PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 027
ocen
7,7 10 1 1027
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Rozmowy o AV part.2 :D

ocenił(a) serial na 9

Nawet nie wiedziałam ze jeden temat moze mieć max 1000odpowiedzi :D
Wczorajszy odcinek był świetny :) Reakcja Arriagi na wieść o domniemanej śmierci Victorii przerosła moje oczekiwania i jeszcze to jak zaatakował Zambrana w szpitalu. Critina zrozumiała że jej mąż kocha swoją pracodawczynie wiec bedzie ciekawie jak Victoria wróci do zdrowia. Roy mnie rozwalił: z nerwów stałem sie głodny chodzmy coś zjeść. Wypowiedziane do córki której mama właśnie walczy o życie jest bardzo na miejscu. A swoją drogą Nikki była w rozsypce i po jej zachowaniu doskonale widac kogo kocha. Nawet broniła Guzmana przed Nelsonem.

Matylda119

Przecież Opalina przepowiedziała Arriadze, że będzie miał z Victorią syna, więc to nie jest tak do końca jego założenie ;)

ocenił(a) serial na 8
Matylda119

No nasi Kochani Polscy Lektorzy :)
p.s Akurat w przypadku Arriagi on zawsze chciał mieć syna, ale jego żona nie mogła mieć już dzieci po ostatnim porodzie.

dominik1989

A w przypadku Adriany?;> Ona też chciałaby dać Lucii brata, ale chcieć nie zawsze znaczy móc :D zauważyłam, że w każdej telenoweli, kiedy okazuje się,że bohaterka jest w ciąży od razu zakłada się, że to bedzie chłopiec :)

Motyw Victorii stojącej nad sztucznym wodospadem uważam za udany :)

ocenił(a) serial na 9
Matylda119

A nie :P Bo Kendra chciała córeczkę i proszę :)

Matylda119

Ja po śmierci Pauli nie rozpaczam. Wiecznie tylko płakała.
Też uważam, że Vicente jest bardzo przystojny. Szkoda, że gra taką epizodyczną rolę i że pojawił się dopiero teraz.

ocenił(a) serial na 9
Matylda119

Cordoba byłby najciekawszym bohaterem męskim w AV.Nie tak prostolinijny jak JA ,nie tak chłopięcy" jak Roy.O wiele większy potencjał miałby ten duet z Adrianą niż Victoria i Arriaga..Strasznie żałuje,że tak późno go wprowadzili.

Arwenka1

Adriana wróciła ze szpitala do domu i wtedy odeszły jej wody. A dopiero co w szpitalu była :D
Co za traf ;)
Wody jej odeszły, a ona się zastanawia "Co robić?". No chyba po karetkę dzwonić, no nie? Tym bardziej, ze to przedwczesny poród.
Ale oczywiście nie, bo zadzwoniła do Vicente.
Syn Adriany urodził się w siódmym miesiącu ciąży, więc powinni go umieścić w inkubatorze.
I w ogóle zrobić różne badania, bo to przecież wcześniak.
A on sobie w domu został z Adrianą.

Vanessa100

Ja też jak oglądałam pierwszy raz to się zastanawiałam, dlaczego oni tego dziecka do szpitala nie zabrali, w końcu to wcześniak... Niby pediatra go zbadał, ale wydaje mi się, że to niemożliwe żeby dziecko urodzone w 7-8 miesiącu było w pełni zdrowe i silne.

ocenił(a) serial na 8
klaudia1300

Ta i jeszcze pokazali siusiaka te telenowele się robią coraz bardziej zboczone..

ocenił(a) serial na 8
Arwenka1

A mi się jakoś ta postać nie podoba, sam aktor całkiem przystojny, ale rola taka bez wyrazu. W ogóle to przez te wszystkie lata Vicente nie próbował odszukać Adriany, a teraz niby taki zakochany i chce z nią wychowywać dziecko.
Dla mnie najciekawszym bohaterem męskim jest Guzmancito:)

Didi_5

Nie szukał, bo miał żonę, a Anibal jeszcze mu groził. Spotkali się i może młodzieńcza miłość na nowo odżyła?
Dla mnie też najciekawszy, najlepszy jest Frankie ;)

użytkownik usunięty
Matylda119

Arriaga miał pieniądze, które odzyskał od adwokata, natomiast Salsero zarobił w Brazyli. Guzman chyba dostał od ojca. Choć mnie też zastanawia skąd Nicki miała pieniądze na Centrum.

Skąd Nikki miała pieniądze na centrum? Pewnie dostała od rodziców.
Przecież ona i ojciec pogodzili się.

użytkownik usunięty
Vanessa100

No ale ojciec to bankrut.. Annibal sfinansował jego rehabilitację w USA.

Ale może miał odłożone jakieś pieniądze dla córki. Przecież ma ileś tam procent udziałów w tej firmie, które dostał po ślubie z Victorią.

ale Nikki chyba powiedziała, że otworzyła centrum dzięki pomocy Victorii?? czy może mi się coś przesłyszało? ;)

ocenił(a) serial na 8
klaudia1300

Z tego co zrozumiałam, to leczenie w tym centrum ma być bezpłatne, więc może to jakiś rodzaj fundacji, może znalazła sponsorów.

klaudia1300

Jak dziękowała na otwarciu tej fundacji, czy jak to się nazywa podziękowała Adrianie, mamie i Frankiemu z tego, co pamiętam. O ojcu nie wspomniała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones