PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 147
ocen
7,9 10 1 9147
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Zrobiłem sobie przerwę i teraz oglądam od 77 odcinka. Moje odczucia:
Goku stał się po prostu psychopatą. Tylko walka i walka. Co z tego, że skazał na śmierć wszystkie wszechświaty. Już Piccolo Daimao chcąc niszczyć wszystkie dystrykty w drodze losowania zachował się bardziej ludzko. Wiem, że to tylko "bajka" - bo już nawet nie anime. W anime, które ja znam Goku i wszyscy inni wojownicy zajęli by się eksterminacją tych wszystkich nowych bogów i ich aniołów, bo to oni stanowią realne zagrożenie. Jest to jednak nieważne bo Goku po swojej brawurowej wycieczce w przyszłość sprowadza do siebie jeszcze jednego masowego mordercę, który ma tyle rozumu co dwulatek. Co to za problem - przecież są przyjaciółmi. Zeno i Goku do spółki odpowiadają za masowe mordy. Goku nie jest już obrońcą wszechświata. On na wszystko sprowadza zagładę.
DBS było, jest i będzie jednym wielkim nieporozumieniem

ocenił(a) serial na 10
Grompel

Jednym dbs sie podoba drugim nie . Ale pewnie sie zdziwisz poza DB widziałem anime np Król Szamanów i Dookoła świata z Willym Foggiem . Możesz sie nie zgadzać z tym bądź nie rozumieć,czemu dałem dbs 10 . Ale mi ta seria sie podoba ,chcesz czy nie świat idzie do przodu .

Ale pewnie twój tok myślenia jest taki ; dbs powinna być dla starszych fanów , a robiąc serie dla młodszych to strzał w stopę . Ja sie nie zgadzam z tym akurat

ocenił(a) serial na 1
Gokussb

to ze swiat idzie do przodu nijak ma sie do dragon balla i pogarszajacego sie/moze jeszcze nie wyrobionego gustu i smaku. dbs moze byc zrobiony dla dzieci, zwykly db tez byl dla dzieci a ogladanie tego to byla magia. dbs nie powinien zenowac starszych fanow, dac troche tej serii wiecej milosci od tworcow, zeby to nie byl ewidentny skok na kase w krotkim czasie, zeby nadac tej serii ponadczasowosc. Niestety wydaje mi sie ze kochasz nowego goku, jedynie z powodu ze on sie nazywa i jest goku, lecz swiat wokol niego, jak i sama postac zostala splycona, kompletnie poprzestawiane priorytety i charaktery, a nowe zle charaktery sa tak nudne ze musza padac po 2-3 odcinach walki, a jak to poczatek serii, to pozwolic mu uciec, dac mu zastrzyk mocy kompletnie bez powodu, a potem powtorzyc zabieg pare razy az jednostka stanie sie tak dobra jak goku i vegeta(ten poziom odczuwalnie jest znacznie nizszy przez odbiorce niz np. w zetce, kiedy przy przemianie rozrywalo wrecz obraz. Podparcie tezy: pers walczy z goku na poczatku serii, jest mega moc, super fajnie, prawie niszczy swiat czy planete obok. to jest powiedzmy 1.00 mocy. nastepnie goku cwiczy-walczy-cwiczy-walczy-cwiczy-walczy, w miedzyczasie jest turniej mocy. Niezle sie wzmocnil nie? pojechal tego czarnego ktory wrocil do swoich czasow. pare magicznych zdupy przemian i byl znacznie lepszy od goku wzmocnionego od naszego 1.00 mocy, potem fuzja byl jeszcze lepszy od siebie samego! i nagle okazuje sie ze trunks jest jeszcze silniejszy chwilami od niego. To jest moc ZNACZNIE potezniejsza od mega walki z pierwszych odcinkow, ja sie pytam jakim cudem swiata jeszcze nie rozsadzilo od walk na takim poziomie mocy? no co jest kurde?
To tylko jedna z miliona rzeczy, ktore moge szerzej opisac ktore pokazuja ze tworca nie traktuje fanow z szacunkiem, a mimo to sa ludzie zarzekajacy sie ze wiekszosc ludzkosci lubi nowa serie. Podoba to sie mlodszym, ale w przeciwienstwie do zwyklego db brakuje mu jednego, ponadczasowosci, dzieci wyrosna, stwierdza "jakie ja gowno ogladalem" i bedziecie jedynie z sentymentu za czasami dziecka patrzec w te strone, a nasze db i dbz bedzie w nas siedzialo do konca, wielu jeszcze obejrzy nie raz nie dwa. Seria dbs to obraza prawdziwego db

ocenił(a) serial na 10
Grompel

Swoje niezadowolenie odnośnie dbs kieruj do studia,Toei Animation . Oni podważyli decyzje Akiry od samego początku,i nie możliwe według mnie jest by taka była jego decyzja ,by nowe db było kierowane do młotrzych widzów .

ocenił(a) serial na 10
Grompel

Żartujesz prawda ? zwykłe db nie było dla dzieci , bo było mnóstwo krwi i przemocy . Więc nie wiem czemu,u według ciebie db zwykłe jest dla dzieci .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

"mnóstwo krwi i przemocy" błagam, przecież dzisiaj dzieci grają w Mortal Kombat, w tamtych latach wcale nie lepiej ( wychodziły brutalne filmy ) i ty mówisz, że DB nie było dla dzieci? Poza tym seria dorastała wraz z widzami, na początku było dziecinnie i śmiesznie, a z kolejnymi odcinkami pokazywano brutalność.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nie znam nikogo z dzieciaków ,który w mortal kombat gra . Ja w gry z mortal kombat grałem kiedyś . Teraz wole grać w xeno 1 db i xeno 2 db . To są według mnie lepsze bijatyki od mortal kombat .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Błagam, brutalność w dzisiejszym​ świecie jest wszędzie,ale nie w DBS.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nie ma sensu z tobą z tobą gadać . Wbiłeś sobie do łba że ; Że wszędzie jest brutalność w dzisiejszym, świecie ale nie w dbs .

Żyj sobie w takim przekonaniu

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Na świecie jest mnóstwo wojen, zamachów, codziennie giną ludzie w pewnych państwach ogarniętych wojnami... Gry są brutalne, a nikt nie kontroluje, czy grają w nie dorośli czy dzieci... A horrorów jest cała masa.
Żyjesz w innym świecie pełnym jednorożców?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

A co to ma do dbs ? Pomyśl . Przecież to jest szara rzeczywistość , a dbs to anime . Brutalność jaka jest w szarej rzeczywistości, jest znacznie gorsza niż w klasycznym db i dbs .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Chodzi mi o to, że skoro brutalność jest wszędzie, to czemu nie ma jej w Super?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To pytanie kieruj do studia Toei Animation nie do mnie .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

I pewnie cie to zdziwi ale ; DBS to klasyk nowych czasów .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Klasyk nowych czasów... To cud, że to ma ocenę powyżej 5. Większość oglądających chyba nie uważa tego za klasyk.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

To może zapytaj sie kogoś z zachwyconych tej serii, prócz mnie ; Czy uważasz serie dbs za klasyk ? Wtedy sie przekonasz czy twe chyba ma 100 % racji . Poleganie na przepuszczeniach , to błąd .
DBS ma ocenę 7 ,7 .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Chcesz czy nie mniejszość do których ty należysz prawa głosu NIE ma .

ocenił(a) serial na 1
Gokussb

skad poglad ze to mniejszosci sie nie podoba dbs? Zdecydowana wiekszosc fanow db zrezygnowala po pierwszym czy dziesiatym odcinku, juz wtedy wylapujac poziom tej serii. Ta serie oglada mniejszosc fanow db, chcesz czy nie mniejszosc do ktorych ty nalezysz prawa glosu NIE ma. Przyjemnie brzmi tak chory argument racja? Osobiscie ogladam ta serie nie dla zachwytow ktorych nie suwiadczam w ogole, lecz dla sportu. Ciekawosc bierze gore, jak na kazdej plaszczyznie mozna serie pograzyc. Klasyk? jesli tak to obok sbrskiego filmu pod rubryką "klasyka gniotu" czy "jak nie nalezy robic filmow/seriali/bajek". Jak ty mozesz sie karmic w kolko gadajac o tym ze to klasyka gatunku, ze wiekszosc to lubi, a za wszelkie bledy odsylasz do toei animation bo oni sobie wprowadzili wlasne pomysly. Wiekszosc ludzi myslala kiedys ze slonce kreci sie wokol ziemii, wedlug twojego rozumowania to ta wiekszosc musi miec racje. Karmcie sie dalej tą papką. Mi jedynie zal mlodszych, ze klasyka dzisiejszych czasow jest na poziomie wraku Titanica. Przeciez dbs nie uczy zadnych wartosci, ma cieszyc oko i niewymagajaca dusze.
DBS skonczy sie po ostatnim odcinku, tak ze juz nigdy nikt nie poprosi o kontynuacje

ocenił(a) serial na 10
Grompel

Jakby to co piszesz było by prawdą że znaczna większość,odpuściła sobie dbs po pierwszym odcinku to ; ta seria wogóle nie była by konturowana wogóle . A skoro dbs jest kontynuowane to oznacza że mniejszość tylko narzeka . a to NIE oznacza że ta seria jest do bani . O tym czy kontuacja powstanie zależy po dbs nie zależy , od takich krytyków jak ty . Tylko od samego Akiry \ studia Toei Animation . A co za tym idzie żaden pseudo fan co krytykuje dbs racji nie ma racji .

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

Niech autor tego tematu poprosi adminów bądź moderatorów by ten watek zamknąć . Wylęgarnia troli i hejterów i tyle w temacie .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

DBS jest kontynuowane z powodu pieniędzy i zarobków, jakby tego nie było, to już dawno nie byłoby serii. Dopóki mają dochody, dopóki będą robić Super. Opinia nie ma nic do znaczenia, może jakąś malutką rolę...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Masz na to jakiś konkretny dowód, według którego ; dbs jest kontuowane z powodu pieniędzy ? Daj prosze źródło na ten temat .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

To idzie na logikę... Czy robiłbyś drugą część filmu, jeżeli nie zwróciłyby się koszty pierwszej? Nie.
Czy kontynuowałbyś serial nie mając z niego żadnego dochodu? Nie.
Zdaj sobie sprawę, że fanów serii Super jest tyle samo, co ludzi, którym ta seria się nie podoba... Sądzisz, że jak coś ci się podoba, to takich ludzi jest więcej niż tych, którym się to nie podoba?

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Wszystko zależało by ,czy miałbym ochotę na kręcenie, i realizowanie serialu .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Jakbyś miał ujemne przychody, to ekipa, wnerwiona brakiem zapłaty, zaczęła by cię opuszczać i nie miałbyś jak kręcić tego serialu :)
Koniec.

ocenił(a) serial na 10
Grompel

I HALO NASTAŁ XXI WIEK , LATA 90 SIĘ SKOŃCZYŁY . Im szybciej tutejsi hejterzy to zrozumieją tym lepiej, a jak nie będziecie chcieli tego zrozumieć to ; Gorzej dla was .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Brutalność wszędzie tytko nie w dbs ?? Ciekawe

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Szybki zapłon, tylko 5 miesięcy.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Ech, odpowiadasz na coś po pięciu miesiącach... Użyłem czegoś takiego jak "sarkazm", chociaż możesz nie wiedzieć co to.

ocenił(a) serial na 10
Grompel

Skoro mowa o klasycznych częściach db

Luknij tu

https://www.youtube.com/watch?v=PNuVXmM6kpA . Tu jest podobne anime do klasycznej zetki

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Przeglądam tematy na forum pod DBS, a ty się na siłę wbijasz w opinię każdego użytkownika, który się wypowie, na silę starając się zmienić jego zdanie, często ośmieszając taką osobę. Odechciewa się tego czytać skoro wiadomo,że pod spodem jest twój komentarz jaki to owy użytkownik jest nieświadomy piękna DBS. Odpuść bo się ośmieszasz i zniechęcasz ludzi do wyrażania opinii o serialu. Nie zamierzam nic więcej dodawać, aby nie tworzyć tutaj łańcuszka nienawiści. Osobiście uważam,że zmarnowali doszczętnie potencjał serii produkując to anime a,że ostatnie odcinki nadrabiają jakością - niestety nie zmywa to porażki ponad 110 odcinków, które zdewastowały serię.

ocenił(a) serial na 10
rhcp_20

Z tego wpisu wywnioskuje że ; uważasz sie za geniusza który wie o wszystkim najlepiej np o dbs . Więc życzę ci szczęścia i nie pisz do mnie ponownie

ocenił(a) serial na 10
Grompel

Jeśli nie jesteś wstanie zrozumieć że uważane przez ciebie gówno dbs mi sie podoba,to masz problem ze sobą .

'' Żyj sobie kategoriami przeszłości choćby do końca swych dni '' . Ja otworzyłem sie na zmiany XXI wieku .

ocenił(a) serial na 2
nillvo

Podoba mi się twój sposób myślenia. Dobre argumenty.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

https://www.youtube.com/watch?v=IK6MesOEzyA . Zobacz na podobieństwo dbz .

ocenił(a) serial na 2
Gokussb

W ilu językach mam napisać, żebyś więcej się do mnie nie odzywał? A przynajmniej w jakim jednym z wielu, żebyś zrozumiał?

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Jeżeli umiesz angielski , to po angielsku napisz . Jak w tym języku napiszesz będzie koniec decydujący .

ocenił(a) serial na 2
Gokussb

I do not want any connection with you. Stop write to me on this chat

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Narzekasz na dragon ball super , to obejrzyj to http://www.filmweb.pl/film/Dragonball%3A+Ewolucja-2009-460812

I przekonasz sie może to jest totalna porażka

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Evolution to był film, w dodatku aktorski. Super to anime. I to, i to to tragedia na każdym polu.

O ile Battle of Gods był fajnym filmem DB, o tyle Super jest nieporozumieniem. Napisałem wiele razy, ale to prawda, fani potrafią lepiej.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Jeżeli uważasz że Evolution to dobry film ,to nie mamy o czym rozmawiać .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Evolution zyskał większość negatywnych ocen ,jak nie wierzysz przejrzyj tamte forum .

Chcesz tego czy nie, większości podoba sie seria db super ,i na to nie wpłyniesz .

I ten evolution film to kompromitacja i wielkie zażenowanie oraz tragedia ,na każdym polu .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Lodowy

Cóż skoro ciebie i autora tematu denerwuje wspominanie o większości ,nie mamy o czym rozmawiać .

ocenił(a) serial na 8
Lodowy

I tutaj się mylisz. Większość hejci Super bo właśnie ocenia ją przez pryzmat DBZ. To jest największy problem, że ludzie ciągle starają się na nią patrzeć przez pryzmat Z. Dla tych, którzy oceniają ją obiektywnie to dobra seria.

ocenił(a) serial na 2
Goku_from_DBZ

Czy on (Gokussb) jest ślepy? Przecież napisałeś, że DB ewolucja to tragedia, a teraz ci się wmawia, że to dobry film. Ponadto znów tylko "większość ma racje". To się robi zwyczajnie nudne.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Ja jestem ślepy ? Wypraszam sobie . Ja także tym filmem jestem mocno rozczarowany ,dałem tobie tego linka byś ; Zobaczył sam db ewolucja ,abyś sie przekonał, że te zarzuty co do db super pasują do tego filmu .

Tak sie składa że ja jestem jednym z tej większości co do dbs sie podoba to tyle . Jak masz wątpliwości że dla mnie db ewolucja ,to rozczarowanie to ; Wejdź w mój profil i znajdź moją ocenę tego gniota ,to wtedy sie przekonasz .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Zarzuty wobec DBS pasują do tego filmu? Heh, czyli właśnie przyznałeś, że mamy rację i oceniamy gniot jak gniot.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

do twego pytania ; Tak .

I odnośnie przyznanie wam racji ; Nie .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Jeszcze raz.
Ten film to totalny szajs.
"Zarzuty wobec Super pasują do tego filmu" tak napisałeś.
Miałeś na myśli, że zarzuty to szajs.
Ale wyszło trochę inaczej, ponieważ:
- zarzuty o bycie szajsem nie są szajsem.
- Ze zdania można również wywnioskować ( to jest pierwsza myśl po przeczytaniu ), że zarzuty mogą być też zarzutami do tego filmu.
Więc, te zarzuty są prawdą.
Miałeś na myśli coś innego, ale twoją myśl poprzedza inny, bardziej pasujący do zdania wniosek : zarzuty wobec serii Super mogą być też zarzutami wobec filmu Evolution, czyli zarzuty o bycie słabą serią/filmem mogą być zarzutami wobec słabego filmu, więc są w stu procentach prawdziwe.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones