PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 605
ocen
7,8 10 1 172605
6,1 16
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

SANCTUARY FOR ALL. COMMENTARY FOR ALL. THOSE WHO ARRIVE - SURVIVE (PERHAPS).

Forumowy temat dla wszystkich chętnych do wspólnego dyskutowania, wyrażania opinii, zachwytów oraz krytyki na temat siódmego odcinka siódmego sezonu TWD oraz przewidywań na temat dalszego rozwoju akcji w jednym miejscu.

Korzystanie z tematu - jak zwykle - dobrowolne.

Previously on AMC's The Walking Dead:
- wyprawa Heatha i Tary po okoliczne dobra w postaci zardzewiałych konserw;
- wizyta Tary w Oceanside, osadzie obfitującej w karabiny, kobiety i suszone ryby;
- powrót Tary do Aleksandrii.

happyand

mi też Dwight nie pasuje... polubiłam go na moment (i byłam w stanie trochę zrozumieć) jak był ten odcinek o nim, ale potem jak przyjechał do Alexandrii i zaczął małpować Negana w okrucieństwie i poniżaniu... niby jest mu źle i na pewno aż go skręca w środku, jak Negan traktuje jego żonę, ale nie doszedł wg mnie do momentu, by się zbuntować i to rzucić. woli godzić się na upokorzenia ale zachować swoją "pozycję". co do Joe'go to on sprawia wrażenie randomowej postaci, więc czy ja wiem... na pewno TWD by mnie zakoczyło gdyby zrobili z nim jakąś grubszą akcję :)

Justokles

no właśnie, twd zaskakującym serialem jest. także Dwighta też bym nie skreślała jednak. wola twórców nie zawsze idzie tam gdzie moja :)

happyand

Gruby Joe jest dla mnie totalnie bezjajeczny - nie wiem czy by się na tyle zebrał i zaryzykował pomoc Darylowi.

happyand

https://pbs.twimg.com/media/B6C4YB8IQAAcwui.jpg:large

Kasss1711

piękne :)

Kasss1711

imponujące
https://65.media.tumblr.com/e2be5f7f63ea3b2a73042a6f8ec65b04/tumblr_inline_o8dmy xoGXq1s50qig_540.gif

happyand

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/20/9c/ac/209cacb412fbb4f44b442645578ba 55d.jpg

;)

Kasss1711

https://67.media.tumblr.com/20224dd776775d4a2f794dcf40294aa8/tumblr_n5a8gsrwhg1s aewy4o1_500.gif

happyand

Wooooooooooooooow...
tu Niigan wygląda bardziej niiganowato niż w TWD...

Kasss1711

oj wszak tam też grał komiksowo, bo postać z komiksu ;) (Komediant - Watchmen - jakby ktoś miał wątpliwość)

happyand

Ale mi o sylwetkę chodzi a nie o styl gry:D
Wszyscy czepiali się aktora, że taki mizerny do roli Niigana:)

Kasss1711

jakby wyglądał jak Pudzian z Glenna zostałyby nogi

Kasss1711

właśnie znalazłam
https://68.media.tumblr.com/150670180adb8beb10cb34d8a4f6e421/tumblr_oev8udi2Se1v dwkj3o1_1280.jpg

dobre :D

Justokles

Facet ewidentnie coś w sobie ma ( szczególnie w koszulce z napisem "Daddy...;)), aczkolwiek nie powoduje u mnie przyspieszonego tętna jak spocony eks-kusznik...:D

Kasss1711

hmmm a Supernatural oglądasz? :)

Justokles

Nie:) Seriale ograniczam do TWD, Wikingów, Sherlocka, Wirusa i Grimma:)
W ramach odmóżdżenia oglądam Teorię Wielkiego Podrywu:)
Aczkolwiek jak będzie cd Peaky Blinders i Wersalu to nie pogardzę:)

Kasss1711

ahh, bo to było nawiązanie do Supernatural w którym grał Jeffrey ;)

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Grimm jest genialny, szkoda że mają kończyć.

Broskii

A mają?:(
Uwielbiam Monroe'a...

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Podobno mają kończyć. Ma być w styczniu 6 sezon i tylko 12 odcinków i kończą. Tak słyszałem, mam nadzieję, że nieprawda to będzie. Ja też uwielbiam Monroe, oraz Wu. Czekam na dziecko Monroe i Rosalee, żeby zobaczyć co to wyjdzie z ich związku, bo nie wyjaśnili jednak do końca co wyjdzie z krzyżówki dwóch różnych Wesenów.

Broskii

Monroe miażdży w początkowych sezonach:)
"Masz coś jeszcze do mnie? Pilates mi stygnie!":D

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

"Nie jestem Twoją prywatną grimmopedią" :D

Broskii

"Spotkania naszego klanu bywają bardzo brutalne. Podczas jednego straciliśmy dwóch kuzynów i psa. <pauza> Za psem tęsknimy do tej pory.":D

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

A tego nie pamiętam, w którym to odcinku mówił? :)

Broskii

A jakoś jak już się trochę zaprzyjaźnili:)
A pamiętasz, jak Monroe naćpał się feromonami jakiegoś wesena i chciał go podrywać w barze?:>

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Tak, czwarty odcinek, ale to on chciał podrywać babkę, która poleciała na tego Ziegevolka, a ona i tak go olała :) Znaczy się Monroe'a olała. Strasznie nieskładne mi zdanie wyszło :D

Broskii

Ale i tak Cię rozumiem:)
Spamujemy:/

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Ujmę to inaczej, na forum TWD promujemy inny świetny serial :D

Broskii

Ale zaraz ktoś nam zmyje głowę:/

Kasss1711

ja tutaj dzięki Tor przekonałam się do Z Nation tak więc... rozumiem :D co do Grimma to kiedyś zaczęłam, bodajże dwa odcinki widziałam ;)

ocenił(a) serial na 10
Justokles

Polecam więcej, 5 pełnych świetnych sezonów po 22 odcinki, więc jest co oglądać. Dla fanów fabuły, kryminałów i science fiction, każdy coś znajdzie dla siebie, a serial się rozkręca powoli, ale warto oglądać :)

Broskii

Zapomniałeś o dawce humoru w wykonaniu pewnego zreformowanego wilkołaka;)

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Masz rację, elementy komediowe też są :) I to nie tylko w wykonaniu Monroe, bo jest też Wu :)

Broskii

Wu za bardzo mi się kojarzy nadal z Prison Break:/ A tam grał mendę...

Kasss1711

Monroe to był ten wilkołak? on też był w PB zdaje się

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Wu grał w Prison Break? Kogo? Monroe to wiem, że grał, Patoshika, ale Wu? Nie pamiętam go.

Broskii

Agenta Kima:/
A Patoshik był moim ulubionym bohaterem zaraz po Abruzzim:)

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

To nie kojarzę, nie oglądałem całego serialu :)

Broskii

Żałuj. Pierwsze dwa sezony de best. Zawsze możesz nadrobić;)

ocenił(a) serial na 10
Kasss1711

Akurat pierwsze dwa sezony to w miarę dobrze pamiętam, potem nie oglądałem bo już mi się nie podobało :)

Broskii

ja to samo dokładnie, 3 sezon zaczęłam ale był słaby i finito ;)

Broskii

ja bardzo lubię takie klimaty, więc na pewno kiedyś wrócę do tego ;)

ocenił(a) serial na 10
Justokles

Spoko, a chciałabyś linki do komiksów TWD? (żeby nie było, że spam innym serialem :P)

Broskii

ee tam, nabijamy komentarze, dzięki nam temat może będzie wyżej :D na razie pozostanę przy serialu, w pełni mnie satysfakcjonuje, ale dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Justokles

Tak, Monroe grał w Prison Break. OK, ale jakby coś to daj znać :)

ocenił(a) serial na 7
Justokles

Wydawalo mi sie ze kluczyk przyklejony tasma i zapalka (albo i nie) XD

shizabella

OMG, MCGywer wrócił:D

ocenił(a) serial na 7
Kasss1711

Nawet go przypomnia troche. Tyle ze po przejsciach :D

Justokles

klucz i zapałka z tego co zauważyłam

Valdoraptor23

Wystarczy zabic Negana i po Zbawcach taka prawda polowa sie pozabija sama walczac o wladze po nim a 2 polowa sie rozejdzie i pojdzie w swoja strone on jest jedynym co trzyma ich razem 1 kulka i ricki i reszta odzyskaja co utracili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones