PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

Vanessa100

Haha ja jeszcze nawet nie obejrzałam tego słynnego Grey'a, bo ta aktorka mi nie leżała :P On też jakiś taki nie do końca dopasowany do tej roli.

Esperanza mia, niestety jak na razie trzeba oglądać w oryginale, a oni tam tak szybko napitalają, że ciężko ich zrozumieć :D W Argentynie tak się podniecili tą telką, że powstał nawet musical, który codziennie wystawiają w teatrze :) https://pbs.twimg.com/media/CMauOwvWcAAYB18.png

SlodkaZmijka

Nie leżała ci? hahaha bo leżała na Greyu :D
Ja też nie oglądałam Greya.
Ale oglądałam trailer, filimiki behind the scenes, i też dużo czytałam o tym filmie.
Wg mnie ta aktorka jest ładniejsza w blondzie, bo ciemny kolor włosów w Greyu ją postarza i oszpeca.

A ten Dornan - hmm, nawet wg mnie przystojny, niektóre jego minki mi się podobają, ale ogólnie nie ma "tego czegoś", co powinien mieć Grey. Tego zniewalającego magnetyzmu.
Powinni wybrać kogoś innego.
Ale mogło być jeszcze gorzej - np. Robert Pattinson ;)
To dopiero byłaby katastrofa.
Nie wiem, czy Pattinson Tobie się podoba, ale mnie wcale.

To zdjęcie spodni - aż mnie zatkało hahahhahahaha ;)
Ma niezłe klejnoty. Szkoda go na księdza :D:D:D

Vanessa100

ahahahahaha :) Też uważam, że dużo lepiej wygląda w blondzie :) Co do Dornana to również całkowicie się z Tobą zgadzam, jest przystojny, niekiedy robi fajne miny, ale rzeczywiście nie ma tego czegoś. O nie, tylko nie Pattinson, on mi się podobał jedynie w pierwszej części Zmierzchu, ale potem przejrzałam na oczy :D W ogóle, on zagrał tytułową rolę w filmie Uwodziciel, kurcze jak ja zobaczyłam fotki z tego filmu, to prawie zwymiotowałam. Miał tam tak ohydne i tłuste włosy, że ja nie wiem jakim cudem on mógł w ogóle kogoś uwieść, a tymczasem na każdej fotce łóżkuje się z inną babą, no parodia.

hehe te spodnie to on ma chyba coraz ciaśniejsze :D Wszyscy myśleli, że taki spokojny i dobrotliwy, a jak się potem zaczął rzucać na protkę do całowania to ło panie, wyglądało jakby chciał ją zjeść :D https://instagram.com/p/6HSXK9F-ug/?taken-by=nancy88244 Tak, szkoda chłopa na księdza, a tymczasem on teraz w telce już biskupem został, ech.

SlodkaZmijka

I co że biskup?
W Ptakach ciernistych krzewów Ralph był kardynałem, a i tak przespał się z Maggie.
;)

Ten argentyński ksiądz może niech zostanie pastorem ;)

Vanessa100

To by była dla niego najlepsza opcja ahahaha :D No właśnie, ta tela coraz bardziej pachnie Ptakami ciernistych krzewów :D Ale ja bym wolała, żeby najpierw zrzucił sutannę, a dopiero potem się z nią przespał, chociaż im bardziej coś zakazane tym lepsze :D :D :D
Tutaj chociaż prot ma poważny powód, dla którego nie może być z protką, nie to co w Burzy, gdzie Damian żenił się z Esther peudo dla ratowania jej honoru :P W Dzikim sercu to już w ogóle parodia, Octavio nie może się rozwieść z Simoną, bo musi pilnować koryta :D Pewnie się boi, że Marucruz przetuta cały majątek i trafi z deszczu pod rynnę :D

SlodkaZmijka

Dokładnie, zakazany owoc smakuje najlepiej ;)
Podniecająca ta historia - pozornie spokojny ksiądz, w seksownych spodniach ;), a w rzeczywistości napalone ciacho ;P

Vanessa100

Cóż, dlatego to oglądam buahahaha same korzyści :) Tylko niech szybko zrzuta tę sutannę, bo jestem już na głodzie :)
Już ją "brał" tj. całował nawet w zakrystii także hahaha jest moc :D

SlodkaZmijka

Jakie piski fanek, gdy się całują :D:D

Vanessa100

Gdy ja oglądam te filmiki z musicalu, to zawsze muszę głos wyłączać ahahahaha :) U nas w teatrze takie coś by chyba nie przeszło, no ale Argentyna to Argentyna :D Podziwiam tych aktorów, ja nie wiem jak oni dają radę pracować w takim hałasie :D Fanki krzyczą "beso, beso" już na 10 min przed właściwą akcją :D

SlodkaZmijka

"te spodnie to on ma chyba coraz ciaśniejsze :D"
Chyba uciskają mu pewne narządy i dlatego księżulek przestał panujować nad pewnymi popędami ;))))))

Vanessa100

hahahaha :) Dobra teoria :)

SlodkaZmijka

W Dzikim sercu powinien być taki księżulek.
Wtedy zrozumiałe by było napalenie Natashy.
A nie ten rozsypujący się staruch.

Vanessa100

Oj tak, gdyby w Dzikim sercu był taki księżulek, to pewnie pół (jak nie cała wieś) wsi chciałoby go "przelecieć" :D Ona tak naprawdę nie chce posiąść jego ciała, tylko duszę :D

SlodkaZmijka

Dornan o scenach seksu z Dakotą:
"Oczywiście trzeba wczuć się w moment itd., ale cały czas jesteśmy w końcu dwojgiem ludzi w dziwacznej sytuacji. To może być niekomfortowe, więc zawsze osobiście dbam o to, by robić wszystko, co w mojej mocy, żeby chwile przed i po nakręceniu takiej sceny traktować bardzo lekko i żartować, by rozluźnić atmosferę.
No i tak, bardzo często mówiłem do mojej filmowej partnerki "Przepraszam, przepraszam, ale muszę"...-mówił Jamie Dornan w rozmowie z Cosmopolitanem.”
Koniec cytatu.

"Przepraszam, przepraszam, ale muszę"...- urocze ;) Podoba mi się ;)

Vanessa100

Urocze <3 ale ja też przepraszam, bo muszę napisać to w swoim stylu:

"Przepraszam, przepraszam, ale muszę iść po Aviomarin" :D

SlodkaZmijka

;;))))
Ja to odebrałam tak, że chciał być miły dla Dakoty i ogólnie jakoś załagodzić niekomfortową atmosferę w trakcie kręcenia krępującej sceny ;)
A Ty z tym Aviomarinem wyskoczyłaś hahahahahaha ;P

Vanessa100

Nie wyskoczyłabym z tym Aviomarinem, gdyby grała tam jakaś ładniejsza aktorka hehe :) ale tak ogólnie to wiem o co mu chodziło i też uważam, że to urocze :)

SlodkaZmijka

Wiem, wiem ;)

Słodkie ;))))
Ja bym powiedziała - "Jamie, nie przepraszaj, nie gniewam się. A wręcz mi się podoba"
:D:D

Vanessa100

hahaha :) i zaśpiewałybyśmy mu piosenkę Piaska: "mocniej, mocniej, mocniej" :D

SlodkaZmijka

hahahahahahahahaha leżę ;)
A potem zaśpiewałybyśmy mu Ellie Goulding, ale przerobione:
"Fuc*k me like you do"
D:

Vanessa100

hahahahahahaha :) a on: "What am I waiting for?" :D

SlodkaZmijka

Musical się z tego zrobi haha :D

Vanessa100

"It's too late to apologize, it's toooooo late"

so

"Gimme gimme more, gimme more"

:D :D :D

SlodkaZmijka

Wszystkimi zespołami lecisz ;)))))))

Ogolony Dornan przypomina trochę młodego Colina Firtha.
Natomiast Ana zachowuje się trochę jak ciapowata Bridget Jones ;)

SlodkaZmijka

A widziałaś ten wywiad?
W momencie 0:32 Dakota Johnson zażartowała, że Jamie ma fluffera (Jamie has a fluffer).

Wtedy Dornan tak się zawstydził, że aż zakrył twarz dłońmi.
Jak onieśmielony chłopaczek :D
Dla mnie słodkie było to jego zawstydzenie :D

Vanessa100

Co to znaczy "fluffer"? hahahah :) a gdzie link do wywiadu? :D

SlodkaZmijka

https://www.youtube.com/watch?v=emFb3WeTLLg

Vanessa100

hahaha najpierw takie poważne miny, a potem po sobie, aj słodkie to było <3 Rzeczywiście się zawstydził :)
Jednak muszę dodać coś jeszcze: Nieurodziwa z niej babka :D

SlodkaZmijka

Dakota powinna wrócić do blondu, bo w tych cemincy włosach wygląda staro i szpetnie. Jak matka Dornana ;)))
Generalnie to mogli wybrać jakąś inną ładniejszą aktorkę.
Wybierali, wybierali i akurat ją.

Ja (jak i pewnie wielu ludzi :D:D) dzięki temu wywiadowi poznałam znaczenie słowa "fluffer".
Potem musiałam wygooglować ;)

Vanessa100

Ona ma okropne te worki pod oczami, to mi głównie przeszkadza w jej twarzy :P Też wygooglowałam haha cóż, przyjemne z pożytecznym, przynajmniej poznałam nowe słowo :D Już nie będę tutaj wspominać, jakie było moje pierwsze skojarzenie :P

SlodkaZmijka

Jakie było Twój pierwsze skojarzenie? Mów, bo jestem ciekawa :D

Jamie, pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz :D:D

Dornan ma seksowny i męski głos ;)

Dzikie serce, a mu tu o Greyu nawijamy. Oj tam, no i co ;))

Vanessa100

Fiflak <napisała po czym poszła się śmiać> hahahaha :D Po prostu myślałam, że ona mówi o jego sprzęcie :D "Chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie" :D "I jeszcze jeden, i jeszcze raz" :D

SlodkaZmijka

hahaha ;)
Szkoda, że Jamie nie pokazał sprzętu w filmie ;))
Ale może pokaże w następnych częściach ;))
W każdym razie w necie są jego nagie zdjęcia z sesji zdjęciowej zanim wybrali go na Greya.

Nowe piosenki komponujemy ;)))))

Vanessa100

Z racji tego, że czytają to inni ludzie, nie zapytam Cię co sądzisz o jego "flufferze" hahahaha :D No widzisz, tam nie pokazali, ale na necie i tak mogłaś sobie małego Grey'a pooglądać także nie ma tego złego :D btw. widziałaś może "fantazyjne" fotki Leviego? :D

SlodkaZmijka

Widziałam willa D:D

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Oczywiście że oglądałam, ja oglądam wszystkie telenowele (ale tą akurat chyba tylko po to by mieć o czym pisać na filmwebie:P) Lubię S.Rulli teraz oglądam Za głosem serca. Alejandro to ideał faceta.

ewelina84

Rulli grywa porządnych facetów ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

No ja ci powiem że już ze 20 pare lat ogladam telenowele (od smarkacza), nie zliczę ile ich obejrzałam, ale takiego kretyna jak Octavio to chyba w żadnej nie widziałam.

ocenił(a) serial na 6
ewelina84

ha ha :)

ewelina84

Ja tak samo chyba pierwszy raz widzę aż tak debilnego prota :D a obejrzałam już ponad 90 telek :D :D :D

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Debil nad debilami :)

SlodkaZmijka

Dzikie serce tytuł, chyba powinno być Dziki debil ;)

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

Miguel robi takie miny i się śmieje jak Judasz chyba to winna żołądka wygląda jakby co chwile musiał Stoperan zażywać pewnie ma rozwolnienie przez te męczące sceny gdy musi pożyczać pieniądze od Simony.
Przez niego telenowele musieli kręcić z trzy dniowym opóźnieniem. Jak ktoś się ze mną zgadza to łapka w gorę ha ha:)

ocenił(a) serial na 3
Mela0203

Ja ogólnie nie lubię tego aktora, nie dość że nie atrakcyjny to te jego role takie durne. Wcześniej we wszystkich których grał to nieszczęśliwie zakochany w głównych bohaterkach (Miłość jak Tequila, Nieposkromiona miłość, Nie igraj z aniolem) i jeszcze taki nachalny przy tym.

ewelina84

i pomyśleć, że kiedyś grywał protów :D Gdy był młodszy, to wyglądał lepiej, a teraz rzeczywiście jego widok nie jest przyjemny dla oka :D Dokładnie, ciągle dają mu role "odstępującego", to się robi już nudne.

SlodkaZmijka

cóż ,nawet największy ciacho kiedyś się starzeje .. takie prawo natury. Mogliby już go zmienić, bo gra w każdej telci.

ocenił(a) serial na 6

Oto wierszyk o Octaviu.
"Octavio bez domu i byłej M "
Octavio zesrał się w gacie jak zobaczył Simone ona dała mu papier następnie ujrzał byłą żonę.
Octavio nie pij dłużej bo czas leci nieubłaganie lepiej poszukaj weksli żeby spłacić byłą żonę.

użytkownik usunięty
Mela0203

Świetne.

ocenił(a) serial na 7
xKseniax

Octavio to głupiec, aż brak mi słów...

użytkownik usunięty
Paula1008

Glupic to mało powiedziane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones