PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 171
ocen
7,0 10 1 12171
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Witam w nowym temacie , tym razem widać światełko w tunelu (sprawa praw i planowane filmy) , pewnie wszystko będzie jasne zanim skończymy temat ;)
tradycyjnie : Viva la Resistance !

Filmwebowy ruch oporu proszony jest o zameldowanie się w temacie , mam nadzieje że zobaczymy również zaginionych w akcji ;)

Mq112358

Melduję się! Kurczę, chwilę mnie nie było, a tu nowy temat :P Gratki. Mam nadzieję, że dożyjemy do kolejnego. Zobaczymy co to się z Terminatorem będzie działo w trakcie tego wątku.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Byle tylko znów nie odsprzedawali praw komu innemu ;)

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Również się melduję :) Skoro o zaginionych w akcji mowa, to pomyślałem o Cybermirrorze, który kiedyś był etatowym "zakładaczem" tematów.
Swoja drogą wielu ludzi już dawno tu nie zaglądało :( Dai i Estrella chyba opuściły nas już na dobre. Rapecqx tez już dawno się nie pojawiał. Dobrze, że reszta, choć rzadko, zagląda tu jeszcze.

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

Patrząc na starą liste obecności to zaginionych jest całkiem sporo ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Obejrzałem The walkig dead i szczerze mówiąc liczyłem jednak ze półfinał będzie lepszy . Nie było źle ale myślałem że bedzie wiecej akcji i rozmachu , pomysł z nowymi bohaterami spoko , zobaczymy co to bedzie .

Mq112358

Mnie się nawet podobało. Kilka scenek z zombiakami przy których aż się krzywiłem było, jakaś akcja też była, no i skończyło się w dość ciekawym momencie.

P.S.
Oglądał ktoś może serial "Dawno, dawno temu"? Reklamują to teraz co chwilę w TV i wygląda ciekawie ale wg. opisów nie jestem pewien czy to coś wartego uwagi. To po pierwsze, a po drugie serial reklamuje FOX więc przez tą markę niechęć do oglądnięcia poważnie wzrasta :/

Bartek2

NOWY TEMAT?! OMG.. nie sądziłam, że to się stanie jeszcze w tym roku. Szok :) Oby ten temat nam zszedł szybciej :)
Bartek - widać, ze nie uważnie czytasz posty na forum albo tych co Cie nie dotyczą, w jakiś sposób, nie czytasz wcale. Ja przecież oglądam Once Upon a Time i często tu o tym pisze :) Serial opowiada o bajkach, po prostu o postaciach z bajek ale w nowym, innym wydaniu. Jeśli więc nie znasz dobrze klasycznych bajek i ich nie lubisz, to serial niestety nie dla Ciebie ale jeśli znasz to polecam. Początek taki troszkę sobie ale z odcinka na odcinek serial jest coraz lepszy. Drugi sezon, jak na razie, jest po prostu wow :) Nie licząc marnych efektów specjalnych (w sezonie 1 były znacznie lepsze) ale mi to akurat nie przeszkadza, bo fabuła jest bardzo ciekawa :) Bardzo zamotana ale nic dziwnego, bo robią ten serial twórcy LOSTów. Mam nadzieje tylko, ze pod koniec nie zamieszają tego tak jak w tamtym serialu :) Na razie wygląda na to, ze jednak (odpukać) mają to wszystko przemyślane. A serialu nie robi FOX, oni go tylko puszczają u nas na tym kanale.

_Anika_

Aaa... OUAT to jest. Nie kojarzyłem angielskiego tytułu. Czytać to czytałem Twoje posty ale jako, że tematyka była dla mnie obca, to jakoś w pamięci na dłużej nie została. Jakieś ogólniki jedynie. Skoro Fox tego nie robi to może jednak zobaczę co to takiego. I tak do oglądania zbyt wiele ostatnio nie ma więc szukam czegoś nowego.

Bartek2

Serial produkuje stacja ABC. Mnie serial się BARDZO podoba ale ja lubię takie klimaty :) Tu masz trailer, jakbyś jeszcze nie widział może: http://www.youtube.com/watch?v=848pJH5qzMQ

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Obecny! Też nie wierzyłem, że w tym roku się uda, a jednak.

Mq112358

http://uk.ign.com/articles/2012/12/04/new-terminator-films-finally-coming

Jakąś szczątkową nadzieję rodzi fragment "The rights also include potential TV projects"

Bartek2

Natomiast Josh Friedman tworzy jakiś nowy serial o robotach.

http://twitter.com/Josh_Friedman/status/276418014142930944

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Lepsza "nadzieja szczątkowa" niż żadna :)
Wydaje mi się, że jedyną szansą na ewentualną kontynuację jest powstanie filmów kinowych. Wtedy o tematyce terminatorowej znowu będzie głośno, więc to najlepsza okazja aby myśleć o kontynuacji serialu...

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

po takim czasie bez żadnych newsów na ten temat dobry i promyk nadziei ;D

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Tylko czy to dotyczy stricte tscc , bo chyba WB miało do tego jakieś prawa .

Mq112358

Jak nie urok to sraczka. WB pewnie nawet nie kiwnie palcem w sprawie TSCC.

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

WB ma prawa do serialu, ale żeby powstała kontynuacja, to musi wykupić prawa do marki Terminator.

Mq112358

Heh... Tak sobie z ciekawości otworzyłem jeden ze starych tematów, losowy, dla przypomnienia jakie to kiedyś mieliśmy tempo w pisaniu. Padło na 4 tysiak i na początku poszło 8 stron w ciągu jednego dnia! Nie jestem też pewien, bo może mnie pamięć myli, ale kiedyś chyba skończyliśmy cały temat w 1 dzień (ktoś pamięta taki wyczyn?). Byliśmy też dość sporo czasu w TOP 10 najaktywniejszych wątków na FIlmwebie. Rywalizowaliśmy wtedy chyba z forum Zmierzchu :) Natomiast teraz to cóż... Chyba powinniśmy zacząć uroczyście rozpoczynać każdą stronę, a nie temat. Będzie przynajmniej więcej okazji do świętowania :P W każdym razie chyba jest i tak na prawdę nieźle, że jeszcze coś ktoś tutaj pisze. 78 000 postów (i kilka, bo czasem zakrzywialiśmy czasoprzestrzeń i w ciągu nanosekundy było publikowanych kilka postów jednocześnie, dzięki czemu w wątku wychodziło ich 1001 lub 1002 :) ). Z innych anomalii pamiętam też jak co poniektórzy pisali w jednej chwili dokładnie takie same posty. Rekord był bodajże z trzema osobami. No ale dobra, sorry za to. Zimno dzisiaj na polu i przez to chyba coś mnie na sentymenty wzięło :P

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

hehe nie pamiętam tez czy to był jeden dzień czy nie ale były takie rekordowe ilości ;> miło powspominać ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Anika jak Ci się podobało ostatnie VD i Arrow ?
VD robi się jakieś nijakie ale chociaż już bardziej zarysowany jest główny wątek . Na ten sezon spoko ale nie wiem czy powinni dalej ciągnąć ten serial ;)
W Arrow tak jak myśleliśmy niestety ale nie było tak źle i chyba to jeszcze nie koniec . Akcji sporo w serialu ale jednak czegoś brakuje , odcinki troche zbyt schematyczne.

Mq112358

Co do VD zgadzam się w całości. Jak tak dalej pójdzie to powinni zakończyć ten serial na tym sezonie i oszczędzić mu totalnego upadku. Jedyne co mnie jeszcze przy nim trzyma to Pierwotniaki ale ostatnio ich coś mało :( Zamiast tego mamy beznadziejnego Tylera i jego hybrydzie problemy i Delene wziętą z dupy (widać, że ten wątek zrobili na siłę, tylko po to, żeby zadowolić fanów tej pary i wreszcie im ją podarować. Nieważne jakim kosztem) - rzygać się chce...
Co do Arrow to cóż... może i masz rację ale ja tej schematyczności nie dostrzegam. Po prostu mam słabość od super hero i serial mi się podoba :) Jedyne co mi przeszkadza to gra głównego bohatera. Czasem jest stanowczo zbyt sztywny (chociaż jako Arrow wypda super. Gorzej kiedy jest Olivierem :/).

Mq112358

OOO!!

Nowy temat! xD

Dzisiaj coś mnie naszło żeby tu zajrzeć, ale chyba dziś tu z nikim nie pogadam :P

ocenił(a) serial na 9
The_Answer_

Zaglądaj częściej a nie tylko jak Ci sie przypomni ;)

Mq112358

Postaram się, ale nie obiecuję :P
Jak siedzę przy kompie na ogame to mogę zaglądać, bo jak osiądę do Skyrim to już nie ma szans :P

Coś mi się Chrome rypie, filmiki na youtube się zacinają, na filmwebie odpisać teraz nie mogłem i musiałem odpalić Opere :P

Edit. skoro wspomniałem o Skyrim to coś tu wrzucę ;) Zaraz wracam, zrobie screeny :P

The_Answer_

Takie dwa mody które mam w zainstalowane w Skyrim:

http://i48.tinypic.com/2ylwyv6.jpg

Przypominają Ci kogoś? ^^

ocenił(a) serial na 9
The_Answer_

średnio ;)
lol ogame , lata w to nie grałem ;D

Mq112358

Ja najpierw lata w ogame grałem, potem lata w to nie grałem, a pare miesięcy temu sobie założyłem konto :P

Serio Ci one nikogo nie przypominają? :P Żadnych aktorek? :P

ocenił(a) serial na 9
The_Answer_

Mi konto skasowali bo zapomniałem się zalogować jak urlop miałem włączony , to było zaraz po zmianie wyglądu który i tak mi nie podszedł , nie mówiąc już o pustkach w universum :)

No może troche , tylko problem w tym że sam nie wiem kogo bardziej ;)

Mq112358

Angelina Jolie i Jessica Alba :P

Mq112358

Zaglądam na youtube, a tam zwiastun Man of Steel który ukazał się 20 minut temu :D

http://www.youtube.com/watch?v=KVu3gS7iJu4

ocenił(a) serial na 9
The_Answer_

Nigdy nie byłem fanem supermana ale powiem że ten trailer wygląda interesująco ! :>

Mq112358

Też nigdy fanem nie byłem, ale po zapowiada się naprawdę nieźle i napewno będę na tym w kinie (no chyba że za 2 tygodnie koniec świata :P )

ocenił(a) serial na 9
The_Answer_

hehe no tak koniec świata , pamiętam jak ten w 2000 nie wypalił to wydawało się tak wiele czasu do następnego ;)

Mq112358

Trailer wygląda obiecująco więc film z chęcią również obejrzę. Ja natomiast lubiłem supermena chociaż głównie pamiętam go z bajek z dzieciństwa, które puszczali w TV. "Szybszy niż błyskawica, silniejszy niż lokomotywa, zdolny przeskoczyć najwyższe budynki. To Supermen!" - tak to chyba leciało w intro :) Potem jeszcze coś tam go widziałem w Lidze Sprawiedliwych ale wydaje mi się, że tam Supermen był już zupełnie inny, chociaż włosów za to nie dam obciąć, bo z tamtej starej serii już niewiele pamiętam. Wydaje mi się przynajmniej, że wtedy nie było takiego mordobicia jak w LS.

P.S.
Powstaje już drugi z kolei Supermen, a po filmie na podstawie "Samuraja Jacka" ani widu, ani słychu. Twórca pierwszego Supermena obiecał po tym filmie zabrać się za samuraja ale chyba coś mu pokrzyżowało plany. Szkoda...

Bartek2

Sprawdziłem sobie co to ten Samuraj Jack bo pierwsze słysze, i powiem szczerze że czekał na to nie będę :P
Czekam za to na film Deadpool, ale się chyba na to nie doczekam :P

The_Answer_

I tak Jacka pewnie nie zrobią. Z tego dało by się zrobić fajny film bo wiele odcinków serialu miało potencjał i jakieś ciekawe przesłanie. Niektóre zaś były zbyt udziwnione niestety. Pamiętam też, że ktoś miał plany zrobienia filmu na podstawie innej bajki tego samego autora, a mianowicie Atomówek... Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby z tego mogło wyjść coś dobrego xD O Deadpoolu natomiast nigdy nie słyszałem ale jak Marvel to pewnie coś coś ciekawego.

Bartek2

W X-Men Origins: Wolverine grał go Ryan Reynolds.

http://www.youtube.com/watch?v=D2ojXUk2-So
http://www.youtube.com/watch?v=sAI5y20X2Gk

The_Answer_

Jeszcze zwiastun Deadpool: The Game

http://www.youtube.com/watch?v=XqORbzbEfoM

Mq112358

Mówiąc że koniec świata "nie wypalił" brzmisz jakbyś na niego czekał :P

ocenił(a) serial na 9
The_Answer_

Zaraz tam czekał ;)

Mq112358

No nie wiem :P Tak tylko pisze jak to wygląda :P

ocenił(a) serial na 9
The_Answer_

może coś w tym jest ;)

Mq112358

http://kobieta.spryciarze.pl/zobacz/jak-wykonac-makijaz-pod-okulary-dla-krotkowi dza

Kurde, kobiety to mają przechlapane... To już mechanika kwantowa jest o wiele prostsza. Dobrze być facetem. Po prostu ubiera się okulary i voila :)

Bartek2

Eee... Bartek... co ty oglądasz? :/

The_Answer_

Cóż, zostałem niestety zmuszony...

Bartek2

Przez kogo? ^^

The_Answer_

Kumpel ma dziewczynę, która jest magistrem kosmetologii czy jakoś tak, no i będąc u niego nagle przylazła i zaczęła prezentować ten filmik. Trochu przechlapane :P

Bartek2

Wyrazy współczucia ;)

Mq112358

@Jacek, Co sądzisz o nowej roli Summer w Inside the Box? Jak coś to tutaj jest trailer: http://www.summer-glau.net/wp/?p=8373
Szczerze powiedziawszy to mam mieszane uczucia. Zawsze miałem nadzieję, że nie będzie grać w tego typu erotykach. Widać jednak, że chyba wciąż próbuje wejść w coś nowego.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

buuu , myślałem ze będą jakieś lepsze sceny ;>
Sam trailer filmu mnie nie zainteresował .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones