PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Zrobiłem sobie przerwę i teraz oglądam od 77 odcinka. Moje odczucia:
Goku stał się po prostu psychopatą. Tylko walka i walka. Co z tego, że skazał na śmierć wszystkie wszechświaty. Już Piccolo Daimao chcąc niszczyć wszystkie dystrykty w drodze losowania zachował się bardziej ludzko. Wiem, że to tylko "bajka" - bo już nawet nie anime. W anime, które ja znam Goku i wszyscy inni wojownicy zajęli by się eksterminacją tych wszystkich nowych bogów i ich aniołów, bo to oni stanowią realne zagrożenie. Jest to jednak nieważne bo Goku po swojej brawurowej wycieczce w przyszłość sprowadza do siebie jeszcze jednego masowego mordercę, który ma tyle rozumu co dwulatek. Co to za problem - przecież są przyjaciółmi. Zeno i Goku do spółki odpowiadają za masowe mordy. Goku nie jest już obrońcą wszechświata. On na wszystko sprowadza zagładę.
DBS było, jest i będzie jednym wielkim nieporozumieniem

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Skoro tutaj db ewolucja ma mocną krytykę,to nie kumam zarzutów do dbs .

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Dobra, zostawmy ten film i skupmy się na serii Super.
Rozumiem, że seria może się komuś podobać.
Ale:
- dlaczego ktoś ocenia tę serię 10/10 tak samo jak serię Z? Przecież to grzech, równać Super do Zetki.
- Czemu nie widzisz błędów tej serii? Ja, choć oceniłem Z na 10, wiem, że ta seria ma mnóstwo błędów i je widzę.
Super to najgorsza seria DB, jaka kiedykolwiek powstała, fanowskie serie są o wiele lepsze.

ocenił(a) serial na 2
Goku_from_DBZ

Nie karm trolla. To nie ma sensu. Wszystkie odpowiedzi ma takie same. Zignorujesz - znudzi się i sobie pójdzie.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nawet jeśli ta seria ma wady, to mnie to zupełnie nie obchodzi .

Dla mnie liczy sie tylko że DB po latach powrócił ,skoro uważasz że dbs to najsłabsza seria to twoja sprawa lecz ja sie nie zgadzam z tym .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Dobra, czyli jesteś fanem Super, bo ma "Dragon Ball" w tytule, rozumiem.
Koniec dyskusji.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Tu nie chodzi o samą nazwę dragon ball , do super . Tylko o głównych bohaterów ,jakby głównymi bohaterami nie byli goku i spółka to ta seria dla mnie by sens straciła .

A tak jak fabuła kręci sie wokół goku i spółki, to jest ok ..

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Fabuła wokół Goku i spółki jest w Dragon Ball Absalon, chyba pomyliłeś serie.
Tu spółka jest bezwartościowa, może coś trochę ich pokażą, ale i tak dostajemy głównie Goku.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nic mi sie nie pomyliło

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Wątpię.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

dając 1 nowej serii db dajesz istny dowód że Niepozumienie to twoje imie drugie .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Masz rację, przecież to nowa seria DB, nawet bez oglądania powinienem dać 10, bo to nowa seria DB!
I wciąż czekam na odpowiedź na moje pytanie.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

dostałeś odpowiedz w innym wątku

ocenił(a) serial na 7
kilik17

Ale typie pier*&sz... Goku nie wiedzial jaki jest "zeno" nie znal jego pradziwej twarzy. Chciał po prostu znalezc ziomka "zeno" ze swojego czasu. Po 2 Goku chcial po prostu turniej, skal mial wiedziec ze "zeno" planuje pozbyc sie paru wszechswiatow i podsunal mu tylko dobry na to pomysl? Jedyne za co mozna nienawidzic DB Super to charakter bohaterow i naprawde tragiczna animacje.

ocenił(a) serial na 3
Skullers

Widział jego prawdziwą twarz, gdy świat Trunksa został wymazany.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

po 1 nie świat trunksa a świat trunks z przyszłości
po 2 Jakbyś uważnie oglądał odcinek ,wiedziałbyś że wymazanie tego świata była to zmyłka , whis cofnął czas by ten świat przywrócić .

ocenił(a) serial na 2
Skullers

Nie odpowiadam na takie zaczepki. Chcesz poprzeklinać - idź pod budkę z piwem.

ocenił(a) serial na 8
kilik17

Jak byś tak się strasznie nie zachłysnął tym odcinkiem i obejrzał kawałek dalej, to wiedziałbyś jedną, ważną rzecz. Zeno planował zniszczenie wszechświatów tak czy siak. Propozycja Goku o turnieju dała im szansę powalczyć o swoje istnienie. Gdyby nie Goku, to by zostały zniszczone od tak sobie, bez ostrzeżenia. Pozatym wielu sądzi, że Goku ma pewien motyw w udawaniu "głupiego". Może zanim coś skreślisz, to obejrzałbyś to najpierw do końca? Saga nawet dobrze nie wystartowała, a Ty już ją oceniłeś i wszystko wiesz. To tak, jakby ocenić książkę po przeczytaniu 5 stron.

ocenił(a) serial na 10
fanfilmow231

Bardzo słuszny i mądry wpis brawo ale nikła szansa, jest że przekonasz autora tematu .

ocenił(a) serial na 3
fanfilmow231

Goku ma motyw w udawaniu głupiego? Niby jaki? Co on miałby tym osiągnąć?

Ta, może uratował światy, ale tylko przez przypadek i na dodatek ma gdzieś zagładę całego wszechświata, egoista.

ocenił(a) serial na 8
Goku_from_DBZ

Bardzo proste po co ma udawać głupiego. Chce by wszyscy dali z siebie wszystko. Stąd ta otoczka nie przejmowania się niczym czy bycia egoistą. Tego im brakuje, żeby jeszcze mieli panikować czy coś.

Pozatym Goku w mandze (inaczej niż w anime, ufam, że skoro taki z Ciebie fan, to znasz mange) nie był wcale taki dobry, jak się wielu wydaje. Zawsze na pierwszym miejscu stawiał walkę i wyzwania, ratowanie świata to najczęściej był przypadek. Co nie raz udowodnił. Zresztą nie tylko on, bo i Vegeta.

ocenił(a) serial na 3
fanfilmow231

Akurat "udawanie głupiego" ma największy minus: wszystkie światy zaatakują Goku, bo ten zachowuje się zbyt pewnie wobec Zeno i wrogo wobec innych.

ocenił(a) serial na 3
fanfilmow231

Wiem, walka się dla niego głównie liczyła, ale i tak zawsze troszczył się o Ziemię i swoją rodzinę: odsuwając walki od miast, ratując wszystkich i ginąc w eksplozji Cella...
On miał też na rzeczy dobro innych, nawet jeżeli walka była na 1 miejscu.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jak takim znawcą db jesteś to zgłoś swe pomysły, do studia Toei Animation . I wtedy sie przekonasz że twe pomysły będą przez to studio podważone .

ocenił(a) serial na 2
fanfilmow231

Nie przerwałem oglądania serii na początku, tylko 80 odcinkach. Po co mam się katować czymś co mi się zwyczajnie nie podoba? Bo wtedy moja wiedza będzie niepełna? Czy muszę wiedzieć jak wygląda kupa i kto ją zrobił? Przecież i tak wiem, że śmierdzi. Jedynie pozostaje mi współczuć, że reszta fanboyów skazuje się na katusze i to na własne życzenie. Został tylko jeden arc związany z turniejem. Nie ma co się spodziewać nagłego zwrotu jakości. I na zwroty akcji też ne ma co liczyć.
Wystarczy, że obejrzałem na jeden filmik Bukiego. Buu nie weźmie udziału w turnieju bo poszedł spać. (Hmmm.... Gdzieś już to widziałem). Ożywmy Freeze. (Kurde, muszę zacząć brać coś na pamięć, bo nie pamiętam gdzie to już było).

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Nie mając kompletnej pełnej wiedzy dbs będziesz pokazywał jak ,bardzo będziesz ograniczony umysłowo . I nie ważne jak będziesz starał sie udowadniać,że dbs jest według ciebie złą serią oceny dla tej serii nie spadną . Tu nie chodzi o fanboyów jak ich nazywasz,tylko o fanów tej serii,którzy ku twemu rozczarowaniu pewnie nie jadą po twej serii .
Dopiero jakbyś miał pełną wiedzę ,można by dalej z tobą dyskutować .

Zrób własną kontynuacje db po pokonaniu buu ,i wtedy sie pochwal .

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

miało być '' ku twemu rozczarowaniu pewnie nie jadą po tej serii '' .

ocenił(a) serial na 2
Gokussb

Jak zwykle brak odniesienia do tego co napisałem. Tylko "większość ma racje" i wyzwiska. Pogratulować elokwencji. Nie sil się na odpowiedź bo już ode mnie takiej ne otrzymasz. Niezależnie od tego co wyskrobiesz.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Takie sprostowanie ; Nie chodzi mi o większość na świecie ,tylko o większość na filmwebie . Ale skoro nie chcesz myśli do siebie dopuścić że mniejszość narzekających, na dbs nie ma prawa głosu to twoja sprawa .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Dlaczego mniejszość nie miała by mieć prawa głosu?

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Wedle ustalonego prawa w pl , mniejszość zawsze przegrywa z większością . I nie ważne jaka to sprawa np krytyka dbs .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Żadne prawo nie mówi, że mniejszość zawsze przegrywa. No i również nie odpowiedziałeś na moje pytanie, dlaczego mniejszość nie ma prawa głosu?

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Skoro mój wcześniejszy wpis cie NIE przekonał to ; Nieważne ile razy mniejszość będzie coś udowadniać że jakieś anime jest do bani,np dbs . To nie uda im sie żeby na filmwebie każdy nową serią gardził i jeździł po niej .

Jeśli ciebie to nie przekona nie mamy o czym gadać dalej .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Tak jak "większości" nie uda się przekonać mniejszość, że dbs jest super serią. Ponadto ocena 7.7 nie świadczy, że seria jest super.

I ciągle nie odpowiedziałeś na moje pytanie...

ocenił(a) serial na 10
Green_5

To że mniejszości nie podoba sie seria super ,nie ma znaczenia .

Skoro większość ją chwali ,mniejszości nie uda sie by oceny spadły dla tej serii .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

to, że np. 1000 fanboyów oceniło na 10, to na pewno oznacza, że są w większości :O

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Jeżeli są to dla ciebie fanboje a nie fani , to twoja sprawa . Ale tacy są większością między innymi . , i nie sa to młodzi którzy dopiero co , z db zaczynają przygodę od dbs .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Powiem więcej... oceniając dbs na 10, jesteś właśnie w mniejszości

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Będąc w otoczeniu ,takich co dbs sie nie podoba, to nie ma znaczenia . Inni co oceniają dbs na 10 , nie chcą wnikać sie w dyskusje, z przeciwnikami tej serii .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

To zdanie nie ma za bardzo sensu, rozwiń myśl.

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Jutro do tego wrócimy ok ? .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Tak samo jak Ci co oceniają na 1, 2, 3... ale co z tego bo nie mam pojęcia do czego dążysz.

ocenił(a) serial na 10
Green_5

wrócimy do tego jutro ,dziś jest za późno na taką gadkę .

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Jednym dbs sie podoba a drugim nie i już

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Aktualnie ja potrafiłbym zrobić lepszą fabułę... Ale nie mam gdzie rysować takiej serii.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To zamiast narzekać na dbs zajmij sie rysowaniem ,własnej fabułe po pokonaniu buu . I wtedy sie pochwal jak zrobisz swe dzieło .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Nie. Mam. Tabletu. Graficznego.

Mam to rysować w notesie?
Jak niby miałbym wstawić tę serię do internetu.


A na koniec ( to moja ostatnia odpowiedź do ciebie ) powiem ci jeszcze, że kilka lat temu rysowałem w notesie niedokończoną kontynuację Dragon Balla GT... Miała prawie 400 stron i wyglądała bardzo dobrze ( na początku przyzwyczajałem się ze stylem DB, ale potem to już bajka ).

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

dam ci rade ; Napisz swoje przygody DB w wordzie do pisania . Pózniej rozważ gdzie w necie opublikujesz swe dzieło bądź je wyślesz do samego Akiry Toryiamy .

Ale nim zaczniesz pisać zdecyduj sie , kto ma być głównym bohaterem twych przygód DB . Ja już zdecydowałem sie kto będzie głównym bohaterem ,mej powieści DB i pisze przygody w wordzie do pisania .

ocenił(a) serial na 2
Goku_from_DBZ

Tak. Zrób to koniecznie w "wordzie do pisania". Bo jak opublikujesz w "wordzie do gotowania" to będzie źle.
Kurde, skąd o się urwał?
I cieszy mnie, że ty też już nie karmisz trolla. Po takiej ilości bredni jakie do nas napisał mam ochotę zgłosić do administratora o zamknięcie własnego wątku.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Sam zacząłem pisać ,własne przygody DB w wordzie do pisania . I zle zrozumiałeś ; Tu nie chodzi o publikacje w wordzie, a pózniej w necie .

Ale skoro przekonany jesteś że pisze same brednie,zrób to ; Zgłoś do administratora swój wątek o zamknięcie go . Będzie ci trudno to uczynić gdyż administrator zablokował komentarze na swym blogu .

ocenił(a) serial na 1
Gokussb

Pokaz mi chociaż jeden moment w DbS, gdzie ciary przechodzą jak w DBZ i żeby miał taka minę jak tu na tym filmiku Goku. Mega poważną. Nie ma i nie będzie https://m.youtube.com/watch?v=GZ3L26iJ-rA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones