PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 173
oceny
7,0 10 1 12173
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Witam w nowym temacie , tym razem widać światełko w tunelu (sprawa praw i planowane filmy) , pewnie wszystko będzie jasne zanim skończymy temat ;)
tradycyjnie : Viva la Resistance !

Filmwebowy ruch oporu proszony jest o zameldowanie się w temacie , mam nadzieje że zobaczymy również zaginionych w akcji ;)

Mq112358

A co to z Hostilem sie dzieje? Czyżby postanowił opuścić już nasze stado?

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Na pewno się pojawi, prędzej czy później. Swoją drogą, "nasze stado" ma już ładnych kilka lat :)

jacekjan

Szkoda tylko, że już nie jest tak liczne jak te parę lat temu, ale i tak wynik czasowy jest chyba dość imponujący :)

Bartek2

Właśnie ostatnio dokładnie o tym samym pomyślałam. Sporo już czasu minęło odkąd zaczęliśmy tu pisać, nie ma co.

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

Może i sporo ale za szybko to zleciało ;)

Mq112358

Zabrzmiało jakbyśmy już mieli przestać tu pisać...

_Anika_

Nie strasz nawet...

ocenił(a) serial na 9
_Anika_

Chodziło mi tylko o ten okres czasu który już upłynął , taka ogólna refleksja nad ulotnością chwil :P

Mq112358

Czas ostatnio coś strasznie szybko leci... Weekend mija w godzinę, tydzień w 1 dzień, miesiąc w tydzień, rok w miesiąc... Trochę to straszne.

ocenił(a) serial na 10
_Anika_

Nie sądzę, abyśmy przestali pisać. Myślę, że forum się ożywi, kiedy na ekrany wejdzie Terminator 5. Wtedy zaczną się odniesienia do Kronik i tematów do pisania nie zabraknie :)

jacekjan

Oby tylko w końcu powstał ten T5. Jeśli znowu zaczną boje o licencje, handle prawami itp. to może się zdarzyć, że nigdy się nie doczekamy.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

W przypadku kinowych Terminatorów sprawa jest prosta. Właściciel marki Terminator udziela licencji na zrobienie filmu kinowego i tyle. W tym przypadku Annapurna Pictures zakupiło prawa do dwóch filmów kinowych, więc wygląda na to, że T5 powstanie.

Gorzej wygląda sprawa z serialem, bo prawa do serialu ma WB, a do marki Terminator ktoś inny (chyba wciąż jeszcze fundusz Pacificor) i obie firmy musiałyby się dogadać, aby powstała kontynuacja.

jacekjan

Ehh... nieciekawie. Miejmy nadzieję, że chociaż ten T5 będzie w miarę dobry. Akcja ponoć będzie się rozgrywała na kilku planach czasowych. Łatwo więc będzie popełnić mnóstwo błędów i zrobić wiele luk w fabule. No ale pożyjemy, zobaczymy...

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Pewnie nie chce mu się pisać , wiedzę że animce ogląda :)

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

O, to, to ;P

BTW: Drugi sezon Fate/Zero jest genialny ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

ja nawet w połowie nie jestem :P
Ostatnio 40 zalgłych odcinków white collar zajęło mi czas ;)

ocenił(a) serial na 9
Hostile

Po namowach Twoich i Trzynastka wziąłem się w końcu za Shingeki no Kyojin , po kilku epkach jest całkiem nieźle :P Fajnie znów obejrzeć jakieś anime .

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Ja po piątym ocinku zbierałem szczękę z podłogi, dalej też było spoko, ale trochę rozczarowała mnie druga połowa i sama końcówka ;P Mało wyjaśnień, trzeba czekać na kolejny sezon ;P W ogólnym zestawieniu Fate/Zero okazało się dużo lepsze, choć się na to nie zapowiadało, Kiritsugu to mój nowy idol ;P

BTW: Jak już się wkręcisz całkiem w Shingeki no Kyojin, to polecam tą grę:

http://fenglee.com/game/aog/

Świetna jest, ja w to naparzam we trójkę po lanie z młodszymi braćmi ;P

ocenił(a) serial na 10
Hostile

LOL, teraz zobaczyłem, że dodali do gry nową aktualizację. m. in. Erena w dwóch wersjach, lepszą grafikę, fizykę i oświetlenie, dynamiczniejszą kamerę... W tym momencie ta gra ociera się już o geniusz, zwłaszcza na multi :D

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Z Hostilem nic się nie dzieje, zaglądam tutaj kilka razy dziennie, tylko że nie oglądam Arrow ani innych seriali, to nie mam za bardzo o czym pisać ;P Ale jak to się stało, że nie zauważyłem od sześciu dni tego posta, to ja ne znaju... ;P

Hostile

No to fajno, żeś wrócił ;)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Przecież nigdzie nie odchodziłem ;P

ocenił(a) serial na 9
Hostile

jesteś jak ninja ;D

Mq112358

A tak nie w temacie - nie pamiętam, żeby Summer miała kiedykolwiek takie włosy: http://i.imgur.com/ydR9d.jpg ciekawe.

_Anika_

Kojarzę to zdjęcie. Fryzurę taką miała zdaje się, ale przy kolorach ktoś majstrował.

No i porównajcie sobie to zdjęcie co dała Anika i to: http://www.summer-glau.net/gallery/displayimage.php?pid=48442&fullsize=1
Kość brody wyraźnie już jej widać. Jednak wydaje mi się, że nieco schudła.

ocenił(a) serial na 10
_Anika_

To może być kwestia oświetlenia pomieszczenia, w którym zrobiono to zdjęcie. Czerwone, czy pomarańczowe światło mogło dać taki efekt.

Mq112358

Nowy odcinek Arrow moim zdaniem bardzo dobry. Było trochę dramatu, ale też sporo dobrych scen walk (to w sumie jeden z głównych atutów tego serialu IMO). Pojawiło się też trochę nowych informacji o Sarze. Ujawnia się też nowe poważne zagrożenie. Myślę, że niedługo może być dość ciekawie. Laurel jakby trochę zeszła na dalszy plan (i dobrze! Niech się schowa :P).

Bartek2

Myślę, że ten sezon z odcinka na odcinek jest coraz lepszy. Ciekawe tylko czy dalej się nie zepsuje. A właśnie - w kolejnym odcinku będzie ciekawa scena z Summer... interesujące, co ona kombinuje ta Isabel.

_Anika_

Miejmy nadzieję, że nie zabraknie im pomysłów. Pole do manewru mają teoretycznie szerokie. Co do tej sceny łóżkowej (?) to również mnie ciekawi o co w tym chodzi. Czyżby Isabel próbowała takimi metoda dobrać się do firmy?

Bartek2

Prawdopodobnie...

Mq112358

A tak wracając jeszcze to tematyki TSCC - pamiętacie The Crusading Kinghta? Jakiś czas temu nagrał filmik z jego bojów w próbie zrobienia sobie zdjęcia z Summer. Można się uśmiać :)

http://youtu.be/LdJ18_8sTF8

8 godzin czekania w kolejce, damn! A... i niech nikt nie próbuje mówić, że Kroniki nie mają... ciekawych fanów :)

Bartek2

Aha, no i news z postępu prac nad 3 sezonem http://www.terminatorcc.com/?p=536

Dołączyła do nich grupa Cryminator, tworząca na bazie Crysisa 3 poziom do gry, osadzony w klimatach Terminatora. Scenerie przez nich utworzone (na obrazkach w newsie) są z kolei importowane do animacji. Wyglądają naprawdę nieźle.

Mq112358

@Mq, jeśli planujesz oglądać dalej Walking Dead to mogę Ci zdradzić, że po początkowym lekkim smęceniu warto doczekać do 5 odcinka. Jest naprawdę świetny, sporo emocji i trochę akcji. Moim zdaniem bardzo udany.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

właśnie wczoraj nadrobiłem te 5 odcinków , na początku rzeczywiście było mocno średnio , Rick taki trochę przymulony ;) Powrót gubernatora jakoś mnie nie zachwyca , przydałby się jakiś nowy wątek a najlepiej lokacja.

Mq112358

W zasadzie to już ciężko mi jest sobie wyobrazić co by w tym więzieniu mogło się jeszcze wydarzyć. Miałem przeczucie, że Gubernator wróci, ale jeśli znowu zaatakuje z jakąś nową armią to już to będzie chyba niepotrzebne powtórzenie poprzednich wydarzeń. A może po prostu chłop głodny i ma smaka na fasolę, którą Rick hoduje? :P

Mq112358

Bardzo podobał mi się nowy Arrow. Olicity! Damn... No i przykro mi ale Isabel to su.ka jakich mało...

_Anika_

I zapomniałam dopisać, że Olivier to dupek... ech...

_Anika_

"Olivier to dupek" - zgadzam się... Wprawdzie nie widziałem nowego odcinka jeszcze, ale po tym jak zrobił Tommy'ego w ... wyrobił sobie u mnie nie najlepszą markę.

_Anika_

Odcinek rzeczywiście bardzo dobry. Za Isabel nie przepadam, ale moim zdaniem Summer zagrała bardzo dobrze. Miło posłuchać jak mówi po rosyjsku (prawie jak po polsku ^^). No to się Amnellowi poszczęściło z tą scenką miłosną ;P Olicity niby jakieś tam było, ale trochę niezbyt przyjemne dla Felicity. Bidulka :( Moim zdaniem to ona zasługuje na kogoś lepszego.

Bartek2

Summer faktycznie dobrze zagrała w tym odcinku. A co do Olicity to chodziło mi o to, ze Olivier przyznał, że zależy mu na Felicity i właśnie dlatego nie może z nią być. Smutne ale miło, ze to przyznał. A tak z innej beczki to zaczynam jakoś lubić Deadshota... O_o

_Anika_

Co do Deadshota to mam podobne odczucia. Jakoś tak szkoda by mi go było, gdyby dostał na koniec kulkę. Miło, że wyjaśnił sprawę z bratem Johna i dał jakąś poszlakę. Jakiś honor chyba jednak w nim drzemie.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Deadshot rzeczywiście fajnie wypadł w tym epku , wątek Oliego jakoś mniej mnie zainteresował :>

Mq112358

Gdyby ktoś czasem przypadkowo natknął się na jakieś informacje o urządzeniach takiego typu jak w poniższych linkach to dajcie proszę znać:

http://gadzetomania.pl/2009/11/17/sounzzz-wibrujacy-odtwarzacz-mp3-dla-nieslysza cych
http://ittechblog.pl/2010/05/31/nieslyszacy-byc-moze-posluchaja-muzyki/

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Nie śledzę wiadomości na te tematy, ale oczywiście, gdybym coś zauważył, to dam Ci znać.
Dobrze, że dzieje się coś, co pozwala dać nadzieję niepełnosprawnym, na choćby częściowy powrót do normalnego funkcjonowania.

jacekjan

Mam jednak wrażenie, że wciąż dzieje się zbyt mało w tych sprawach. No ale to już lepiej jak nic.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Tez uważam, że medycyna oraz wszelkie sprawy związane z ułatwianiem życia ludziom mającym kłopoty ze zdrowiem, rozwijają się zbyt wolno. Za naszego życia doszło do rewolucji technologicznej - internet, komórki, tablety itp. a ludzie wciąż umierają na raka, czy AIDS (choć podobno w tym ostatnim przypadku jest postęp), tak jak umierali 30 lat temu.

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Melduję się ;p troszkę mnie nie było ;D

ocenił(a) serial na 10
Estrella__

Ech widzę jednak, ze pusto. Szkoda ;(

Estrella__

Ostatnio niestety zbyt różowo z frekwencją tutaj nie jest. Już prawie rok minął od założenia tego tematu. No ale cóż poradzić...

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Kiedyś tematy szły nam tak szybko, ech szkoda że to już nie te czasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones