PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

ocenił(a) serial na 3
Paula1008

No to dziecko nie wygląda na 5letnie. Najwyżej 3. A dziecka Solity coś nie widać. Nie zdziwiłabym się jaky nadal nył niemowlakiem mimo iż rodziły niedługo po sobie.

KajaW

W tym serialu dużo rzeczy im nie wychodzi ;)

ocenił(a) serial na 3
xKseniax

Simona się przyczepila MC niech lepiej się weźmie za męża nieroba i Miguela ktory ja w jajo robi hahaha

Aniucha30

Czy ja dobrze usłyszałam, że ona chce umieścić małą na "drugim końcu hacjendy?" Nie lepiej ją oddać matce? LOL, patola.

SlodkaZmijka

Dzikie serce z odcinka na odcinka robi się coraz głupsze a będzie coraz durniejszy.nuda,nuda,nuda....ciągle te same wątki.nie ma za bardzo na kim oka zawiesić(poza MC i Octavio;)większość bohaterów nie dość ,że niezbyt atrakcyjna to jeszcze jakaś taka niemrawa.nie ma tu takich prawdziwie czarnych charakterów-sami intryganci.nie ma co -najlepsze były odcinki na Isladorada. przynajmniej coś się działo-teraz nam serwują flaki z olejem.ehh;)

ocenił(a) serial na 3
bishop_filmaniak

Zgadzam się, brakuje tu typowego "zła", bo ci co niby mieli być negatywnie, są po prostu śmieszni w swojej roli
Szkoda, ze nie pokazują już Aracely i Eduardo, fajna i ładna para (pomijając defekt Eduardo- tona żelu)

Napisałabym co sądzę o MC, ale nie będęspojlerować, moje przemyślenie tyczy się dalszych odcinków i tego jak bardzo "kocha" córkę..

ewelina84

Oj po przeczytaniu Twoich słów czuję, że będzie coś w stylu: "Octavio zajmie się małą? No okej, będę miała więcej czasu, by planować jakby tu Octavia odzyskać" :P

ocenił(a) serial na 3
SlodkaZmijka

To raczej chodzi o coś innego. Ale dowiesz sie niebawem.

Ten debil Octavio porwie dziecko, żeby zrobić przyjemność tej paszczy Simonie.

Skoro Lupita ma 5 lat to dlaczego śpi w łóżeczku niemowlęcym?

ocenił(a) serial na 6
ewelina84

Ja dziś odcinka nie oglądam bo nie mam ochoty oglądać porwania debila Octavia. Ciekawe czy on w ogóle się dowie ,że ten list był fałszywy. Ale trzeba czekać by się dowiedzieć.

ocenił(a) serial na 6
ewelina84

Chętnie bym wzięła Simone za te kudły (szkoda ,że nie ma dłużysz włosów lepiej bym chwyciła) i umyłam bym jej głową moją podłogę ha ha;)

SlodkaZmijka

Czyli plus dla Simony. Wcale nie umieszcza Lupity daleko. Chyba chodziło jej o drugi koniec pokoju . Takie tam przejęzyczenie. :) Przecież nie tak dawno pie***liła ,że nie ma miejsca ani pokoju dla córki Octavia i się kłocili czy ma spać z Miguelito czy Octavito. Taka hacjenda mała jest, więc co tam. Na jednym końcu kichniesz, to na drugi koniec rancza doleci. lol brak słów.
Czasem mam wrażenie,ze było kilka niezależnych scenariuszy. Oni nie pamiętają ,co pisali kilka stron temu :)

ocenił(a) serial na 9
xKseniax

Simona się strasznie zmieniła patrzac na nią w pierwszych odcinkach . Niecierpie jej :/

ocenił(a) serial na 3
Kajako

Simona poszła do fryzjera a z nowym mózgiem wróciła, a właściwie jego brakiem.
Co do scenariusza, mi sie wydaje ze on się skończył może już dawno, a producenci dali wolną aktorom.I grają sobie teraz bez żadnego scenariusza.

ewelina84

haha też mi się wydaje, że obecne odcinki to czysta improwizacja aktorów :D:D

Meksykańskie Trudne sprawy ;)

ewelina84

A ja mam wrażenie, że oni tego nie piszą na trzeźwo i nie pamiętają, co wcześniej napisali. Tutaj nic nie trzyma się kupy. A swoją drogą zastanawiam się, czy w Meksyku faktycznie jest takie chore prawo, że jedno z rodziców może bezkarnie porwać dziecko i zabrać je nie wiadomo gdzie, bez zgody drugiego, czy może scenarzyści zmyślają w nadziei, że nikt się nie zorientuje.

agneszko

To samo wcześniej napisałam .:) W teli jest masa absurdów, jakby kilka osób pisało scenariusz, nie mając pojęcia, co było wcześniej.
Do niektórych absurdów tylko pewnie my, jako Polacy, się przyczepiamy. Np Wiem ,że w Meksyku wiele osób mieszka tak jak MC na początku teli, bo tak Państwo się nie interesuje takimi ( chyba nie ma emerytur, obowiązku szkolnego itd). Poza tym tam jest prawo typu wolna amerykanka i kazdy robi ,co chce. Silniejszy wygrywa. Więc całkiem możliwe ,że tak może być,że rodzic porywa dziecko i jest bezkarny. Jest silniejszy i bystrzejszy i nic mu nie zrobią.

lubo_filmweb

Tylko że Octavio zrzekł się praw rodzicielskich, więc nie powinien nawet mieć prawa widywać małej, a co dopiero zabierać ją kiedy ma na to ochotę. Przecież formalnie jest dla niej obcym człowiekiem. Chyba że scenarzyści zapomnieli o tym małym szczególe :) A może to ja coś pominęłam, bo nie oglądam wszystkich odcinków.

agneszko

serio ? Oglądam pobieżnie, więc nie wiem. Jeśli to prawda,to straciłam do niego resztki szacunku. Co za debil zrzeka się praw do dziecka? Tym bardzie,że w telce jest to ,w przynajmniej w teorii ,owoc miłości dwojga ludzi.

ocenił(a) serial na 9
ewelina84

Niestety duzo spraw sie nie wyjaśniło :/

ocenił(a) serial na 6
Kajako

Teraz ju ją pewnie lubisz. Bo postradała zmysły i mówi od rzeczy. O aniołach śmierci itd.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Nie , dalej jej nie lubie :p

Kajako

Rozbawił mnie dziś ten dialog:
Octavio (zaniepokojony) - Coś złego stało się z Simoną.
Miguel (z bananem na twarzy) - Umarła?

buhahahahha troskliwy szwagier Miguel, nie ma co ;))))


Dobre było też, jak Simona zasłaniała kartkę przed Octaviem jak na klasówce ;) Żeby nie ściągał z niej ;)))

użytkownik usunięty
Vanessa100

A ,mnie najbardziej rozbawia Octavio ,jak kłóci się sam ze sobą ,wrzeszczy tak głośno ,że nie raz myślałam ,że z kimś jest ,a on tak sam do siebie gada.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

A jak Miguel przychodzi sprawdzić, co z Simoną. A ona mu wyjeżdża, że był w dolinie śmierci odwiedzić Lucie a on jej przytakuje. A potem pod nosem sobie mówi jak wychodzi zwariowała. I tak każdy wychodził z jej pokoju jak poparzony. A przy każdym następnym, co przyszedł tym bardziej gadała od rzeczy. A jak już ksiądz przyszedł to całkiem odwaliła, że biedaczek uciekł i zapomniał, po co miał przyjść z wrażenia.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Miguel zawsze ma bananową twarz :D:D Ale to pewnie od silikonu podobno każdemu z silikonem w ustach banan się robi :D:D

dominik1989

"Miguel zawsze ma bananową twarz :D:D"
hahahhaaha ;)

Vanessa100

Natrafiłam na dzisiejszy odcinek i strasznie mnie wkurzał ten jego uśmieszek, gdy rozmawiał z Octavio :/

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Z resztą nie rozumiem po co ten Aktor co gra Migueala ma zawsze długie włosy w obecnych telenowelach. tylko go oszpecają. Ma tak w kontrakcie że nie może ściąć włosów czy jak.

dominik1989

No dokładnie, też od dawna uważam, że Rene Strickler powinien skrócić włosy.
I ogolić się :D
Lepiej by wyglądał, bo choć nie jest młodzieniaszkiem, to też nie jest jakoś bardzo brzydki, a tak tylko się oszpeca.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Zauważyłem że Jego atutem jest uśmiech jak szczerzy zęby. I chyba ma najlepiej rozpisaną role. Ze wszystkich w tej telce. Tam chyba jest najbardziej ogarnięty z wszystkich postaci. Ale wkurza mnie jego obojętność i chciwość. Bardziej mi się podobał jako pantoflarz.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Moim zdaniem to według scenarzystów za młodo wygląda i dlatego karzą mu grać w drugich Włosach. On tam gra 40 latka a w rzeczywistości ma 50.

Vanessa100

Rozwaliły mnie dzisiaj te teksty:

"Tym razem zastosowali inne środki, żeby zatrzymać dziecko, sąd musi wydać nakaz, żebyś mogła zobaczyć córkę" :D inne środki....no chyba łapówę, bo innej opcji nie widzę :D

„Jose Antonio zrobił się bystry, zbyt bystry” LOL.

"Ojciec dobrze wie, że nazywają mnie dzikuską i zna ksiądz powody, nie potrafię być potulna, zawsze się buntuję”. Serio? To dlatego ją tak nazywali? Ja myślałam, że powody były trochę inne :D

„Mam dzikie serce i nic tego nie zmieni, pójdziemy dokąd ojciec chce, ale nie ręczę za siebie, jeśli wpadnę na Octavia, drogo zapłaci za moje cierpienie”. Oczywiście musieli "luźno" nawiązać do tytułu telki :D I znowu będzie przez 100 odcinków planowała kolejną zemstę na Octavio :D

starsza służąca o porwaniu Lupity:
"Sprzątnęli nam Lupitę sprzed nosa" :):):)

"Myślałem, że kocha tylko mnie, swoja dziką, szaloną miłością" tiaaaaa, jak widać tytuł telki obliguje do tego, by używać słowa: Dzikie/dzika w każdym opisie protki :D



SlodkaZmijka

:D

Ale nudna i żałosna ta tela się zrobiła.
Ciężko wysiedzieć na niej.
Octavio znowu coś tam dzisiaj wspominał, że Mc niemoralnie się prowadzi hahahahah ;P

A ta służąca Santa to skróciłaby te długaśne siwe włosy, które ma do pasa. Siwiznę taką hoduje

Vanessa100

Może chce wyglądać jak Gandalf :)

Też wyłapałam ten tekst i tak mnie poirytował, że miałam ochotę przełączyć na inny kanał, jednak oglądałam dalej, żeby wyłapać więcej absurdów :D
"Porwałem małą, bo nie mogę dopuścić, by dziecko w którego żyłach płynie moja krew, podróżowało po świecie z niemoralną matką" powiedział facet, który ożenił się z inna babką dla kasy :/ On jest okropny! :/

Myślałam, że Sergio Goyri wygląda w tej teli jakoś lepiej, a tymczasem przypomina starego Alfonsa z farbowaną plerezą :D

SlodkaZmijka

O ile dobrze pamiętam Santa z tymi kilometrowymi kłakami jedzenie w początkowych odcinkach przygotowywała w kuchni.
Jedzonko z wkładką - z włosami ;)
Jak Magda Gessler ;)

Co oni za wątek wymyślili z tym wyrywaniem sobie Lupity?
Bez sensu.

Vanessa100

i pewnie odpiera zarzuty używając takich samych argumentów: No ale ja przecież nie mam łupieżu... :D

Nie wiem co to za wątek, ale to już jest dosłownie jakaś kpina...Maricruz znowu nienawidzi Octavia.....cóż za nowość :D

SlodkaZmijka

Tego się na trzeźwo nie da oglądać.
Chyba sięgniemy po tequilę :D:D:D
A tą Simonę niech umieszczą w psychiatryku, ale razem z Octaviem.

Vanessa100

O tak, bez tego ani rusz :D

Gdy Octavio gadał o niemoralności protki o o tym, że już nigdy nie odzyska córki, to ten aktor miał taką minę, jakby sobie myślał: Boszsz ale ja muszę pierdzielić głupoty, a było grać w teatrze...:)

SlodkaZmijka

:D:D
"Hmm, ale z drugiej strony w teatrze tyle nie zarobię"
XD

Vanessa100

" I muszę zagrać tą rolę , bo tak mam w kontrakcie. Za to biorę kasę. Przekimać razem z Brendą tą telkę i będziemy dzicy z powodu nadmiaru kasy"
Bo czytałam ,że aktorzy w meksyku najwięcej zarabiają, więcej niż lekarze i prawnicy. Na rynku tv najwięcej płąci televisa, czyli tam,gdzie grają Brenda i Arenas.

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

Wg. Octavio Lupita będzie miala lepiej z macochą wariatką niż swoją matką .

DONEK_filmweb

Dobrze zrozumiałam? Octavio uważa, że Maricruz jest niemoralna, bo Jose Antonio skłamał, że rzuciła go dla inżyniera? Nawet jeśli to byłaby prawda, to co z tego? Maricruz jest wolną kobietą i ma prawo wyboru. Niech on lepiej popatrzy na siebie, brak słów.

SlodkaZmijka

Jeszcze mnie rozbawiło, gdy dziś Octavio i Miguel stali pod drzewem i Miguel mówi coś tam do Octavia, że jak nie zastaną Octavia, jak dalej będzie się ukrywał, to nie wręczą mu tego nakazu sądu i nie odbiorą Lupity.
Wyobraziłam sobie, że Octavio ukrywa się między drzewami albo w ogóle do lasu pójdzie :D:D

Vanessa100

Tak i stanie się zawodowym Tarzanem :D Dzięki temu i jego serce stanie się dzikie :D

SlodkaZmijka

haha :D
Maricruz do niego dołączy, ona ma doświadczenie w byciu dzikuską ;)

Vanessa100

haha :):):)

- Co się stało z Octavio?
- zaszył się... (biorąc pod uwagę jego problem alkoholowy, taka odpowiedź mogłaby zabrzmieć dość dwuznacznie :D)

SlodkaZmijka

hahahahaha dobre ;)

SlodkaZmijka

Dziś 127 odcinek, a gdzie jeszcze do ostatniego 162.
No i po co tyle tego nagrali?
Nuuuuuudne, bez sensu.
Mordują widzów.

Vanessa100

"No i po co tyle tego nagrali?"

Chyba chcieli udowodnić, że prot może być jeszcze głupszy niż nam się wydaje :D

SlodkaZmijka

;)
Niech wezmą pod uwagę, że przez długotrwałe epatowanie na ekranie głupim Octaviem, to i widzom grozi ogłupienie :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones