PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka
ocenił(a) serial na 7
Martakc

Rozumiem że w tym temacie mogę napisać o wydarzeniach, które będą miały miejsce.

No więc największym absurdem był domniemany ojciec bliźniaków i przyznanie mu prawa do opieki nad dziećmi.

I oczywiście uleczenie postrzelonego Pabla 'czarami' Rity.
--------
Mariano zabrał Esmeralde do zoo i się spytał czy wie jak nazywa się jakieś zwierzę (nie pamiętam juz ktore), a ona że nie, na to Mariano 'Esmeralda'. Potem podeszli do zyraf i też się jej spytał jak się nazywa zyrafa. Esmeralda oczywiście tez powiedziała, że nie wie, na co Mariano, że 'Lorenza'. I akurat tak się złożyło, że Lorenza dzwoniła do Mariano, a on do Esmeraldy: 'Żyrafa dzwoni' ;p.
Chyba że nie o takie śmieszne sytuacje się rozchodzi.

lucre

Dla mnie największy absurd to związek Pabla i kotki. Sory, ale nigdy nie uwierzę w taką bajkę. Fajnie, że tak facet jak Pablo zwrócił by uwagę na taką dziewczynę. Może i jest piękna, ale spod tego brudu i tak tego nie widać. Wyobrażacie sobie taką sytuację w realnym świecie ? Ja jakoś nie !

Martakc

Dla mnie największym absurdem jest związek Pabla i Esmeraldy, widoczny jest tutaj 'syndrom Octavia z DS' czyli jest moją dziewczyną, ale chodzi w łachmanach i ogólnie to po co jej cokolwiek kupować, hajs musi się zgadzać. Chciało mi się też śmiać z desperackiej decyzji Pabla 'wyjeżdzam do USA, tu nic nie znajdę!' po zaledwie paru próbach poszukiwania pracy. Aaaa no i jeszcze komputer z dostępem do Internetu na wysypisku.

jasmin35

Komputer na wysypisku heheh tak to przejęcie. Czy na tym wysypisku jest "prąd" bo wczoraj Ricie nie działał telewizor?

Martakc

mniejsza o prąd, jak patrzyłam na ten telewizor to się nie dziwię, że nie działał, jakiś złom ;d

jasmin35

Tak, a jaka wtyczka.

jasmin35

Radio też było i działało.

użytkownik usunięty
jasmin35

Mnie się to nie wydaje absurdalne. Jak Pablo nie ma pracy, to skąd ma wziąć kasę? Była taka scena, gdzie dorosły Mariano musi prosić matkę o pieniądze na jakieś wydatki, więc zapewne obaj nie mają kasy, a wszystko wskazuje na to, że rodzina nie ma nieograniczonych funduszy, bo była scena gdzie ich matka narzekała na zbyt duże wydatki. Jak ja byłam na utrzymaniu rodziców to dostawałam pieniądze na konkretne cele, więc i w serialu najwyraźniej wybrali opcję, że dzieci mają ograniczone fundusze.

bez przesady żeby nie miał na jedną sukienkę czy buty. Nie róbmy z niego nędzarza.

jasmin35

w którymś odcinku było tak ,że Pablo chciał dać Kotce kasę na wydatki ale ona zdecydowanie nie chciała ich przyjąć więc może prot już nie nalegał?poza tym siostra Pabla rozdaje non stop swoje ciuchy a mimo to Esmeralda i tak łazi raptem w kilku w dodatku zawsze brudna.może ona tak lubi i olewa swój wygląd.przecież mieszka na wysypisku jakby nie było:)

jasmin35

racja,buty Kotka nosi okropne.i to mnie akurat dziwi.ciuchy ciuchami ale żeby chociaż najtańszych butów nie miała,przecież pracowała przez jakiś czas.ciągle nosi te okropne buciory z palcami wyciętymi z przodu-normalnie jak Tom Hanks w Cast Away.tylko,że on musiał je wyciąć bo rozmiar nie pasował;)

ocenił(a) serial na 9
Martakc

Dla mnie absurdem bylo to ze gdy Rita wywalila Esmeralde w nocy to poszla do wawozu i pod most. Przeciez moglaby sie schronic u Feli lub Jarochy. Przeciez by ja przygarnely.

just346

To akurat było głupie.
Mnie jeszcze wkurzają włosy Esmeraldy, zamiast je związać to chodzi jak czarownica. W ogóle te włosy są mało wiarygodne, nie wyglądają na fale z warkoczy, tylko na potraktowane ostro karbownicą.

cocco03

mnie dziwi to,że Esmeralda łazi brudna a włosów jakoś nie ma tłustych?!mogliby jej czymś umazać czuprynę-byłoby wiarygodniej;)

bishop_filmaniak

Dokładnie ;)

Martakc

Dla mnie jednym wielkim absurdem jest wątek Pabla I Esmeraldy.
Wątek przewidywalny, nudny, wielokrotnie ograny w telach.

Vanessa100

Ja się modlę, aby ta telenowela nie okazała się jeszcze większym absurdem, aniżeli Dzikie Serce. Będzie ciężko ją przebić, ale wszystko jest możliwe.

devilll2305

Obawiam się, że jest to niestety bardzo możliwe. Skończyłam z dzikim sercem na 120 odcinku, dalej po prostu już nie moge, ale za to turecki serial tysiąc i jedna noc bardzo mi się spodobał i dialogi sa chyba na wyzszym poziomie :D

anaskor92

aktualnie leci 146 odcinek. Duuzo Cie ominelo ^^ jeden z najglupszych seriali meksykanskich ever. Ale maja fajne ciuchy xD

Samarrita

Octavio - głupek roku, kradnie obraz i nikt go nie łapie :D

devilll2305

Jak dla mnie Kotka jest lepsza od Dzikiego serca.

jagodajulia

No z tego co na razie leciało, wydaje się faktycznie, że będzie lepiej. Wątki będą ciekawsze, dużo więcej bohaterów, a co za tym idzie, więcej się dzieje.

Ale "Za głosem serca" chyba nie przebije, świetna telka na pulsie. Ciągle coś się dzieje i nie idzie się nudzić :)

devilll2305

Jak dla mnie przebija, bo prot, który gwałci protkę nie zasługuje na miano głównego bohatera, ale chyba tylko ja tak mam. Dlatego nie znoszę tej telki. Ale w La Gata nie będzie się, aż tyle działo, co w "Za głosem serca".

jagodajulia

rzeczywiście,rzadko się zdarza by w telce prot gwałcił protkę.w ogóle wątek gwałtu jest rzadko pokazywany-tak jakby główna bohaterka musiała być nieskazitelna a przecież na świecie-a zwłaszcza w slamsach mieszkają różne elementy?!

jagodajulia

ja tej telki nie znoszę ze względu na główną protkę, która dla mnie jest zwykłą puszczalską nie zasługującą na miłość.

ocenił(a) serial na 3
jasmin35

akurat glowna bohaterka sie nie puscila

darjaa

mam inne zdanie na ten temat, ale szanuję Twoje :)

ocenił(a) serial na 7
jasmin35

Tu tez racja sama niewie co chce spoczatku Byla fajna ale pozniej odrazu puscila sie z a

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Masz racje alejandro now zasluguje na prota. Pozatym protem powinien byc zreszta dla mnie jest jose Luis. On jest idealny I zawsze sie poswieca czasami Az zA glupi z tej dobroci ale alejandro nie dorasta mu do piet

użytkownik usunięty
Vanessa100

Ja wcale się za tą telenowele się nie zabierałem bo nic ciekawego w niej nie zobaczę. Jest strasznie przewidywalna. Z góry wiadomo kto będzie prawdziwymi rodzicami Kotki. Dalsze losy głównych bohaterów także do przewidzenia.

No w sumie tak. Ja zaczęłam ogl, a teraz nie robie tego codziennie znudził mi się porostu.

Do przewidzenia, czyli?

jagodajulia

mnie osobiście śmieszyło jak Cichy czy jak mu tam siedział w więzieniu na jakimś odludziu jak w Alcatraz.Meksyk biedny kraj ale żeby więżniowie siedzieli w jakichś lochach jak w średniowieczu?no bez przesady.i jeszcze chodzili w kółko po tym dziedzińcu jak ludziki w LEGO PRZYGODA,haha;)

użytkownik usunięty
jagodajulia

Z góry widomo kim sa rodzice Esmeraldy. A poza tym jej dalsze losy też są do przewidzenia. Pewnie teraz się stanie bogata i jej życie się odmieni. Ogólnie nic ciekawego.

użytkownik usunięty

Te telenowele mają określoną konwencję i nie ma się co spodziewać, że będzie to coś niespodziewanego i nieprzewidywalnego. Mnie się podoba ta telenowela.

Martakc

Dzisiaj parsknęłam śmiechem, gdy po kłótni Esmeraldy i Pablo, Monica powiedziała: "jestem taka roztrzęsiona, muszę napić się herbaty!" :D.

anita368

Pewnie mocnej :D

jagodajulia

z dwóch torebek :P

SlodkaZmijka

haha :P :D

jagodajulia

Dziś była super ta scena końcowa z 23 odcinka - bójka protów ;)

Ładna melodia leciała w tej scenie. Wiesz może, jaka? Albo ktoś inny wie?

Vanessa100

Sądzę, że to ta. Daj mi znać, czy się nie mylę ;) Niestety nie mogę wkleić linka : LA GATA SOUNDTRACK 11 - Tema de Pablo y Esmeralda (Pablo and Esmeralda's theme)

Mi też się podobała ta scenka :) A widziałaś minę Mercedes haha :D

jagodajulia

To chyba ta melodia ;) Dzięki ;)

Scena super ;)
I na końcu pocałunki i ta muzyka - ach ;))

Vanessa100

Nie ma za co :)

Bardzo fajna scenka :) Jedna z moich ulubionych :)

anita368

hahaha bardzo ważny wątek - picie herbaty przez roztrzęsioną Monicę :D

anita368

Dobre heheh

ocenił(a) serial na 9
anita368

Problemy pierwszego swiata ;D

Martakc

Najlepszy był dzisiaj ten kot, darł się jakby był opętany :P Nieźle jej się wyrywał, ciekawe dlaczego nie zaangażowali dublera haha :)

SlodkaZmijka

najlepiej kota z Sabriny Nastoletniej Czarownicy:)albo tego co grał w polskim serialu Siedem Życzeń-nie pamiętam imienia-zabawny był;)

Martakc

Jestę prorokię. W momencie jak Pablo i Emseralda zaczęli się drzeć na pół widowni powiedziałam na głos "wpadną do tych koni i się skończy". No i masz. Co nie zmienia faktu, że pojechali po bandzie z tym :D

girl_with_tattoo

Co nie zmienia faktu, że ta scena była niezła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones