PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 465
ocen
2,8 10 1 35465
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Stary wątek się wyczerpał , więc zakładam nowy.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Widzę, że wiadomość o końcu Klanu sprawiła, że ludziom odechciało się komentować.

Ten tydzień nie miałem czasu za bardzo oglądać Klanu ale chyba jeżeli chodzi o wątek sekty to wciąż niewiele ruszyło to do przodu. Ile to będzie stało jeszcze w miejscu? Te wojenki Marysia-Jacek-Beata są spoko ale przydałoby się żeby akcja poszła do przodu, a nie znowu tylko jakieś wyjazdy na szkolenia.

lach

Chyba Małgosia :) Marysia biedna będzie pod okiem Michała:)

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Racja, nie wiem skąd mi Marysia przyszła d głowy :D

ocenił(a) serial na 4
lach

Ludziom odechciało się komentować również z powodu tych idiotycznych zmian na filmwebie. Teraz praktycznie żyje tu tylko jeden temat, w którym panuje misz-masz i sto tysięcy podwątków. A ewentualne nowe tematy od razu lądują gdzieś w czeluściach, bo nie mają tych p....ch lajków.
Mnie to coraz bardziej zniechęca.

andre_

A tam , czasem warto się pośmiać z głupot:)

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

W numerze "Brukowej" z opisem "romansu" Bożenki zabawny był tytuł na ostatniej, tradycyjnie sportowej stronie. O ile dobrze zauważyłem to było coś w stylu że polscy hokeiści pokonali Czechów na MŚ :D Co jest podwójnie niemożliwe, bo po pierwsze od chyba 20 lat nie gramy w finałach MŚ tylko o poziom lub dwa niżej, po drugie abyśmy wygrali z Czechami w hokeja to rywale musieliby bez łyżew wyjść na taflę. To już większe szanse miałaby nasza kadra w kosza z Amerykanami z NBA ;)

andre_

Brawo za spostrzegawczość jesteś mistrz :) Bardzo ciekawe , czemu akurat tak:)

andre_

A i jest smaczek :

warto zwrócić uwagę na adres -Burakowa :)

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-0/s480x480/1514613_1020 9137476453486_5342626815300589916_n.jpg?oh=86628f2676ed2ad5a06cfd8400a4a23f&oe=5 755EA3A

wiatriwoda

Na stronę filmwebu Klanu trafiłam przypadkowo jakiś czas temu. Od tamtego czasu wchodzę tutaj prawie codziennie. Uwielbiam to. Nic tak mi nie poprawia humoru jak wejście tutaj na pięć minut dziennie i czytania jak z wielką fascynacją opisujecie każdy kolejny odcinek Klanu. Jesteście śmieszni, ale wiecie co? Dziękuję Wam za to. Niezwykle mnie bawi to przeżywanie Klanu dzień w dzień, dopatrując się każdego elementu tego gniota. Co za komiczni ludzie. Zwłaszcza ten ktoś kto opisuje dzień w dzień dokładnie każdy odcinek tego szitu. I jeszcze się odgraża, że jak nikt nie napisze komentarza, do jego mistrzowskiej recenzji tego mistrzowskiego serialu na miarę Oscara to zaprzestanie pisanie. Haha, to zaptrzestawaj człowieku. Weź wyjdź na spacer, poodychaj świeżym powietrzem, a nie siedzisz tutaj, pierdzisz w krzesło i masz problem, że nikt nie odpisuje na Twoje marne, szczegółowe recenzje każdego odcinka tego gniota. Czekam, aż ten ktoś od opisów zacznie demonstrować, żeby nie usuwali Klanu, bo Jego nudne życie całkowicie straci sens. A ludzie, którzy nawet już nie chcą komentować jego opisywania codziennego odcinka pójdą z Nimi protestować. Hahaha, ale piszcie dalej. Bo przynajmniej mi poprawiacie humor.

ocenił(a) serial na 4
lubiesieposmiac

To ktoś opłacony przez tvp, żeby podbijać zainteresowanie naszą epopeją narodową, po prostu nie widzę innej opcji. Sam czasem oglądam klan z 1 odcinek tygodniowo jak jestem w domu, można traktować ten tasiemiec jako odmiane serialu komediowego, tu na forum też nawet ze 2 pytania zadałem o coś tam, ale żeby szczegółowo opisywać i analizować każdy odcinek ???? Na moje albo opłacony, albo ktoś na wózku - ewentualnie schizofrenik na lekach całe dnie siedzący przed tv...

wiatriwoda

Dziś na uwagę zasługuje dalej afera z Martą, Bożenka , która została celebrytką po tej aferze :) Graża dziś rozwaliła tekstem -czy do deski potrzebne są kijki ?:) Nawiedzona Małgosia co raz bardziej nawiedzona , Ela w szoku :)

wiatriwoda

Dziś akcję rozwalił producent filmowy i nowy serial Bożenki Tańczące Modelki :)

wiatriwoda

Jak widzisz i tak już nikogo nie interesuje co piszesz, haha.

lubiesieposmiac

Trolom dziękujemy już.

wiatriwoda

Dziś na duży plus zaskakujący powrót Daniela, który z pewnością znów namiesza w życiu Moni.

wiatriwoda

Aha, czyli według Ciebie, każda osoba dla, której ten gniot jest szitem, a osoby, które się zachwycają tym gniotem są jeszcze większym szitem to trolle? No nieźle, niezły cebulaczek z Ciebie. No, ale jaka ma być osoba, co się jara Klanem jak Grą O Tron.

wiatriwoda

Proponuję z okazji świąt zrobić jakiś specjalne podsumowanie w postaci opisów wszystkich świątecznych odcinków. Wszyscy czekamy. A no tak, wszyscy czyli nikt, bo już nawet nikt nie czyta twoich poezji na temat tego dzieła sztuki. Nie wyobrażam sobie mieć faceta co się zachwyca Klanem, niezła ciepła klucha z Ciebie musi być.

ocenił(a) serial na 10
lubiesieposmiac

Ale mnie żałość bierze, kiedy czytam twoje wpisy.

kolega2000

Czyli Cię to dotyka, w sumie się nie dziwię skoro oceniłeś ten serialik na 10, to boję się dowiedzieć czego słuchasz, albo z jakimi dziewczynami się umawiasz, o ile się umawiasz. Oglądacie razem Klan?

ocenił(a) serial na 2
lubiesieposmiac

ja%^^ole idź płakać gdzie indziej xD

Bogdan4674

A srasz?

ocenił(a) serial na 2
lubiesieposmiac

Ile ty masz lat?

ocenił(a) serial na 2
wiatriwoda

http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/klan-380/news-wiemy-jak-skonczy-sie -klan,nId,2171327

Patrzcie co znalazłem, ciekawe czy to prawda biorąc pod uwagę dzisiejszą datę, fajnie by było :-)

Bombowe zakończenie!
XD

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

Tylko że Wiga, jako rozwódka, nie może wziąć ślubu w kościele.

ocenił(a) serial na 4
MarinaSamira

Odpowiednia co łaska i już się okaże że jednak może ;)

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

A mi się zdaje, że to był prima aprilisowy żart, wziąwszy pod uwagę, że ten news pojawił się 1 kwietnia :D.

ocenił(a) serial na 7
wiatriwoda

https://www.youtube.com/watch?v=GqgEjKieezY :)

ocenił(a) serial na 1
hermionagranger77

To jest mistrzostwo świata, Cyber Marian to zdecydowanie internetowy król montażystów :)

wiatriwoda

Po wielu nudnych odcinkach przyszedł dzisiejszy trochę lepszy. Najciekawiej zapowiada się info o ślubie Janusza z niejako Jane w USA i plany ślubno-warszawskie stają pod znakiem zapytania:)

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Trochę absurd moim zdaniem, żeby brać sobie ślub dla przysłowiowych jaj. No ale przynajmniej może być śmiesznie.

Ciekaw jestem czy z wątkiem sekty uda im się wyrobić do wakacji.

lach

Tak samo uważam z tym ślubem-wg mnie lepiej było to nazwać , że po pijaku :) ale może misja klanu na to nie pozwala:)

Wątek sekty jest tragicznie rozwleczony :) Może detektyw Piotr coś pomoże:P

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Byle tylko to Małgosia nie wciągnęła naszego psychiatry do tej sekty :D.

lach

Hah -znając ich wszystkich to wszystko może się zdarzyć:P

ocenił(a) serial na 3
lach

Potem się rozstaną i co? Agnieszka jedenastego faceta będzie mieć?
To się już robi powoli niesmaczne.

MarinaSamira

Myślę,że się Janusz rozwiedzie i tyle, chyba , że pójdą na całość i Janusz w odstawkę:)

ocenił(a) serial na 10
MarinaSamira

Albo nie będzie ślubu i będą sobie żyli w wolnym związku jak d tej pory.

ocenił(a) serial na 6
MarinaSamira

Ja już wiele razy pisałem - chciałbym, żeby Miron powrócił do świata żywych odmieniony i mógłby na nowo stworzyć z Agnieszką i Zosią rodzinę.

wiatriwoda

Dziś spore zmiany , czyli ciąża Bożenki, więc coś w tym wątku będzie się działo. No i rozkręca się wreszcie wątek Sekty, Moni nawet dość przekonująco , wspomnienia dawnych lat okoliczności uwięzienia Daniela i jego zakażenia. Jej ekipa może coś wreszcie z sektą zrobi:)

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

A Pawła odmłodzili o prawie 10 lat.

wiatriwoda

Wczoraj Pawełek jako karate wojownik dał popis. I kolejny hit sieci. Ciekawe czy wielki GSG się pojawi i kto go zagra , na szczęście wątek sekty się trochę rozkręcił.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

A co to się stało, że przestałeś pisać szczegółowe analizy każdego odcinka i nastąpił impas w tym wątku ?

ocenił(a) serial na 4
Kapitan_Stopczyk

Impas rozpoczął się od durnych zmian na forum filmwebu.
Teraz w zasadzie wszystko co nowe błyskawicznie znika - bo nie ma lajków. W efekcie można pisać tylko w jednym wątku, który lajki już ma. Ale przez to wątek staje się mało przejrzysty.
Pewnie nie tylko mnie to zniechęciło.

wiatriwoda

Co Jacek zamierza zrobić z telefonem Małgosi bez karty? Przecież bez niej, on tam nic nie znajdzie.

no_bo_co

Też tak myślę , ale Małgosia potem mówiła , że wszystko ma w telefonie i tak wybrnęli. Ale genralnie konspira Jacka nawet,nawet;)

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Mnie rozbawił ten tekst "To dla twojego dobra, córeczko" :D

elmoo_filmweb

Przynajmniej od czasu do czasu Jacek pokazuje , że niezły z niego aktor :)

wiatriwoda

A więc wiemy kiedy będzie spotkanie z GSG :) Tradycji stała się zadość pokazano Toronto:) napis i widoki musiały być-ale tym razem zrobiono to bardzo fajnie nawet.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

nareszcie coś sie wydarzy. Wątek tej całej sekty jest już zbyt długo ciągnęty i staje sie nudny!

_wiiktoria

Może tak będzie , bo tyle miesięcy , wartałoby to jakoś zakończyć:)

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

dzisiaj też nic, mam nadzieje,że to spotkanie będzie dłuższe niż średnia długość każdej akcji tego typu - 30 sekund... poza tym czuje powiew nudy przez ostatnie odcinki, mam nadzieje na jakiś nieoczekiwany zwrot akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones