PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221833}

Jak poznałem waszą matkę

How I Met Your Mother
8,0 199 132
oceny
8,0 10 1 199132
6,4 11
ocen krytyków
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum serialu Jak poznałem waszą matkę

Więc tak - jak można się domyślić, postanowiłem założyć ten temat, by wszyscy użytkownicy mogli z Waszą pomocą dowiedzieć się, jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, który ich interesuje.

Pozwolicie, że zadam pierwsze pytanie - jaki numer i z jakiego sezonu jest odcinek, w którym Ted zabiera dziewczynę na bodajże dwuminutową randkę?

ocenił(a) serial na 7
ul87

Sezon 5 odcinek 2 - "Double Date" :D

Azkeel

Czy w którymś odcinku jest tajemnica victorii?

ocenił(a) serial na 10
kuba412

Jaka tajemnica ? ;>

natusia168

w odcinku "game night" wszyscy mówili rzeczy których się wstydzili, a historia victorii była pominięta i powiedzane tylko że najlepsza, ciekawi mnie co to za historia :p

ocenił(a) serial na 10
kuba412

Niestety, ale nigdy jej nie wyjawiono :)

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

A w którym odcinku ekipa wybiera się do muzeum i Barney & Robin dotykają zakazanych rzeczy ?:)

ocenił(a) serial na 7
caramel_13

Sezon 6. Odcinek 8. "Natural History"

Azkeel

W jakim odcinku był wątek z ananasem?

ocenił(a) serial na 10
paulina25174

s01e10 The Pineapple Incident

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

W którym odcinku Ted wprowadza się do mieszkania po Quinn? W sumie umknęło mi że w ogóle to jej mieszkanie i chcę teraz zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 7
caramel_13

Sezon 7 odcinki 19 - 21 (chyba)

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

Z którego docinka jest ta rozmowa: http://kwejk.pl/obrazek/1909477/stairway-to-heaven.html ?

ocenił(a) serial na 9
dunnca02

1x04

ocenił(a) serial na 8
Slutty_Pumpkin

dziękuję :)

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

W którym odcinku Robin spotyka się z tym facetem, z którego wszyscy się śmieją, że jest psem ? :x

ocenił(a) serial na 10
universaldream

s06e18 A Change of Heart haha ojjj Scooby :D

Azkeel

Który to odcinek gdzie bodajże dziewczyna Teda mówi, że to dziwne, że on, Barney i Robin przyjaźnią się nadal skoro byli razem? Ted przez cały odcinek się z nią nie zgadza ale pod koniec "2030 Ted" przyznaje jej racje.

dzastinka8

7x3 ducky tie :)

ul87

dokładnie, dzięki :)

Azkeel

W którym odcinku Ted widzi umykającą stopę swojej przyszłej żony? w mieszkaniu dziewczyny z którą się spotykał?

matii_poland_2

5x12 Girls Versus Suits ;)

dzastinka8

Dziękuje tak to to :) A jeszcze jedno pytanie w których odcinkach pojawiały się sceny ze ślubu barneya wczesniej?

Azkeel

A ja mam problem tego rodzaju, że nie wiem w którym odcinku Ted każe jakiejś dziewczynie oglądać Gwiezdne Wojny. na Wikipedii napisano że to 1 odcinek 4 sezonu, tylko kiedy go włączam, to jest to zupełnie inny odcinek (kiedy Lili sie upija i idzie do biura Marshala, a Barney robi akcje "'najlepszy nie-ojciec" czy coś) Czy to na Wikipedii jest pomieszane, czy ja mam pomieszane z odcinkami? w którym odcinku w końcu jest ta scena z Gwiezdnymi Wojnami?!

ocenił(a) serial na 10
Oskajg

Ted każe Stelli ogladać Gwiezdne Wojny w s04e01 Do I Now You, a ty masz s04e07 Not a Father's Day. Też tak miałam więc musisz dobrze poszukać :) albo moge podesłac jak chcesz, bo wiem ze ciezko znalezc ten odcinek

natusia168

No właśnie też już do tego doszłam, że mam dwa razy 7 odcinek :) Ale już znalazłam ten właściwy. Tak czy inaczej - dziękuje:)

ocenił(a) serial na 8
Azkeel

Kto pamięta co to za odcinek gdy Ted i Marshall oglądają stary angielski serial i mówią brytyjskim akcentem?

ocenił(a) serial na 7
NXT

S08E19 The Fortress :))

ocenił(a) serial na 8
LeKsZiA357

Dzięki

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

W którym odcinku Barney wyśmiewa się z Marshalla, że spał tylko z jedną kobietą.

froda13

prawie w każdym ;) czy chodzi Ci o odcinek 03x03? jeżeli nie to podaj więcej informacji, bo akurat ten motyw często się przewija w serialu :)

ocenił(a) serial na 10
ul87

nie pamiętam dokładnie o czym był odcinek, ale raczej nie 03x03. Chodziło o to, że rozmawiając w barze Barney (i chyba Ted też przy tym był) chwalił się, że miał wiele dziewczyn. A Marshall uważał, że on jest lepszy, bo mimo, że był tylko z Lily, to się z nią ożenił, a jego przyjaciele ciągle są sami.

ocenił(a) serial na 10
froda13

s04e22 Right Place Right Time

Azkeel

odc w którym jest śnieżyca, czy tam huragan, albo ulewa- nie pamiętam. w każdym bądź razie ted nosi wtedy kalosze, takie śmieszne, a marshallowi skończyło się ubezpieczenie i chcę żeby lilly wszędzie z nim chodziła (to w tym odc chyba dochodzi do poczęcia marvina w wannie barneya). który to odcinek? błagam, ciągle błądzę szukając go.

ocenił(a) serial na 10
peggybrown92

coś koło 5 ostatnich odcinków z 7 serii, nie jestem pewna.

Ostatnio gdzieś przeczytałam, że Barney (pewnie źle pisze imię sorry) był kiedyś wrażliwym romantykiem tylko jakaś panna go rzuciła i przeszedł metamorfoze. Było to powiedziane w jakimś odcinku?

beatkattwardowska

sezon 1 - game night. kontynuacja wątku jest poniekąd w odcinku the yips ;)

peggybrown92

sezon 7 odc. 9

ul87

A który odcinek to gdy Barney opowiada o swojej pracy, jak się dostał, i wgl opisuje co robi?

zielupwa

s09xe15 Unpause

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

Z którego to odcinka? http://25.media.tumblr.com/tumblr_ld1yp5fe9j1qc8jh0o1_500.gif :)

ocenił(a) serial na 7
asasella

Chyba S04E08 :)

ocenił(a) serial na 9
LeKsZiA357

tak, dzięki bardzo. ;)

Azkeel

Mam pytanie kojarzy ktoś odcinek kiedy Marshall stał się takim specem od związków, bo coś tam w niego wstąpiło hehe?? Kurcze chodzi mi ten odc po głowie a nie mogę znaleźć

KamilaSzeremeta

sezon 8 odcinek 5

ul87

w którym odcinku Barney odpowiada Lily, że jest tu po to by ją wysłuchać a nie rozwiązać problem ?

ocenił(a) serial na 10
Azkeel

W którym odcinku Barney I Marshall pracują razem i robią kawały jakiemuś kolesiowi (chyba koledze z pracy) Pamiętam że Barney patrzyłn na wszystko przez lornetkę :)

ocenił(a) serial na 8
lusia_1

Milk 1x21

ocenił(a) serial na 9
Azkeel

W którym odcinku Ted wchodzi na stronę gdzie czyta co studenci o nim sądzą? + w którym odcinku Marshall zgubił hasło i nie mógł się dowiedzieć czy zdał egzaminy? :)

ocenił(a) serial na 10
Armell

odcinek z hasłem to 3x08

ocenił(a) serial na 9
zjeboklesny

dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Armell

s06e04 Subway Wars + s03e08 Spoiler Alert

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones