PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703500}

Kotka

La Gata
7,0 995
ocen
7,0 10 1 995
Kotka
powrót do forum serialu Kotka
Vanessa100

No właśnie, można się przy tym zaziewać....nuda i tyle, mam wrażenie, że Arenas jest zbyt delikatny na protów i nie potrafi wytworzyć przyciągania z partnerką...bo on sam się zachowuje jak ta "partnerka" :P

SlodkaZmijka

a mnie podobały się sceny Arenasa z ABC w początkowych odcinkach Dzikiego serca.

Bo tu w Kotce scenariusz jego romantycznych scen jest do niczego

Vanessa100

W początkowych odcinkach, może i tak.

Dokładnie, tutaj cały wątek protów jest do niczego. mam wrażenie, że ta tela jest nastawiona na to, żeby widz miał z niej ubaw hehe :D

ocenił(a) serial na 4
jagodajulia

No właśnie nie czepiać się Pablita. Taki dobry chłopiec; historia teli ciągnie się przeszło z rok a on od czasu ślubu ani razu nie przespał się z bohaterką. To jak mógłby z inna, skoro do tamtej go nie ciągnie.

Vanessa100

Nawet miała ten sam kolor szminki i nic :D To niewidomy Javier ją rozpoznał, a oni nie, kolejny absurd, ok, Javier ma wyostrzony słuch, ale oni mają i uszy i oczy, więc...

SlodkaZmijka

Ze strojów na tym balu przebierańców podobał mi się tylko strój Esme (sexy kotka :D), Pablo też ujdzie :D:D
A reszta szkoda gadać :D

Vanessa100

hehehe no, doktorek niebieski jak Smerf :D

Obejrzałam sobie dalszy ciąg tej sceny i niezle się usmiałam, Lorenza wymiata, Gisela dostała 4 razy po dwa razy, Lorenza dała jej nawet kopa w powietrzu hahaha :D

SlodkaZmijka

niebieski i z jakimiś rogami na głowie haha ;)

Więc szykuje się bijatyka niczym w filmach kung-fu ;)))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Tez To zsuwazylam To juz szczyt absurdu doktorek slepy i ja poznal Po glosie a oni ja dobrze znaja Az zA dobrze i nawet nie roxpoznali tej jej wrednej geby i tego glosu.

SlodkaZmijka

Dzisiaj Agustin pojechał czarnym humorem. (mam nadzieję, że w miarę dobrze zapamiętałam)
Virginia: Tato, nie mogę patrzeć jak się staczasz.
Agustin: Przecież nie widzisz, bo jesteś ślepa.

jagodajulia

Tak, Augustin pojechał ostro.

Vanessa100

Dobry był moment, w którym Lorenza zasadziła Giseli kopa w powietrzu :D

Vanessa100

Oglądałaś dzisiaj ten dokument o serialach tureckich?

SlodkaZmijka

dzisiaj nie, ale w wigilię oglądałam na tvp kultura :D:D:D

Vanessa100

Był tam fragment serialu, który włączyłam sobie dzisiaj na kompie, patrzę a tam sobowtór Bohuna z Ogniem i mieczem, patrzę dalej, a tam sobowtór Ivana Sancheza haha patrz:

Bohun
http://i64.tinypic.com/4fy3wo.jpg

Ivan Sanchez
http://i64.tinypic.com/29azbz6.jpg
http://i63.tinypic.com/2ugdue8.jpg
hahaha :P

SlodkaZmijka

:D Szczególnie ten Bohun rzeczywiście podobny :D

Vanessa100

W dziejszym odcinku kolejny absurd - Arenas żeni się ze swoją niedoszłą gwałcicielką :P Po raz kolejny żeni się z jakąś babą dla kasy :D Powtórka z rozrywki :D

SlodkaZmijka

Przecież się nie ożenił :P

jagodajulia

Ale chciał :) Obejrzałam tylko fragment odcinka i z Twittera dowiedziałam się, że jednak się nie ożenił :)

SlodkaZmijka

Ale tego nie zrobił. Oczywiście nie twierdzę, że to było mądre, bo było głupie jak nie wiem, ale koniec końców do ślubu nie doszło.

jagodajulia

Chociaż tyle. Ożenił się czy nie, to i tak jego Pablo przypomina prota z CI.

SlodkaZmijka

Uff, jednak się nie ożenił :D

Vanessa100

Jakieś wnioski jednak wyciągnął po Oktawiuszu :P

SlodkaZmijka

hahhahahahahaha :D
Zastanawiam się, jak La Gata mogla być hitem?
To wg mnie jedna z najsłabszych telenowel, jakie powstały. Sztuczna, schematyczna, bez polotu.

Vanessa100

W Meksyku była hitem? No właśnie, też się zastanawiam. Na samym początku prześledziłam sobie na yt historię protów, żeby zobaczyć co to w ogóle jest za tela i doszłam do takich samych wniosków, schematyczna, sztuczna, nudna, opierająca się na absurdach, pamiętam, że moja pierwsza myśl była taka: Kurcze, przecież można było dać tyle fajnych scen zazdrości pomiędzy protami, tymczasem oni tam dali 3 takie sceny, od sasa do lasa. Wątek protów jest jakby na uboczu, bardzo się kochają, troszkę się pokłócą, ale zawsze sobie wybaczają. Telka jest hitem pewnie dlatego, że gra w niej Maite,, Arenasa też ludzie znają z CI, a poza tym to typowa historia o tym jak brzydkie kaczątko przeobraża się w bogatego łabędzia. No i jest dużo absurdów, mam wrażenie, że im więcej absurdów, tym większa oglądalność. Włoska narzeczona nie ma takiego brania, być może dlatego, że mało tam absurdów :P

Vanessa100

Teraz w Mekysku leci nowa telka Televisy Pasion y Poder, niby grają same gwiazdy, bo Colunga, Salinas i Susana Gonzalez, ale co z tego jak scenariusz do niczego. Już 60 odcinków, a prot miał tylko 3 sceny z protką.

SlodkaZmijka

to skąpią protom scen :D

Vanessa100

Tak, bo ponoć fanki Colungi wymuszają na scenarzyście, by pisał pod niego scenariusz. Ponoć producent tak zdecydował, bo zobaczył, że większe przyciąganie Susy ma z Colungą, tiaaa szkoda, że nie widział tego przed obsadzaniem ról. Colunga pierwszy raz miał zagrać villana z prawdziwego zdarzenia, tymczasem okazało się, że jego postać będzie ewoluowała ze złego w trochę lepszego :P Mało tam abusrdów, więc u nas by się nie spodobała :P

SlodkaZmijka

:D
W La Gata najbardziej denerwują mnie te sztuczne dialogi między Augustinem a resztą rodziny - "zostaniesz sam, wszyscy się od ciebie odwrócili", a augustin "poradzę sobie, nikogo nie potrzebuję" itp.

A Rita i j jej adorator są ciekawsi niż młodzi proci Pablo i Esme, bo z dialogów Rity i jej faceta można się chociaż pośmiać - np. "jesteś moją kosteczką cukru", "poznałem cię i pokochałem, gdy byłaś uboga jak hot-dog bez parówki" :D:D:D:D

Vanessa100

hahahaha między nimi serio są takie dialogi? buahahah nigdy och nie słyszałam :D ale jaja :D moja Babcia tylko kiedyś mi wspominała o tym, że "nawet ta wiedźma kogoś sobie przygruchała" :D

SlodkaZmijka

Tak, tak. A słyszałaś serenadę?

jagodajulia

Nie? W którym to było odcinku? :D

SlodkaZmijka

tak, serio takie dialogi

Vanessa100

No i puszczą mi księdza w Polsce haha a wydawałoby się, że to niemożliwe, a jednak :D

SlodkaZmijka

właśnie, będzie lecieć w Polsce ;))

widziałam zwiastun z polskimi napisami ;))
śmieszny ;))
a główna bohaterka przypomina mi z wyglądu Martę Żmudę-Trzebiatowską ;)

SlodkaZmijka

Fernando z Susaną świetną parę tworzyli w Pasion <3

Martakc

jestem dopiero na 16 odcinku ponieważ oglądam na youtube, ale główkowałam i dalej główkuję kiedy ta esmeralda zaszla w ciąze skoro nie bylo nic wspomniane o fakcie odbycia stosunku :D widz ma sie sam domyslac?

Repulsion

Jak nie było to jeszcze będzie wspomniany ślub i noc poślubna, ale za wiele nie będzie pokazane.

jagodajulia

tak, to już też widziałam, flashbacka miała esmeralda, ale tak czy siak według mnie takie istotne fakty powinny być pokazane własciwie :) druga rzecz: to opuszczone więzienie w którym przebywał ojciec esmeraldy. no słowo daję, wynajęli niezły zabytek :D reszta jest na razie spoko, mam beke z matki Pablo jak sie rzuca smiesznie i nie może pojąć ze biedne osoby to nie jakas zaraza. stara a głupia :D

Repulsion

To więzienie to jakaś porażka, chyba Oświęcim miał lepsze warunki.
Kotka to kolejne dno, jak i Dzikie Serce, nie wiem czy to wina Arenasa, ale zdaje mi się że tak. Bo Maite- hm choć jej poprzednie telenowele nie były jakieś górnolotne (Nie Igraj, Triumf) to zdaje mi się że w duecie z levym jakoś podciągali mimo oklepanej akcji. Tu to flaki z olejem/ Dobrze ze Włoska Narzeczona ciut lepsza no i na Pulsie Za Głosem Srca.

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

No nie, Mój Grzech był zdecydowanie lepszy nic CCEA, TDA czy LG (chodzi o scenariusz i grę Maite), ale obecnie AMQL przebija wszystko, chodzi o grę aktorską Perroni.
Ale to prawda, że te schematyczne telenowele są nudne itp. dlatego nie tracę na nie czasu ;p. Lichita odbiega od nich a że spodobało mi sie to, jak Maite tam gra, to sobie oglądam (choć nie dokładnie bo niektóre wątki są nudne jak flaki z olejem).
Słyszałam, że MIVAC jest lepsza od LG, ale z barku czasu jej nie oglądam.
LQLVMR też nie mam czasu zerknąć, ale AR oglądałam i ciekawe jak ta wersja wypada.

lucre

QTPD-jedna z najnowszych telenowel i masa znanych twarzy :D http://www.filmweb.pl/serial/Que+te+perdone+Dios-2015-731814/cast/actors
Oglądałaś może tę telkę?r

ocenił(a) serial na 7
777temida

Nie, w okresie jej emisji bardziej zajęta byłam moją maturą, a potem pracą, więc czasu nie miałam ;)
Oglądałam bardziej telenowele z Telemundo niż z Televisy, a teraz nie mam czasu na oglądanie jakiejkolwiek telenoweli. Od poniedziałku na Polo TV ma polecieć Avenida Brasil, chciałam zerknąć, ale natłok obowiązków mi na to nie pozwala niestety.
Obecnie staram sie w weekendy bądź w tygodniu, jak znajdę czas, oglądać AMQLichita z Televisy (wyjątkowo ją oglądam, bo kreacja Maite jako Alicii podoba mi się). Chciałabym jeszcze oglądać LQDC, nową telenowelę z Telemundo, i może kiedyś znajdę na to czas.
Ale QTPD nieźle się zapowiada ;).

lucre

Avenida Brasil sobię odpuszczę ze względu na język- nigdy nie lubiłam oglądać seriali z tym irytującym portugalskim :) Od 29 stycz. ma leciec serial na Pulsie bodajże Oblicza miłości czy jakoś tak...

ocenił(a) serial na 7
777temida

Tez za bardzo nie lubie portugalskiego, ale ponoć Avenida to jakis wielki hit.
Tak, na Pulsie poleci DQTQTQ z Livia Brito, ale znów nie zerknę z braku czasu.

Martakc

Obecne absurdy to:
-stan Agustina (jest na wózku, nie może mówić i samemu wokół siebie "zrobić" np. najeść się) stan taki jest gorszy od stanu po udarze LOL a to tylko wątroba. Na tę chwilę mówi i rusza rękoma a nadal trzeba go karmić WTF???
-możliwość odebrania Esmeraldzie dzieci (pojawił się niby prawdziwy ojciec i z tego powodu może to zrobić???)
-badanie DNA (Pablo przeciez może też je zrobić, oba w sądzie będą inne więc sąd powinien nakazać zrobić nowe przez wyznaczonego lekarza i sprawa zamknięta)
-Garca i Jarocha całe życie mieszkali na wysypisku, oboje nic się nie zmienili a się nie poznali
-pomysł Jarochy by ta poszła do Garcy do mieszkania (Cichy mógł dzięki detektywowi dowiedzieć się gdzie Garca spędza wieczory, Jarocha czekałaby tam na Garce np. w jakimś barze a tak kolejny absurd- ten nie dziwi się za bardzo dlaczego ona wchodzi mu do mieszkania, wpuszcza ją i daje możliwość buszowania a po przyniesieniu wody nawet nie dziwi się że jej ona już nie chce
-Garca rozmawia w mieszkaniu przez telefon, wyłącza go i rzuca na kanapę i od razu wychodzi a po wyjściu dziwi się że go zapomniał

ocenił(a) serial na 7
777temida

Pamiętam, że w początkowych odcinkach, jak Jesus alias "Tilico" uciekł z więzienia i gwizdał czy coś, to Jarocha wiedziała że to on i sie schowała w domu Rity z Kotką i Centavitem. Tylko chyba jego twarzy nie widziała tylko słyszała jego głos, ale pewna nie jestem. Teraz nie rozpoznaje że Garza (nie Garca ;) choc chyba tak pisza w streszczeniach) to Jesus. W sumie to obydwoje się nic nie zmienili więc ona powinna go poznać, ale w telenoweli minęło z dobrych 20 lat jak zamknęli Tilica do teraz, a w realnym świecie ludzie się zmieniają i po 20 latach moga się nie poznać (czas nie stoi w miejscu jak dla niektórych w telenowelach ;)), zatem Jarocha tez miała prawo nie poznać, że Garza i Jesus to jedna i ta sama osoba.
I tak - odebranie dzieci Esmeraldzie to jeden z największych absurdów, choć nadal czekam na coś co podbije słynny poród przez rozporek :P.

ocenił(a) serial na 9
lucre

Przede wszystkim skoro biorą ludzi z wysypiska czemu na świadka nie powołali Rity. Przecież tez by mogła poświadczyć. I przy okazji poznałaby syna. Albo rozwaliło mnie jak Pablo nagle tak o uznał sobie, że Damian jest w to zamieszany. Argumenty w stylu: czemu? - bo tak

ocenił(a) serial na 9
just346

aaa i jeszcze w dzisiejszym odcinku Pablo miał krew na głowie zanim uderzył o kamień.

ocenił(a) serial na 7
just346

Zapewne ta krew miała za zadanie pokazać, że Gisela strzeliła Pablowi w głowę.
A jakby wzięli Ritę za świadka to by nie udała im się szopka z odebraniem dzieci Esmeraldzie. Wczoraj zerknęłam i ta babka w sądzie powiedziała coś w stylu że Esmeralda była ukochana Juana co ewidentnie wskazuje na to ze świadkowie sa podstawieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones