PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 584
oceny
7,5 10 1 44584
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Z racji wyczerpania ostatniego tematu lexusa bla bla bla, otwieram nowy temat, który najpewniej będzie o sezonie 3, co w nim będzie, najnowszych informacji. Premiera sezonu 3 odbędzie się 6-9 Października, dokładnej daty nie znam.

ocenił(a) serial na 6

Taka mała ciekawostka:
Gdy Barry, Wells i Cisco wybrali się na E-2 (2x13), Cisco powiedział do Wellsa: "Zawsze myœlałem, że w innym życiu będę, nie wiem, bardzo zamożnym i sławnym wynalazcą". I będzie nim we Flashpoint.

Wie ktos gdzie mozna kupic koszule w kratkę taką granatowa z w jaka jest ubrany flash w zwastunie?

ocenił(a) serial na 9
swiechu24a

W sklepie z ciuchami ? :D Poszukaj a na pewno znajdziesz, jak nie identyczna to podobną.

ocenił(a) serial na 6

Powiedzieć, że Cisco jest dziany, to nic nie powiedzieć. Teraz będzie "najbogatszym człowiekiem w Ameryce", więc na reddicie już powstała dyskusja o tym, co mógłby sfinansować ze swoich pieniędzy we Flashpoint:
- Ulepszoną Cosmic Treadmill, dzięki której Wally, a po resecie Barry mogliby cofać się w czasie bez użycia akceleratora. O ile się nie mylę w komiksach chyba ta bieżnia tak właśnie działała
- Muzeum Kid Flasha/Flasha
- Ten cholerny pierścień, do którego upchnie kostium.

Mój faworyt to pierścień. W końcu musi się on pojawić, teraz byłby idealny moment.

ocenił(a) serial na 6

Grant powiedział w wywiadzie, że Barry nie utraci swoich mocy, ale zdecyduje ich nie używać, żeby nie wchodzić w drogę Wally'emu, który teraz będzie chronił miasto. Odejdzie na "emeryturę" superbohatera i przez 3 miesiące w nowej linii będzie żył jak normalny człowiek.
Pewnie wypadek Wally'ego (w zwiastunie leżał nieprzytomny na łóżku otoczony przez "starą" paczkę, pewnie po walce z tajemniczym speedsterem) zmusi go do zmiany decyzji i włożenia kostiumu.

Szkoda, że nie dostaniemy Flashpointu zbliżonego do tej animowanej wersji. Źle zrobili z tym wykorzystaniem odtworzenia wypadku w poprzednim sezonie. Teraz po paru miesiącach ten motyw z odebraniem mocy Barry'emu przez Zooma wydaje mi się denny i niepotrzebny.
Nie chcieli tego powielać, więc Barry zachowa moce, co jest bez sensu. Powinien je utracić tak jak Reverse Flash w S1, bo zmienił linię, wybuch z akceleratora nie da mu mocy, więc powinien obudzić się jako zwykły gość i dopiero wtedy odtworzyć wypadek z pomocą Wellsa z E-1 lub najlepiej Roberta Queena, który byłby serialowym Thomasem Waynem i potem dałby Barry'emu list dla Olivera.
Wiadomo było, że zrobią swoją wersję Flashpoint, ale zaczynam się obawiać, że to schrzanią.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Nie ma co dmuchać na zimne. Miejmy nadzieję, że ta ich wersja będzie zadowalająca dla nas wszystkich. Kto wie, może w tym przypadku niewzorowanie się na komiksie wyjdzie na dobre :)

Azazel94

Może moce zyska Barry w tym momencie co Wally? Obstawiam że s3 raczej będzie już po wybuchu akcelatora, więc najpewniej barry i wally zyskają moce w tym samym momencie.

Ja to się dziwię, czemu w ogóle na zwiastunie nie ma Wellsa oO Liczyłem że linia czasu będzie prawie identyczna co w linii czasowej RF i Flasha po raz pierwszy a tu wygląda na to że jest wręcz inaczej. Ogólnie to strasznie dużo niewiadomych rzeczy jest. Choćby co z RF. Powinien on po prostu przyjechać z przyszłości, ale będzie on po prostu siedział tyle czasu w klatce od młodości barrego? No mam nadzieję że nie, chociaż ciort wie. Niby ten RF się nie zestarzał, ale pewnie tak będzie T_T (Speed force w serialu pewnie nie starzeje sprinterow)

Mam nadzieję, że tego nie zepsują.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Z tego co gdzieś tam wyczytałem, to RF nie będzie siedział w klatce od czasów mlodego Barryego. Flash chyba wezmie, go ze sobą do teraźniejszości i max, jaki będzie kiblował RF to jeden okrągły rok.

ocenił(a) serial na 9
lexus123

Edit: Jednak nie. Z tego co mówi Gustin, Barry wsadził RF do klatki zaraz po uratowaniu matki. Z resztą... BluRay już o tym pisał, a ja to przeoczyłem.

lexus123

Wersja z zabraniem RF do teraźniejszości lepsza. Po siedzeniu tyle lat w klatce RF miałby totalnie zniszczoną psychikę.

lexus123

No to debilny pomysł, na trailerze RF nawet takiego zarostu mocnego nie ma. Powinien miec taki jak Jay na poczatku po zdjęciu maski. Do tego nic sie nie zmienil, przez 20 lat ok. No i ciekawe co RF jadl przez te lata ;_;

Kilka nowych informacji odnośnie linii czasu jakie pojawiły się na comic conie i w różnych wywiadach

https://www.youtube.com/watch?v=5bFHDtr2bKo

użytkownik usunięty
luckyskill

Tak jak pisałem pod filmem, nie sądze żeby flashpoint był na 1 odcinek

ocenił(a) serial na 9

Konsekwencje czynu Barryego, będą toczyły się przez cały sezon, ale najprawdopodobniej sam Flashpoint potrwa tylko jeden odcinek (w zasadzie mnie to nie dziwi heh). Jedyne co jest pewne to, to, że Kid Flash odegra w tym sezonie kluczową rolę.

ocenił(a) serial na 9

Odnośnie crossoverów. Na Heroes Movies, jest taka info. " Podczas Comic-Con, producent wykonawczy "Arrow" i "Legends of Tomorrow", Marc Guggenheim ujawnił, że crossover pomiędzy "Arrow", "The Flash", "Legends of Tomorrow", i "Supergirl" będzie miał miejsce w trzech różnych serialach, a nie we wszystkich czterech. Ujawnił wtedy tylko, że 100 odcinek "Arrow" (odcinek 5x08) będzie środkową częścią crossoveru. Teraz, portal Comic Book Resources, który rozmawiał z Guggenheimem podczas Comic-Con ujawnił, że pozostałymi dwoma serialami, w których pojawi się crossover będzie "The Flash" i "Legends of Tomorrow". Potwierdziomo także, że Supergirl pojawi się we wszystkich trzech odcinkach crossoveru.
Dalej....
"To jest zewnętrzne zagrożenie spoza seriali, które będzie wiązało się z tym, że Supergirl pojawi się najpierw w "The Flash", następnie w "Arrow" i potem w "Legends of Tomorrow". Nie ujawnił jednak co to za zagrożenie."

ocenił(a) serial na 7
lexus123

No to super, może obędzie się bez nadrabiania ,,Supergirl'' :)

lexus123

Mam nadzieję że dadzą Darskseid <333 albo Brainiac, ale to byłaby miazga :D

ocenił(a) serial na 6

Wiadomo było o tym od dawna, ale wygląda na to, że Tom Felton potwierdził, że jego postać czyli Julian Dorn, to tak naprawdę Doctor Alchemy.
Podczas wywiadu obsady Flasha dla IMdB, Tom Felton na pytanie Kevina Smitha jak będzie nazywała się jego postać odpowiedział: Julian ALBERT. W komiksach pierwszym Doctorem Alchemy był ALBERT Desmond. Z resztą sam Kevin stwierdził, że jako fan komiksów rozpoznaje to imię i brzmi ono podejrzliwie.

Powrót Flasha. 3 zdjęcia z planu odcinka 3x03: http://thearrowverse.com/the-flash-is-back-set-photos-from-3x03-showcase-a-flash point-timeline-barry-allen/

Rozpoczęły się zdjęcia do wielkiego crossovera Flash, Arrow, LoT i Supergirl: https://pbs.twimg.com/media/CpS-hzDUAAEVT6x.jpg
Zdjęcie pochodzi z IG Amella. Co ciekawe, Flash nie ma jeszcze swoich złotych wstawek na butach, które miał dostać w nowym kostiumie zaprezentowanym niedawno podczas SDCC.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Przecież on od początku, miał te złote wstawki na butach... Są po zewnętrznej stornie buta i na gorze środstopia.

ocenił(a) serial na 9

- Joey King pojawi się gościnnie w 3 odcinku (wciąż Flashpoint), podobno jako metahuman/złoczyńca odcinka:
https://twitter.com/smitikhaitan/status/761075529445281792/photo/1
- W 2 odcinku Barry, Joe i Dorn będą badali sprawę śmierci jakiegoś meta.
- Susan Walters dołącza do obsady jako Dr. Carla Tannhauser, matka Caitlin.
- Tom Felton nie starał sie o rolę Juliana Dorna, ludzie od Flasha złożyli mu propozycję, jak twierdzi z jakiegoś powodu (w komiksach Dr. Alchemy używał kamienia filozoficznego).
- Z całej obsady tylko Danielle Panabaker czytała Flashpoint.
- Możliwe, że w odcinku reżyserowanym przez Kevina Smitha pojawi się Onomatopoeia.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Jeszcze jedno:
- Canadagraphs donosi, że czarny speedster, którego widzieliśmy na zwiastunie z Comic Con, nazywany był na planie Enemy Flash i Rival Flash. W komiksach The Rival Flash (z czasem zaczęli go nazywać tylko Rival) był przeciwnikiem Original Flasha czyli Jay'a Garricka.

BluRay2012

Tez sobie wybrali slodka dziewczynke, na metahuman zloczynce ;-;

Wspomnienia Barry'ego w trzecim sezonie będą się nakładały do tego stopnia, że zapomni o swoich mocach.

https://www.youtube.com/watch?v=O-jPE5jBp3k

ocenił(a) serial na 9

Plotka: według Screenrant i That Hashtag Show obecnie trwają castingi do ról Mirror Mastera (Sam Scudder), żeńskiej wersji The Top (Rosalind “Rosa” Dillon) oraz dziewczyny o imieniu Francis, której alter ego to prawdopodobnie to Rose and Thorn. Cała trójka miałaby pojawić się w tym sezonie więcej niż jeden raz. czyżby Dr. Alchemy szykował sobie własnych Rouges?

ocenił(a) serial na 9

Plotki się potwierdziły - Mirror Master pojawi się w 3 sezonie!
Wcieli się w niego Grey Damon. Pojawi się w 4 odcinku. Z oficjalnego opisu: Jeden z najbardziej niesławnych Rouges Sam Scudder - aka Mirror Master - jest sprytnym przestępcą z olbrzymim ego. Po odkryciu, że posiada zdolności do przemieszczania sie przez lustrzane powierzchnie, Scudder organizuje największą falę przestępstw, aby udowodnić, że jest największym przestępcą jakiego kiedykolwiek widziało Central City.

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Myślałem, że dadzą Mirror Masterowi rolę głównego villaina w którymś sezonie, a pewnie skończy się na max 4 odcinkach, jak było w przypadku Colda. Ten Savitar raczej będzie tylko w 1. odcinku, Reverse tak samo, bo potem odpłynie do LoT, może wróci w końcówce sezonu.
Dr. Alchemy pewnie zbierze gdzieś w połowie sezonu swoją ekipę Rogues, ma też wrócić Trickster, może gdzieś wcisną Black Flasha albo Grodda. Jak Trickster, to stawiam, że Pied Piper też się pojawi. W 2x17 zrobili taki mały cliffhanger z nim związany. Stanął po tej dobrej stronie, ale Flashpoint może znów zrobi z niego bad guya. Wszyscy się spodziewali, że potem stanie się członkiem Team Flash albo pojawi się jeszcze gościnnie, a tu zero tematu.
Stawiam, że Ronnie wróci do żywych. Praktycznie błagał w wywiadach Berlantiego, żeby dał mu znowu zagrać, Flashpoint to idealny moment, żeby go przywrócić do życia. Ogólnie zapowiada się ciekawie, oby tylko nie przekombinowali.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Jeśli Alchemy nie zbierze własnych Rouges w pełni działających jako drużyna to będę, delikatnie mówiąc, zawiedziony.

BluRay2012

Zapowiada się mega sezon 3
-Jay Garrick
-Black Flash
-Flashpoint
-Reverse Flash
-Mirror Master
-Dr. Alchemy
-Kolejny speedster
-Cisco rozwinie moce
-(Plotki o wojnie Rogues, i np Aqumanie)

Mam nadzieję, że nie spiepszą tego sezonu jak w arrow, i jeszcze bardziej podniosą poprzeczke po 2 sezonie.
Fajnie też byłoby zobaczyć grooda i killer frost! Inni meta ludzie z starszych sezonów pewnie też będą, jak trikster np w sezonie 2

http://comicbook.com/dc/2016/08/11/flash-season-3-dark-speedster-savitar-/

Mroczny speedster to Savitar.

ocenił(a) serial na 6

Ciekawa grafika autorstwa użytkownika reddit o nicku Leumas_Loch przedstawiająca każdą podróż w czasie oraz każde wydarzenie na linii czasu:
http://i.imgur.com/7KAKK28.png

Azazel94

No nareszcie ktoś mi wytłumaczył czym time remnant ;] Dzięki.

ocenił(a) serial na 9

Parę wieści z TCA:
- czeka na musicalowy crossover z Supergirl w tym sezonie. Będzie to 2-częściowy crossover. który zdarzy się około 13 odcinków obu seriali
- Flash trafi do Gorilla City w 2-częsciowej historii
- 3 sezon będzie miał 22 odcinki
- jedna z postaci DCTV ujawni się jako gej (lub lesbijka)
- tego roczny crossover rozpocznie się prologiem w Supergirl i będzie kontynuowany w pozostałych 3 serialach.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

musicalowe crossover?

ocenił(a) serial na 9
wioletaHP

Czeka nas ok. 1.5 h śpiewania.

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

Nie wyobrażam sobie tego :D
Ale jako że Grant i Melissa to aktorzy z ,,Glee'', a Jesse L. Martin grał w klasyku ,,RENT'' dobrze będzie ich posłuchac. Ale... to będzie dziwnie, jak oni połączą komiks z musicalem?

wioletaHP

Bedzie sie przewijac spiewanie ;_;

ocenił(a) serial na 6
wioletaHP

Normalnie. Villainem podczas tego crossovera będzie Music Meister, villan, który przez śpiew hipnotyzuje ludzi, więc to nie będzie jakieś pitu pitu, gdzie przez prawie 90 minut będą tylko śpiewać i tańczyć, ale będzie konkretny villain i konkretna historia.
Ciekawe co z tego wyjdzie, bo z planu Flasha wielu aktorów potrafi śpiewać:
1. Popis Ricka Cosnetta, Carlosa Valdesa i Jessego L. Martina: https://youtu.be/Ac3a49-sj3A
2. Carlos Valdes w coverze starego utworu Bobby'ego Caldwella: https://youtu.be/P3AP-Q91Rc0
I ostatnio na planie 3x04 Tom Cavanagh razem z Carlosem coś tam śpiewali.
Do tego Grant parę razy w Glee:
https://youtu.be/kZyLmn2moMM

Ja tam czekam na ten crossover. Może wyjść z tego coś ciekawego, a nie w kółko ta sama formuła.

Mamy informacje o nowym speedsterze którym będzie komiksowy Savitar, mamy pojawienie się Mirror Master'a, mamy powrót Grodd'a i zapowiedź muzycznego występu Supergirl i Flash'a

https://www.youtube.com/watch?v=kr6bRqpFZs4

ocenił(a) serial na 9

Tom Cavanagh pojawił się na planie 4 odcinka.

użytkownik usunięty
BluRay2012

No widać było na insta :v Ładne wykonanie nawet z Cisco.
Czyli teorie się potwierdzają - flashpoint to 3 odcinki, 4 już będzie pewnie z normalnej linii czasowej

ocenił(a) serial na 9

Oby. W 4 ma być Mirror Master i mam nadzieję, że to będzie w normalnej linii czasu.

ocenił(a) serial na 9

Plotka: Według Hashtag Show Joss Whedon (reżyser m.in. Avengers) wyreżyseruje muscialowy crossover The Flash/Supergirl. Natomiast złoczyńcą crossovera miałby być The Music Meister.

ocenił(a) serial na 9

W ostatnim tygodniu było parę wywiadów, wyciągnąłem z nich to co najistotniejsze:
- Flashpoint nie wpłynie w żadnym stopniu na inne Ziemie
- Savitar ma być psychologicznym złoczyńcą, chodzi mu głównie o szybkość
- Plany Savitara i Alchemy będą bardzo podobne
- W pierwszym odcinku dowiemy się co Barry zrobił Thawne'owi
- Tegoroczny crossover nie będzie powiązany z Flashpointem, można założyć że najpóźniej w 6 odcinku skończy się Flashpoint (póki co wygląda, ze Flashpoint skończy się ok. 4 odcinka)

ocenił(a) serial na 9

Ashley Rickards dołącza do obsady jako Rosalind "Rosa" Dillon, a.k.a. The Top. Pojawi się w 4 odcinku i będzie partnerką w zbrodni Mirror Mastera. Odcinek ten będzie originem MM oraz zaserwuje nam powrót Leonarda Snarta a.k.a. Captain Cold z którym zmierzy się Mirror Master.

ocenił(a) serial na 9

Joey King wcieli się w Frances "Frankie” Kane, czyli meta-human o pseudonimie Magneta. Pojawi się w 3 odcinku.

ocenił(a) serial na 9

Wally i Jesse na zdjęciach z planu 4 odcinka:
http://yvrshoots.com/2016/08/shoot-the-flashs-quickwest-violett-beane-keiynan-lo nsdale-in-downtown-vancouver.html#.V7d5FjWc7IV
Teddy Sears powróci w tym sezonie jako Black Flash.

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Niekoniecznie w tym sezonie. Kreisberg powiedział, że jest pewny, że zobaczymy go jeszcze W PRZYSZŁOŚCI.
Sporo będzie nowych postaci i powrotów tych starych (Cold, Grodd, RF, Trickster), więc stawiam, że z Black Flashem poczekają na 4. sezon.

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

A kto zgarnie Savitara jak go Barry zabije na koniec?

Kuba_Marciniak

Barry kogoś zabije? No way :D

ocenił(a) serial na 6
Kuba_Marciniak

A kto ci powiedział, że tak będzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones