PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 442
oceny
8,8 10 1 381442
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Temat zbiorczy o njusach ze świata dotyczących serialu GoT.. tak, serialu, więc prosiłbym bez spoilerów <można byłoby komentować wszelakie informacje jak wywiady, ciekawostki, o produkcji, itp.itd. w jednym temacie - nie wiem, może to tylko ja, ale czasami nawet i o takich nic-nie-znaczących rzeczach chciałoby się porozmawiać z innymi fanami, zamiast napisać tylko komentarz pod njusem na FuWU, w dodatku zazwyczaj opóźnionym niż zapodany na forum przez fana xP>. Co do trailerów/filmików zza kulis to raczej temat nie od tego, tutaj można byłoby porozmawiać o 'duperelach' ; ]
Np. można zapodać linka do strony, na której poczytamy o danym 'njusie' co by później móc go skomentować tutaj, podzielić się refleksjami, może pogadać, itp.itd.. a jeśli już ktoś przeczytał np. wywiad, mógłby napisać, czy wart czytania lub przytoczyć najważniejszą jego zdaniem informację, itp. itd.

---

Kopiuje z poprzedniego tematu:
Odnośnie odcinka nr5 <albo takie, w których wspomina się sceny z tego odcinka>:
- Pedro Pascal dla GQ:
http://www.gq.com/blogs/the-feed/2014/05/game-of-thrones-pri...
Fajny wywiad, ale warte odnotowania jest to, co mówi o 'walce' widocznej już w trailerach, jak i to:
"David and Dan, in their adaptation, still refuse to completely betray the books, but they keep surprises hidden."
Ciekawe.

- Liam Cunnigham dla Access Hollywood:
http://www.accesshollywood.com/game-of-thrones-liam-cunningh...
Fajnie mówi o pracy z Markiem Gatissem:
“He’s a fantastic actor. … So to be in a scene with him was an absolute joy, an absolutely a privilege.”
xD

- Alik Sakharov o odcinku nr 6:
http://winteriscoming.net/2014/05/12/director-alik-sakharov-...
WARTO przeczytać choćby tylko to, co przytoczyli na WiCnet.
W skrócie najlepsze fragmenty pokazujące, ze znają się <albo Sakharov zna się> na kręceniu odcinków:
"Speaking with Peter, we talk about nuance and controlling his emotions. If he were to show right off the bat that he’s bothered by this trial, then it would diminish the ending, which the scene has set up."
Doprawdy miał racje, nie wyobrażam sobie tego inaczej : )
Trochę SPOILEROWO:
"Varys says “Sadly my lord, I never forget a thing.” There is a setup there that perhaps Varys could help his friend in the future."
Aaaaha!

O Ramsay'u:
"He is the master of manipulation."

O scenie z Fetorem w wannie:
"Theon and he knows which buttons to push. Here for the first time, he’s being kind to him. Viewers will go “what is this guy thinking? Is he going to hurt him?” The actor who plays Ramsay is a very strong actor and Alfie is an equal match. They are wonderful together. They have such chemistry in the frame you really feel it. When they look at one another – or if they don’t – you go “oof!” You feel it. It goes right into the core."
Biorąc pod uwagę parę komentarzy w temacie o odcinku - rzeczywiście tak było! xD

- oglądalność z odcinkiem nr 6 troszkę spadła, ale dalej wysoka:
http://tvbythenumbers.zap2it.com/2014/05/13/sunday-cable-rat...
Pewnie przy finalnych odcinkach, a z pewnością przy 9-tym <bo statystyczny widz uznaje to za 'muszę zobaczyć'> padnie nowy rekord : >

- Nikolaj Coster Walday w Making GoT:
http://winteriscoming.net/2014/05/13/nikolaj-coster-waldau-j...
Zajebiście rozumie swoja postać, bez wątpienia, najlepsze wg mnie:
"I think that meeting Brienne has made him reconnect to that core of himself."
O czym dużo książkowców zapomina ; )

"Jaime’s whole life has been planned out so he could be close to Cersei. Now he’s coming to the realization that the love he thought they had didn’t exist."
hehe xd

- Sybil Kekilli o Shae, odcinek nr 6:
http://winteriscoming.net/2014/05/14/sibel-kekilli-shae-taki...
Eh te uzasadnienia aktorski.. w sumie co się dziwić, D&D zrobili co zrobili, choć podoba mi się to, że powiedziała, że Lannisterowie ją złapali i jaki miała wybór: albo zeznawać przeciwko Tyrionowi albo umrzeć. Wybrała więc ‘zemstę’.... szkoda, że w serialu póki co ani widu ani słychu tego tłumaczenia, ale jest jeszcze nadzieja : )


Odnośnie nadchodzących odcinków/sezonu nr5:
- wygląda na to, ze już rozpoczęły się powoli praca nad s5, a głownie chodzi o poszukiwanie lokalizacji:
http://winteriscoming.net/2014/05/11/location-scouting-game-...
Mam nadzieje, ze to jeszcze nie jest Dorne, chociaż czytając komentarze tam doszedłem do wniosku, ze wszystkiego można się spodziewać, nawet Wodnych Ogrodów.. xd

- info o czerwcowych odcinkach GoT:
http://winteriscoming.net/2014/05/13/hbo-releases-details-ju...

Episode #38: “The Mountain and the Viper”
SUNDAY, JUNE 1 (9:00-10:00 p.m. ET/PT)
Unexpected visitors arrive in Mole’s Town; Littlefinger’s motives are questioned; Ramsay tries to prove himself to his father; Tyrion’s fate is decided.
Written by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Alex Graves.

Episode #39: “The Watchers on the Wall”
SUNDAY, JUNE 8 (9:00-10:00 p.m. ET/PT)
Jon Snow and the Night’s Watch face a big challenge.
Written by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Neil Marshall.

Episode #40: “The Children”
SUNDAY, JUNE 15 (9:00-10:00 p.m. ET/PT)
Circumstances change after an unexpected arrival from north of the Wall; Dany must face harsh realities; Bran learns more about his destiny; Tyrion sees the truth about his situation.
Written by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Alex Graves.

Przyznam, ze można wyciągnąć tutaj parę rzeczy, zwłaszcza jeśli czytało się PLiO <SPOILERY KSIĄŻKOWE>:
- zdanie "Tyrion’s fate is decided." na końcu sugeruje, ze tak się skończy odcinek nr 8, czyli tak, jak niektórzy sadzili, tj. przy czytaniu książek tez czytelnik miał wrażenie, ze los Tyriona przesądzony;
- od odcinka nr 8 wątek Sansy rusza na całego z UdW;
- odcinek nr 9 potwierdzony, że tylko o bitwie o Mur <jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości>, tym samym widzowie będą musieli dalej być trzymani w niepewności o losie Tyriona, genialne;


Inne:
- Ponoć okładka „The World of Ice & Fire” Martina:
http://ic.pics.livejournal.com/grrm/7059164/203837/203837_or...

- Kolejne piwo:
http://winteriscoming.net/2014/05/14/brewery-ommegang-announ...

- Martin u Conana:
http://winteriscoming.net/2014/05/14/george-r-r-martin-talks...
W sumie jak tam podsumowali: pisze w DOS? WoW

- warto posłuchać, Cogmana, odpowiada na m.in. pytania fanów z WiCnet:
http://winteriscoming.net/2014/05/14/game-owns-bryan-cogman-...
Co ciekawe:
- scena w Twierdzy Crastera z odcinka 4-tego była najtrudniejsza do napisania i BARDZO ocenzurowana <czyli jak kiedyś ktoś z ekipy wspominał, że ocenzurowano bardzo pewną scenę, to najpewniej chodziło o tą>;
- odcinek 6 był o rodzinie Lannister, ze sceną procesu uwypuklającą relacje między bohaterami;
- akcja w Dreadfort miała być dłuższa, zwłaszcza z atakiem Żelaznych Ludzi, ale edytowano i jest krótka <np. wydaje mi się, że mogła być akcja, gdzie Żelaźni-randomy wpadają do komnaty, gdzie Ramsay uprawia barabara z Myranda, i stąd był topless i we krwi itp.>. CO CIEKAWE, Yara MIAŁA UCIEC kiedy UCIEKŁA! Jak mówi, będzie musiała „z tym żyć”, tj. że uciekła, czyli wychodzi to tak: może to być wykorzystane w scenie, bez spoilerów, z wieca jako kontrargument pewnego pana, albo jeśli Żelaźni zostaną wycięci to i tak pojawi się wiadomo przy kim <widz dowiaduje się, że jeśli troskliwą siostrą w tych scenach tak czy siak>; aha, fajnie ktoś podsumował scenę z psami, z czym się zgadzam:
„Everybody makes a deal about Yara and her three Ironmen taking off because of the dogs,… when I look at the way the scene is filmed, it looks as if the Iron Islanders were ready to kill all the dogs and Ramsay too, from the last look on her face , she left in disgust not for fear of dogs.”
- Martin NALEGAŁ, aby w serialu pokazano i wyjaśniono Ibank dokładniej;
- oryginalnie pierwszą scenę odcinka nr 6 miała być scena ze smokiem;
- aktor od Barristana jest WIELKIM fanem książek : )
- Syrio Forel JEST MARTWY! POTWIERDZENIE!?
- scena z Hizdahrem wzorowana była <albo pisana pod wpływem inspiracji, coś w ten deseń> „Antygoną”-interesujące;
- Cersei dobierała świadków, nie Tywin;
- każdy sezon jest kręcony jako 10-godzinny film <co było wiadome od dawna>. Reszta sezonu to „roller-coaster”;
- nie może mówić o postaciach, które zostały wycięte bo ciągle jest szansa, że mogą się jeszcze pojawić;

Cogman w moich oczach plusuje, potrafi docenić fandom i brać udział w czymś takim. To się chwali! : )

matiiii

Nie jest takie fajne, pomyśl jaki śmietnik mają ludzie w głowach :(. Może lepiej poproś o umiejętność wskrzeszania jak Thoros. Dasz komuś buziaczka i wstanie jak Łazarz ;)

sts111

Ale u Thorosa zdaje się, że było to jednorazowe - nie chcę czegoś takiego :( Wiem! Poproszę o latanie :D

matiiii

Też może być, polatasz sobie z Ryanairem ;) i bocianami.

sts111

Wyobrażasz sobie? Za darmo lecę do Egiptu :D

matiiii

Co tam Egipt, lak lecieć to z fasonem. Mars? Za kasę NASA :D

sts111

The "Someone New" clip recruits Game of Thrones actress Natalie Dormer because 1) People love GoT and 2) Hozier appears only in silhouette in this clip. He's so shy and modest! ;)

fune

:D ja też jestem nieśmiała i skromna. Może poproszę Pascala, żeby zagrał w moim teledysku. I to debiutanckim ;D

sts111

Artysta zdobył popularność dzięki singlowi „Take Me to Church” wydanemu w 2013 roku (za wiki, bo oczywiście łączę się z Wami w bólu nieświadomości istnienia tego Irlandczyka).
Nagraj singla o Rulorze to może z Tobą pogada :D

fune

Tak zrobię, i będę w wiki i będą mnie guglować i "w ogóle" :)

sts111

Ale powinnaś też wiedzieć, że dobrze by było, pod względem marketingu, żeby Cię guglowali i dodawali do wikipedii, żebyś jednocześnie uderzyła w tony antyputinowskie i progejowskie... bo wcześniej nie doczytałam, a "w ciągu dwóch tygodni klip krytykujący penalizację homoseksualizmu przez rosyjski rząd obejrzało ok. 230 tys. internautów, a sam singel dotarł wówczas do drugiego miejsca irlandzkich list przebojów".

fune

:((. To może ja położę nacisk na lesbijki? Mogą być w kontekście Putina, chociaż gość jest nie twarzowy i nie będzie mi pasował wizualnie. Tylko gdzie ja wkręcę Pascala?

sts111

Lesbijek też chyba nie lubi, coś tam była jakaś afera, do łagru je wysłał czy coś, więc by nawet i pasowało.
A Pascala to możesz wkręcić między panie, myślę, że się odnajdzie. On to nawet geja między lesbijkami będzie potrafił zagrać ;)

fune

Ja się wkręcę koło Pascala a lesbijki będę śpiewać chórkach. Putina nie pokażemy ale będą aluzje.

sts111

No to jeszcze pozostaje wymyślić jakiś chodliwy tytuł i będzie git. Ja mogę udzielić się jako producent jakby co.

fune

Ok, możesz być producentem :)

sts111

Dzięki Ci za tę łaskawość :D

fune

Wiesz, że ja zawsze dla ludzi :D

sts111

Haha, dwa w jednym, no tak :D

ocenił(a) serial na 10
matiiii

https://www.youtube.com/watch?v=H6a3HfOxlsI
nowy trailer

matiiii

- w tym roku HBO ma zamiar emitowac odcinki w tym samym czasie przez cały sezon (rok temu tak było tylko z pilotem sezonu):
http://winteriscoming.net/2015/03/10/hbo-to-simulcast-entire-fifth-season-timed- with-us-airing/
Ciekawe, jak to będzie wyglądać w PL? Od razu walną z lektorem w ten sam dzień??

- Game of Thrones: The Exhibition w Sztokholmie:
http://winteriscoming.net/2015/03/10/game-of-thrones-the-exhibition-hits-stockho lm/
Coraz bliżej Polska.. xd

- takie tam śmianie:
http://winteriscoming.net/2015/03/10/amanda-peet-would-strip-to-get-on-game-of-t hrones/
Amanda Peet, żona Davida Benioff, zagrała by w GoT i nawet się rozebrała ale.. mąż jej na to najwidoczniej nie pozwoli (czyli tak, inni mogą się rozbierać ale moja żona nie xD)

matiiii

OMG nie miałam pojęcia, że Peet jest żoną Benioffa. To jakim cudem nie gra w GoTm nawet i zapięta pod szyję? Jakby był moim mężem, to już by nim nie był ;)

matiiii

- The Tenors of Forte i ich wersja GoT:
http://winteriscoming.net/2015/03/10/the-tenors-of-forte-sing-game-of-thrones-op era/
Całkiem fajne :) Zapodaję, bo kojarzę ich z amerykańskiego idola swego czasu xp

matiiii

- GoT w EW:
http://winteriscoming.net/2015/03/11/game-of-thrones-takes-over-entertainment-we ekly/
Fotosy, fotosy, i ten cytat wart odnotowania:
“Characters that are still alive in the books will die this season (don’t worry, our coverage is spoiler-free). Key storylines will deviate from Martin’s narrative in controversial ways. There’s even another wedding. Or two. Actually three (gulp!).”
:)))

użytkownik usunięty
matiiii

Kilka fotek bękarcic

http :/ / naekranie. pl/aktualnosci/gra-o-tron-oto-zmijowe-bekarcice-zobacz-nowe-zdjecia-z-5-sezonu

Najładniejsza zapowiada się Nymeria, jak dla mnie *x*

matiiii

Zgadzam się :)

sts111

Napiszę Ci szczerze, że nawet jestem zaskoczony tym faktem.. tj. wcześniej gdzieś tutaj pisząc z fune myślałem cały czas, że D&D zrobią ze wszystkich bękarcic cuda piękności i nie wiem co jeszcze a tutaj okazuje się, że każda będzie, w zasadzie, 'inna'. Podoba mi się to, może to nie wzorem idealnie z książek ale różnorodność zostanie w pewien sposób zachowana :)))

matiiii

Trochę innych fotosów
http://watchersonthewall.com/daily-news-introduces-a-game-of-thrones-advent-cale ndar-plus-more-new-pics-from-season-5/

szepcik

Hmm, Areo imponujących rozmiarów i takoż jego halabarda, ale jakoś inaczej sobie go wyobrażałam, mniej "monumentalnie". Za to Mel z rozwianym włosem i płatkami śniegu nader ponętna :)

sts111

O tak, Mel będzie się świetnie chyba prezentować na tle 'bieli', haha :D

matiiii

Poza tym świetne foty Sansy i Petyra, ich miny wyrażają wszystko :D

fune

Hahaha, aż dziwię się, że akurat TAKIE fotosy zaserwowali (ktoś nie odrobił zadania domowego albo było to specjalnie.. :D)

szepcik

Fajne fotosy, i najbardziej wart odnotowania Areo - to też nie moje klimaty 'wyobrażeń' tego pana po czytaniu książek ale nie skreślam aktora i tej wersji, może się sprawdzi (chociaż wolałbym mniej 'umięśnionego' aktora, wygląda, jakby to był muł i wolno się ruszał.. xP)

matiiii

A LF na tej jednej fotce zdaje się mówić 'you talkin' to me?!' xD

matiiii

Myślę, że można by dać umięśnionego i postawnego aktora (bo taki jest Areo z moich wyobrażeń), który jednocześnie by nie wyglądał jak muł - bo to słowo naprawdę świetne podsumowuje to, co widzimy :)

fune

Hehe, ja przede wszystkim wyobrażałem sobie wysoookiego kolo, a ten aktor z serialu naprawdę nie zachwyca w zasadzie niczym, i nie piszę tutaj o kolorze skóry (liczę, że chociaż ciekawy będzie miał głos.. znaczy, jak coś powie to klękajcie narody).

matiiii

Dany jak zwykle piękna, Arya nieoczekiwanie słodka z tymi "różkami", a Jon wygląda jakby ktoś mu groził, że mu parasol w d... otworzy ;)

sts111

"Jon wygląda jakby ktoś mu groził, że mu parasol w d... otworzy ;)"
xD Jego 'ta sama mina' mode one xD

matiiii

Wszystko o nim można powiedzieć, ale na nadmiar talentu to on nie cierpi. Może i dobrze, bo talent to ciężkie brzemię ;))

sts111

Hmm, a może w tym tkwi jego urok? haha :D

matiiii

Urok tkwi w ładnej buzi i zgrabnym ciele ;)). Natomiast mimika ... Wskazuje na tęsknotę za bardziej hmm skomplikowanym procesem myślowym, ewentualnie może być zatwardzenie.

sts111

Zatwardzenie, hahaha xD A z tym urokiem to za pewne masz rację :)

matiiii

Mimika serialowego Jona jest stosowna do danej sytuacji. Tak samo zresztą jak Dany, bo o Emilii też mnóstwo osób się wypowiada w podobnym stylu jak Wy wyżej o Kicie. A to nie ich wina, że takie mają postaci do grania.
Arya przedstawia się ślicznie, choć nie wiem, czy to nie aby zasługa fotoszopa.

fune

Na FW są najwięksi krytycy, nie zauważyłaś? xP Mi się podobają wypowiedzi na zagranicznych forach (w sumie obserwuję tylko WiCnet ale naprawdę tam ludzie są jacyś bardziej 'przystępni' do każdej postaci, np. u nas najazd na grę Kita albo Emilii, albo to, że Dany jest bee dla zasady, a tam jak się świetna scena z tymi postaciami to jest świetna scena i basta). Nie twierdzę, że wszyscy tacy są na FW ale wyjątki potwierdzają regułę (tak jakby każdy chciał się dostosować do większości.. xD)

sts111

Etam, jak zwykle się go czepiasz, Jon wygląda jak Jon i tak też powinien oglądać. Równie dobrze mogłabyś napisać, że Dany i Tyrion mają tu swoje typowe miny, danowe i tyrionowe miny i spojrzenia, bo mają, w czym nie ma nic złego, bo na okładce powinni przedstawiać się charakterystycznie do swojej postaci.

fune

Wszystko ładnie pięknie, postacie mają swoją charakterystyczną mimikę czy/i spojrzenie, ale dla mnie Harington jest po prostu średni jako aktor. Jego środki wyrazu są dosyć ograniczone, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę specyfikę postaci Jona. No, ale tutaj spotkają się dwa "obozy" - ci którym Harington przypasował i ci, którzy mają zastrzeżenia. Ja należę do tych drugich, choć jednocześnie miło jest popatrzeć na ładną twarz. Słowem, jak dla mnie, może być. A zważ, że Jon to wraz z Ashą moja najukochańsza postać w sadze. Tak, że i tak jestem dla Kita nader łagodna ;)

sts111

Najwyraźniej mamy inne podejście do książkowego Jona, bo dla mnie Kit od samego początku patrzył czy miał wyraz twarzy taki jaki ja miałam przed swymi oczami podczas czytania. I gdy czytam wszelkie posty na temat (łącznie z tak barwnymi porównaniami Twego autorstwa:) co wyraża gra Kita to myślę, ale hola hola, przecież Jon na tym etapie taki właśnie był.
Jakich to środków wyrazu brakuje Kitowi, czego on nie ma, co ma Jon?

fune

Powiedziałbym Wam, że Kit w serialu pasuje mi również na Jona Snow z książki, ale jeśli chodzi o grę aktorską to aktor jest kiepski - widziałem już parę produkcji z jego udziałem i naprawdę wszędzie gra podobnie (i tutaj powiedziałbym, że właśnie nadrabia urokiem i urodą - gdyby nie to, to kiepsko by sobie radził na rynku, wg mnie)

matiiii

To, że wszędzie gra podobnie, jak twierdzisz, może wynikać z tego, że jest obsadzany w podobnych rolach. To tak jakby powiedzieć, że Charles Dance jest beznadziejny, bo do Gry Tajemnic przeniósł postać Tywina (jego głos, sposób wypowiedzi, spojrzenie, srogie miny, chód, postawę, właściwie wszystko oprócz stroju. I nazwiska). A po prostu zagrał w bardzo podobny sposób, bo postać komandora wymagała podobnych środków wyrazu.
Ja widziałam tylko Pompeje (uważam, że wykonał swoją robotę i pasował do postaci, zapewne też dlatego został do niej wybrany) i Jak wytresować smoka (jako Eret syn Ereta był wręcz fenomenalny). W roli Jona moim zdaniem sprawdza się znakomicie i nie odstaje od ogólnego poziomu w tym serialu. Jego Jon jest jednocześnie dumny i pełen kompleksów, zdecydowany i nieśmiały, wrażliwy, melancholijny, pełen smutku, a jednocześnie bezkompromisowy, o silnym charakterze i odpowiedzialny, poważny, ale z poczuciem humoru - to wszystko potrafi wyrazić samym spojrzeniem. Jest sztywny, bo Jon Snow jest sztywny. Konieczne też jest, by taka postać, po takich życiowych doświadczeniach, od Winterfell począwszy, i wyborach, jakie musiała ponieść (zostać w Nocnej Straży czy nie zostać, zostawić Ygritte czy nie zostawić, konieczność zabicia Półrękiego) miała swego rodzaju cierpienie wypisane na twarzy (które to cierpienie jest komentowane przez widzów w niewybredny sposób, jakby nie rozumieli zupełnie tej postaci). A mimo tego jest słodki, to jest dopiero wyczyn; i ma magnetyczny głos, ale to już szczegóły me kobiece :) W każdym razie szczerze go uwielbiam, że tak wiernie przedstawił jedną z moich ukochanych postaci z PLiO, co jest bardzo trudne, bo pełna jest różnych sprzeczności, złożona i bardzo zamknięta w sobie. I ma taką fajną charyzmę, delikatną, nie bijącą po oczach i walącą obuchem po widzu (jak Mark Addy czy Pascal, którzy swoją drogą też są bliscy memu sercu, ale taka wycofana też jest spoko).

Moim zdaniem to, co sie dzieje na tym forum względem Kita (a też i Emilii) to taka zbiorowa projekcja (w drugą stronę to idzie, jeżeli chodzi o Petera). Podejrzewam, że wiele z tych "krytyków filmowych" po prostu przeczytało barwne hejty i już nie umiało podczas serialu spojrzeć na te postaci obiektywnym okiem, hejtując bądź wpadając w zbiorowe ochy i achy. A następnie każdy potworzył niby swoje pościki, zgodnie z modą, bo to tak fajnie mówić jednym głosem i czuć się częścią grupy, i kręciło sie dalej i dalej, jak łańcuszek. I to oczywiście zaczęło się przekładać na dalsze patrzenie na tych aktorów, cokolwiek nie zrobią, będzie tak samo. Nie zauważyłam aż takiej jazdy gdzie indziej. Ale przecież my uwielbiamy krytykować innych ludzi, czy swoich czy obcych, taki już naród zrzędów.
Chociaż zauważalne były głosy jak to się gra Jona zmieniła, że jest lepiej i w ogóle, gdy ten wrócił od Dzikich do Czarnego Zamku, a ona się nie zmieniła jako tako tylko po prostu postać nabrała nowych doświadczeń, co Kit zwyczajnie wyrażał.

Co do jego urody to uważam, że właśnie jest mu przeszkodą, bo ma bardzo charakterystyczną twarz, która sprawia, że ma taką mimikę i środek wyrazu jakie ma, co - jak widzę - rzuca się na odbiór granych przez niego postaci.
Moim zdaniem ładni chłopcy mają o wiele trudniej, żeby być traktowanym poważniej w tym zawodzie. Już na starcie zostają im przypięte łatki.

Poza tym przodek Kita wynalazł kibel ze spłuczką, więc bądź wdzięczny :P

matiiii

- szycha od HBO chciałaby więcej sezonów aniżeli 7:
http://winteriscoming.net/2015/03/12/hbo-president-of-programming-wants-game-of- thrones-to-run-past-7-seasons/
Co ciekawe mówi o rozmowach z D&D więc jeśli D&D zmienią zdanie.. ;)

- do nawiązania do njusa z powyżej:
http://winteriscoming.net/2015/03/12/sky-atlantic-confirms-they-will-not-be-part -of-game-of-thrones-simulcast/
Jednak nie wszędzie na świecie będzie ten sam czas emisji - pewnie w PL dalej pozostanie 'na dzień po premierze' :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones