PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Dlatego bo ona tak na prawdę się myła a oni ją tylko czymś posmarować żeby wyglądała na brudną:) Więc od czego partner głównej bohaterki miał uciekać?

Mela0203

Mówiłam o postaciach, a nie o aktorach :)

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

A ja sobie żartowałam :) co pożartować nie można. Słodka żmijo

Mela0203

Jasne, że można, po prostu myślałam, że piszesz na serio, stąd to sprostowanie.

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Ja telenowel nie biorę na serio. Można się wzruszyć itd ale to wszystko fikcja.

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Zwłaszcza dzisiejszy odcinek ile oni razy będą tą dziewczynkę porywać. Coś chyba twórcą pomysły się skończyły.

Mela0203

Dopóki nie skończy 18 lat i sama nie zadecyduje, z którym z rodziców chce zamieszkać, a potem wytoczy im proces o psychiczne znęcanie się :P

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

ha ha... a może nawet zamieni się w dziecko emo albo będzie udawać chopaka żeby spodobać się ojcu;)

ocenił(a) serial na 6

Znaczenie imion i zachowań poszczególnych bohaterów telenoweli ''Dz.k.e ser.e".

Osoby bardzo wrażliwe proszę nie czytać bo może zirytować tłumaczenie moje oczywiście przełożyłam też ja ;) hi hi

1) Główne postacie ( drugiej postaci trzeba pomóc by normalnie mó.g zaczął funkcjonować):
a) Maricruz- marząca inaczej ale oświecana przez Octavia zna swoje cele przeciwieństwo Simony, b) Octavio- Oct.pus Poj.b.nus- raz słodziak a raz kompletny id.ta udający ojca roku.

2) Dalsze postacie:
a) Alvaro- atrakcyjny wujek- na niego można liczyć załatwi darmową wizytę u fryzjera, b) Santa- szwaczka praczka- raz kumata a raz robi gafy ale zawsze wszystko wie.

3) Postacie raz normalne a raz głupie:
a) Ester- kiedyś erot.ma.ka teraz matka płaczka później w przyszłości pewnie akuszerka biednych, b) Jose- językowych ch.m - kiedyś słodziak teraz złodziej nawet dziecko potrafi ukraść.

4) Postacie zboczone:
a) Eusebio- er.to.ano- gwał,iciel- tak samo stu.nięty jak śp. Lucia razem z nią powinni zrobić po drugiej stronie zawody w podpalaniu lasów. b) Natasha- nosząca kamienie- kiedyś była w spelunie teraz maluje nagie obrazy. Może ksiądz jej pomoże, c) Doris- do d.py lub do grzania- kiedyś wredne smar.ate bab.so a teraz może zmądrzała ale to mało prawdopodobne, d) Ofelia- ogr.niczona długowłosa- kiedyś przem.drzała a teraz bardziej kumata od Luci a nawet Simony.

5) Postacie którym nie idzie pomóc:
a) Lucia- leżąca od tyłu i nie myjąca się- kiedyś podobno biedna a później to tylko chaty podpalała, b) Miguel- myślący i sra.ący inaczej- kiedyś bojący się żony Luci a teraz Judasz a później pewnie go zakopią jeśli nie zmądrzeje, c) Simona- sra.ący kot na puszczy- kiedyś okularnica a teraz wampirzyca potrzebująca porady psychiatry,

6) Normalnie postacie:
a) Teobaldo- tnący krzaczki- kiedyś brat bliźniak ''Dzwonnika z Noter Damme a teraz nie wiadomo co porabia, b) Eduardo- erot.man ujarzmiony- kiedyś gł.pek a później dzięki miłości zmądrzał bardziej niż Octavio. c) Solita- smutaska cały czas by tylko płakała albo się śmiała- niech Maricruz jak najszybciej kupił jej aparat słuchowy- błagam ;) .

użytkownik usunięty
Mela0203

Hahahahaha XD:) Świetny opis pasujący do każdej postaci .

ocenił(a) serial na 6

dzięki:)

użytkownik usunięty
Mela0203

Nie ma za co : () to ja dziękuje za świetne wiersze i opisy bohaterów

xKseniax

Uważam, że ta telenowela powinna się skończyć już dawno temu XD
Ja nie mogę, Octavio nagle zrobił się super ultra niańką dla dzieci, a przed tym miał je kompletnie w dupie, chociaż dziecko które ma z Simoną tak czy siak jest samotne. A to jak ostatnio Mc krzyknęła do Simony, że zginie... oj nieładnie, nieładnie.
I zgadzam się z jej ubiorem. Gorszej tandety nie widziałam. A na dodatek ta jej kiteczka, może nie spać, może płakać, a ona wciąż idealna o.o
I tak w ogóle, nie oglądam już codziennie telki, więc nie jestem jakoś super na bieżąco :3

użytkownik usunięty
Misaox

Pewnie ,że powinna ,ale producenci musieli pierdoły wymyśleć ,ni kupy ni dupy się nie trzyma ta telka./;

hahaha :D
Jak nie wiadomo o chodzi, to chodzi o pieniądze.

Vanessa100

hahaha Octawiuszowi i jego bratu z pewnością :D
Octawio, zawód: Luksusowy Pan do towarzystwa :D
Cel zawodowy: Tak robić, żeby się nie narobić :P
Zainteresowania i hobby: Pociąganie z gwinta, degustacja alkoholi :P
Znaki szczególne: Niewyobrażalna głupota :P
Poprzednia praca: Eskort Doris :D
Obecna praca: Pan Niania :D

SlodkaZmijka

CV Octavia hahha ;))

Vanessa100

haha :)
Nie lubi: dziwek i wąsatych inżynierów :P
Lubi: Luksus i wydawanie cudzej kasy :P

użytkownik usunięty
SlodkaZmijka

Octavia kocha też drugą osobę >.siebie :)

SlodkaZmijka

O Maricruz wszędzie jest za to Octavio;
Zawód : uprzykrzanie życia Octavio , zemsta na nim
Cel zawodowy : zniszczenie Octavio i rozkochać go w sobie
Zainteresowania: Octavio pod każdą postacią
Hobby ; Jazda konno w nocy do Octavia
znaki szczęgólne: kitka pod nazwą Octavio,
Poprzednia praca :latanie za Octavio.( w samolocie , w kasynie itd)
Obecna praca: Kombinowanie jak wyjść za Octavia .
Nie lubi; Octavia u boku Simony
Lubi; Octavia octavia ponad wszystko


lubo_filmweb

hahahahaha dobre :) Idealnie napisane :) Dodałabym tylko do obecnej pracy: Przeje*ywanie całego majątku :)

SlodkaZmijka

tak wiem :) ,ale trzymałam się tego,że wszędzie miał być Octawiusz .

użytkownik usunięty
SlodkaZmijka

To można nazwać awansowaniem ,bo nikt od tak nie przejebał majątku .XD.

lubo_filmweb

O ja, idealnie opisane! W ogóle niedawno zauważyłam, że Octavio trochę włosy skrócił :3 Chyba Simona nie mogła znieść tego, że on ma takie piękne i długie w porównaniu do niej XDD
Ale wciąż mają swój blask :#

Misaox

Przecież Octavio już dawno skrócił włosy ;)

Widziałam na youtubie, że w La Gata Arenas ma bardzo krótkie włosy i nie podoba mi się taki. Z tym, że jego Pablo ma nie być taki głupi jak Octavio.
Ja wolę Arenasa z dłuższymi włoskami, jak w Dzikim sercu.
Z tym że tu znowu gra debila.

I tak źle, i tak niedobrze :D:D

użytkownik usunięty
Vanessa100

Dokładnie ,pieniadz rządzi ,D..>

Tak naprawdę cała telka skupia się na piniondzach :>

użytkownik usunięty
Misaox

Właśnie .)
Najpierw Obracają dużą gotówką ,a potem nic nie mają ,ich majątki są na 5 minut .

Wgl zauważyłam częsty motyw z główną bohaterką, która jest biedna, a później w 50-100 odcinku okazuje się, że jest genialnie bogata o.o np. Burza, Dzikie Serce, Ukryta Miłość itp. żeby nie spoilerować XD Chociaż co do Luciany nie jestem pewna :3

użytkownik usunięty
Misaox

Fakt ,zawsze tak jest że protka pózniej okazuje się bogata ,scenariusz stary jak świat ,a mogliby jakoś zaskoczyć widzów a nie żebyśmy naprzod wiedzieli co będzie .

ocenił(a) serial na 3
Misaox

Luciana w UM była bogata "z domu", jej ojciec na kilkanaście lat stracił majątek, ale poźniej go odzyskał i Luciana z tego korzystała. A korzystała inaczej niż MC, mądrzej przede wszystkim.

ocenił(a) serial na 6
Misaox

Wszystkiemu winny jest Miguel bo Simonie głupoty gada jak jakiś Judasz się śmieje a ona wszystko wierzy a Octavia ma w dupie tylko kasa się dla niego liczy.
Maricruz powiedziała tak do Simony to prawdę powiedziała może i okrutną. Po co oni jej te dziecko zabrali i te teksty Simony, że od teraz będą się zajmować się jej córką ...,że ona się niemoralnie zachowuje jak dzi..a itd. Jakby nic nie powiedziała to by dalej jej dziecko trzymali.
Ciekawe jaka Simona była by mądra jakby dziecko jej ukradli i nazwali by ją szmata jaka by była cwana.
Tak ta telenowela powinna się już skończyć bo z odcinka odcinki są coraz denerwujące.

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

MARICRUZ to kobieta prawie idealna mimo swoich wariactw , brawa dla aktorki

użytkownik usunięty
DONEK_filmweb

Owacje na stojąco ,za tak wspaniałą grę.:)

Gra aktorki, a postać to dwie różne sprawy.
ABC rzeczywiście dobrze gra.
Ale postać MC sknocili trochę - najpierw w kilka tygodni stała się obyta i oświecona, a teraz jakby nigdy nic przepuściła spory majątek.
Z tą zemstą też już dałaby spokój, bo ile można.
Solitę olewa od dawna.

Vanessa100

Oda do Octavio

Octavio, ach Octavio, mój ty piękny panie,
wróć do mnie mój miły nim starość nastanie,
teraz ty mnie kochasz za me piękne lico,
za wspaniałe stroje, za kitkę kobiecą,
ale kiedy wyjdą pierwsze siwe włosy,
mojego oblicza będziesz miał już dosyć,
zakręcisz się szybko za nową kobitką,
ja zostanę sama - z opadniętą kitką.

Wróć do mnie Octavio pókim jest bogata,
przeje*iemy wszystko co zapisał tata,
roztrwonimy kasę dla twej przyjemności,
a nasi wrogowie pękną wnet z zazdrości.
Odłóż tę flaszeczkę od usteczek swoich,
zamiast na kieliszku, połóż je na moich,
pocałuj me usta, wyznaj miłość swoją,
moje pocałunki niepokój Twój ukoją.
Nie będziesz już musiał sięgać po tequilę,
bo przy mnie osiągniesz spokój i idyllę.

:D:D:D :):):)





SlodkaZmijka

Twojego autorstwa?
Jestem pod wrażeniem :D

Vanessa100

hahaha tak, gdy widzę takie absurdy, to wena mnie łapie :)

SlodkaZmijka

Czyli czyjaś głupota potrafi inspirować do tworzenia sztuki ;)))

Vanessa100

Nie brzmi to najlepiej, ale wychodzi na to, że tak :)

SlodkaZmijka

Piszesz wiersze czy książki? Wydaj książeczkę z wierszykami o bohaterach dzikiego serca .Jeszcze Cię zaproszą na spotkanie z aktorami z DS. Są świetne :)

lubo_filmweb

Takie satyryczne wierszyki piszę tylko czasami, jak mnie wena najdzie :)
Najczęściej wtedy, gdy w telce jest dużo absurdów :D

SlodkaZmijka

no to teraz będziesz mieć dużą wenę,hehe;)bo absurdów będzie co nie miara.a ja z chęcią poczytam nowe wierszyki Twojego autorstwa;)

użytkownik usunięty
Vanessa100

Też tak myśle że ABC świetnie gra, tylko ta jej rola Maricruz beznadziejna czasami bywa

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

aBC jest spoko aktorką, jej gra w innych mi się podobała, tu jednak od początku mnie jakos drażni, najpierw ten jej płacz jak latała za Octavio na początku a on ją zlewał, to nie był płacz teraz wycie.

ewelina84

Wydaje mi się, że wtedy reżyser kazał jej "wyć".
Innego wytłumaczenia nie widzę ;)

ocenił(a) serial na 3
Vanessa100

No właśnie reżyser tego serialu jest chyba bez zadnegopojęcia, nie dość że scenariusz skopany, tgo jeszcze główni bohaterowie. Teraz się boję że przez Octavio nie będę lubiła prota w Kotce.

ocenił(a) serial na 10
xKseniax

Przesunęli w czasie 7 miesięcy Lupita miała niespełna pół roku przed tym momentem, czyli teraz mniej więcej pół tora roku, a oni mówili o 5 letnim dziecku. Coś im nie wychodzi w tym serialu.

użytkownik usunięty
KajaW

Według mnie Lupita ma mniej niż 5 lat ,ja bym jej dała gdzieś nie całe 4 latka.

ocenił(a) serial na 7
KajaW

No właśnie, mnie to śmieszy, Lupita wcześniej była taka malutka, minęło parę miesięcy i już ma prawie 5 lat – to są jaja, w ogóle ostatnio cały ten serial to jakaś żenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones