PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547738}

Tysiąc i jedna noc

Binbir Gece
7,0 1 454
oceny
7,0 10 1 1454
Tysiąc i jedna noc
powrót do forum serialu Tysiąc i jedna noc

Emisja w Polsce w TVP1 od 31 sierpnia o 14:00 od poniedziałku do piątku. Powtórka w dniu następnym o 10:00.

durczog

co za godzina.....

JLaw

No, żeby wszyscy bezrobotni i emeryci mogli obejrzeć :D

littlelotte52996

aci bezrobotni i emeryci to nie nie maj a prawa oglądać? Po co te złośliwości?!

irka672

No, zdaniem telewizji to nie mają prawa oglądać ci co pracują i się uczą raczej. To nie złośliwość, tylko stwierdzenie faktu.

irka672

przepraszam za błędy ale się wkurzyłam a tu nie ma możliwości poprawek po wysłaniu

irka672

może ktoś będzie dodawał na cda

JLaw

Będzie na vod.tvp jak Wspaniałe Stulecie.

Alee

ok, dzięki :)

durczog

Chciałam bym oglądać z ciekawości jaki będzie ale dziś nie mogłam zobaczyć 1 odcinka,jutro powtórki też nie zobaczę bo będę w pracy może ktoś wie na jakiej stronce będzie dodawany to sobie bym obejrzała-pozdrawiam.

basiapam

Taki sobie melodramacik... aczkolwiek pierwszy odcinek dość ciekawy... po wszystkich melodramatach brazylijskich i wenezuelskich czas na coś zupełnie innego. Niestety niektórzy powiedzą ze to turecki badziew aczkolwiek uważam otwarcie iż seriale tureckie są "lepszejsze" od tych produkcji polskiej... Taka moda na sukces była ciekawsza niż nasz polski klan plebania czy nad rozlewiskiem... mogłabym tak dalej wymieniać... puki co namawiam do oglądania tego serialu, zapowiada się ciekawie...

Orchidea__00

Dzięki za odpowiedz ale gdzie go oglądać w internecie?

basiapam

Jeszcze nie szukałam go w internecie... wyczytałam już gdzieś iż jest już podobno na VOD, aczkolwiek osoby mieszkające za granicą nie mogą korzystać z tego źródła ponieważ wyskakuje informacja iż nie mają iż z uwagi na ograniczoną licencję materiał jest nie dostępny z kraju z którego się łączysz...
Aczkolwiek informacja dodanego filmu na VOD nie jest sprawdzona ponieważ nie szukałam tego filmu online...

basiapam

http://vod.tvp.pl/seriale/obyczajowe/tysiac-i-jedna-noc

Alee

dzięki za linka :)

Orchidea__00

Zamiast oglądać kolejny serial sugeruję, aby przeczytała Pani jakąś książkę, bo "puki" co, to zdolność składnej, poprawnej gramatycznie i ortograficznie wypowiedzi jest poniżej krytyki.
Miłego dnia.

olga379

ważne ześ " TY PANI" jest taka oczytana... buhahaha

durczog

Kolejny turecki shit

giovanni50

oglądałeś ?

JLaw

Nie zamierzam tego badziewia oglądać

giovanni50

aha.. oceniasz już coś nawet jak nie obejrzałeś jednego odcinka ?

JLaw

meloshit

giovanni50

Przecież tam gra sam sultan sulejman to musi być dobre!

Septix

Sultan Sulejman z żoną...

ocenił(a) serial na 7
Septix

I wlasnie dlatego obejrzalam pierwszy odcinek ze wzgledu na Sulejmana haha. Ale jakos nie zaciekawil mnie :( ... I drazni mnie kamerowanie .. Chyba postawie na Imperium Milosci

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
durczog

Dwa odcinki za nami, ale już mi się podoba :)

użytkownik usunięty
fenek333

Też obejrzałam dwa odcinki i serial zapowiada się ciekawie. Podoba mi się.

ocenił(a) serial na 6

Biedna otrzymać taką propozycję od swojego szefa, swoją drogą ciekawi mnie ile dwójka puści odc wg gazety 46 a wszystkich jest 90.
Moim zdaniem ciekawie się zapowiada będę dalej oglądać tureckie seriale robią się obecnie coraz bardziej popularne.

Cherry21

To okropne, że główny bohater jednak ją wykorzystał, nie przeszkadzało mu nawet to, że wyglądała jakby szła na ścięcie. Ciekawe jak się później twórcom uda wygładzić tę ich relację. Rozwaliła mnie końcówka odcinka: Jeden z bohaterów wypija lemoniadę, wydaje z siebie odgłos, mówi, że napój go orzeźwił, a dalej napisy końcowe :D :D :D

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

No przecież to oczywiste, że odcinek powinien się kończyć w najciekawszym momencie :)

ocenił(a) serial na 7
agneszko

Pisalam wczesniej ze mnie nie zaciekawil a teraz juz zdanie zmienilam !! Bardzo mnie zaciekawil i bede go ogladac :)

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

W oryginale odc trwają po 90 min u nas tną je na połowę. Mnie najbardziej zdziwiło, że Burhan wypił tą lemoniadę a później złapał się za serce.

ocenił(a) serial na 5
SlodkaZmijka

wygładzić? to będzie syndrom ofiary sztokholmskiej xD

ocenił(a) serial na 6
Retro-Kot

Ofiara zakochuje się w swoim oprawcy? Może zobaczymy jak się akcja dalej rozwinie jednak spojrzenie głównego bohatera jest takie hypnotajzing:)

Cherry21

Możecie mi powiedzieć co się stało w 2. i 3. odcinku? Tak ogólnie, bo nie miałam jak obejrzeć, a 1. był całkiem wciągający. Proooszę :)
Kto jej w końcu zapłacił za tę operację?

littlelotte52996

Główna bohaterka chciała pożyczyć pieniądze od swojego szefa, on powiedział, że jej pożyczy, ale w zamian za to musi spędzić z nim jedną noc. Szeherezada na początku odmówiła i wyszła, ale potem wróciła i przystała na jego propozycję. Spotkali się w hoteli i ona się z nim niestety przespała :/ Potem poszła do lekarza i wpłaciła pieniądze. W tym samym czasie dziadek chłopca zadecydował, że jednak da głównej bohaterce pieniądze na operację, tyle że ona już za nią zapłaciła, więc nie wiem czy je przyjmie (może tylko po to, by spłacić dług u szefa, bo nie wiem czy on jej te pieniądze dał czy pożyczył).

SlodkaZmijka

Aaa, to faktycznie patologia. Ale dziękuję za informację :D

Cherry21

Niby oryginalne, ale z drugiej strony niesmaczne. Bądź co bądź on ją zgwałcił, no bo ona wcale tego z nim robić nie chciała. Nie rozumiem postępowania głównego bohatera, co może być fajnego w całowaniu kobiety, która patrzy się na niego tak, jakby zaraz miała zwymiotować? Facet ma chyba za dużo testosteronu albo po prostu skrzywioną psychikę.

SlodkaZmijka

Raczej to drugie. Facet ma ostre skrzywienie i chyba uważa, że każda kobieta chce go skrzywdzić, więc trzeba je brać siłą, bo tylko tak może je sobie podporządkować.
Nie wiem, jak twórcy skombinują, żeby Onur i Szeherezada się zakochali, bo chyba do tego to dąży.

littlelotte52996

No i o tym wlasnie jest serial. Jak po czyms takim sie zakochaja,ciekawa jestem :-)
Ja chetnie zobacze co wymyslili

madzik_867

Ja też jestem ciekawa, dlatego oglądam :p
Ale muzykę mogliby zmienić, bo Rimsky-Korsakow to dla mnie lekkie przegięcie...

littlelotte52996

Ja jak najbardziej bd ogladac dalej,ale muzyka caly czas ta sama , wiec jakos tej zmiany nie widze. Jeszcze sie okaze ze przez caly serial trzeba jej sluchac :D

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Niestety chyba chcieli pokazać jak to w życiu bywa, że zrozpaczona matka była gotowa nawet przespać się ze swoim szefem byle tylko jej syn żył. Cóż gdyby dziadek chłopca dał jej tą kasę nie musiałaby się płaszczyć przed szefem. Wtedy nie byłoby historii i tak dalej myślę, że mimo wszystko Onur będzie miał wyrzuty sumienia. Nie wiem jak oni to dalej pociągną, wiem że on na pewno nie będzie jedynym któremu podoba się Szeherezada. Zresztą obejrzałam 3 odc i wg mnie facet już coś do niej czuje mimo, że ona na samą myśl o nim czuje odrazę do siebie. Dzisiaj niestety nie oglądałam odc muszę go nadrobić.

ocenił(a) serial na 5
Cherry21

no własnie, dziadek ze względu na Nadide(?) babcię chciał dac pieniądze, ale zmienił zdanie za późno. Szeherezada miała czas do niedzieli, a teść zadzwonił w poniedziałek.

ocenił(a) serial na 6
Retro-Kot

Można powiedzieć, że dziadek zawalił sprawę gdyby od razu albo chociaż na drugi dzień dał jej kasę nie byłoby tematu. Mimo wszystko pomysł na serial ciekawy :)

Cherry21

Dzisiaj właśnie mówił dość otwarcie, że ona mu się podoba. Jeśli tak - to zachował się nadzwyczaj dziwnie, śpiąc z nią.

ocenił(a) serial na 6
littlelotte52996

To było ewidentnie widać już od 1 odc dzisiaj nie oglądałam ale zaraz nadrobię:)

Cherry21

Szeherezadę rozumiem, ale jego nie, nie mam pojęcia co nim kierowało, przecież ma wszystko: zdrowie, pieniądze, pewność siebie, była też mowa o tym, że miał dobrego ojca. Nie rozumiem czemu jest taki okrutny. Normalny facet nie zmusza kobiety do seksu.

ocenił(a) serial na 7
SlodkaZmijka

Nie spodziewalam sie tego ze on sie z nia pszespa :( Troche inaczej sie zaczyna niz inne seriale i to jest ciekawe

ocenił(a) serial na 6
MelissaWspanialeStulecie

Właśnie nie to co większość telek główna bohaterka gra jakąś ubogą dziewczynę mieszkającą w chatce itp. Później poznaje faceta w którym się zakochuje, jego rodzina jej nie akceptuje. Dlatego knują przeciwko niej, rodzi dziecko potem ma amnezje itd.
Tutaj jest inaczej bardziej intrygująco :) Widzę, że Onur wpadł po uszy i chyba chciał sprawdzić Szeherezadę mimo wszystko nie będzie mu łatwo o niej zapomnieć. Pracują przecież razem i spędzili noc a tego na pewno oboje nie zapomną.
Nie trawię synowej Burhana co za wredne babsko a jaka pewna, że urodzi chłopca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones