PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 178
ocen
7,0 10 1 12178
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Witam w nowym temacie , tym razem widać światełko w tunelu (sprawa praw i planowane filmy) , pewnie wszystko będzie jasne zanim skończymy temat ;)
tradycyjnie : Viva la Resistance !

Filmwebowy ruch oporu proszony jest o zameldowanie się w temacie , mam nadzieje że zobaczymy również zaginionych w akcji ;)

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Software ok , ale kto stworzy 'hardware' ? chodzi mi tu o Cameron ;)

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Bez względu na to, kto stworzy, bardzo chciałbym otrzymać jeden egzemplarz tej uroczej "Panny Blaszanej" ;)

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

Oj nie tylko Ty ;)

Mq112358

Rapecqx pamiętam, że studiował robotykę więc myślę, że byłby w stanie wykonać endoszkielet, ale niestety już od dawna go nie ma. Mój znajomy namawiał mnie niedawno, żeby skonstruować działającą replikę ręki jak wróci z zagranicy :) Nie wiadomo jednak kiedy jeszcze to się stanie.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Jeżeli FW nie kłamie to znaczy że już dawno nie zaglądał na fw ogólnie . szkoda . Napisałem mu PW ;>

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Faktycznie szkoda. Podobnie jak my, należał do fanów Cameron ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Obejrzałem Atlas chmur , film trwa prawie 3 h ale oglądając nie odczuwa się tego . Żeby ogarnąć wszystkie powiązania opowiedzianych historii pewnie jeszcze raz musiałbym obejrzeć hehe Każdy wątek z osobna był mniej lub bardziej interesujący tworząc całość niosącą przesłanie z którym można się zgodzić lub też nie , można uznać je za infantylne ale jak dla mnie wystarczające żeby uznać film za dobry :)

Mq112358

W oglądaniu filmów po raz drugi, zwłaszcza tych bardziej zamotanych, jest coś fajnego. Zwykle wtedy można lepiej powiązać odpowiednie wątki ze sobą. Incepcję np. oglądało się drugi raz lepiej bo wiadomo było kiedy akcja dzieje się w śnie (na początku zwłaszcza).

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Ja chyba na razie odpuszczę sobie oglądanie drugi raz tylko zamiast tego przeczytam książkę , a przynajmniej spróbuje bo książek też już mam 'kilka' pozaczynanych a nie pokończonych ;)

Mq112358

Jakiś czas temu zacząłem z ciekawości czytać "Sztukę Wojny" Sun Tzu. Można z niej zaczerpnąć wiele ciekawych wskazówek, które z powodzeniem da się stosować w życiu lub pracy.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Kiedyś przymierzałem się do tej książki ale mi jakośt o odłożyłem na później jak wiele innych rzeczy ;)

Mq112358

Natrafiłem na reklamę gry typu MMO pt. Aion. Wygląda ona całkiem przyzwoicie. Jest typu Free to Play chociaż kiedyś była płatnym produktem. Będę musiał przetestować kiedyś.

edit:
Tutaj trailer: http://youtu.be/9elimXcd2m8

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Trailery zawsze fajniej wyglądają niż gra w rzeczywistości ;)
http://www.youtube.com/watch?v=fVSZNscDjx8 trailer lola ;D

Mq112358

Hehe, niezły render :) Rzeczywiście, lepiej popatrzeć na gameplay. Ten wygląda fajnie: http://youtu.be/clPghVEa0S4

Bartek2

Łożesz... Ten Aion próbuje pobrać przy pierwszym uruchomieniu tak na oko 15 GB danych O_O

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

hehe no to trochę tego jest , LOLa z wszystkim patchami jest 'tylko' jakieś 10 gb ;)

Mq112358

Z tego co widzę do gra używa silnika CryEngine. Może celem przy jego tworzeniu nie było oszczędzanie miejsca na dysku albo świat jest tak rozbudowany. Z tego co widzę jest bardzo dużo ustawień dotyczących samego wyglądu postaci przy jej tworzeniu. Samą twarz reguluje ok. 30 konfigurowalnych parametrów. Ciekawe jak sprawnie przebiega pobieranie i renderowanie w locie tych wszystkich parametrów np. po spotkaniu dużej grupy graczy.

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Życzę wszystkim pomyślności w Nowym 2013 Roku. Przede wszystkim zdrowia, oraz wielu okazji do uśmiechu !

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

Szczęśliwego !

jacekjan

Ode mnie również wszystkiego najlepszego na 2013 rok :)

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Pierwszy w nowym roku :)

Kamil85

No to w takim razie ja jestem drugi pierwszy :) No i witamy ponownie. Dawno Cię tutaj nie było ;)

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

trzeci ;)

ocenił(a) serial na 10
Kamil85

Miło Cię znowu widzieć na forum :)

Mq112358

I jak tam? Wszyscy żyją po Sylwestrze? :) Meldować się. Musimy ocenić straty/zyski w ruchu oporu ;P

Bartek2

ja żyje, gdyby się ktoś martwił :)

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Żywy, zwarty i gotowy ;P

Bartek2

No to super :) A reszta rozumiem, że użyła wehikułu Answera (kto czytał nasze opowiadania ten wie OCB xD) i dotrze do nas w najbliższej przyszłości?

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Ja jestem. Wygląda na to, że nie ma strat wśród Ruchu Oporu :) Brakuje jeszcze Mq, spośród zaglądających tu w ostatnich dniach.

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

jestem :P

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Też żyje ;) ... jakoś, jeszcze ;D

ocenił(a) serial na 10
rapecqx_E3QX

Ooo, kto tutaj się zameldował ;] Witamy ponownie, wpadaj (pamiętacie to wredne słowo? ;P) częściej ;P xD

No to już jest ekipa do zbudowania Cameron ;P

ocenił(a) serial na 10
Hostile

Postaram sie 'wpadać' częściej :).

ocenił(a) serial na 10
rapecqx_E3QX

Hostile ma rację z tym "wrednym" słowem ;) Więc może lepiej po prostu tutaj zaglądaj ;)

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Co do tego wrednego słowa, to Estrella od dawna nie "wpadła" ;P xD

ocenił(a) serial na 10
rapecqx_E3QX

Tak, tak, 'wpadaj' jak najczęściej, naszemu narodowi przyda się więcej obywateli ;P

rapecqx_E3QX

Wow, czyli jednak żyjesz :) Fajnie, że wpadłeś po tak długim czasie ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Hostile , bedziesz ogladał ? podobno całkiem nieźle to wyszło , film niedawno pojawił się w sieci. ja kiedyś pewnie obejrzę , ale jakoś nie liczę na dobrą ekranizajce ;)
http://www.filmweb.pl/film/Rurouni+Kenshin-2012-644479

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Już mam to od paru dni ;P Od sierpnia czekałem na premierę Blu-Ray, która nadeszła 26 grudnia. Chyba obejrzę z angielskimi subami, nie chce mi się czekać na polskie ;P

Jeśli chodzi o to ten film, to świetnie dobrali aktorów do poszczególnych ról, zwłaszcza Kenshina i Saito ;]

ocenił(a) serial na 9
Hostile

hmm to obejrzę ,tylko ja pewnie będę czekał na napisy :>

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

Jakby co, to polskie napisy już się pojawiły na napisy 24.pl, ale Filmweb nie pozwala mi wstawić linku ;P

Jak będę miał czas, to może dzisiaj obejrzę ;P

Edit: Jeśli się połączy nazwę strony (bez spacji) z tym linkiem, to powinno zadziałać ;P
/search.php?str=Rurouni+Kenshin+

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Zwiastun nowego epka the walking dead , już niedługo i seriale się zaczną :))
http://www.youtube.com/watch?v=PVwoIsYm_hM

Mq112358

Wydaje mi się, że akcja powinna trzymać tempo w kontynuacji. W ogóle 3 sezon jest niezły więc myślę, że teraz może być tylko lepiej, no ale się zobaczy.

Zobaczyłem dzisiaj zwiastun Ghost in the Shell: SAC z Hypera i muszę powiedzieć, że wygląda to ciekawie.

ocenił(a) serial na 9
Bartek2

Ja ostatnio obejrzałem K i C , dziwne trochę dawać takie tytuły anime ;> obydwa tytuły niezłe z dobrą kreską .

ocenił(a) serial na 10
Mq112358

K nie dokończyłam coś za bardzo yaoistyczna była ta seria a C bardzo mi się podobało

ocenił(a) serial na 9
Kamil85

Nie było tak źle choć liczyłem ze większą role odegra Neko , a nie tylko jako dodatek ;)

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Bartek i jak , grasz w tego mmorpg co znalazłeś ? :P

Mq112358

Chwilę pograłem głównie po to, żeby zrozumieć podstawy, skonfigurować grafikę (na prawie minimalnych detalach jako tako jeszcze chodzi :P) itp. Trochę zajęło mi zczajenie jak działają questy. Za pierwszym razem kliknąłem na NPC ten opowiedział jakąś historyjkę i qest niby rozpoczęty, a właściwie nie wiadomo co zrobić. Dopiero rozkminiając opcje interfejsu odkryłem treść zadania. Poczytałem też trochę o tym i gra wygląda na dość rozbudowaną. Można ulepszać broń i elementy zbroi za pomocą kamieni, które czasem wypadają z mobów. Można się też wyspecjalizować w wykonywaniu różnych jakby zawodów typu gotowanie, alchemia, tworzenie broni itd. (po wyjściu kolejnej aktualizacji ma się pojawić też zawód inżyniera, który będzie umożliwiał budowanie mechów i jakichś robotów). W każdej specjalizacji jest coś ok. 400 leveli, ale z tego co piszą, tylko w jednej można zdobyć poziom mistrza, a reszta może mieć chyba max 200 lvl (strzelam bo nie pamiętam). No i to na razie tyle co wiem :P Utworzyłem postać, wbiłem 3 lvl, skasowałem ją i utworzyłem nową :) Na razie mam ochotę jeszcze w to zagrać więc jak będzie czas to wrócę do tego.

P.S.
Pobrałem wczoraj Ghost in the Shell: SAC z jakiegoś torrenta (ponad 18 GB). Jak na razie sprawdziłem tylko jak z napisami do dwóch losowych odcinków. NapiProjekt dopasował je zdaje się dobrze.

Mq112358

Trzy pierwsze odcinki Ghost in the Shell: SAC jak na razie takie trochę średnie ale muszę przyznać, że fajną muzykę dali na napisach końcowych. Wpada w ucho: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XESreJjGx-I
Gdzieś ja już kiedyś słyszałem.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

Trzy pierwsze odcinki GitSa tak zraziły mnie do siebie i wymęczyły do tego stopnia, że porzuciłem tą serię na pół roku ;P Dopiero po tym czasie zabrałem się za serię ponownie i już obejrzałem jednym ciągiem, by w ostatnich odcinkach zbierać szczękę z podłogi ;P Trzy pierwsze odcinki nudzą, to prawda, seria rozkręca się gdzieś w okolicach odcinka 6-7, wraz w właściwą główną fabułą dotyczącą Człowieka Śmiechu. Poza tym to dość trudne anime, mnóstwo w tym polityki i przeróżnych intryg, ciężko wszystko załapać po jednorazowym obejrzeniu ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones