PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 173
oceny
7,0 10 1 12173
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Witam w nowym temacie , tym razem widać światełko w tunelu (sprawa praw i planowane filmy) , pewnie wszystko będzie jasne zanim skończymy temat ;)
tradycyjnie : Viva la Resistance !

Filmwebowy ruch oporu proszony jest o zameldowanie się w temacie , mam nadzieje że zobaczymy również zaginionych w akcji ;)

Bartek2

I tam dużo lepiej się sprawdzała, a tutaj... niezbyt...

_Anika_

Do 18 odcinka jeszcze nic do niej nie mam, no ale zobaczymy dalej. W 18 odcinku strasznie dużo poczynili w sprawie Olicity. Aż trudno uwierzyć, że nic z tego nie będzie. A może jednak w którymś odcinku 2 sezonu?
Co do wydarzeń na wyspie, naprawdę mnie to zaskoczyło, że ludzie Fyersa znaleźli ten mały układ scalony od wyrzutni rakiet w dziupli. No ale ludzie też wygrywają w Toto Lotka więc wszystko możliwe. Szkoda, że Yao Feiowi nie udało się uciec ze wszystkimi. Mieliby już paczkę w komplecie.Skoro tylko Olivier wrócił z wyspy to mam jednak złe przeczucia co do reszty :(

Bartek2

*ludzie Fyersa znaleźli W DZIUPLI ten mały układ scalony od wyrzutni rakiet.

Tak chyba lepiej, bo poprzednie zdanie sugerowałoby, że wyrzutnia rakiet była zainstalowana w dziupli :)

Bartek2

ja też liczę na Oliciy w drugim sezonie ale to raczej próżna nadzieja. Olivier w końcu jest zakochany w Laurel, nadal. Damn...
Widzę, że przyspieszyłeś z oglądaniem odcinków ;)

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

Parę seriali udało mi się już nadrobić , m.in. Arrow.
Summer coś mało jak na razie no i niezbyt dużo jej było .
Akcja na wyspie powoli robi się nudna , przynajmniej mnie już te wstawki trochę nużą . <SPOILER>Cała reszta bardzo fajnie , zdecydowanie wole jak współpracuje z komisarzem a nie jego córką. No i ta zamaskowana blondi całkiem spoko , ciekaw jestem jak to dalej się rozwinie</SPOILER>

Mq112358

SPOILERY
Mnie akcja na wyspie nadal ciekawi, choć może faktycznie już nie tak jak poprzednio. Zastanawiam się co teraz wydarzy się na tym statku. Szczególnie, że to ten sam, który w pierwszym odcinku tego sezonu widzieliśmy rozbity. No i ciekawe co się stało z Shado, przeżyła? A Slade? Widzę, że jest ranny. Ciekawe czy to w tym wybuchu właśnie stracił oko?
Co do Summer to na razie jakoś taka trochę zbędą się wydaje dla akcji ale zobaczymy jak to się rozwinie. A zamaskowana blondi to Black Cannary. Z tego co się zorientowałam (bo komiksów nie czytałam) to cholernie ważna postać w tym universum więc może być ciekawie. Krążą tez plotki co do jej tożsamości ale na razie nie potwierdzone. Myślę jednak, że nic się nie stanie jak powiem, że w komiksach to Laurel była Black Cannary - no ale jak widać w serialu jest to ktoś inny. Mnie najbardziej jednak cieszy to, że wspomnieli o Ra's al Ghul. Tym samym potwierdzając, że to faktycznie on szkolił Malcolma (w końcu!). No i wiemy już, że pojawi się League of Assassins (i to już w 5 odcinku). Czy to oni będą teraz wrogiem Oliviera? Zastanawiające :)

_Anika_

A i chyba jestem jedyna którą interesuje co się stanie z Moirą. No i czy Roy dołączy do Team Arrow - zanosi się, że tak.

_Anika_

Aha. Hmm... no to... someone should kill Laurel albo ją gdzieś wywieźć tak, żeby nie mogla wrócić :P

Jakoś tak teraz bardziej mnie wciągnęło więc szybciej idzie.

Bartek2

"someone should kill Laurel albo ją gdzieś wywieźć tak, żeby nie mogla wrócić" ---> wreszcie gadasz do rzeczy! :P

Mq112358

Filmweb znalazl film w Twoim guscie: Kapitan Bomba

WHY?! :((

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Ja dostaje w miarę dobre rekomendacje , kilka razy rzeczywiście mieli racje ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

SPN ogląda ktoś nadal ?Jak dla mnie to jest całkiem nieźle , jest kilka niedoróbek i czasami przekombinowane ale ogląda się przyjemnie.

Sons of Anarachy ma chyba teraz najlepszy sezon , a na pewno lepszy niż ostatnie . Jedynie wątek Tary nigdy mnie nie interesował i mi się nie podobał , dla mnie zbyteczne ;)

Mentalista również ma świetny sezon , wreszcie wszystko zmierza ku końcowi ;)

The big bang Theory oraz 2broke girls nadal trzymają bardzo wysoki poziom serialu komediowego. HIMYM jeszcze nie widziałem kilku ostatnich ep wiec ciężko powiedzieć ale początek sezon jak najbardziej udany.

Person of Interest dobre jak zawsze a ostatnio nawet lepsze . Reese troche przynudza tym swoim tonem i sposobem wypowiedzi , na szczęście cała reszta postaci rekompensuje to z nawiązką.

Nowości serialowe
Brooklyn nine nine i Mom to dwie trafione komedie które zapewne nadal będę oglądał . Co do The Crazy ones mam nadal mieszane uczucia.
The Blasklist zapowiada się dobrze , na plus jeszcze fajne kawałki które można usłyszeć podczas epków ;)
Obejrzałem jeszcze pilota Betrayal i powiem ze może być interesująco choć szanse 50 50 , albo to zepsują albo zrobią coś naprawdę interesującego .

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Bartek widziałeś już nowe The Walkind Dead ? bo ja jakoś się nie mogę zabrać ;)

Mq112358

Też jeszcze nie widziałem. Zamiast tego zabrałem się za Star Trek The Original Series z zamiarem oglądnięcia wszystkich serii i filmów w kolejności chronologicznej. No ale na chwilę obecną Arrow pokrzyżowało mi plany :)

Mq112358

Jak na razie nadrobiłem 3 sezon Walking Dead. Okazało się, że skończyłem ostatnio na 10 odcinku. Nie wiem na którym odcinku jesteś, chociaż pewnie 3 sezon skończyłeś, ale jak coś to...

<SPOILER> ;)

Wszystkie odcinki do końca trzymały wysoki poziom. Finał bardzo fajny. Szkoda jednak niektórych osób, nawet jak poprzednio wkurzały, albo nie były zbyt miłe. Ciekawi mnie tylko co się stało z Gubernatorem. Coś mi mówi, że to jeszcze nie koniec. A tak w ogóle to jeszcze większy z niego psychol niż myślałem...

</SPOILER>

W sumie to teraz ciekawi mnie co tam wymyślili w czwartym sezonie. Szkoda, że dzień taki krótki :(

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

3 sezon mam obejrzany , nadrobiłem go w wakacje.Jakoś nie bardzo ciągnie mnie do 4 w tej chwili , za duża konkurencja seriali ;)
Nadrabiam jeszcze White Collar w wolnym czasie , całkiem dobry serial.

Mq112358

Po WD planuję zabrać się za dalszy ciąg SPN. Potem może jeszcze TBBT. Tych dwóch to strasznie dawno nie oglądałem.

Bartek2

No, no jeszcze trochę to zrobimy z Ciebie z Mq serialowego oglądacza :P

_Anika_

Hehe :) Dzięki Wam może wyjdę jeszcze na ludzi :P

Mq112358

No, no, no nowy Arrow to bardzo wiele odpowiedzi i wiele nowych pytań. Mnie się bardzo podobało. Kanarek całkiem fajny, ciekawe tylko czy na pewno jest po tej stronie po której mówi, że jest. Super by było gdyby była.

Mq112358

Teksty Felicity są po prostu świetne :D Dialog podczas sceny, w której weszła do kasyna z głośniczkiem w uchu, przez który komunikowała się z Oliverem (1x21).

<Oliver> Skup się. Będę z tobą przez cały czas.
<Felicity> Fajne uczucie mieć cię w sobie.
<Felicity> [speszona] Mówiąc ciebie miałam na myśli twój głos.
<Felicity> A we mnie, chodziło o moje ucho.
<Felicity> W tym momencie przestaję już mówić.
<Oliver> Masz rację, przestań.

Mq112358

Wywiad z Summer nt. Arrow: http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/arrow-summer-glau-isabel-oliver-65125 7

Od 6 odcinka ma ulec jakiejś zmianie relacja Isabel z Oliverem. Między Felicity i Isabel ma pojawić się jakieś większe napięcie.

Bartek2

Nie mówicie mi, że Isabel będzie romansować z Olivierem *facepalm* Myślę, że jak na razie to starczy tych romansów... Laurel, Sara, Shado, Helena, Mckenna, znowu Laurel i jeszcze gdzieś w tym wszystkim Felicity - jak mówię - starczy.

Mq112358

Obejrzałem odcinek z napadem na dom Olivera. Byli w nim też wtedy Tommy i Laurel. Po całej akcji Tommy rzucił Laurel. Kompletnie jednak nie zajarzyłem dlaczego :P Co go ugryzło, jaki był tego powód? Czyżby dlatego, że Laurel chciała pobiec pomóc Oliverowi? To by było głupie. Gdyby ludzie o takie rzeczy się gniewali to wszyscy na świecie byliby skłóceni. Gdyby Tommy nie wiedział kim jest Oliver to idę o zakład, że sam biegłby mu z pomocą. Gdzie tu sens i logika?

Bartek2

OK. Widzę, że Tommy miał rację, chociaż to jak się pokapował jest dla mnie tajemnicą. Teraz muszę jednak skrytykować Olivera. Gość najpierw przychodzi do Tommy'ego i nakłania go do powrotu do Laurel. Tłumaczy jak to ona go kocha i że jego wybrała. Zaraz potem Oliver przychodzi do Laurel na honga honga przy oknie... Ma-sa-kra. Chyba wyspa go zbytnio nie zmieniła w tej kwestii. A o policjantce z postrzeloną nogą zdołał już zapomnieć? A tak bardzo chciał ją odwiedzać. Nie podoba mi się to.

Mq112358

Finał pierwszego sezonu Arrow bardzo dobry. Szkoda tylko Tommy'ego (nawet bardzo) i Yao Fei :( Walka Olivera z Malcolmem i sposób w jaki go pokonał jest imponujący. Teraz Laurel już rzeczywiście zaczęła mnie wkurzać.

Bartek2

A nie mówiłam? Laurel i Olivier to w sumie sami nie wiedzą co chcą. Nie spodziewałam się, że zabiją Tommiego - ryczałam wtedy jak bóbr. Szkoda gościa, bo fajny był. Szokiem tez było to, że jest drugie urządzenie. Fajny zwrot akcji.
No to teraz pozostaje Ci sezon 2. Szybko Ci pójdzie, bo są tylko 4 odcinki. Poznasz Kanarka a Laurel jeszcze bardziej będzie wkurzać ;)

_Anika_

Z tym drugim urządzeniem to rzeczywiście było zaskoczenie. Ciekawe co by było, gdyby zaczęły działać równocześnie oba.
Kanarka kojarzę z Ligi Sprawiedliwych. Ciekawe jak tutaj wyjdzie jej postać.

Bartek2

gdyby zaczęły działać oba jednocześnie to pewnie stałoby się dokładnie to czego chciał Malcom - Glades przestałoby istnieć, a tak to zawaliła się tylko połowa dzielnicy, a nie cała.

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

.....
edit
taaaak tu był wielki spoiler ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

4 epek chyba najlepszy w tym sezonie ;)

Mq112358

Zaskoczyło Cie to kim jest Kanarek? Mnie bardziej to, że spotkał ją wcześniej na tym statku i raczej nie było to przyjemne. Totalnie rozwaliło mnie to!

Mq112358

I tak treść przyszła mi w powiadomieniu na maila :) Akurat jednak zainstalowałem nowy system w telefonie. Nic jeszcze nie było skonfigurowane więc ów powiadomienie dotarło do mnie jak już bejrzałem wszystkie odcinki :)

Mq112358

"Kowboje i obcy" http://www.filmweb.pl/film/Kowboje+i+obcy-2011-193505

Moim zdaniem na prawdę świetny film. W pewnym sensie podobny do Firefly/Serenity jako mieszanka westernu z science fiction. Całkiem niezły klimat.

Bartek2

Jestem w końcu na bieżąco z Arrow. Udało się :) Początek drugiego sezonu trochę zaskakujący z tym powrotem na wyspę, a najbardziej to, że Felicity też na nią przelaciała, ale chwilę później wszystko się wyjaśnia. Bardziej zaskakujące było to kim jest Black Canary. A tak w ogóle to ta postać bardzo fajnie wyszła jak na razie. Ciekawe też czy będzie pomagać Oliverowi czy przeciwnie. Jak na razie to niby Tomek pierwsze ale taką jakąś niepewność wyczuwam.

Bartek2

Co do Laurel jeszcze to teraz rzeczywiście jej odbiło. Przyczyna dla której obwiania Arrowa jest niezbyt rozsądna. Gościu można powiedzieć, że był niemal w dwóch miejscach na raz. Nie dość, że załatwił Dark Archera to jeszcze zdążył ranny wskoczyć do walącego się budynku w próbie ratowania Tommy'ego. Laurel natomiast po uratowaniu jej przez Tommy'ego wybiegła z budynku jak z procy nawet na niego nie czekając. W dodatku poszła do Glades wbrew radzie ojca (czego zdaje sie jest swiadoma). Wydaje mi się, że próbuje zwalić swoją winę na Arrowa i zemścić się na nim za swoje grzechy. Bezsens.

Bartek2

A jak Ci się podoba rola Summer?

_Anika_

No widzisz. O najwazniejszym zapomnialem... Fajnie zobaczyc ja znowu na ekranie po tak dlugiej przerwie. Szkoda tylko, ze tak malo jej bylo. Zagrala calkiem spoko chociaz jej postac, jak na razie, nie nalezy rzeczywiscie do zbyt przyjemnych. Dobrze, ze Walter poratowal Olivera.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Też oglądałem i miałem podobne wrażenie. Do tego stopnia, że dopatrzyłem się nawet podobieństwa między główną żeńską postacią ( Olivia Wilde ) , a naszą Summer.

velve

Na Olivię to w sumie napatrzeć się nie mogłem ^^ No i też mi przeszła przez myśl tematyka podobieństwa do Summer. A skoro już o niej mowa to czy mi się wydaje czy ona ciągle chudnie? Powoli bo powoli ale jednak. Powinna nieco przytyć moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Olivia? Teraz to już raczej przytyje na parę miesięcy ;)
Jeżeli chodziło o Summer to za bardzo tego nie zauważyłem :)

Mq112358

Źle napisałem. O Summer mi chodziło.

Mq112358

Chyba jednak masz rację. Oglądałem zdjęcia z tego newsa http://www.summer-glau.net/wp/?p=9945 . Początkowo było ich tylko kilka w gorszej jakości, na których policzki wyglądały na nieco zapadnięte. Pewnie kwestia złego oświetlenia lampą błyskową. Na nowszych zdjęciach jest ok. Ni ale parę kg by jej nie zaszkodziło :)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Summer faktycznie mogłaby przytyć o kilka kilogramów - na pewno wyglądałaby lepiej. Poza tym powinna zmienić wizażystę czy wizażystkę, bo na tych zdjęciach ma zbyt mocny makijaż. Jej buzia wygląda ładnie z delikatnym makijażem :)

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

Nie mówiąc juz o tym że to ją postarza strasznie , tzn te ciemne kolory.

Bartek2

Jakoś wygląda trochę jak nie ona na tych zdjęciach. Ledwo ją poznać można.

_Anika_

No właśnie. Jakaś taka nieswoja.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Kurcze, rzeczywiście powinna przestać się wygłupiać, bo skończy jak Angelina Jolie.

ocenił(a) serial na 10
velve

Olivia Wilde rzeczywiście jest trochę podobna do Summer.
Chętnie obejrzę nowy film z Olivią - "Wyścig". Ponieważ należę do wielkich fanów Formuły 1, to sądzę, że spodoba mi się zarówno Olivia, jak i sam film ;)

Mq112358

Po Arrow szykują dwa kolejne seriale z uniwersum DC: www.filmweb.pl/news/Kolejny+superbohater+DC+w+telewizji-100272

Ciekawi mnie jak wyjdzie im ten Flash. O Hourmanie nie słyszałem.

P.S.
Nadrobiłem te 4 odcinki z ostatniego sezonu WD. Na razie to tak spokojnie jest. Bardziej poszli w dramat i rozterki bohaterów chociaż coś tam chyba w tle zaczyna się dziać...

<SPOILER>

Ten początek epidemii w obozie jest trochę podejrzany. Wydaje mi się, że ma to związek z tym nawałem zombiaków. Strasznie ich coś dużo. Poza tym wyglądają w większości na dość świeżych. Szkoda, że nie uruchomią wątku w którym bohaterowie szukaliby przyczyny tego wszystkie. Chociaż ten odebrany sygnał w radio budzi skromne nadzieje.

</SPOILER>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones