PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Zrobiłem sobie przerwę i teraz oglądam od 77 odcinka. Moje odczucia:
Goku stał się po prostu psychopatą. Tylko walka i walka. Co z tego, że skazał na śmierć wszystkie wszechświaty. Już Piccolo Daimao chcąc niszczyć wszystkie dystrykty w drodze losowania zachował się bardziej ludzko. Wiem, że to tylko "bajka" - bo już nawet nie anime. W anime, które ja znam Goku i wszyscy inni wojownicy zajęli by się eksterminacją tych wszystkich nowych bogów i ich aniołów, bo to oni stanowią realne zagrożenie. Jest to jednak nieważne bo Goku po swojej brawurowej wycieczce w przyszłość sprowadza do siebie jeszcze jednego masowego mordercę, który ma tyle rozumu co dwulatek. Co to za problem - przecież są przyjaciółmi. Zeno i Goku do spółki odpowiadają za masowe mordy. Goku nie jest już obrońcą wszechświata. On na wszystko sprowadza zagładę.
DBS było, jest i będzie jednym wielkim nieporozumieniem

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

z chęcią bym z tobą pogadał ale ; dwóch tych kolegów Green 5 i Sined poszli na skargę do Wizarrda na mnie .

Więc nie będę do z tobą gadał do czasu ,aż Wizard zareaguje

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

A ty czasem nie robiłeś tego samego i wysyłałeś na nich skargi? A teraz ich krytykujesz?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

co ma jedno do drugiego ?? Jakby nie bzik na mym punkcie w sensie pisownia słaba , i twe posty są bez sensu było by ok .

Więc większą winę ponoszą twoi koledzy green 5 i sined .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

To, że krytujesz za coś, co sam kiedyś zrobiłeś? Jak według ciebie w tym nie ma grama logiki, to może jeszcze uznasz, że Ziemia nie jest kulą?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jeżeli dla ciebie i twych kolegów jest istotne co robiłem kiedyś, to WASZ a nie mój problem . I mógłbyś zasumitre w końcu spytać ; czy podzielasz naszą krytykę na temat Gokussb ?? A nie polegać na swych przekonaniach w stylu ; Robi to .

użytkownik usunięty
kilik17

Nas nie interesuje co sobie podkreślasz. Chodzi nam o to, co skreśliłeś. Jakoś od tematu odchodzisz jakby specjalnie. Brak argumentów?

ocenił(a) serial na 10

Brawo mądry wpis jednak według jego logiki ,to co podkreśla to są argumenty

ocenił(a) serial na 2
Gokussb

Przecież to wszystko jest kłamstwem. Zasumitra nie robi z ciebie bohatera tylko błazna. Cytując pewnego cwanego Talara "Radowid połknie przynętę, spławik i jeszcze kawałek wędki upi,,,,,oli". Dałeś się wrobić zarówno mnie jak i swojemu "poplecznikowi".

Zasumitra, prośba do Ciebie. Nie nakręcaj go bo jest zwyczajnie nudny. Wiele materiału na dymki do komiksu już nie dostarczy bo pisze w kółko to samo. Ponadto dlaczego utalentowany grafik miałby zaprzątać sobie głowę kimś takim?
https://www.youtube.com/watch?v=2bpUQklhWaU
Stać Cię na więcej

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Jeśli przekonany jesteś że on ze mnie błazna robi to zacytuje ci jego wypowiedz ,z innego tematu

''Oni mają wiele złudnych przekonań.
My się śmiejemy raczej wspólnie, nie z siebie.


mój cytat do niego
tak ale Według ich logiki ; Ty sie ze mnie nabijasz wraz z nimi .

a zaumitra na to
''Absurd. Ja się nie nabijam.''

Twoja logika sie NIE opiera na prawdzie w polskim prawie .

użytkownik usunięty
Gokussb

To jest odpowiedź kompletna i nic dodawać nie potrzeba.

ocenił(a) serial na 10

a jeśli on w to nie uwierzy ??

użytkownik usunięty
Gokussb

Jego problem. Muszę lecieć do biblioteki pouczyć się. Prawdopodobnie nie będzie mnie do wieczora. Narka.

ocenił(a) serial na 10

narka

ocenił(a) serial na 10

Green5 i Sined złożyli na mnie skargę do Wizarrda

ocenił(a) serial na 10

zobacz co mi napisał typek Divisio

ocenił(a) serial na 10
kilik17

kłamstwem to są twoje wypowiedzi

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Czyli nawet jakby napisał, że masz rację, to by się mylił?

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

Człowiek chciałby coś poczytać w tematach o db, ale niestety ciągle trzeba czytać Twoje wypociny (nie wyjeżdzaj mi ze słowami typu "nie chcesz nie czytaj"). Non stop wypisujesz bzdury. Każdemu wypominasz brak argumentów, które masz wyłożone jak na tacy, a sam nic konkretnego nie podajesz. To jawna prowokacja czy marny troll? Mam nadzieję, że taki nie jesteś bo wtedy bym uznał, że masz jakieś problemy z głową. I udzielanie się z kilku kont, na których oceny filmów nie mają się do niczego co te filmy przedstawiają. I nie, to nie jest różnica w gustach. Idz dalej oglądać wszystkie części Kubusia czy Asterixa, a tu przestań już coś pisać.

ocenił(a) serial na 10
Diviso

Masz od tego inne forum dragon ball ,jak chcesz zródła zebrać . I żadnych kont nie mam

Gokussb

Może już nie masz, nie wnikam. No ale bardzo podobne nicki, avatary, opisy i gównianie oceny filmów? Dziwny przypadek. Ja i tak z Tobą nie będę dyskutował, bo jesteś żałosny.

ocenił(a) serial na 10
Diviso

Dziwne znalazłeś powody , i jeśli ktoś tu jest żałosny to NIE JA a szajka która tu grasuje .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Hohoho, to tu mamy jakąś szajkę?
A nie zaraz, maniacy ortografii, czyli każdy człowiek z poprawną pisownią, który ma odmienne poglądy...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Ty masz z tutejszymi typkami wiele wspólnego bzik na punkcie pisowni itp .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

"bzik na punkcie pisowni" w takim razie Zasumitra też, ponieważ pisze on poprawnie...
Każdy człowiek ma bzika na punkcie pisowni, bo pisze poprawnie, oto twoja logika...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jakby zasumitra miał bzika na punkcie pisownii to ,wraz z tobą i twymi kolegami podzielił by te krytykę . A tego WCALE nie robi , tylko nie chcecie tego za nic zrozumieć .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Jaką krytykę niby? Nikt tutaj nie podważa twoich błędów ortograficznych, lecz twój brak umiejętności tworzenia logicznych wypowiedzi... To dwie różne rzeczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Wulgaryzmy? Ciekawe.

O jednym i tym samym... Nie będę z tobą rozmawiał, skoro nie potrafisz używać dojrzałych słów.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

pieprzenie w bambus to nie wulgaryzm takie jest powiedzenie

Gokussb

Ciekawe, ciekawe. Dalej nie widzisz powodu do zwracania właśnie tobie uwagi? Nawet użytkownicy, którzy zaglądają tu, by poczytać coś na temat DB mają niestety styczność z twoimi komentarzami - masz przykład powyżej. Tak samo, jak widzisz, nie zostałeś pochwalony przez tego użytkownika - a wręcz przeciwnie. I zresztą nie jest to dziwne.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

''Dalej nie widzisz powodu do zwracania właśnie tobie uwagi?

Tych powodów nie ma i nigdy nie było . I nikomu sie nie udało sprawić bym znalazł w sobie błędy .

Gokussb

To dlaczego wczoraj nawet jeden z użytkowników, który przeglądał temat, zwrócił uwagę właśnie tobie? :D No ciekawe, że akurat ty jesteś ZNOWU tą osobą poszkodowaną, której niby bez powodu każdy się czepia.

ocenił(a) serial na 10
Delcarde

Nie uda ci sie WOGÓLE sprawić bym znalazł w sobie błędy . A odnośnie tego użytkownika co zajrzał ; on sie nie liczy .

Gokussb

Czemu niby się nie liczy? Podaj jakiś powód. To temat publiczny, a co za tym idzie - akurat widzi wszystkie twoje posty i dokładnie ocenił sytuację.

Delcarde

Turniej nabiera rumieńców i jestem ciekaw jak to wszystko się skończy. Póki co obstawiam, że Frieza wysadzi Dyspo, a Gohan albo Vegeta Toppo. Zobaczymy też czy dojdzie do fuzji. Generalnie czytałem, że Vegeta ma opanowaccoś na zasadzie ofensywnego UI :D Szkoda, że książe nie posiada Goda jak w mandze, bo ten motyw , który wykorzystał do walki z Blackiem był świetny i tutaj również mógłby się przydać.

Cannibal3

Też jestem ciekaw. Oby tylko jakoś sensownie. Ostatni odcinek jednak mnie zaskoczył, ale nieco negatywnie. To było naprawdę słabe, jak Piccolo potrącony przez niewidzialnego przeciwnika z łatwością wyleciał. Liczyłem na to, że zagości na o wiele więcej czasu. Sama ta scena nie wyglądała dobrze, według mnie. A Freeza? Też liczę na to, że w końcu kogoś się pozbędzie i to w ciekawym stylu, jak to na niego przystało :D Co do Vegety, jakby miał już faktycznie odblokować UI, to fajnie, jakby jakoś naprawdę logicznie i z pomysłem to wymyślili. Zamysł dobry, ale żeby nie spartaczyli tego. W sumie jemu też się należy. W ogóle, szkoda, że szósty wszechświat został wymazany już. Hit to była naprawdę ciekawa postać na tej arenie, dla mnie jedna z godniejszych uwagi. Miałem jeszcze taką nadzieję, że może to jego klon jedynie wyleciał - to byłoby nawet ciekawe. Freeza tutaj jest mocną stroną tego turnieju, bo z nim można snuć wiele scenariuszy. Co mnie jeszcze interesuje - to to, czy czegoś ciekawego nie ukrywa, jeśli chodzi o formy (choć co za dużo, to też niezdrowo) czy też techniki. Ciekawe, jak by sobie poradził teraz, gdyby tak spojrzeć na jego pojedynek z Goku czy Vegetą. Wydaje mi się, że ma coś jeszcze w zanadrzu i to dopiero wstęp do tego, co naprawdę się stanie :D Pokładam nadzieje, że jakoś żałośnie tylko nie zostanie wyrzucony.

Delcarde

Przykro mi, ale teraz to jest Dragon Ball Goku...
A zatem "Goku gets Ultra Instinct, Vegeta gets eliminated":)

Według mnie Piccolo i tak wytrzymał bardzo długo, zważywszy poziom jego mocy... podobnie jak Androidy. Czas, by Universe 7 zaczął wreszcie tracić przewagę liczebną. Logicznym byłoby wywalić najpierw najsłabsze postacie.

Ogólnie w DBS najbardziej wkurza mnie to skupianie się na Goku, który dostaje cały hype, kosztem innych postaci.

Byłem strasznie zawiedziony, że to Goku, a nie Frieza będzie walczył z Cauliflą i Kale. Po tym, jak potraktował Cabbę, po prostu marzyłem, żeby zmierzył się z dziewczynami:)

ocenił(a) serial na 10
lipa_na_filmwebie

200 % racji masz tu

lipa_na_filmwebie

Identyczna sytuacja z Gohanem, który po Buu sadze (gdzie był najsilniejszą postacią niefuzyjną) właściwie osiadł na laurach. Kto wie, może ponownie zobaczymy Vegito albo i nawet Gogete - choć Vegeta oficjalnie nie zna tańca.

Cannibal3

Jeśli Jiren ma choć trochę rozumu, nie pozwoli im na dokonanie fuzji, choć znając życie będzie stał i czekał aż mu wp******ą:)

Gohan to się skupił na rodzinie, mi chodzi bardziej o czas ekranowy, którego postacie drugoplanowe powinny dostać więcej.

lipa_na_filmwebie

Jiren przecież pozwoił Goku na wykonanie GD więc pewnie będzie miał w dupie jakieś przemiany ;D

ocenił(a) serial na 10
Cannibal3

a propo dbs na kreskoweczkach pl jest fala negatywnych komentarzy .

I mnie ciekawi finał turnieju mocy . A ciebie ?

ocenił(a) serial na 10
Cannibal3

popatrz na to
https://www.youtube.com/watch?v=Ut44iIh288Y .

Zazdroszczę Amerykanom tej restauracji . Ale tłumy były !!!! . Daj znać co sądzisz

Gokussb

Fajnie by było u nas taką zobaczyć. Szkoda, że w zasadzie u nas nigdy nie było takich wydarzeń i miejscówek :)

ocenił(a) serial na 10
lipa_na_filmwebie

''Ogólnie w DBS najbardziej wkurza mnie to skupianie się na Goku, który dostaje cały hype, kosztem innych postaci.''

Goku to główny bohater przecież

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Tak, ale nie musi być cały czas w centrum uwagi. Tak było w serii Z, gdzie Gohan był faworyzowany i przez kilka dobrych odcinków był w centrum. Tak samo Vegeta i do sagi Buu Piccolo
. Tam nie było tylko Goku.

Super popełnia ten sam błąd co GT, za dużo akcji dostaje Goku. Zrobili go po prostu za mocnego i, aby dać trochę innym poszaleć, niszczą totalnie poziomy mocy. Przynajmniej w GT nie robili czegoś takiego.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Powiedz mi szczerze ilu jest takich fanów DB ,dla których rola główna goku jest męcząca ?? Bo na pewno nie jest ich większość tylko mniejszość . Z kolei w Japonii postać goku wcale nie jest męcząca i lubią go w roli głównej . Są fani DB np ja którzy lubią goku w roli głównej i nie chcemy nikogo w roli głównej .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Na tą chwilę dwie osoby na trzy. Ja oraz lipa_na_filmwebie wyrażamy się krytycznie na ten temat, a ty pozytywnie. Na tą chwilę oczywiście.

Rozumiem, ale chodzi mi głównie o to, że większość osób jedzie po GT, bo jest w nim za dużo Goku, a jednocześnie wychwala Super, które robi to samo, i to jeszcze gorzej.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jedyne co w goku mnie denerwuje to to że pomija gotena ,i nie bierze jego edukacji po przez sztuki walki w swe ręce . I nie bierze go na treningi do różnych mistrzów np Beerus oraz na żadne akcje . I traktuje go jak powietrze

A po za tym to ok wszystko jest . Co ty na to ? co do dbs to choć na mój blog tam wznowimy gadkę i pogadamy tam na temat goku ,co w nim jest denerwujące i kto powinien go zastąpić .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones