PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

jak on traktuje MC, zero miłośći

ocenił(a) serial na 7
xKseniax

Najpierw jej mówi żeby sobie ułożyła życie, a potem ją od dziwek wyzywa.

użytkownik usunięty
Paula1008

Octavio ma pewnie zaniki pamięci i ,zapomina co mówił przedtem > a alkohol jeszcze mu pomaga w gadaniu głupot..

ocenił(a) serial na 7

On myśli, że MC musi tylko jego kochać, a jak nie to jest dziwką, a przecież to on ją zostawił!

ocenił(a) serial na 3
Paula1008

A co było dziś? Porwał już dzieciaka? bo robiąc obiad na chwilę zaszłam do salonu i widziałam chyba ze trzyma małą?

BTW , jakk to możliwe że Simona nie ma gdzie ulokować córki Octavio? jeden pokój zajmuje ona z mężem, drugi Miguel, trzeci jego syn, czwarty syn Simony i Octavio. Przecież ta hacjenda wygląda na potężną. To są tam tylko 4 pokoje?

ocenił(a) serial na 7
ewelina84

Tak, porwał ten głupiec!

To mnie też śmieszy z tymi pokojami. W ogóle to oni się w tym filmie zachowują jak w średniowieczu:D. MC nie kocha Alvaro, ale wszyscy mówią żeby go poślubiła, nawet się on z nią nie całował, a już proponuje jej ślub.
Octavio chcę odebrać dziecko matce, bo ta się niby źle prowadzi (chce wyjść za mąż):D
w ogóle nigdy nie widziałam żeby używali komórek, zawsze listy, albo telegramy.

ocenił(a) serial na 3
Paula1008

O telefonach już pisaliśmy już wcześniej-zacofanie.Octavio pisał listy do Miguela, niby z Lucią nie chciał gadać,a i tak zwykle telefony odbierała Ofelia, więc co za problem było poprosić Miguela.

użytkownik usunięty
Paula1008

Dobrze chociarz ze prąd w domu mają.

ocenił(a) serial na 7

Hahaha, fakt, bo mogli by przy świeczkach siedzieć :).

użytkownik usunięty
Paula1008

Właśnie :)

użytkownik usunięty
Paula1008

Albo jeszcze co mnie rozśmiesza kiedy oglądam tę telkę ,to ,że niby MC ma służbę tyle ,że ja tyko widzę ciagle tą starą babcię w długiej sukni i włosach długich wyglądająca jak niczym zjawa i niańkę ,Rzadnej służacej jeszcze nie widziałam ,Ba nawet Lucia miala tylko Ofelię.

ocenił(a) serial na 7

No to jest właśnie śmieszne. Albo MC jest na skraju bankructwa, ale codziennie ma nowe ubrania.

ocenił(a) serial na 3
Paula1008

A po jakiego MC potzrebna ta niańka?Na Isla Dorada to pracowała w kasynie więc potzrebowała, a tu przeciez nic nie robi. Czasem przejedzie się koniem, ale nawet ;papierkowej roboty nie ogarnia.
A Simona ma jakąś służbę? czy tylko parobków? Bo ja tam Ofelie tylko widziałam, chyba na jej ślubie było trochę więcej służby.

użytkownik usunięty
Paula1008

Dzisiaj o dziwo tylko raz była ubrana ,nawet nie miała czasu się przebrać ,bo ten bezmózgie yetti porwał jej córeczkę.

Paula1008

Przy świeczkach byłoby romantycznie :D

użytkownik usunięty
Vanessa100

Może Maricruz prędzej by widziała ,że coś jest nie tak z jej pieniędzmi i rachunkami , co z tego ,że ma w haciendzie setki żarówki ,a i tak nie widzi co się dzieje ,Przy świecach być może lepiej bą ją oświeciło.

haha ;)

"Dobrze chociaż ze prąd w domu mają"
ahahahahhahaha ;)

ocenił(a) serial na 6
Paula1008

Oto wierszyk o Octaviu.
"Octavio bez domu i byłej M "

Octavio zesrał się w gacie jak zobaczył Simone ona dała mu papier następnie ujrzał byłą żonę.
Octavio nie pij dłużej bo czas leci nieubłaganie lepiej poszukaj weksli żeby spłacić byłą żonę.

ewelina84

Mnie też rozbawiło to, że Simona nie miała, gdzie ulokować córki Octavia w tej potężnej hacjendzie ;)
Ofelia mówiła, że jest jakiś pusty pokój, ale że okna jakoś tak, że ciemno tam jest i że zagracony pokój.

Vanessa100

Octavio idiota porwał dziecko? Jeszcze zgubi je gdzieś po drodze ;))))

użytkownik usunięty
Vanessa100

Hahahaha ,to prawda Octavio jest idiotą.

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

no czyli wychodzi że pokoi jest aż 5 na taką wielką hacjendę.

Paula1008

Octavio: Maricruz ułóż sobie życie!
Maricruz: Wychodzę za inżyniera
Octavio: Ty dziwko! Ale ty się źle prowadzisz!

Parodia :) :P

ocenił(a) serial na 7
SlodkaZmijka

Parodia do kwadratu:D.

I śmieszy mnie to, ze policja jej nie może pomóc:D

Paula1008

Właśnie widać, jak Octavio kocha Maricruz....porwał jej dziecko i nic go nie obchodzi to, że ona może ze zmartwienia odchodzić od zmysłów :/ "Idealny prot" nie ma co....

SlodkaZmijka

SlodkaZmijka, fajnie Cię znowu spotkać ;)

Vanessa100

Vanessa100 Mnie również miło was znowu widzieć :) Takie absurdy w tej teli, że aż trzea było skomentować :D Ciekawe czy przebije pod tym względem Burze :D

SlodkaZmijka

Nie spodziewałam się, że Dzikie serce dorówna poziomem (raczej brakiem poziomu) Burzy czy Nie igraj z aniołem.
A jednak zaczyna dorównywać ;)
Taki hit, tak się fajnie zapowiadało, a tu tak się stacza.

"Octavio: Maricruz ułóż sobie życie!
Maricruz: Wychodzę za inżyniera
Octavio: Ty dziwko! Ale ty się źle prowadzisz!"

Ahahahahahahahhahaahahahah nie mogę, genialne ;)
Scenarzyści mają pomysły ;)
Tego odcinka akurat nie oglądałam

Vanessa100

Ja oglądam tylko fragmenty tej teli, ale i tak widzę, że dorównuje i to jak :D Policja nie może jej oddać dziecka, "no bo przecież on jest jego ojcem!", to nic, że nie ma praw rodzicielskich :D Żeby tylko Oktawiusz butelek nie pomylił i nie podał dziecku jakiegoś wiskacza :P Ksiądz poszedł na poszukiwania inżyniera, ale tak naprawdę pewnie chciał uciec przed Natashą, która chce go przelecieć :D

SlodkaZmijka

Dziś oglądałam i nawet nie żałuje. Nareszcie jakaś akcja. Ale to mnie dziwi. Jak ksiądz szuka inżynierka i on o niczym nie wie. Przecieć była mowa,że MC nie kocha Alvarka ,ale moze u niej nadal mieszkać. Wow , potężną ma chatę, skoro ten nie wie ,że wszyscy szukają Lupity.

lubo_filmweb

Może pojechał usunąć sobie kurze łapki wokół oczu :D

SlodkaZmijka

hahaha też się obawiam, żeby Octavio przez pomyłkę nie napoił córki alkoholem ;)

Natasha faktycznie napaliła się na księdza buhahahahha.
Ciacho z niego ;))))
Żeby ten ksiądz rzeczywiście był trochę pociągający, to bym zrozumiała. Ale tak?

SlodkaZmijka

hahaha,wyborny tekst z tym księdzem,polać Ci ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Powiem tak-mimo ze Nie igraj z aniołem było pełne absurdów to jednak 3 razy oglądałam, nie tyle dla Leviego (choć przystony) a Juana Miguela, jego podejście do marichuyi było zupełnie inne, nigdy jej nie zwyzywał. A Octavio to typowy odpychający człek. Nawet Burzę byłabym w stanie 2 raz obejrzeć.

ewelina84

Nie igraj z aniołem było wg mnie beznadziejną telą, nudną i pełną absurdów. A Marichuy kaprysiła jak małe dziecko.

Ale rzeczywiście - Juan Miguel naprawdę kochał Marichuy i to było widać.
Raz tylko (jak zobaczył ją na próbie spektaklu, jak w scenie całuje się z aktorem), z zazdrości zagroził, że odbierze jej dziecko. Jednak potem tego żałował.
Ale od dziwek nigdy jej nie wyzywał.

I ogólnie niektóre romantyczne scenki JM i Marichuy były urocze (np. -
- prowadził jej psychoterapię i tak się strasznie przejmował, że to przez niego ma taką traumę xDD
- ich noc poślubna
- albo jak siedział przy niej, gdy była po operacji

A Octavio - czy Octavio w ogóle kogoś kocha ???

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

Dokładnie.

Vanessa100

Octavio kocha swe odbicie w butelce po wódce :D Jakby Maricruz miała więcej adoratorów, to Octavio zapewne wystąpiłby do sądu z wnioskiem o to, żeby przymknęli Maricruz za prostytucję :D

Ja nie lubiłam Nie igraj z aniołem, bo Marichuy zachowywała się aseksualnie, ale niektóre sceny były rzeczywiście urocze.

SlodkaZmijka

ahahahahhahahahahaha Ty często mnie rozwalasz swymi tekstami haha ;D

Vanessa100

hahaha ja też się uśmiałam z wielu waszych wypowiedzi w tym temacie, najbardziej mnie rozbroiło zdanie: "Jose Antonio drze na nią swoją brudną mordę" i "Maricruz przeje*ała całą kasę" hahahahaha :)

SlodkaZmijka

Tyle absurdów tu, że można się uśmiać nieźle.
Meksykańska komedia

Vanessa100

Potwierdzam :D Biją po oczach i uszach niczym te w Burzy :D Octavio nawet mi się z wyglądu nie podoba, nie ma w tej teli na kim oka zawiesić, no nie licząc oczywiście księdza... :D :D :D
Ksiądz sobie teraz pewnie myśli o Natashy: Oj, żebym to ja nie był księdzem to pozowałbym, oj pozowałbym... :D

SlodkaZmijka

Na początku Octavio z wyglądu był mi obojętny, ale potem mi się bardzo spodobał.
Jednak potem zaczął mnie wkurzać swym charakterem.

Eduardo (Ricardo Franco) był przystojny, ale już się nie pojawia odkąd ożenił się z Aracely.

Ksiądz - Oj pozowałbym jej do aktu :D
Co Natasha widzi w tym dziadkowinie ????

Vanessa100

Nie wiem co w nim widzi, może po prostu chce przelecieć jakąś dziewicę? :D :D :D

Tak, Eduardo był przystojny :D

SlodkaZmijka

:D

No i nie pokazują, jak tam żyje Eduardo z Aracely

użytkownik usunięty
SlodkaZmijka

Octavio jest ładny a nawet bardzo , tylko że jego charakter kuleje .
Moim zdanie jest dużo przystojniaków ,chociarz są debilami ,ale nie są najgorsi z wyglądu.

Często w życiu tak jest, że jak facet przystojny, to ma charakter do niczego.
Choć oczywiście wyjątki się zdarzają.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Wyjątki tylko w piątki :)

:D

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones