PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 620
ocen
7,5 10 1 44620
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Z racji wyczerpania ostatniego tematu lexusa bla bla bla, otwieram nowy temat, który najpewniej będzie o sezonie 3, co w nim będzie, najnowszych informacji. Premiera sezonu 3 odbędzie się 6-9 Października, dokładnej daty nie znam.

ocenił(a) serial na 9

7 odcinek 3 sezonu, który wyreżyseruje Kevin Smith nosi tytuł "Killer Frost".

ocenił(a) serial na 9

Oficjalny opis 1 odcinka 3 sezonu "Flashpoint"
CO BYŚ POŚWIĘCIŁ, ABY MIEĆ WSZYSTKO, CO OD ZAWSZE CHCIAŁEŚ? - Barry (Grant Gustin) żyje życiem o jakim zawsze marzył - jego rodzice żyją, zaprosił Iris West (Candice Patton) na randkę i może żyć jak normalny człowiek, ponieważ Centra City ma innego speedstera, Kid Flasha (Keiynan Lonsdale) który chroni miasto. Gdy Barry zaczyna tracić wspomnienia ze swojego dawnego życia, Reverse Flash (gościnnie Matt Letscher) drwi ze swego nemezis i mówi mu, że będą srogie konsekwencje dla Barry'ego i jego bliskich jeśli będzie kontynuował żyć w tym alternatywnym uniwersum. Na dodatek do utraty wspomnień, moce Barry'ego również zaczynają zanikać. Kiedy zdarza się katastrofa, Barry musi zdecydować czy chce kontynuować życie w tym świecie jako Barry Allen, czy powrócić do swojego jako Flash.
Premiera 4 października 2016 r.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Jakie konsekwencje, jaka alternatywna rzeczywistość? Ta wersja czasu jest najbliższa oryginalnej, więc jakie konsekwencje? A Eobard mordował "na lewo i prawo", przejął życie Wellsa i doprowadził do wybuchu akceleratora kilka lat wcześniej A i tak doprowadził do tego że w 2024 był artykuł o zaginięciu Flasha i nawet podróże w czasie Flasha o dzień wcześniej czy o rok wcześniej tego nie zmieniły, nawet gdy ratował całe miasto i zmieniał los ludzi. Jak Eobard śmie mówić o Flashpoint i konsekwencjach, gdy sam bardzo zmieniłby rzeczywistość? Flash nie zrobił niczego złego ratując mamę, bo naprostowal wydarzenia. I mam jedno chyba ważne pytanie czy w oryginalnej wersji czasu był Mirror Master, Kid Flash, Doctor Alchemy, Rival/Black Flash i inni bo jeśli nie, to jest to w ogóle bez sensu, ale pewnie tego nie pokażą nie powiedzą i jeśli Barry wróci aby powstrzymać się przed śmiercią mamy A ci pozostaną to przestanę oglądać ten serial bo uważam to za bezsens.

ocenił(a) serial na 10
karol3w

masz stu procentową racje

ocenił(a) serial na 6
karol3w

Może od razu daj sobie spokój z oglądaniem 3. sezonu skoro nie łapiesz tak prostych kwestii. Patrząc na twój poprzedni post, widzę, że nie tylko tego nie łapiesz.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Nie o to chodzi że nie łapię, widziałem sporo filmow i seriali o podróżach w czasie, tylko że uważam takie ewentualne rozwiązanie za bezsensowne. Prostych kwestii? Jakich kwestii? Czego nie łapię? Jeszcze raz napiszę rzeczywistość w której żyje Nora (mama Barryego) jest najbliższa oryginalnej, więc jeśli nie było Mirror Mastera, Kid Flasha, Doctora Alchemy, Rival/Black Flasha w oryginalnej wersji czasu (A tego nie pokazali, ani nie powiedzieli), to tu też ich nie powinno być, a jeśli Barry powstrzyma sie przed ocaleniem mamy i chociaż część z nich zostanie przeniesiona do rzeczywistości z 1 i 2 sezonu, to już będzie zupełny absurd.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

......

karol3w

Barry nie wrócił do oryginalnej lini czasu, TYLKO BARDZO PODOBNEJ.Przez powstrzymanie RF z cala mocą, niektóre wydarzenia sie zmienily, a niektóre w ogóle nie miały miejsca. Przez efekt motyla, drobnych zmian następuje koniec świata.

Nie ma to jak krytykować, nie znając nawet fabuly flashpoint. FACEPALM

A o komiksach, pewnie nie masz zielonego pojecia. Nie zgrywaj mądrale, dobrze ci radzę.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

UWAGA. MOŻLIWY SPOJLER!!!
O komiksach wiem niewiele, ale widziałem Ligę Sprawiedliwych:Flashpoint, gdzie ocalenie mamy, czy też "wylądowanie" w przeszłości spowodowało zmiany nawet wcześniej. Piszesz o końcu świata w komiksie tym filmie czy serialu?
Nie piszę że wrócił do oryginalnej tylko że do najbardziej zbliżonej. Eobard w serialu zabijał "jak leci" a koniec świata nie groził.

karol3w

Kurna, gościu o co ci kurde chodzi, bo ja sie juz pogubilem co ci się nie podoba ...

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

A o to, że Barry ma to odkręcać, czyli zapewne jego mama umrze i tata też, a planują postaci z tej rzeczywistości w której Nora żyje przenieś do kolejnej. O ile dobrze zrozumiałem to co tu przeczytałem. Więc gdzie tu logika i sens?

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Nie ty jeden się pogubiłeś. Gość w ogóle nie ogarnia tematu, namącił i czepia się serialu, że jest absurdalny i nie będzie go oglądał. Ehh... szkoda gadać.

dunio_4

Przecież po flashpoint w komiksach/filmie animowanym też jest nowa linia czasu po odkręceniu, DC New 52, wiec wtf? Gościu, skończ robić burdel w tym temacie, czepiając się czegoś co jest już uważane za normalne w universum dc...

Dla mnie to i lepiej, bo i jest ciekawiej. I dzięki universum supergirl będzie pełne universum DC w serialu, czyli takie New 52. Ja tu widzę tylko wzorowaniem się na komiksach.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

W filmie po odkręceniu nie ma nowej linii czasu, bo powstrzymując się od ocalenia matki, odkręca zmiany, jedynie późniejsze jego zachowanie czyli pamięć o innym świecie i list ojca Bruce'a wpływają na dalszą przyszłość.

karol3w

Co ty gadasz. Jak Flash daje list batmanowi to juz jest New 52, ZOBACZ SOBIE STROJE NA POCZATKU FILMU I POD KONIEC, SA ZUPELNIE INNE. Wtedy jest juz reboot universum DC, wiec jest zmieniona linia czasu. I każde filmy po flashpoint są juz właśnie w New 52.

Skończył waść, wstydu oszczędź.

,,jedynie późniejsze jego zachowanie czyli pamięć o innym świecie i list ojca Bruce'a wpływają na dalszą przyszłość'' Najgłupszy cytat jaki widziałem od dawna, kończę juz ostatni raz ta bezcelowa dyskusje z mojej strony

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Tego ze to New 52 nie wiedziałem. Czy uważasz że bez podróży w czasie aby uratować matkę, jego zachowanie byłoby takie samo jak z wiedzą z alternatywnej rzeczywistości. Sam pisałeś o nowej linii czasu po odkręceniu

karol3w

Tylko że jest kolejna sprawa panie karolu, że pamięć flasha po jakimś czasie wszystko zapomniała z tamtego świata, gdyż po flashpoint paradox animacji jest zapowiedź justice lueage war, a w tym filmie flash nawet nie pamiętał batmana.
I to jest normalne, bo nawet w animacji flashpoint paradox jest pokazane, że wspomnienia flasha stopniowo zmieniały wspomniena.

Więc karolu, sprawa jest już definitywnie wyczerpana. Dowiedzenie się czegoś nowego, to nie porażka a sukces, pamiętaj.

ocenił(a) serial na 6

Fragmenty scenariusza do 3x07 "Killer Frost": http://i.imgur.com/VsrHOd8.png

"[a monstrous] armored speedster" - zdaje się, że odcinek 3x05 będzie nosił tytuł "Monster". W S2 w 6. odcinku przedstawili Zooma, W S3 pewnie na 5. odcinek przypadnie przedstawienie Savitara i już w kolejnych odcinkach wjedzie na pełnej.

Ciekawy jest powrót Killer Frost. Po odkręceniu Flashpoint pewnie Wally zachowa moce i możliwe, że Caitlin zmieni się w Killer Frost.
Z drugiej strony trochę się tego obawiam. Mieliśmy już Cisco z mocami, teraz Caitlin, Wally, Jesse, Garrick... Robi się z tego takie drugie Arrow, gdzie początkowo w Team Arrow był tylko Oliver, po paru odcinkach dołączył Diggle, a potem już wszyscy hurtem - Roy, Thea, Sara, Laurel, kretynka Felka. Zrobił się tłum i serial przez to stał się drętwy. Tu może być podobnie. Co za dużo, to nie zdrowo.


Barry pojawi się w jednym z odcinków LoT. Będzie to miało pewnie związek z Legion of Doom, którego członkiem będzie Reverse Flash.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Nie sądzę aby tym razem Killer Frost została Caitlin. Ja bym bardziej obstawiał jej matkę.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Wygląda na to, że Savitar nie będzie biegał w skórze, ale wygląda na to, że gołej klaty nie pokaże. Wspomniany też akolita utwierdza mnie w przekonaniu, że Alchemy będzie przywódcą kultu Savitara.
Ciekawi mnie też słowo LAKE na samej górze. W 2 odcinku ma być prowadzona sprawa zabójstwa jakiegoś meta-human nad jeziorem. Może składają mu ofiary?

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Nie przyglądałem się dokładnie temu skryptowi. O tym, że Alchemy będzie przywódcą kultu Savitara już wcześniej plotkowano, a co do Killer Frost i matki Caitlin, też o tym myślałem, tylko jakoś ciężko mi sobie wyobrazić babkę 50+ lat jako Killer Frost, ale zobaczymy. To by w sumie miało sens.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Dlaczego nie? Niektórzy lubią takie. A tak na serio to jest to najbardziej logiczne rozwiązanie, bo wałkowanie Caitlin jako Killer Frost byłby bez sensu.

Azazel94

ale Killer Frost jako babka 50+ to troche swiezosci by dala bo do tej pory wszyscy zli sa mlodzi

ocenił(a) serial na 6
mania19

Rzeczywiście wszyscy... Trickster ~65 lat, Wade Eiling ~55 lat, Clock King ~55 lat, Eobard i Wellsobard ~45 lat, Turtle ~45 lat, Heat Wave ~45 lat, Captain Cold 40+ lat, Captain Boomerang ~40 lat, Atom Smasher ~40 lat.
Tylu pamiętam, a byli jeszcze Deathbolt czy Vandal Savage w crossoverze.

Azazel94

Oj czepiasz sie, dla mnie 40katek to mlody czlowiek

ocenił(a) serial na 10
mania19

Jedna normalna.Według niektórych, to w wieku 40+ to już powinno się chyba na emeryturze siedzieć i wnuki bawić.Dla mnie, stary człowiek, to ktoś może dopiero około 60-ki.Co za świat.Niektórym się wydaje, że się nigdy nie zestarzeją.Czas leci bardzo szybko i wkrótce każdy będzie miał 40, a nawet 50+. Ktoś mądry kiedyś gdzieś napisał/powiedział, że wiek, to tylko cyferki i tego się trzymajmy.Sorry za takie OT, ale musiałem.

mario_1981

To ,,jedna normalna" uznam za komplement hehe.

ocenił(a) serial na 10
mania19

Obelga to nie była, więc jak najbardziej.Denerwują mnie ludzie, którzy oceniają "przydatność do spożycia" człowieka, na podstawie cyferek w metryce.Ktoś może mieć 20 lat i być totalnym wrakiem, a ktoś w wieku np. 50-ciu lat może być w stanie robić rzeczy, o jakich się młodszym nie śniło.Ponoć każdy ma tyle lat, na ile się czuje.I tego się trzymajmy.A wszyscy dzisiejsi dwudziestolatkowie też kiedyś będą mieć 30-40 lat i to już niedługo.Wiem co piszę, bo mi ładnie zleciało i każdemu tak zleci.

BluRay2012

Szczerze, też nie wyobrażam sobie starszej kobiety jako Killer Frost. :V Już lepiej byłoby, gdyby Killer Frost była nieznana siostra, którą killer frost z ziemi 2 miała

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Moze cos wykombinują z połączeniem e1 z ziemią supergirl albo jaya i w niej bedzie jakaś killer frost

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Killer Frost chyba miała brata

ocenił(a) serial na 6

http://i.imgur.com/DdYKVDf.png
Wygląda na to, że Flash wreszcie dostanie nowy kostium. Jaśniejszy, żywy czerwony, a nie takie nie wiadomo co, jakie było do tej pory.

Azazel94

No, teraz wygląda super. Cieszę się, że serial w końcu idzie w bardziej komiksową stronę.

http://comicbook.com/2016/09/20/new-flash-season-3-poster-unveiled/

Nowy plakat i nowy kostium.

ocenił(a) serial na 9
Puchy11

No i to jest dobry kostium. Lepszy od tego filmowego. Tylko szkoda, że tyle tego czerwonego dali na tym plakacie, strasznie słabo to wygląda.

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Kostium na duży plus. Ciekawe jak go uzasadnią. Wiadomo, Flashpoint, ale nie będzie chyba tak, że Barry po odkręceniu go nagle znajdzie na wieszaku nowy, czerwony kubraczek.
Może go zniszczy w walce z Alchemym (już chemik znajdzie sposób na zniszczenie kostiumu), ale Cisco miał kilka w zapasie.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

W tamtym sezonie Barry prosił Cisco, żeby wsadził jego kostium do pierścienia. Pewnie Cisco nie da rady tego zrobić, dlatego stworzy nowy kostium z nowego materiału, który będzie mógł zmieścić w pierścieniu. A jaśniejszy będzie dlatego, że taki właśnie zobaczył w gazecie Wellsa z pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 9

Oficjalny opis 2 odcinka 3 sezonu "Paradox"
Barry (Grant Gustin) zdaje sobie sprawę, że efekty Flashpoint są znacznie większe niż się spodziewał. W międzyczasie, Barry spotyka swojego nowego współpracownika Juliana Alberta (Tom Felton) i jest zaskoczony natychmiastową pogardą Juliana wobec Barry'ego.
Premiera 11 października 2016 r.

Czyli Flashpoint kończy się już po 1 odcinku? Poza tym zmienili nazwisko postaci Toma Feltona z Dorn na Albert, jak Albert Desmond aka Dr. Alchemy. Bardzo chcą zaznaczyć, że Felton gra Alchemy, albo chcą nas zbić z tropu.

Nowy filmik promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=Dzq5H2qAyh8

Bardzo pozytywnie wygląda tutaj relacja Barry'ego z Wally'm :>

ocenił(a) serial na 6
RendersM

Barry: More like Kid.. .Flash
Wally: Hyhy, don't call me that :D
Porwanie Caitlin też bekowe. Ciekawa końcówka z tym tornadem czy czymś tam. To coś jak wojna Amazonek tylko raczej w bardziej chilloutowym wydaniu. Po tym i po utracie wspomnień Barry zrozumie, że dał dupy i zabierze się za odkręcenie wszystkiego.
Ciekawe o co tam będzie chodziło, z trailera niczego na ten temat nie wyłapałem.

RendersM

Stawiam, że będą jakieś duże anomalie prognozowe, typu wielkie tornado czy tsunami. (Jest pokazany fragment tornada jakiegoś) W sumie wolałbym, aby był jakiś najazd kosmitów, duże ciekawsze to by było. Ale i tak jestem mega pozytywnie zaskoczony trailerem.

ocenił(a) serial na 7
RendersM

Rival wygląda jak Tabaluga xDD i taki przyjazny się wydaję :)

Najnowszy zwiastun z polskimi napisami

https://www.youtube.com/watch?v=Du6Q2I-Nhvw

użytkownik usunięty
shevchenko4

https://www.youtube.com/watch?v=o49I_1GHIQE&spfreload=10

Ten filmik lepszy ;D

ocenił(a) serial na 9

Zdjęcia z 2 odcinka "Paradox"
http://comicbook.com/2016/09/28/the-flash-paradox-photos-bring-barry-allen-and-j ay-garrick-toget
Ta rękawica na ostatnim zdjęciu. Czyżby Cisco budował sobie kostium? Bo ostatnie zdjęcie zdecydowanie przedstawia normalnego (nie Flashpointowego) Cisco. I czy tylko mi te zwłoki z pierwszego zdjęcia przypominają dmuchaną lalkę, tylko, że nie nadmuchaną?

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Strasznie krótki ten Flashpoint. Wygląda na to, że będzie to tylko 1 odcinek. Zawiodłem się trochę, liczyłem przynajmniej na 3.
Cisco miał mieć w tym sezonie kostium, to było potwierdzone przez Carlosa zaraz po zakończeniu S2, więc pewnie zaraz na początku sezonu weźmie się za to.
Jay Garrick z Barrym, to chyba najbardziej wyje*ane zdjęcie z tych wszystkich dotychczasowych promujących S3, nawet lepsze od zdjęć Flasha z Kid Flashem.
Nie mogę się doczekać scen z Garrickiem. Wreszcie Barry dostanie dobrego mentora, ale raczej nie na długo, bo niedługo Garrick odpłynie do LoT.
Julian wygląda z jednej strony na takiego dobrego ziomka, z którym chciałoby się wypić piwo, a z drugiej na mrocznego dupka. Nie widziałem go jeszcze w akcji, ale już mam wrażenie, że ten aktor w tej roli, to będzie strzał w dziesiątkę.

Ciekawe co z Wellsem. Był na planie 4. odcinka, ale w tych poprzednich póki co go nie ma. Ciekawe czy pojawi się jego wersja z E-1, czy dopiero wjadą z nim w 3x04 z wersją z E-2. Skoro będzie Jesse i ma mieć moce i kostium, to pewnie w tym sezonie zobaczymy tylko jedną wersję Wellsa z E-2. W sumie za dużo nim mieszają, mogliby wybrać jedną wersję i skupić się na niej.

ocenił(a) serial na 9

Zdjęcia i filmy z planu tegorocznego crossovera:
http://yvrshoots.com/2016/09/dc-tv-four-way-crossover-legends-of-tomorrow-arrow- the-flash-supergirl-on-vancouvers-canada-post-building-roof.html#.V-0wpcmTXIV
Dostaliśmy też potwierdzenie, że crossover ten będzie oparty na znanej fanom komiksowej historii wraz ze znanym złoczyńcom.

ocenił(a) serial na 9

Ujawniono przeciwników tegorocznego crossovera! Będzie to rasa obcych znana jako The Dominators.
http://dc.wikia.com/wiki/Dominators?file=Dominators_001.jpg

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Fabuła crossovera inspirowana będzie historią pt. Invasion! z późnych lat 80. Aby zachować jak najwierniejszy oryginałowi wygląd obcych, zostaną użyte nowoczesne protezy i technologia komputerowa.

ocenił(a) serial na 9

Superhero Fight Club 2.0.
https://youtu.be/xzOHvRGdeZg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones