PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Nie wiem jaki miało sens przekładanie najnowszych filmów na odcinki i dodanie tego jak się to wszystko zaczęło? Teraz kiedy fabuła dzieje się po filmach, można wręcz stwierdzić że od nich seria się zaczyna. Walka między dwoma wszechświatami, to coś interesującego, w przeciwieństwie do GT gdzie mieliśmy podróż po jakichś prymitywnych planetach

Nevarius

"Czyli nie umiesz się powstrzymać od trzymania się z daleka od komentarzy i użytkowników, którzy Ciebie osobiście drażnią? O Jezu ... niektórzy powinni zdawać test na korzystanie z internetu. Chłopie dam Ci radę - nie bądź masochistą i nie ulegaj dziecięcej pobudce odpisywania na takie komentarze."

Ale wiesz, że to samo mogę napisać o tobie i o nim? Poskarżył się, więc zacząłeś się tu wypowiadać, a tak naprawdę mógł sam już nie odpisywać (i przestać powtarzać w kółko to samo, kiedy ktoś się wypowiedział), a ty mogłeś w ogóle nie brać pod uwagę tego, co on do ciebie napisał ;]

"Ale po cholerę mi tłumaczysz jego zachowanie?"

Hm. Może chociażby dlatego, żebyś trzeźwo spojrzał na sytuację?

"Co mnie obchodzi jak on się zachowuje? I co CIEBIE to obchodzi? Jesteś w internecie i sam decyduj o sobie. Podyskutowałeś z nim, sam widzisz, że nie ma to sensu i do kogo pretensje jak nie do siebie? xDD"

No właśnie - gdyby cię nie obchodziło, to raczej byś się tu w ogóle nie udzielał. Czyli on może sobie pisać coś całkowicie dziwnego, kłamać, ponieważ... No właśnie, bo co? Bo to internet? Szczerze mówiąc, ja sam się zastanawiam, dlaczego moderacja czy też administracja nic z tym nie zrobiła.

"Założę się, że gdybyście zachowali trzeźwość umysłu i skończyli dyskusję w odpowiednim momencie i powstrzymali się od dalszej wymiany - nie padły by słowa o obrażaniu rodzin."

Ale czekaj, czekaj. Po prostu postanowiono spróbować w normalny sposób pociągnąć tę dyskusję z nim, a to on odbiegał od tematu, o czym już wspominałem x razy ;]

"Prowokuje, a wy mu odpisujecie ... dalszy komentarz potrzebny? "

Ja cię jedynie sprostowałem, bo w poprzednim komentarzu jeszcze twierdziłeś, że to my go prowokujemy ;)

"Nie jestem jego niańką i ty też nie. Zachowuj się jak normalny użytkownik i nie wchodź do baru tam, gdzie nie czujesz się dobrze. "

No skoro nie jesteś, to nie dawaj mu rad w taki sposób, jakby wina leżała po stronie reszty osób się tu wypowiadających. Tak jak pisałem - nie mam pojęcia, dlaczego nie postanowiono czegoś z tym zrobić. Poza tym, nie wiem, czy zauważyłeś, ale jeden z użytkowników nawet to przyznał, że chciał poczytać normalnie temat, ale przeszkodziły mu w tym posty pewnego osobnika - chyba nie muszę tłumaczyć czyje. Wyciągnij teraz z tego odpowiednie wnioski.

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

sam teraz widzisz według jego logiki moderacja \administracja powinna tu zaingerować i ze mną porządek zrobić . A przekonany jest nadal ; Ja jestem głównym winowajcą on nie .

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

sam teraz widzisz w delcarde i green 5 przekonaniu ponoszę główną winę ,i zrozumieć nie mogą czemu moderacja\administracja nie podejmuje kroków by ze mną porządek zrobić . Z nimi dyskusja nie ma sensu ,spodziewają sie że szefostwo zrobi ze mną porządek a tak wcale nie będzie .

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

zrób co uważasz za słuszne . Chcesz to odpisuj nie chcesz to nie . Ok ? .

ocenił(a) serial na 9
Gokussb

Odpowiem im, ale chcę przemyśleć dokładnie słowa, bo będą to moje ostatnie.

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

Bo przekonałeś sie że z nimi nie warto gadać ??

ocenił(a) serial na 9
Gokussb

nie dociera do nich myśl, którą staram się im przekazać.

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

Masz racje w 100 % . Ale dziwne jest jedno ; Skoro wg nich jest wymagana interwencja moderacji\administracji to czemu nie robią zgłoszeń ?

Trzeba ich olać niech żyją w swoim chorym urojonym,wymaglowanym świecie . Najlepiej odpuść

ocenił(a) serial na 9
Gokussb

Okej, odpuszczam więc w takim razie. Zamykamy ten temat. I ty też z nimi nie wchodź w dyskusje

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

Nie zamierzam wogóle wcześniej wydawało sie, że można z nimi gadać jednak mogłem sie domyślić że sie nie da . Co ty na to ? Nawet jak zaczną ci odpisywać nie reaguj . Ale zrób co uważasz za słuszne

Nevarius

Łatwiej jest napisać, żeby nie wchodził w dyskusje z nami, zamiast uświadomić go, żeby się trochę uspokoił? Huh. No tak, pisałeś, że nie jesteś jego niańką. W takim razie nie rozumiem jednego - czemu twoja rada brzmi tak, jakbyśmy to my podsycali tego typu rozmowy, a nie widzisz tego, co jest naprawdę istotne.

Delcarde

''Łatwiej jest napisać, żeby nie wchodził w dyskusje z nami, zamiast uświadomić go, żeby się trochę uspokoił?''
Nigdzie NIE było problemu , który TY sobie ubzdurałeś .

''W takim razie nie rozumiem jednego - czemu twoja rada brzmi tak, jakbyśmy to my podsycali tego typu rozmowy, a nie widzisz tego, co jest naprawdę istotne.''
Bo podsycaliście go do tego typu rozmów , zamiast SOBIE odpuścić .

Nevarius

No ale jak nie chcesz - nie odpisuj, twój wybór zresztą. Zaznaczam jeszcze, że mam identyczne podejście jak Green_5. Jak nikt mu nie wytłumaczy, co jest nie tak, to dalej będzie tkwił w przekonaniu, że jest wszystko w jak najlepszym porządku. Tyle.

Delcarde

''Zaznaczam jeszcze, że mam identyczne podejście jak Green_5.''
Obaj dobraliście niczym kot i mysz .

'' Jak nikt mu nie wytłumaczy, co jest nie tak, to dalej będzie tkwił w przekonaniu, że jest wszystko w jak najlepszym porządku. ''
Bo BYŁO jak najlepszym w porządku ,tylko TY nie chciałeś tego zrozumieć .

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

Nie reaguj na posty .

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

wygląda na to że sie uspokoili . Tylko nie wiadomo na jak długo

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

znalazł sie kolejny geniusz o nicku olo3 . Zobacz na jego komentarz do mnie

ocenił(a) serial na 9
Gokussb

Który?

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

napisał do mnie taki cytat

''Z taką gadką to jeszcze długo będziesz kawalerem, wyjdź do ludzi i wyluzuj. A książka db to chyba najgłupszy pomysł jaki słyszałem. pzdr mordo odklej sie od monitora raz na jakis czas bo Ci szkodzi :) ''

Na samym dole ósmej strony jest ten cytat

Gokussb

Chcę tylko zauważyć, że już byłeś zgłoszony.

Nevarius

I tak, zgadza się, mam ciekawsze rzeczy do roboty, jednak kiedy mogę - odpisuję.

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

sam sie przekonujesz jaką ciężką przeprawę mam z tym typem . Jest on przekonany że ja jestem głównym winnym a on nie .

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

Co sądzisz o postach delcarde ??

ocenił(a) serial na 10
Nevarius

No i sam zobacz delcarde myśli ze bierzesz jego i tych typków stronę , i mnie krytykujesz wraz z nimi .

Gokussb

Ale ja nic takiego nie napisałem, że Nevarius bierze moją czy twoją stronę. Ja mu napisałem, co sądzę o całej sytuacji tutaj.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Cytat Nemezis

o jego cytat
Ja się nie śmieję, więc ich wniosek leży i kwiczy. Olej ich i mów im "Turlaj dropsa". Zwracaj się czasami do mnie po jakieś dobre riposty. Zacytuj mi co do Ciebie mówią i gwarantuję, że skleją japska. A jak nie to będziesz miał satysfakcję że wygrałeś dyskusję ;)

Gokussb

Musisz koniecznie poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, bo nigdzie nic takiego nie napisałem.

ocenił(a) serial na 10
DeIcarde

Dociera do ciebie że to nie TWÓJ a Nemezis cytat ??? Dorośnij i on jest jednym z tych co twierdzą że nie prze zemnie jest tu spina a przez was .

DeIcarde

''Musisz koniecznie poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem ''
A gdzie niby był ten problem ze zrozumieniem,który zauważyłeś ?? Wskaż choć jeden cytat .

ocenił(a) serial na 10
knocun1

Jaka jest twoja opinia na temat dbs ? mi sie podoba znacznie od db gt

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
olo3

po 1 mi wogóle sie nie śpieszy by mieć dziewczynę i kawalerem wole być
po 2 nic ci do mego życia ile przy kompie siedzę
po 3 zajmij sie sobą zamiast na mnie sie skupiać .
po 4 negatywna twoja opinia nie ma nic do rzeczy o książce db .

ocenił(a) serial na 10
olo3

po 5 namawianie do tego by od kompa sie odkleić i wyjść do ludzi i znaleźć dziewczynę NIE jest normalne .
po 6 geniuszu od siedmiu boleści życzę ci szczęścia i powodzenia , skoro masz takie podejście , by namawiać do zwykłego życia .

ocenił(a) serial na 10
knocun1

I co o dbs sądzisz po ostatnim odcinku ?? Dla mnie ta seria jest znacznie lepsza niż GT

ocenił(a) serial na 9
Gokussb

No może nie znacznie, ale dała radę, kilka razy miałem ciary, a zakończenie epickie.

ocenił(a) serial na 10
knocun1

Cóż dla mnie jest znacznie lepsza niż GT dbs

ocenił(a) serial na 10
knocun1

Ja dbs nie dawno skończyłem na kompie oglądać . Teraz oglądam wieczorami pierwszą serie db potem przejde na zetke i znowu dbs .

ocenił(a) serial na 7
Gokussb

No to czas się zabrać za Dragon Ball Heroes kocurze. https://www.youtube.com/watch?v=91yL9MhmWck

knocun1

:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones