałam?
Perico: Trudno powiedzieć, to było raczej za czasów: "Gdzie jest Lupita?"
Maricruz: Skoro tyś to zmajstrował, teraz będziesz musiał ponieść za to dziecko odpowiedzialność, będziecie się musieli wyprowadzić, ja do tego grzechu ręki nie będę przykładać, nie chcę na was patrzeć i się denerwować, mam za dużo swoich problemów, tak mnie wytrąciliście z równowagi, że teraz już sama się pogubiłam i nie wiem czy ja obecnie Octavia kocham czy tez nienawidzę :P i...."Gdzie w ogóle jest Lupita?" :P

SlodkaZmijka

:D:D:D:D:D

SlodkaZmijka

A co porabiał dziś Octavio? :D

Vanessa100

Nie wiem, zapytałam koleżankę jedynie o to, czy mówił, że Maricruz jest niemoralna, ale powiedziała, że nie słyszała tego :) Chyba jakieś święto :) Gdy Octavio dowie się, że Solita jest w ciąży to zapewne powie coś w stylu: Cóż za niemoralność, to u nich rodzinne, Solita miała wspaniałą nauczycielkę :)

SlodkaZmijka

"Teraz tym bardziej nie mogę pozwolić, by moja córka wychowywała się w tak niemoralnym środowisku"

Dlaczego zapomnieli o Eduardo i Aracely?
Już ich nie pokazują.
Chciałabym zobaczyć, jak układa się ich życie, jakim mężem jest Eduardo, czy dalej strzela oczami za innymi laskami ;P
I jak tam jego żel ;)
To też był niezły wątek. Ledwo się poznali od razu wszyscy "bierz z nią ślub" ;)

Vanessa100

hahaha :) a kto w ogóle grał Aracely?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones