PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 173
oceny
7,0 10 1 12173
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Witam w nowym temacie , tym razem widać światełko w tunelu (sprawa praw i planowane filmy) , pewnie wszystko będzie jasne zanim skończymy temat ;)
tradycyjnie : Viva la Resistance !

Filmwebowy ruch oporu proszony jest o zameldowanie się w temacie , mam nadzieje że zobaczymy również zaginionych w akcji ;)

Mq112358

Zagrałem chwilę w WOT i kurcze trudne to :)
Steins;Gate - bardzo ciekawe i dopracowane. Za każdym razem kiedy mam jakieś "ale" co do fabuły to okazuje się, że autorzy też o tym jednak pomyśleli i za jakiś czas pojawia się wyjaśnienie. Fajne jest też to, że nie spieszą się z przedstawianiem wydarzeń.

Bartek2

WoT to taki CS dla dorosłych :)
warto pooglądać jakieś poradniki typu
http://www.youtube.com/user/TheRiisingSun?feature=g-user-u
jestem jakaś akademia czy coś :P

Trzynastek

Dzięki za linka. Pewnie co jakiś czas spróbuję zagrać.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

A na którym jesteś odcinku? Bo mniej więcej w połowie robi się małe "trzęsienie ziemi" ;P A dalej pojawiają się nawet pewne nawiązania do cyklu Terminatora ;]

ocenił(a) serial na 9
Hostile

Im dalej tym lepiej , no i świetne zakończenie :>
Jak Robotics;Notes ma się do tego Hostile ? bo widze że oglądasz . też tak bardzo luźne nawiązanie jak do ChäoS;HEAd ?

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Nawiązań do poprzednich serii praktycznie nie ma, pojawia się tu tylko Nae Tennouji w bardziej "dorosłej" postaci ;P Jak na razie w R;N od 10 odcinków beztrosko budują sobie roboty, ale przeczuwam, że jakiś poważniejszy main plot dopiero się zawiąże w najbliższych odcinkach ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

Pewnie tak , licze na to ze będzie podobnie pokręcone to chętnie obejrze .

Hostile

Jestem już prawie przy końcu. Tak się ciekawie zrobiło, że trochę nocki zarwałem :P

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

haha , no bywa ;D

Mq112358

No i obejrzane do końca. Produkcja rewelacyjna :)

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Ja byłem zadowolony z zakończenia , ogólnie seria na długo utkwił mi w pamięci :)
To co oglądasz następne ? :P

btw
Ma być jeszcze film http://myanimelist.net/anime/11577/Steins;Gate:_Fuka_Ryouiki_no_D%C3%A9j%C3%A0_v u

Mq112358

Również zakończenie mi się podobało, chociaż przed nim już byłem wręcz przekonany, że się źle skończy. Fajnie, że będzie jeszcze jakaś kontynuacja. Następne na liście mam Ghost in the Shell: SAC, ale chyba na razie nie będę zaczynał. Chcę trochę swoje projekty pocisnąć przez weekend, a jeśli ten tytuł też będzie taki ciekawy to blado to widzę :P

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Ja widziałem tylko pełnometrażowe filmy gdyż do SAC nie mogłem dopasować napisów .
Ghost in the Shell 2: Innocence mi się podobało bardziej niż jedynka :)
btw
Na forum Summer jakiś cymbał i nawet do Ciebie ma jakiś problem ;)

Mq112358

Rzeczywiście, ale chyba nie ma co się przejmować takimi. Wkurza mnie strasznie jeśli ktoś o coś oskarża, a nie poda żadnych argumentów czy też dowodów. Mnie też chyba za bardzo poniosło w tamtym "wypracowaniu", ale nie wytrzymałem już po którymś z kolei głupim pytaniu typu "jakim cudem...". Dodatkowo jeszcze chyba miałem wtedy jakiś bojowy nastrój więc się przelała czara goryczy :P W każdym razie dzięki za wsparcie ;)

Co do Steins;Gate to niesamowite jest jeszcze to, że żadnej postaci po prostu nie da się nie lubić. Jedyny wyjątek to ojciec Kurisu.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Jeśli chodzi jeszcze o Steins;Gate, to obecnie zajmuje trzecie miejsce na liście najlepszych anime na MALu, więc to seria naprawdę z najwyższej półki ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

Jak oglądałem to były w pierwszej setce ale dosyć daleko ;>
Swoją droga liczba oceniających w najbardziej popularnych znacznie skoczyła do góry , jakoś o 100 k w ciągu ponad roku .

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Problem z dopasowaniem napisów? Te srt ode mnie też nie pasowały? ;P W razie czego mogę spróbować dopasować timing do twojej wersji, nauczyłem się już w dobrm stopniu obsługi programów Subtitle Workshop i Aegisub i samemu sobie przerabiam napisy ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

problemem jest chyba niestandardowa licz fps , raz ustawione napisy z czasem się co raz bardziej się przesuwają . Chyba szybciej będzie pobrać inną wersje ;)

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Ale napisy w .srt lub .ass mają formaty czasowe i inna liczba klatek nie ma tu nic do rzeczy, napisy nie powinny się przesuwać ;P To napisy MicroDVD w formacie .txt sprawiałyby z tym problemy ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

W takim razie popróbuje a jak nie dam sobie rady to zgłoszę się do Ciebie :P

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Jedna mała kontynuacja S;G już jest, dodatkowy 25 odcinek: http://myanimelist.net/anime/10863/Steins;Gate:_Oukoubakko_no_Poriomania ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

O fajnie , nawet nie zauważyłem :)
Btw wreszcie wyszedł ostatni odcinek Hellsinga Ultimate

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

No ja tą OAVkę oglądałem już w lutym, no to trochę się zagapiłeś xD

Dobrze wiedzieć, strasznie długo trzeba było czekać na ten ostatni odcinek Hellsinga, a cała seria wychodziła przez 6 lat ;P Pojawiła się też już wersja BD drugiej kinówki Berserka, ale już prawie drugi tydzień czekam na porządne polskie napisy, bo obecne są przetłumaczone z napisów angielskich, które tłumaczone były z francuskich, które tłumaczone były z japońskiego, a z czymś takim nie chcę tego oglądać (chociaż podejrzewam, że i bez żadnych napisów wszystko bym w tym filmie zrozumiał dzięki znajomości mangi ;P).

ocenił(a) serial na 9
Hostile

No ja czekam na napisy do tego Hellsinga , the dawn pewnie obejrze bez bo 3 epek też wyszedł :)

Hostile

Widziałem już :) Nieźle rozśmieszyła mnie scena na lotnisku, po której Okabe został zakuty w kajdanki xD

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Wow, przed chwilą udało mi się w końcu po kilkugodzinnej posiadówie oderwać od naj-najlepszej gry, w jaką miałem ostatnio przyjemność zagrać - Sleeping Dogs ;P Konkurencyjne gangsterskie sandboksy, czyli GTA i Saints Row, mogą się przy tym schować, system walki zjada na śniadanie Batmany (It can't be! ;P) i Wiedźminy, a fabuła i misje - miodzio ;P Jeszcze żadna gra nie dała mi takiego genialnego złudzenego poczucia rzeczywistości jak ta właśnie, polecam zwłaszcza wielbicielom filmów kung-fu ;P

ocenił(a) serial na 10
Hostile

* "złudzenego" - ups, error, miało być "złudnego" ;P

Hostile

Do GTA zdaje się będzie też podobna gra Watch Dogs. Wrażenie na mnie zrobił dość realistyczny i interaktywny świat (przynajmniej na podstawie krótkich gameplay'ów). Jeśli zakłócimy ruch uliczny, może dojść do wypadku samochodowego. Wtedy przechodnie starają się rzucać na pomoc poszkodowanym, wyciągają ich z samochodów. przesuwają w bezpieczne miejsce itp. Grafika też wygląda świetnie. Chętnie bym w to zagrał.

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Seriale zniknęły w powodu przerw i Anike też Nam wywiało ;)

Mq112358

I'm always here :) Miło, że ktoś zauważył moja nieobecność. Po prostu nie mam jakoś o czym pisać, no to nie piszę ale jestem :)

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

To miło , bo już się martwiłem :P
Zawsze się coś znajdzie o czym można pisać ;) choć zawsze jest chęć hehe

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Ja również zaglądam tu codziennie, choć nie zawsze coś napiszę. Ale jakby co, to jestem :)

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

To wygląda na to ze nieraz siedzimy tu wszyscy razem tylko że w milczeniu ;)

Mq112358

Tak więc albo obgadaliśmy wszystkie tematy, albo starzejemy się :P Dość dawno temu, zrobiłem porządki w liście znajomych na FW i utworzyłem grupę o nazwie "TSCC". Jest w niej dodanych 13 osób (wojowników :) ), którzy najczęściej wypowiadali się na forum w chwili tworzenia listy. Teraz już niewielu z nich jest aktywnych.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Z tego, co widzę, to z tych 13 wojowników 9 już zameldowało się w tym temacie ;P Czyli nie jest źle ;P

Mq112358

Jakiś czas temu odkryłem ciekawą rzecz :) Jeśli położę obok uśpionego komputera lampkę biurkową i załączę ją to komputer się obudzi. Jeśli natomiast komp jest uruchomiony to podczas włączania lampki odtwarzany jest systemowy dźwięk jakby było podłączane nowe urządzenie. Podczas wyłączania światła, słychać dźwięk odłączania urządzenia. Eksperymentując dalej postanowiłem przetestować suszarkę do włosów bo generuje ona dość spore zakłócenia elektromagnetyczne. Efekt taki sam jak w przypadku lampki z tym, że ma o wiele większy zasięg. Można obudzić komputer stojąc nawet 15 metrów dalej, chociaż nie zawsze. Telefon komórkowy nie wykazuje żadnego wpływu na sprzęt czyli częstotliwości 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz odpadają. 2.4 GHz też wydaje się być bezpieczne. Ciekawe na jakiej częstotliwości nadaje suszarka i lampka biurkowa.

Bartek2

Ok. Taka cisza, że teraz jestem niemal przekonany, że 78-ego tematu już nie skończymy. Nasz wynik tutaj jest niezły, ale niestety nie doczekaliśmy trzeciego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Skończymy, skończymy ;P Myślę, że do osiemdziesiątki dojdziemy spokojnie ;P Tylko nie wiem, kiedy ;P

Hostile

Do osiemdziesiątki w sensie wieku dożyjemy to może skończymy :P Zakładając, że kolejne końce świata też nie wypalą. Tak w ogóle, skoro to rodzaj święta ruchomego, to kiedy będzie kolejny? Googlując za tym kto to jest John Titor dowiedziałem się, że wg. niego w 2015 wybuchnie III wojna światowa więc może to jest następna data :P

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Dopiero w 2099 kończysię kalendarz widnowsa tak że mamy czas :>

ocenił(a) serial na 9
Hostile

pewnie do następnego sylwestra ;>

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

prowokator ;)
Wydaje mi się że ten temat i tak idzie szybciej niż poprzedni

Mq112358

Teraz tempo jest bardziej zadowalające :) Aniki znowu nie ma. Zauważyłem, że zwykle na weekendy znika więc może wróci.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Nie zapeszaj z tym tempem bo potem znowu będzie tydzień ciszy ;)

Mq112358

Racja. Żeby nie zapeszać trzeba podobno to słowo wypluć w jakiś specjalny sposób tzn. przez lewe ramię, z półobrotu, prawą wargą, lewym językiem czy coś w tym stylu :P

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Jeszcze odpukać w niemalowane ;)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

"Taka cisza, że teraz jestem niemal przekonany, że 78-ego tematu już nie skończymy. "

Skończymy, skończymy. I tak uważam, że jesteśmy fenomenem, bo tak długo trzymamy się na forum. Niedługo będzie przecież piąta rocznica premiery serialu.

jacekjan

No ba, fenomenem to na pewno :) Jeśli chodzi 3 sezon jeszcze to ludzie z terminatorcc.com opublikowali urywki scenariusza ich kontynuacji. Jeszcze nie czytałem ale jak ktoś jest ciekaw to jest tutaj: http://www.terminatorcc.com/tcc/Scripts/Sample%20Scripts/Terminator-TheConnorChr onicles-SampleScenes.pdf Niedługo ma się pojawić podobno jakiś krótki teaser. Oni też się nie poddają jak widać. Szacun.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Ja wiedziałem, że Bartek kiedyś stworzy Skynet, ale nie wiedziałem, że jest już tak blisko tego ;P Jego komputer, jak widać, zyskał już samoświadomość i reaguje na bodźce zewnętrzne w postaci światła (lampka) i dźwięku (suszarka) ;P xD

Hostile

Hmm, w sumie nie pomyślałem o tym, ale może już jakieś niezabite demony hulają w RAMie i coś się zaczyna dziać xD :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones