PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 136
ocen
8,0 10 1 199136
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Więc tak - jak można się domyślić, postanowiłem założyć ten temat, by wszyscy użytkownicy mogli z Waszą pomocą dowiedzieć się, jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, który ich interesuje.

Pozwolicie, że zadam pierwsze pytanie - jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, w którym Ted zabiera dziewczynę na bodajże dwuminutową randkę?

ocenił(a) serial na 10
ul87

s06e22 The Perfect Cocktail ;)

Azkeel

Szukam odcinka, w którym Barney z przyjaciółmi szukał dziewczyny, która się na nim mściła - była tam scena, jak z kolegami na tablicy zapisywali najgorsze, najbardziej chamskie podrywy Barneya i wśród tych akcji szukali podejrzanej kobiety :)

ocenił(a) serial na 10
warren2

s03e14 The Bracket

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

W którym odcinku Barney założył się z Marshalem oto ze Barney nie wygra jakiegos wyscigu bodajże w miescie i wygrał i wrucił z medalem ?

ocenił(a) serial na 8
klamka321

dodam link ze zdjęciem
http://www.filmweb.pl/serial/Jak+pozna%C5%82em+wasz%C4%85+matk%C4%99-2005-221833 #picture-20

ocenił(a) serial na 10
klamka321

s02e15 Lucky Penny

ocenił(a) serial na 8
natusia168

Dzięki

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

szukam odcinka w którym Lily i Robin idą na bal maturalny.
http://www.filmweb.pl/serial/Jak+pozna%C5%82em+wasz%C4%85+matk%C4%99-2005-221833 #picture-28 - to chyba zdjęcie z tego odcinka

ocenił(a) serial na 8
estta

S01E20 Best Prom Ever

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

A czy ktoś wie co to za odcinek, w którym Stella uderzyła Barney'a? W galerii jest nawet zdjęcie :)

ocenił(a) serial na 7
caramel_13

To nie jest kadr z odcinka tylko zdjęcie ot takie sobie.

Azkeel

wiecie może co to za odcinek, w którym Marshall i Robin próbowali udowodnić że się bardzo przyjaźnią i chcieli pokazać ze swobodnie się czują w swoim towarzystwie? jeśli się nie mylę, to chcieli to zrobić bo widzieli że Lili i Barney się dogadują.

ocenił(a) serial na 8
paulina25174

S06E11 The Mermaid Theory :]

xwerax2

dzięki bardzo ;D ;*

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

szukam odcinka w którym Ted mówi Robin, że jak była w związku z nim to wyręczyła go we wszystkim. np. gdy przywieźli pizze to Robin płaciła. była niezalezna.

ocenił(a) serial na 8
estta

S06E06 Baby Talk ;]

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

a w którym odcinku Barney i Ted idą na zaplecze baru, gdzie Barney uderza Teda, tak zeby wyglądało na bójkę ? chyba miało to coś związane z ochroniarzem w barze.

ocenił(a) serial na 10
estta

s04e10 The Fight :)

użytkownik usunięty
Azkeel

Ja szukam odcinka, w którym Marshall szukał aprobaty Lily w przedszkolu. Następnie ona powiedziała coś w stylu: "Drogie dzieci, benzyna wylała się do oceanu", a dzieci "jeeeeeeeej".

ocenił(a) serial na 7

s03e20 Miracles :D

ocenił(a) serial na 7
Azkeel

interesują mnie odcinki, które obecnie lecą na Comedy Central: Okres poznania przez Teda Victorii, planowanie ślubu przez Marshalla i Lily. Tak mniej więcej, który to sezon?

ocenił(a) serial na 10
Przemooh_

Sezon 1 :)

ocenił(a) serial na 7
Przemooh_

Mniej więcej od połowy, około 11. odcinka sezonu pierwszego :)

ocenił(a) serial na 7
LeKsZiA357

Poprawka - Victoria zaczyna się w 12. odcinku :)

ocenił(a) serial na 7
LeKsZiA357

dzięki, dzięki, również Izie!

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

W którym odcinku występuje Stella Zinman ? :D

ocenił(a) serial na 7
dawid318

Po raz pierwszy w 13. odcinku 3. sezonu. Na przełomie 3. i 4. sezonu jest postacia drugoplanową :)

ocenił(a) serial na 9
LeKsZiA357

Dzięki :D

Azkeel

w którym odcinku jest to mieszkanie z krzywą podłogą?

ocenił(a) serial na 10
paulina25174

3x12 ;)

DJ_Tiestoo

dzięki ci :D

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

W którym odcinku Barney pyta (takie rymowane zagadki) Teda, jakie kobiece ubranie najbardziej lubi. A odpowiedzią jest letnia sukienka.

ocenił(a) serial na 10
froda13

s06e01 Big Days :)

ocenił(a) serial na 10
natusia168

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

Witam, w którym odcinku Barney siedząc ze wszystkimi w barze dostał niespodziewanie kilka na raz plaskaczy? (jeden za drugim)

ocenił(a) serial na 8
Isia092

Odcinek z drugiego sezonu nazywał się "Slap Bet"

ocenił(a) serial na 10
RbK99

ślicznie dziękuje:)

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

W którym odcinku Barney był chory ?

ocenił(a) serial na 7
sylww52

s02e11 How Lily Stole Christmas

Azkeel

zaczęłam oglądać ten serial na comedy cental ale nie wiem który to odcinek, ktoś wie który dziś odcinek leci? ;)

kotas

wiem tylko, że to 3 sezon

ocenił(a) serial na 10
kotas

chyba s03e12 No Tomorrow albo s03e13 Ten Sessions różnie puszczają odcinki

natusia168

dziękuję ;)

ocenił(a) serial na 9
kotas

Szukam odcinka, w którym Ted mówi, że okłamał Barney'a gdy Ted udawał jego głuchoniemego brata.

lkulka

s03e05 How I Met Everyone Else

ocenił(a) serial na 9
kotas

Dziękuję!

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

Szukam odcinków, w którym Lilly, Ted i Marshall oglądają jakiś (chyba brytyjski) serial. :)

ocenił(a) serial na 10
dunnca02

s08e19 The Fortress

ocenił(a) serial na 8
natusia168

dziękuję :)

Azkeel

w którym odcinku Ted po raz drugi w przeciągu paru lat umawia się z tą samą dziewczyną? dopiero na randce przypomina sobie, że już kiedyś się z nią spotkał. dziewczyna miała bzika na punkcie kotów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones