PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 451
ocen
2,8 10 1 35451
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Stary wątek się wyczerpał , więc zakładam nowy.

ocenił(a) serial na 4
elmoo_filmweb

Ale chyba nie na spotkanie z tym guru, tylko na jakiś ogólnodostępny wykład.

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

Co znaczy "niezłym jak na Klan"? To w Klanie jest jakiś inny angielski?

andre_

Bo jak dochodziło do mówienia w tym języku to różnie bywało :p

wiatriwoda

Wreszcie dobry odcinek dziś głównie dzięki Eli, Pawłowi i nawet Moni, trochę starego ducha Klanu dziś się w tym pojawiło:) No i wątek mieszkania nad wyraz życiowy, fajnie pokazany, wreszcie coś innego niż głupi Poldek i Korbas , więc o dziwo wątek dziś też na plus.No i powrót Janusza i kolejny szok -czyli dziecko Janusza, ale może to jakiś żart:)

wiatriwoda

Normalna kobieta by wypieprzyła takiego Januszka z domu na zbity ryj.

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Okazało się że to nie jego dziecko - czyli mówił wtedy prawdę, że nie skonsumował małżeństwa zawartego dla żartu.
Olka narzeka że Rafał nudny i masz - dostała rykoszetem.

MarinaSamira

Ale jak na Klan to fajnie z tym dzieckiem wyszło:)

No i Ola ostatnio wpadła na to , że Rafał jest nudny-jak my to od początku wiemy :) Ale coś się może zmieni:)

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

Ruda chyba wcześniej miała paru mało nudnych narzeczonych więc w sumie dziwne że wytrzymuje z tym Rafałem. No ale teraz może nudziarz się nieco ożywi :D

wiatriwoda

No i próba samobójcza już kolejna w Klanie -czy Małgonia przeżyje? Jasie i Ramona dość dali radę , brakło dobrej muzyki do sceny , ale generalnie ostanio nawet się dzieje.

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

Ta drewniana Małgonia nawet się zabić porządnie nie umie ...

wiatriwoda

Po dzisiejszym odcinku i po pewnych spoilerach wynika , że jesienią możemy się spodziewać ślubu Beaty i Piotra . To będzie jakiś nowy wątek etap tej pary, oby jesienią pojawiły się ciekawe wątki.

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

A ślub Pawła i Wigi?

MarinaSamira

I ślub Jaśka i Ramony , Agi i Janusza , Ula i Kornela-może jakaś wspólna impreza:)

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Może Ola i Rafał też się zdecydują.

MarinaSamira

Paradoksalnie to oni chyba najdłużej żyją na kocia łapę:)

ocenił(a) serial na 2
wiatriwoda

To po wakacjach Klan wróci?
Podobno miało go nie być.

Bogdan4674

Na razie chyba nie aktualne.

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Bożena urodzi w listopadzie, więc serial chyba zostanie do końca roku.

MarinaSamira

Myślę , ze zostanie na dłużej w końcu było dużo szumu i chyba za dużo, poucinali kasę , a tych 2 mln widzów nie znajdą tak łatwo, bo oglądalność Jedynki leci na łeb na szyję.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Ja też myślę, że tak łatwo nie pozbędą się Klanu. A tak w ogóle to jesienią będziemy świętować 3000 odcinek :D Kiedy to minęło...

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Już wiadomo, jak się sezon skończy!

wiatriwoda

Ostatnio odcinki są nawet dobre, nie ma za bardzo zapychaczy. Wraca Zyta, Małgosia jest w ośrodku, pojawił się wątek Ramony, choroba Pawła , Daniel , ale w innym wydaniu, Ola i Aga i ich perypetie.

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

I pojawiła się w końcu matka Ramony!

ocenił(a) serial na 6
MarinaSamira

Grana przez Beatę Kacprzyk.
https://www.youtube.com/watch?v=3LHBg5rgiI4

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Co myślicie o rysunku Małgosi? kryje sie za tym jakiś przkeaz?

_wiiktoria

Coś za szybko wróciła do siebie trochę to podejrzane, z drugiej może chcą szybko zakończyć wątek sekty.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Wydaje mi się,że ona udaje żeby jak najszybciej zakończyć terapie. Chyba,że to prawda co mówią plotki i Klan mają rzeczywiście zdjąć z anteny

wiatriwoda

Ta akcja z tą strażą miejską to była jakaś padaka.

ocenił(a) serial na 5
baltazardo

Taki mały detal - strażnicy miejscy mieli policyjne pagony ;)

ocenił(a) serial na 6
baltazardo

Jednak miała w swoim przesłaniu jakąś prawdę. Niestety, straż miejska zajmuje się głupstwami zamiast naprawdę pełnić obowiązki. W sumie podobne przesłanie już było rok temu jak Monika dostała mandat za "niszczenie zieleni".
A, i śmiałbym się jakby ta strażniczka dała się przekonać czułym słówkom Zyty. Na szczęście tak się nie stało.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Pi3rdol3 policje, razem z nią miejską straż zaj3baną koalicje.

ocenił(a) serial na 4
Kapitan_Stopczyk

Normalnie bohater ;)

wiatriwoda

Początek sezonu na plus-kilka wątków, brak tematów bez znaczenia kłopoty u Eli i Jurka oraz Agaty, nowe życie Małgosi i Daniela, nowy etap u Pawła, nawet rozmowa z Anią fajna , a Wiga nadwyraz energiczna, no i Bolek i jego nowy pomysł na wielki biznes dla rodziny.

wiatriwoda

Witam po wakacjach :)) Zatęskniło mi się za "Klanem". Odcinek całkiem przyjemny, jak po dłuższej przerwie. Ci geo-coś tam, to odkryli u niego gdzieś te źródła, czy jak? Nie dosłyszałem tego dokładnie...

Mateusz15401

U sąsiada za płotem ,ale Bolek od razu wpadł na pomysł , że mogą być u niego:)

wiatriwoda

Mhm, no tak. Zawsze to jakiś pomysł na dodatkową kasę, tym bardziej, że wnuczek albo wnuczka w drodze :P

Mateusz15401

O -Bożenka się nie zmieściła w odcinku:)

wiatriwoda

Kolejny fajny odcinek. Aga-pani wiceminister-co raz więcej pracy i znajomości:) Daniel i Feli -przyjaciele, Moni zła i zdenerwowana. Beata i Piotr o Małgosi-nawet trafnie-wielki kryzys finansowy Eli i Jurka-czy firma upadnie? Czy pieniądze Zyty zostaną stracone na zawsze-fajne sceny. Ela ze łzami w oczach-dobra. No i nawet Maciek i jego prawko -da się przeżyć.

wiatriwoda

Ta cała "prywatna terapia" Gośki z udziałem Daniela nie wróży raczej niczego dobrego. Oby Bolek rzeczywiście nie przerżnął wszystkiego dla swoich źródeł ;)) Lubicz Zdrój

Mateusz15401

Bolek w swoim żywiole -zakręcony totalnie:)

wiatriwoda

A Daniel to niedługo wygryzie i samego szefa kuchni w Rosso :P jak tak dalej pójdzie...

Mateusz15401

Miałem takie same wrażenie-przecież to samo było z Halszką.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Trochę cukierkowa wyszła ta scena z Danielem ale to może przyzwyczajenie do jego wcześniejszych scen. Do przeżycia. Wątek kłopotów finansowych zapowiada się ciekawie i oby został dobrze wyeksploatowany. Beata marudzi po staremu, oby jak najmniej tej postaci.

ocenił(a) serial na 2
lach

Pierwszy odcinek średni, akcja się dłużyła, natomiast ten wczorajszy był OK, chociaż miałem wrażenie, że Zosia gra bardziej sztucznie swoje kwestie niż zwykle, nie pasuje mi jej zmieniony głos. Całkiem na plus jest pogodzenie się Daniela & Felego, ta dwójka może nieźle namieszac! Wątek firmy Jerzego to chyba będzie główna sprawa sezonu

Bogdan4674

Mogło by tak być-żeby się nie rozeszła po kościach ta sprawa -Ela umie grać takie wątki obaw i strachu, a Jurek nawet też dał radę.

wiatriwoda

Dziś odcinek średni-podoba mi się zapowiedź powrotu Rutki-choć trochę pomysł szalony, jeszcze Zyta to wymyśliła, a Michał nic nie powiedział, ale cóż.Rutka to na pewno fajna postać. No i Daniel i Beata -plus za pokazanie ogrodu i tarasu domu Moni-zawsze to plener-wątek też ok. Prawko Maćka obawiam się , że za dużo tego będzie, Feli nudny, dobrze , że pokazano Sandrę i Marysię.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Feli pajacuje jak zawsze, byle nie za dużo. Wydaje mi się, że swego czasu Daniel powiedział, że Beata to jedyna "kumata" w tej rodzinie, a teraz widać było obustronną niechęć (głównie ze strony Beaty). Znowu jakiś wątek który miał powstać ale umarł w zarodku?

Co do Rutki, to trochę taki odgrzewany kotlet. Może przydałaby się jakaś świeża krew. No ale zobaczymy, nie krytykuję póki co.

lach

Jest w tym coś, że czarne charaktery głównie wracają-nowych nie ma wiele:) Ale takie postaci zawsze w cenie. Choćby Marta miała się zemścić na Bożence-i nic z tego na razie nie wyszło, a szkoda.

wiatriwoda

Tylko nie Rutka ;) Jeszcze większy może wyjść z tego bajzel, niż już jest. No i nudny Feli z rana

Mateusz15401

Myślałem-że wyjdzie wątek otrucia przez Daniela wczorajszym obiadem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones