PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 449
ocen
2,8 10 1 35449
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Stary wątek się wyczerpał , więc zakładam nowy.

andre_

To prawda - jako zła teściowa gra lepiej i wątek cały zyskuje.

ocenił(a) serial na 4
Mateusz15401

Edzio złapałby za broń, na pewno ma jakąś Tetetkę schowaną w tapczanie :D

wiatriwoda

Dziś fajny odcinek, bo wspomniano o Dorocie, że w Angoli jest, Daniel odwiedził hospicjum i spotkał tam niejaką Magdę - czyżby nowy wątek ? Rozwija się wątek Andrzeja i botoks party, rozstanie Norbiego i Kamili , a na koniec niespodzianka - czyli ciąża Sandry.

wiatriwoda

Co ona z tą ciążą...? No ale chyba nie z Michałem, co? ;) Bożena lada moment urodzi! Fajnie, że postać Daniela staje się bardziej barwna :))

Mateusz15401

Raczej nie z Michałem :) Oby nie z Oscarem hah

wiatriwoda

To bardzo prawdopodobne. Oscar ma ten no... temperament ;))

Mateusz15401

Jedyny facet, który wiemy, że mogła się spotkać. Chyba, że to ktoś całkiem obcy :)

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

No i mała Kazuniówna zobaczyła świat!
Piękne wspomnienie o Krysi na cmentarzu.

MarinaSamira

Tak - postarali się, żeby odcinek był trochę inny - ten wątek sprzedaży Sadyby, cmentarz i narodziny.

wiatriwoda

I to już 3000 odcinek... spodziewałem się chociaż nowej czołówki ;)) Bez domu na Sadybie, to już nie "Klan". Na szczęście jednak szybciutko pomysł ten uleciał im z głowy. A to ci Norbert, no...!

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

Pomysł z ciążą Sandry z Norbertem - mistrzostwo świata.
Było gdzieś wyjaśnione jakim cudem to się wydarzyło? Biegali po lesie i przypadkiem "wpadli" na siebie? :D

andre_

To było już wyjawione w odcinku? Nie zauważyłem.

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

Dostałem info z drugiej ręki. ;) Ale z tego co dziś widziałem to w serialu sprawa wciąż pozostaje tajemnicą.

wiatriwoda

Bardzo fajne sceny Oli, Norbiego i Kamili , nawet stara muzyka się pojawiła , końcówka na Sadybie wymiotła. Więcej takich scen i wątek też OK.

wiatriwoda

Miło też, że relacje Oli z Norbim pozostały takie przyjacielskie :)) I fajna nauka jazdy hehe

Mateusz15401

Poszedłbym na całość, że Ola portąci na tym placu Kamilę przypadkowo, która ich śledzi :)

wiatriwoda

Dobry dziś odcinek. Ciekawe czy zanosi się na jakiś romans Darka i beaty - to byłby hit :) Ale podoba mi się,że łączą osoby z ekipy z Klanu, a nie szukają nowych postaci tylko. Mam nadzieje, że nie skończy się a zapychaczu. No i demoniczna Kamila, która pragnie zemsty na Norbim - pewnie oberwie się jego nowej partnerce. No i straszna teściowa - czyli Wandzia.

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

Wandzia jest taka jak powinna być, to jej dobrze wychodzi.
Darek kiedyś rwał wszystko co na drzewo nie ucieka, może mu pamięć wróci :P
Norbi znormalniał, za to Kamilka świruje - w sumie jest jakaś logika w tym :D

wiatriwoda

Mogę się założyć, że nową ukochaną Norbiego jest Sandra.

Coshand

To możliwe bardzo

ocenił(a) serial na 10
Coshand

Po prostu Nostradamus :D

wiatriwoda

Na plus, że pokazali Edzia i scena z nim całkiem naturalna. Podoba mi się nowa fryzura Daniela ;)) Trochu wyprzystojniał :D

Mateusz15401

Edzio - bardzo dobrze gra - choć nic prawie nie mówi - brawo dla aktora :)

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

A może aktor też miał wylew? Bo wygląda i gra bardzo autentycznie.

wiatriwoda

Bardzo dobry dziś odcinek. Spodobał mi się bunt bliźniaków i pojawienie się u Michała, kłótnia z Wandzią i wielkie wyjście na jaw romansu Norbiego z Sandrą na oczach Eli, która świetnie zgrała. Czy powie Kamili?

wiatriwoda

Myślę, że tak. Sama Kamila nie odpuści i może odkryć to sama.

wiatriwoda

To mi wygląda na nową strategię. Teraz znów Ramona będzie pracować z Jackiem -romans byłby już jak w Modzie na Sukces :) Fajnie, że Kamila się dowiedziała prawdy i była mała awanturka i podsłuchiwanie - mam wrażenie, ze Klan zyskuje takie dawne wcielenie połączone z elementami oper mydlanych .

wiatriwoda

Dałem się nabrać na tego "pijanego" Miłosza ;) Na plus pojawienie się matki Bożeny... Sam jednak wyobrażałem sb, co byłoby, gdyby doszło do np. jakiegoś porwania małej Ali przez nią...?

Mateusz15401

Dobrze, że sobie o niej przypomnieli scenarzyści :) Odcinki ciągną też kłótnie Wandzi :)

wiatriwoda

Niedługo znów złagodnieje :)

Mateusz15401

Metamorfoza Zyty, która stoi po stronie męża i kłóci się z matką - to niemały szok :)

wiatriwoda

Gdyby zaprzepaszczone pieniądze były od niej, to pewno jej rola byłaby inna ;)

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Śmierć córeczki pewnie wpłynęła na zmianę jej charakteru.

wiatriwoda

Kamila dziś pojechała mocno na koniec i no i wyszła tajemnica Norbiego na jaw.

wiatriwoda

No i ok. Tak miało być, bo już myślałem, że o tym zapomną... Wandzia szuka powodów, by mieć Zytkę przy sobie.

Mateusz15401

Miesza dalej i to co raz bardziej. Ela jak zwykle matką rodu rozwiązuje wszystkie kłótnie, sfary i konflikty :)

wiatriwoda

Pomysł z tym wspólnym zamieszkaniem; Jerzy, Ela, Kama i Michał z Zytą, a nawet bliźniak/i bardzo fajny :)

Mateusz15401

Kto wie czy Wandzia nie rozdzieli Zyty z Michałem, bo ta będzie non stop z ojcem :)

wiatriwoda

Ni i mamy nowy wątek seniorski, babcia Leosia i Bronek hah :) Fajne sceny na Sadybie, która znów tętni życiem i ten ślub w Wigilię, przejdzie do historii serialu, takiego odcinka świątecznego jeszcze nie było :)

wiatriwoda

Może któraś Lubiczówna dowie się o jakichś powikłaniach po badaniu? Bardziej już odpychającego adoratora nie mogli znaleźć dla Leośki ;))

Mateusz15401

To raczej Misja Klanu :) dość siermiężna, ale ujdzie. Może wróci Marta? Bo już się pojawiła wirtualnie:)

wiatriwoda

Jak wirtualnie?

Mateusz15401

W sensie, że gdzieś tam jest bo o niej wspomniano, ale nie pokazano :)

ocenił(a) serial na 1
wiatriwoda

Co to za sprawę ma Daniel? Mam wrażenie że mieszają różne kwestie, usiłowanie zabójstwa osoby, która jednak zginęła, ale nie z jego ręki, kradzież pieniędzy, niedługo dołożą do tego prowadzenie sekty. Jedna wielka sprawa przeciwko Danielowi za wszystko.

wiatriwoda

Że niby ta cała Marysia ma rok? Jakoś mało gramotne to dziecko jest.

wiatriwoda

Temat umarł? :( a tyle się dzieje w Klanie...

ocenił(a) serial na 4
bukabuk

Idiotyczne zmiany na filmwebie udupiły forum.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Dawno mnie tu nie było więc postanowiłem zajrzeć na stare śmieci i widzę, że forum umarło śmiercią naturalną. Ja może w przyszłym sezonie będę miał w końcu więcej czasu dla Klanu więc i może uda się jeszcze raz wskrzesić to forum :D.

Nie podejmę się oceny tych 10 miesięcy bo oglądałem średnio 1/2 razy w tygodniu a czasami i rzadziej. Oczywiście w ostatniej scenie musiało być trzęsienie ziemi i oczywiście klasyka w postaci czyjegoś zasłabnięcia, może śmierci. Choć nie sądzę aby uśmiercono Jurka.

ocenił(a) serial na 6
lach

W sumie większość osób przeniosła się na Bekę z Klanu. Nie ma co się oszukiwać, dzisiaj fanpejdże na facebooku wygrywają ze zwykłymi forami. Aczkolwiek ja bym mógł również tutaj się udzielać, no ale w 2-3 osoby trochę słabo.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

czekam na zmartwychwstanie forum wraz z 1 września

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones