PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 584
oceny
7,5 10 1 44584
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Z racji wyczerpania ostatniego tematu lexusa bla bla bla, otwieram nowy temat, który najpewniej będzie o sezonie 3, co w nim będzie, najnowszych informacji. Premiera sezonu 3 odbędzie się 6-9 Października, dokładnej daty nie znam.

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

No może nie koniecznie Barry, ale pewnie jakoś zginie.

ocenił(a) serial na 6
Kuba_Marciniak

Nie musi. Barry może odkręcić Flashpoint i Savitar zniknie, bo w poprzedniej linii czasu takiego speedstera nie było.

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

No, on odkręci Flashpoint i wróci do naszej linii czasowej , ale Savitar w niej pozostanie bo jest wrogiem sezonu.

użytkownik usunięty
Azazel94

Ciekaw jestem jaką rolę będzie miał Cavanagh w 3 sezonie. Czy wystąpi w flashpoincie, czy zostanie wspomniany - nie rozpłynął się, musiał w historii flashpointowej sie urodzic.
A i jak Barry odkręci flashpoint - chyba wiem.
Złapie wcześniejszego barrego jak stał na drodze przed swoim domem - akurat dość czasu tam stał żeby barry go powstrzymał.

ocenił(a) serial na 6

Pewnie tylko jedną - Wellsa z E-2.
Nie ma Cavanagha w zwiastunie. Są wszyscy poza nim, więc stawiam, że tego prawdziwego z E-1 nie zobaczymy, a na Wellsobarda tym bardziej nie ma chyba co liczyć skoro jest oryginalny RF.
Mnie bardziej ciekawi jak wytłumaczą pojawienie się Supergirl na E-1, bo nie będzie chyba podróżowała ze swojej Ziemi na tę Barry'ego, GA i Legend, a Kreisberg czy ktoś inny z twórców zdradził, że Flashpoint nie wpłynie na inne Ziemię, więc skoro nie wpłynie, to nie może być sytuacji, że SG na stałe przeniesie się na E-1 przez to, że Barry pochrzanił linię czasu tworząc Flashpoint. Coś tu będą musieli pokombinować.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Tyle, że już mamy potwierdzone, że zobaczymy więcej niż jednego Wellsa. Możliwe, że E-1 Wells pojawi się w Flashpoint, ale w 2 czy 3 odcinku, natomiast zwiastun tyczył się tylko 1. Albo trzymają go jako niespodziankę.
Natomiast Supergirl pewnie dostanie jakiegoś przeciwnika, który będzie mógł podróżować przez multiwersum i weźmie ją ze sobą na E-1, albo Barry sprowadzi ją na pomoc.

Mi się wydaje, że jednak połączą universum supergirls z universum flasha/arrow, a zmiany nie będą dotyczyć ziemi 2 i 3.

ocenił(a) serial na 9

Tytuł 5 odcinka brzmi "Monster". Scenariusz napisze Zack Stentz, który napisał scenariusz 22 odcinka poprzedniego sezonu.
https://twitter.com/grantgust/status/767759918778634240/photo/1

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

*21 odcinka

użytkownik usunięty
BluRay2012

Heh Barry w 21 odcinku pod koniec, gdy rozmawia ze swoim ojcem mówi że "Wszystko co nas spotkało zarówno dobre jak i złe uczyniło nas tym kim jesteśmy. I chyba nie zmieniłbym tego, nawet gdybym mógł"
Dotrzymał słowa Barry! Hehe

ocenił(a) serial na 6

- Nowe promo 3x01 "Time strikes back":
https://youtu.be/8q4jniBXNSE
Barry na początku rozmawia raczej z Jay'em Garrickiem, nie z Henrym. Nadal nie widać Wellsa, więc prawdopodobnie pojawi się w kolejnych odcinkach.

- Greg Berlanti potwierdził na TT, że black speedster, to nie jest Savitar.
Teraz spekulacje kręcą się wokół Rivala i Daniela Westa.
https://twitter.com/GBerlanti/status/768202940297256960

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Jedna rzecz mnie zastanawia. Skoro Flashpoint nie obejmie innych Ziemi, to Jay Garrick powinien chyba podobnie jak Barry pamiętać zdarzenia z S2 czyli więzienie przez Zooma i uratowanie przez Barry'ego, bo na jego Ziemi-3 linia czasu zostanie nienaruszona.

Azazel94

W tym promo jest scena w której Flash rzuca swoimi piorunami (wiesz o co chodzi). To jest scena z S2 czy S3? Widać tam "STAR LABORATORIES"

ocenił(a) serial na 6
RendersM

Z S3. To promo odcinka 3x01, więc to są raczej nowe sceny.
Stawiam, że Barry będzie uczył Wally'ego miotania piorunami. W tym poprzednim, długim promo z SDCC na samym końcu była walka Wally'ego z tym Black Speedsterem. Może Wally dostanie od niego bęcki (bo była też chyba scena jak Wally leży nieprzytomny w łóżku i stoją przy nim Barry i Joe) Barry znajdzie się w centrum ich walki, uratuje Wally'ego i potem znajdą się razem w Star Labs, gdzie Barry się ujawni jako Flash i opowie wszystkim co zrobił stąd ta scena, gdzie rysował coś na tablicy i tłumaczył, że cofnął się w czasie i to on stworzył ten cały nowy świat, a później stanie się mentorem Wally'ego i nauczy go paru nowych trików.
Barry miał mentora, właściwie to dwóch - Wellsobard nauczył go prawie wszystkiego, Zoom też m.in miotania piorunami, Wells z E-2 też miał jakiś wkład, a Wally nie ma obok siebie żadnego speedstera, który by go czegoś nauczył.

Azazel94

To na początku S3 też będzie Star Labs? Myślałem, że jest to samo miejsce tylko ze zmienioną nazwą na Ramon Industries.

ocenił(a) serial na 6
RendersM

Nie zwróciłem na to uwagi. To w takim razie wygląda na to, że to scena z S2 tylko trochę dziwne, że pozostałe są z S3, a ta jedna z poprzedniego.

Azazel94

Sprawdziłem i faktycznie jest to scena z s02e06 - Pierwsza walka Flasha z Zoomem pod Star Labs.

użytkownik usunięty
RendersM

Ciekawe dlaczego akurat ta scena jest wspomniana.
I po co Jay zabrał Barrego do tej kawiarenki czy tam gdzieś.

Mnie bardziej zastanawia, jakim cudem Jay znajdzie się w lini flashpoint

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

No to mamy już oficjalne potwierdzenie, że to będzie Rival (o czym pisałem jakiś czas temu).
Ciekawi mnie jedna scena, a konkretnie ta w której Barry'ego ściga Time Wrath. Może zobaczymy Black flash szybciej niż to nam się wydaje.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

A ta scena z Time Wrath, to nie jest przypadkiem scena z 2 sezonu ?? Kiedy Barry wracał do swoich czasów ??

BluRay2012

Otóż właśnie jest. Jest ta scena z 17 odcinka s2, widać akcelerator star labs.

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Faktycznie, po kolejnym obejrzeniu widać parę innych scen z 2 sezonu.

użytkownik usunięty
BluRay2012

Tak mnie teraz coś zakoczyło, nigdy o tym nie myślałem. Jak Wells przeniósł się tym portalem na E-1 skoro tylko speedster może nim wejść?

ocenił(a) serial na 6

Z tego co pamiętam nigdy nie było powiedziane, że tylko speedster może się przez niego przedostać.
Ja to sobie tłumaczyłem tak, że normalny człowiek, bez speedforce też może się przedostać przez portal, ale po prostu zajmuje mu to więcej czasu, bo nie porusza się z taką prędkością jak speedster. Ten portal wciąga jak Czarna dziura. Grodd przeniósł się przez niego do Gorilla City, a speedforce nie posiada. Barry mu w tym delikatnie pomógł wpychając go do portalu siłą.
Wystarczy sobie przypomnieć odcinek z Deathstormem i Killer Frost. Opowiadali tam o "wyłomiarzach", że zajmują się ich łapaniem i kilku takich złapali. Raczej nie byli to speedsterzy.

ocenił(a) serial na 6

Tydzień temu Canadagraphs poinformowało na TT, że Violett Beane (Jesse Wells) pojawiła się na planie w kostiumie czyli prawdopodobnie w okolicach 5. odcinka zobaczymy ją jako Jesse Quick. Nie ma co prawda jej zdjęć w kostiumie, jednak myślę, że komu jak komu, ale Canadagraphs można zaufać na słowo.
Miała scenę z Keiynanem Lonsdalem (Wally West). Na planie był obecny również Grey Damon (Sam Scudder/Mirror Master), Grant Gustin (Barry Allen/Flash) i Ashley Rickards (The Top).
https://twitter.com/canadagraphs/status/766566007703953409
https://twitter.com/TheFlashBR/status/766627093388128256

Historia Flashpoint zakończy się w 4. odcinku. Od 5. zobaczymy zmiany, które zajdą, gdy Barry już wszystko odkręci. Pojawi się normalny Cisco (na snapchacie Candice Patton był filmik z Carlosem Valdesem, który wydurniał się na planie ucharakteryzowany na zwykłego Cisco-nie bogacza), oraz zaczną się formować Rogues, pojawi się Jesse Quick, co za tym idzie również Wells (pytanie który?) itd.

ocenił(a) serial na 9

Zdjęcia z planu 5 odcinka:
http://yvrshoots.com/2016/08/shoot-c-kim-miles-directs-the-flash-grant-gustin-at -vancouvers-post-office-building.html#.V8GgBTWc7IU
http://yvrshoots.com/2016/08/shoot-the-flash-at-vancouver-public-library.html#.V 8GgCzWc7IU

ocenił(a) serial na 6

Rick Cosnett zdradził podczas konwentu, że miał zagrać Jay'a Garricka w pilocie (chodziło mu chyba o odcinek 2x01? Mniejsza o to). Miał taki zapis w kontrakcie, ale twórcy zrezygnowali z tego.
Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić: https://i.redd.it/9mcsbuy080ix.jpg

Żart od Caity Lotz. Szkoda, że to nie jest prawda: https://i.imgur.com/4XF9Dmz.jpg

ocenił(a) serial na 6
Azazel94

Tom Felton opisał swoją postać, jakie będzie miała odczucia wobec Barry'ego:
- Będzie dla niego dupkiem (koniec z przyjaźnią, a potem odwróceniem tyłka jak było z Wellsobardem i Zoomem),
- Będzie mądrzejszy od Barry'ego,
- Chodzili razem do college'u, ale Barry nie będzie tego pamiętał (i pewnie m.in to będzie powodem dupkowatości Dorna).

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Dobrze mówił. Jakiś czas temu, około emisji pilota twórca zdradzili, że początkowo Barry'ego miał mentorować Jay Garrick, ale postanowili zastąpić go Wellsem. Nie podrzucę Ci linka bo to dawno było i nie mogę już znaleźć.
Lotz może nie do końca żartuje. Nie zdziwiłbym się gdyby zrobili z Tommy'ego Prometeusza.
Jeszcze co do Alchemy, możliwe, że będzie używał Kamienia Filozoficznego do tworzenia nowych meta-humans w tym sezonie. Miałoby to sens.

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Aktor grający Tommy'ego pod koniec poprzedniego sezonu właściwie błagał w wywiadzie, żeby twórcy Flasha lub Arrow przywrócili go do życia, np. pokazując jego wersję z E-2 i on by taką propozycję przyjął bez zastanowienia, więc tu może być coś na rzeczy.
Ostatnio na IG coraz więcej widzę jego zdjęć z kimś z obsady Arrow.

Znalazłem ciekawą ciekawostkę odnośnie sezonu 1. Gdy Flash po raz pierwszy walczy z Reverse Flash, na stadionie to gdy ucieka od flasha, widać w zwolnieniu na yt jak jakiś inny sprinter odgania RF. Jak kogoś interesuje ten moment, to niech na yt wpiszę : The Flash vs Professor Zoom 2:10-2:12 To by oznaczało że Flash z czasów 2020 (czy tam 2024, nie pamietam dokładnie) wciąż żył w sezonie 1, dlatego gdy Wells sprawdzał gazetę, było zaginięcie Flasha.

użytkownik usunięty
dunio_4

Wow, w zwolnieniu 0,25 wszystko widać O.O
2:13 - widać żółtą i czerwoną smugę. Czyżby flash z przyszłości?

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Nie ma tam żadnego drugiego Flasha. Po prostu jego błyskawice są jasno czerwone i mogą wyglądać jak żółte.

ocenił(a) serial na 6
dunio_4

Coś wam się przywidziało. Tam nie ma drugiego Flasha. Reverse wstaje z ziemi i ucieka. Jego czerwona smuga zlewa się z żółtym kostiumem, tam nie ma żółtej smugi Flasha. Kiedy RF chwilę wcześniej biegnie i rzuca Barrym o ziemię widać ten sam efekt.
Po co Flash z 2024 miałby się w to mieszać skoro Reverse nie chciał go zabić, tylko się ujawnić i skopać tyłek Barry'emu, żeby pokazać, że jest jeszcze za słaby, żeby go pokonać i musi jeszcze dużo trenować. RF go potrzebował, więc nie zrobiłby mu wtedy krzywdy.

dunio_4

Na hd było widać, że to raczej tylko RF. Aż szkoda, bo twist był by zacny. ;d

Swoją drogą nadal nie wyjaśniono, gdzie Flash się udał. Skoro nie było go w przyszłości, to musiał się udać w przeszłość, albo zostać w teraźniejszości. Nienawidzę takich niedopowiedzianych wątków ;/

Chociaż dziwne jest, że w drugiej walce, po nieudanej pułapce, RF stłukł Flasha dużo mocniej niż na stadionie.

użytkownik usunięty
dunio_4

Ciekawe czy dadzą strój dla Jesse (o ile będzie kiedykolwiek speedsterką) strój trajectory, bo jestem ciekaw co się z nim z stało.
I jeszcze a propo strojów. Ciekawe co zrobione z ciałem resztki czasowej Zooma (23 odcinek początek), i skąd wzięto strój dla Reverba i Killer Frost (22 odcinek)

ocenił(a) serial na 9

Nie sądzę aby Jesse dostała kostium Trajectory. Wydaje mi się, że gdy Jesse powróci z Wellsem z E-2 będzie już w pełni ukształtowanym bohaterem z kostiumem i pseudonimem. Tylko którym: Jesse Quick czy Liberty Belle? Ciekawe też czy będzie miała super siłę?
Co do ciała Zooma to pewnie Time Wraith je sprzątnęły, albo Joe lub Cisco. Natomiast kostiumy zrobił Cisco z racji, że widział oba kostiumy jakoś je odtworzył (tylko nie wiem jak udało mu się to zrobić tak szybko).

ocenił(a) serial na 6

https://pbs.twimg.com/media/CrFu5aaUIAAC-SC.jpg
Takie zdjęcie mignęło mi na TT. Wrzucił je jakiś fan, odznaczył na nim JWS i Granta. JWS je polubił i skomentował.
Nie wiem czy to oznacza, że niedługo zobaczymy pierścień Flasha, ale skoro Cisco w linii Flashpoint jest najbogatszym człowiekiem w Central City, to podejrzewam, że Wally może mieć taki pierścień i przy okazji taki sam dostanie Barry, a może na E-3 jest bardziej zaawansowana technologia i Jay Garrick taki ma i załatwi go Barry'emu. To mało istotne, ale stawiam, że w S3 już Barry taki pierścień będzie miał.

ocenił(a) serial na 9

Flash i Kid Flash na zdjęciach z 1 odcinka 3 sezonu "Flashpoint"
http://heroichollywood.com/the-flash-3-01-flashpoint-photos/

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Wygląda na to, że Barry wypuści Eobarda na polecenie Iris...
Na jednym zdjęciu rozmawia z nią, a w tle widać RF w celi, na kolejnym Barry otwiera celę i na trzecim Barry rozmawia z Iris przy otwartej celi, a RF już w niej nie ma.

Oby pojawił się w więcej niż jednym odcinku, tzn. musi się pojawić jeszcze w scenie, gdy Barry będzie wszystko odkręcał, ale liczę jeszcze na jakieś sceny walki pomiędzy nimi.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Też mam nadzieję, że będzie trochę tego Reverse Flasha w Flashpoint. Może po wyjściu połączy siły z Rivalem, a Flashpoint zakończą bitwą całej czwórki speedsterów (lub pięciu, o ile Jesse pojawi się jeszcze w Flashpoint).

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Na reddicie spekulują, że może Barry wypuści go, żeby pomógł mu odkręcić Flashpoint, ale RF i pomoc Flashowi? Bez jaj.
Wygląda na to, że Barry niczego się nie nauczył i nadal jest tak samo głupi skoro tak łatwo wypuści swojego arcywroga. Przecież RF będzie pewnie szukał zemsty.

ocenił(a) serial na 9
Azazel94

Powinien mu złamać kark, tak jak w komiksach i mieć z nim spokój.

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Nadal nie pokazali sceny z Barrym w więzieniu, która mignęła w 1x23, kiedy cofał się w czasie i widział jednocześnie przeszłość, przyszłość i teraźniejszość.
To może mieć jakiś związek z RF. Może Eobard zabije Iris i Barry złamie mu kark za co pójdzie siedzieć.
W S1 i S2 zginęli Eddie i Henry. Stawiam, że w S3 też ktoś zginie. Kandydatów jest dwoje - Iris i Joe. Joe raczej nie uśmiercą, bo to ważna postać dla tego serialu, Iris mogą, bo tak było w komiksach. Nie musi ginąć z rąk RF, w tym serialu było już kilka mashupów, w S3 będzie kilku villainów, więc Iris może zabić ktoś inny.

użytkownik usunięty
Azazel94

No ta scena z przyszłości jak sie cofal w czasie to moze zostac wykorzystana. Ale nie sadze zeby w taki sposob. Barry może uciec w każdej chwili - ma moce i jakos nie przekonuje mnie to.

ocenił(a) serial na 6

W komiksach nie uciekł, to i tu by tego nie zrobił. Myślisz, że scenarzyści napisaliby scenę tak, żeby wyszło, że superbohater zabija, a potem ucieka od odpowiedzialności? Jego sumienie by mu na to nie pozwoliło.
On jest tak głupi, że sam pobiegłby na komisariat, skuł się w kajdanki i zamknął w celi, żeby się ukarać.

Azazel94

Gdy barry odwiedził Wellsa w 17 odcinku s2, to ten zgodził się dopiero dać mu wzory na prędkość gdy zagroził że da list barremu z przeszłości, tak samo zabił cisco w linii czasu poprzedniej, i powiedział zdanie ,,mądry jesteś cisco, ale nie wystarczająco''

Jeśli RF nie będzie miał żadnych korzyści, to gówno pomoże barremu, a ten ciołek niczego się nie nauczył od oddania mocy zoomowi i wyrolowaniu przez smarta :v

ocenił(a) serial na 9
dunio_4

Od czego zacząć. Może zacznę od tego że mam nadzieję że scenarzyści pomyślą logicznie. Ocalenie matki Barry'ego powinno mieć też skutki na Ziemi 2 a także na Ziemi Jaya Garricka/Henryego Allena. Jeśli w ogóle istniały(by) portale pomiędzy światami to trafili(by) do zmienionej linii czasu, więc ich życia były(by) potem inne.
Prawdę mówiąc to Barry ratując matkę ukierunkował linię czasu najbliżej do pierwotnej a w zapowiedziach jest pokazane jakby zrobił coś strasznie złego i że ma to odkręcić. Wiem komiks film, ale i tak serial nie jest dokładnym odzwierciedleniem żadnego z nich i mogliby, a moim zdaniem powinni zachować mamę Barry'ego przy życiu.
I skąd tyle zmian? Chyba Eobard był zamknięty i nie wywołał tyle zmian? Najlepiej gdyby Barry (ostatni) zabił Eobarda zanim ten jeszcze dotarł do domu i nie bylo by zadnych paradoksów A czas wróciłby całkowicie na swoje tory, Barry z 2016 powinien zniknąć A z 2024 wrócić do swoich czasów i odtąd ewentualne zmiany w czasie ale raczej nie wpływające na cofnięcie się Eobarda.
Gdzie Wells i STAR LABS? Gdzie Eddie?
Jak Wally został Kid Flashem, spodziewałem się tego zwłaszcza po tym jak wraz z Jesse zostali uderzeni tym czymś gdy przywracano Barryemu moce, ale Wally powinien zdobyć moce po Barrym a w tej linii czasu mieć co najwyżej wspomnienia, ale lepiej zrzucić zdobycie mocy przez to ze Barry ocalił mamę.
Cisco taka odmiana :/ Widzieliśmy tylko Ziemię 2 i tam był złoczyńcą i nie odniósł sukcesów, a tu od razu najbogatszy w USA. Nie kupuję tego zwłaszcza że to powinna być linia czasu najblizsza do tej z ktorej przybył Eobard a w jego rzeczywistości Cisco raczej nie był bogaczem, bo pewnie by o tym wspomniał.
W dodatku namotali z Eobardem w drugim sezonie bo powinien trafić do wcześniejszej linii czasu, w tej go nie powinno być, a nawet jeśli to jego zatrzymanie nie powinno tak podziałać na Cisco, idac logiką scenarzystów o pozostałości czasowej to w tej nowej linii czasu parę miesięcy wcześniej też powinien pojawić się Eobard tylko inną rzeczywistość powinna mieć wpływ na jego późniejsze zachowanie. Ciekawe czy Cisco będzie mieć wizje, bez mocy pewnie nie, bo wybuch akceleratora powinien być w 2020 wg Eobarda.
Powinien wrócić Zoom wg logiki, wiem speedforce, ale te wydarzenia nie miały miejsca, on nawet w tej nowej linii czasu mógłby sobie zniknąć ale wydarzenia na Ziemi 2 po otwarciu A właściwie nie otwarciu aż do jego ewentualnego zniknięcia powinny być inne.
Skoro traci pamięć to powinien pamiętać nowe życie więc Julian Dorn nie Powinien mieć podejrzeń. Notabene Zoom po zabiciu chyba przyszłych siebie miał ich pamięć, bo wcześniejszego siebie nie Powinien móc zabić A pamiętał Caitlin.
Powinien zachować mamę przy życiu, nie tylko dlatego że to jego mama, ale przede wszystkim dlatego że to linia najbliższa pierwotnej. Obawiam się że zrobi inaczej.
Pewnie zrobią inaczej i uśmiercą mamę Barryego ze względu na inne seriale i ze tam musieliby pozmieniać. :(
Szkoda że na samym początku nie pokazali pierwszej linii czasu i wiedzielibysmy czy Nora Allen żyłaby w 2016 czy też zginęła w 2000 tylko w inny sposób. Niestety gdy chodzi o podróże w czasie scenarzyści często wykazują brak logiki np Efekt motyla, Efekt motyla 3, wiele odcinków Doktor Who i kilka innych których teraz nie pamiętam.
Trzymam mocno kciuki aby rodzice Barry'ego pozostali przy życiu i całkowity Happy End ale to w ostatnim odcinku ostatniego sezonu. Świat wystarczająco jest już szary i smutny. Przynajmniej w serialu powinien być Happy End dla wszystkich (tych dobrych)

ocenił(a) serial na 9

Nowe promo, w którym jest parę nowych scen:
https://youtu.be/HJZH1H4G8TI
Mirror Master będzie pełnym meta, bez swojego słynnego Mirror Gun. Wygląda również na to, że nie zobaczymy Mirror World w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones