PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547738}

Tysiąc i jedna noc

Binbir Gece
7,0 1 454
oceny
7,0 10 1 1454
Tysiąc i jedna noc
powrót do forum serialu Tysiąc i jedna noc

Emisja w Polsce w TVP1 od 31 sierpnia o 14:00 od poniedziałku do piątku. Powtórka w dniu następnym o 10:00.

marta490

Na yt jest kanał PolandTV tam sa dostepne odcinki 1001 nocy po polsku juz godzine po emisji w tvp ( sorki ze tak podaje ale nie chce mi przejsc link)

ocenił(a) serial na 6
marta490

Mam do was prośbę dzisiaj oglądałam serial normalnie ale potem zadzwonił mi telefon i straciłam wątek. Gdy skończyłam rozmawiać widziałam jak Szehe wychodzi z walizką z hotelu ale wpada na Onura. Później zaczął ją przepraszać itd. Zaraz znów obejrzę ale nie wiem czy dobrze zrozumiałam pewnie znów chciał się z nią przespać?
Swoją drogą Kerem coraz bardziej zazdrosny o tę dwójkę a Onur pożerał wzrokiem Szeherezadę z tym tekstem, że chłopak jej nie pozwala wyjechać i musi go pytać o zgodę to poleciał bardzo zabawne. Na końcu zapytał dlaczego wtedy to zrobiła, może gdyby dłużej byli w Dubaju ich relacja uległaby zmianie. Synowa Burhana jaka wściekła, że urodzi córkę.

Cherry21

Tak, zaproponował jej kolejną noc za 300 tysięcy.

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

No to przesadził ale cóż myślał, że znów się zgodzi. Niestety się pomylił myślałam, że powie jej że się zakochał ale on woli proponować kasę za to żeby się z nim przespała. Teraz to jest w kropce bo będzie się zastanawiać czemu wcześniej to zrobiła a teraz tego nie chce. Gdyby Kerem się dowiedział to chyba by go zabił :)

Cherry21

Kerem już teraz patrzy na niego nienawistnym wzorkiem :)
Onur ma teraz zagwozdkę, szkoda, że tak późno zaczął się zastanawiać nad tym, co skłoniło Szeherezadę do tego, żeby się z nim przespać.

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Teraz będzie się bić z myślami a mi odc na vod nie chce się otworzyć widzę tylko czarny ekran :(

Cherry21

Sprobuj na alltube,jest juz nowy odcinek

ocenił(a) serial na 6
madzik_867

Dzięki chyba mam dzisiaj jakiegoś pecha bo ładuje się w nieskończoność a otworzyć się nie chce trudno obejrzę powtórkę jutro.

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

hahahha Skoro Twój "intelekt" tylko do tego się nadaje żeby każdy odcinek tutaj okraszac publicznie i sama do siebie swoimi PRZYPUSZCZENIAMI DOMYSŁAMI UROJENIAMI WYMYSŁAMI SZUKANIEM SENSU W GÓWNIE to jasne. skoro do niczego więcej się nie nadaje... W Polsce lubimy bajki o Biedzie i niesprawiedliwie traktowanym Kopciuszku a Turcja ma baśń o Szeherezadzie i nieufności do kobiet. Trza było jakoś tę nieufność do bab osadzić we współczesnych zachodnich realiach i padło na "śmierc w łożu dziwki". Faktycznie, jest nad czym tu myślec. Taaaka głębia. Wysiłek intelektualny jak studia medyczne. Powodzenia w publicznym objawianiu swoich przypuszczeń widzimisiów odnośnie do każdego odcinka z tysięcy. ["oh czemu kerem jest ślepy???" Ano temu, żeby się nie zaczęło w pierwszym odcinku i nie skończyło ślubem i wszyscy szczęśliwi w trzecim. Odcinków ma być tysiące a nie słownie:3, żeby wszyscy byli bystrzy, widzący i świadomi i mądrzy. W końcu aktorzy muszą mieć robotę, i operatorzy, fatalny muzyk i kamerzysta, jeszcze oh-byle jaki scenarzysta od absurdów osadzania baśni w realiach 21wieku, i wizażystki, stylistki, makijażystki, oświetleniowcy]. Naprawdę zbawisz świat jak Twój "intelekt" znajdzie odpowiedź na pytanie co powoduje amantem z telenoweli. I koniecznie musisz nam tu te emocje, bo przecież nie fakty oznajmić. Tylko po co? Same mamy swój intelekt i możemy sobie przypuszczać, snuć domysły. Zajmij się robotą, konkretami i faktami, wynajdź lek na raka, zajmij "intelekt" nauką tysiąca stron podręcznika a nie telenowelowego scenariusza, nie snuciem domysłów. Do tego nie potrzeba intelektu. Ani oświecania innych. Bezproduktywnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SlodkaZmijka

Onur jest postacią jednocześnie pociągającą i w pewnym sensie fascynującą, bo ponoć większość kobiet ma w sobie coś ze zbawicielek :) I wiele chciałoby go wyprowadzić na dobrą drogę :P Poza tym Halit Ergenc jest całkiem-całkiem, jak sobie przypomni, że potrafi grać :)

Korekta

Wiesz co, zajmij się wyłącznie filmami Tarkowskiego, może uznasz to za Twój poziom. Tak się składa, że jeśli chodzi o ten świetny skądinąd portal, to fora seriali, a telenowel w szczególności, zaczynają być jedynymi, na których można normalnie pogadać o bohaterach, ich uczuciach, o tym, co nimi kieruje, co myślą i kiedy myślą. A nie tylko do napisania "hehehe, średni filmi" albo "dno, koniec tematu". Przeszkadza Ci to - nikt Ci nie płaci, żebyś to czytał, zawsze można omijać.

littlelotte52996

Niestety Korekta nie toleruje rozmów o uczuciach bohaterów i o tym co nimi kieruje, ponieważ według niej: "Lepiej używać umysłu do "ogarniania" biegle języków obcych a nie zastanawiać się co i jak robi i dlaczego akurat tak a nie inaczej jakaś wykreowana na szybko na fali popularności innej tureckiej telenoweli postać" :P

SlodkaZmijka

Ja tam się i uczę języków, i oglądam serial. Odradza się raczej nauki języka obcego 24 godziny na dobę, mamy ewidentny przykład, że niektórym to szkodzi :P

littlelotte52996

haha :) Nam daje takie rady, a sama "używa swojego umysłu" do podejmowania rozważań na temat wyglądu zewnętrznego głównych bohaterów hmmm :) Według niej ten serial "To są absurdalne niedorzeczne byle jakie bzdury pisane na kolanie i w równie żałosny sposób kamerowane.", których nie mamy prawa komentować, ale sama przyznała tej produkcji 8 pkt, hmm bardzo ciekawe :)

Korekta

Patrząc na twoje wypowiedzi śmiem twierdzić, że nie masz pojęcia czym jest intelekt. To już jest fakt, a nie tylko moja opinia.
Mogę pisać o moich przypuszczeniach i o wszystkim co mi się podoba, jeśli dotyczy to serialu. Od tego właśnie jest forum, bo zdaje się, że tego akurat nie wiesz.
Będe się zastanawiać nad czym chcę i pisać na ten temat choćby po każdym odcinku.
Jak ci nie pasuje to żegnam, siłą nikt cię tu nie trzym i raczej nikt za tobą nie zatęskni.
Poza tym w twoich nudnych wywodach dostrzegam taką głębię, że szok. Pewnie długo nad tym myślałaś.
Po co zaśmiecasz forum takimi bzdetami. Sama sie zajmij robotą,a nie pisz bzdur albo lepiej idź poszukaj swojego zaginionego intelektu

ocenił(a) serial na 6
madzik_867

Onur napalił się jak szczerbaty na suchary na miejscu Szehe w tej windzie dostałby ode mnie w twarz. Co on sobie myśli, że raz się zgodziła to może traktować ją jak szmatę bo będzie na każdą jego propozycję? Teraz 300 a potem 500 itd. jeśli chce to niech agencje towarzyską odwiedzi a nie wykorzystuje swoją biedną pracownicę. Odcinek nie mógł mi się odpalić bo miałam problem z wtyczką ale jak widać już go rozwiązałam.

Cherry21

Wyglądało jakby tym razem chciał ją już tylko przelecieć, w tym wypadku jego chęć "przetestowania" jej moralności zeszła na dalszy plan. Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. Bezczelny jest i tyle.
PS Cherry21 Widzę, że koleżanka Korekta znowu swoje, tym razem zacytowała i Twoją wypowiedz dotyczącą Kerema, niedługo nic już tutaj nie będzie można napisać (oczywiście poza skomentowaniem wyglądu bohaterów) :D :P

ocenił(a) serial na 6
SlodkaZmijka

Może i tak chociaż z mojej strony myślę, że to coś więcej. Brakuje mi bliskości kobiety i chyba sam się w tym wszystkim pogubił z jednej strony jej pragnie i kocha ale z drugiej proponuje jej za to kasę. Jedno jest pewne normalne to to nie jest ale już niedługo sprawy się wyprostują kiedy Onur pozna intencje Szehe.

Cherry21

Moim zdaniem on jest zbyt dumny, żeby przyznać, że się na serio zakochał i mu zależy. Poza tym - z jednej strony widzi, jakim ona jest świetnym fachowcem (aż do przesady miejscami, czasem nie wiadomo, jakim cudem ta firma funkcjonowała bez Szeherezady ;)), a z drugiej jest "jak wszystkie inne kobiety" (w jego oczach, prawdaż), bo poleciała na kasę, a przynajmniej jemu się tak wydaje.

A tak nawiasem mówiąc - ile kobiet by mu wskoczyło do łózka bez mrugnięcia okiem, gdyby obiecał 150 tys. dolarów?

Cherry21

Racja, widać,że mu mało po tamtej jednej nocy. Pewnie gdyby chciał to odwiedziłby agencje i z pewnością zapłaciłby mniej niż 300 tysięcy :D
ale domyślam się,że zależało mu konkretnie na szeherezadzie :) a nie żadnej innej.
Swoją drogą musiał być naprawde napalony skoro chciał tyle kasy zapłacić.
Też się dziwię,że nie dostał po twarzy. To było wredne,ale przynajmniej przeprosił

madzik_867

Mysle, ze Onur boi sie wlasnych uczuc do Szeherezady. Boi sie zaangazowac. A, ze Szeherezada przespala sie z nim za pieniadze to on tymbardziej nie wie co robic czy myslec. Moze jego propozycja do Szeherezady to desperacja? Mysle, ze jakby nia gardzil to by ją zwolnil a z drugiej strony jego uczucia nie pozwalaja mu na to

mania19

Nie zwolniłby jej, bo jest na tyle rozsądny, że zdaje sobie sprawę, jaki z niej świetny fachowiec. On się tak miota między uczuciem, które do niej żywi, a uczuciem, które żywi do wszystkich innych kobiet.

littlelotte52996

dobrze wie,że jak ją zwolni to się więcej nie zobaczą,więc raczej nie brał tego pod uwagę
w 4 odc chyba,jak się pokłócili i ona chciała złożyć wymówienie to on jej powiedział,że nikt jej nie prosi by odeszła,więc już wtedy nie chciał dać jej odejść
gdyby naprawde chciał to dawno by się jej pozbył

madzik_867

Moim zdaniem on jest raczej zakochany niż napalony, gdyby był napalony to poszukałby sobie klubu nocnego, pewnie niejedna chętnie by mu pomogła za kwotę o kilka zer mniejszą. On totalnie nie rozumie kobiet, większość to dla niego zło wcielone, a tu pojawiła się jedna, do której czuje jakby coś więcej. Ale za cholewkę nie potrafi sobie z tym poradzić, wie, że ona "jest jak inne kobiety" i przespała się z nim dla pieniędzy, z drugiej strony ślepy nie jest, widzi, że naraz nie zaczęła jeździć super bryką ani nosić ekstra markowych ubrań, więc chyba tych pieniędzy potrzebowała w jakimś innym celu, tym bardziej że nie chce mu powiedzieć w jakim dokładnie.
Nie dostał po twarzy, bo jest szefem, a poza tym stali w ciasnej windzie, zazwyczaj ludzi się niewygodnie policzkuje tudzież bije w windzie.

ocenił(a) serial na 6
littlelotte52996

Dokładnie tak myśli jest też zrażony tym jak jego ojciec traktował jego matkę zdradzał itd. przez to jest do kobiet urażony. Dzisiaj przyszedł na kawę myślałam, że może wydusi z siebie coś więcej ale cisza. Fakt gdyby go spoliczkowała mógłby ją wyrzucić z pracy.

Cherry21

Jedno ale - niech oni przestaną bez przerwy podkreślać, jakim to Szeherezada nie jest genialnym architektem, bo zaczynam się już zastanawiać, jakim cudem ta firma funkcjonowała (i to jeszcze jak funkcjonowała!) bez jej światłych rad tudzież innowacyjnych pomysłów. Generalnie ona pracuje za cały zespół i to jeszcze przy dwóch projektach, to już powoli staje się śmieszne :/

littlelotte52996

Cos w tym jest. A jeszcze dodam, ze ten Karem to taki wkur....ony byl, ze myslalam, ze przylozy Onurowi albo na tej budowie go zepchnie. :) A juz nie wspomne o synu Burhana, matko co to za ciapa :D

littlelotte52996

Jakby mi ktos zaproponowal pieniadze za seks to nie patrzylabym czy to szef czy nie, tak bym strzelila z liscie, ze miesac by bylolalo :) Jak Onur patrzal dzis na Szeheresade to mialam wrazenie, ze chce sie na nia rzucic, calowac i milosc wyznawac :)

mania19

kto wie,może chciał :D
czasem tak na nią patrzy,że możemy się tylko domyślać o czym myśli :)

madzik_867

własnie :) nie lubie tego, gdy nie wiem co mysli bohater :) I troche mnie wkurza, ze Szeherezada tak przezywa ta propozycje Onura. Powinna uniesc glowe i z pogarda na niego patrzec no rozumiecie o co mi chodzi?

mania19

czasem lepiej nie wiedzieć co myśli bohater i się nad tym zastanawiać a nie jak w niektórych serialach jest to pokazane aż do bólu,jakby normalny człowiek nie mógł się tego domyślić
a tutaj,pewnie w dalszych odcinkach dowiemy się co sobie Onur myślał,będę do tego wracać chyba :)

nie wiem jakbym się zachowała na jej miejscu,cięzko powiedzieć czy bym umiała zrobić tak jak piszesz

madzik_867

Ja się nie spodziewałam, że Halit Ergenc jest tak dobry aktorem, prawdę mówiąc :) On ma chyba wyrzuty sumienia, i to spore, a z drugiej strony kompletnie nie potrafi ocenić Szeherezady.

littlelotte52996

wyrzuty to on dopiero będzie miał jak się dowie na co jej te pieniądze były :)
i słusznie

użytkownik usunięty
madzik_867

nie mogę się doczekać odcinka w którym się o tym dowie..i jego miny :))) wtedy akcja zacznie się rozkręcać :)

To chyba juz w poniedzialek :-)

użytkownik usunięty
madzik_867

naprawdę? o to szybko leci :)
widziałam po turecku ale wiadomo.. nic nie rozumiem więc można się tylko domyślać.. ale jego wytrzeszcz oczu mówi wszystko :D

a masz linka do tej sceny? :D

użytkownik usunięty
mania19

niestety nie mogę wklejać linków bo jestem nowym użytkownikiem filmwebu.
wpisz w youtube: binbir gece 6 bolum tek parca
to jest początkowa scena zaraz po czołówce :)

To nie tylko nowi nie mogą wklejać linków, FW blokuje linki jak chce :D

Widzialam :) Czekam az zobacze to po polsku bo nic nie rozumiem :)

mania19

Na daily jest ta scena z angielskimi napisami :) http://www.dailymotion.com/video/x23kjys_1001-nights-english-subs-4th-video-43-o nur-sehrazat-endless-love_shortfilms

madzik_867

Na pewno sie dowiemy :)

No mi moja duma nie pozwolilaby zachowac sie inaczej jak z pogarda :)

mania19

Nie, nie rozumiemy chyba :) Bo gdyby mi ktoś zaoferował 300 złotych za seks - to też niewątpliwie walnęłabym z liścia i ani się zastanawiała. Ale ona
a) nie mogła mu przyłożyć, bo jednak chce zachować pracę, ma ku temu powody,
b) on jej nie zaoferował 300 zł, tylko 300 tys. dolarów - sumę za którą przeciętny i nieprzeciętny Polak, a przypuszczalnie również Turek, sfinalizowałby wszystkie swoje marzenia i plany, o kosztującym krocie leczeniu chorego na białaczkę synka nie wspominając.
Ona jest zrozpaczona, bo nie chce, żeby ktokolwiek myślał o niej w ten sposób, a już na pewno nie szef, z którym jednak musi na co dzień pracować. A co, jeśli ten się wygada i dowie się pół firmy (jak to w firmach, gdzie wszyscy się znają)? I nagle wszyscy zaczną ją postrzegać jako panienkę lekkich obyczajów? Ona jest zbyt dumna, żeby mieć to gdzieś.

littlelotte52996

Ja uwazam, ze mogla mu przylozyc bez wzgledu na wszystko :) Mysle, ze i tak by jej nie zwolnil. W koncu i tak sam ją przepraszal za swoja oferte

ocenił(a) serial na 6
mania19

Otóż to na jej miejscu dałabym się wtedy odwieźć Keremowi a nie wiecznie się zadręczać tym co zrobiła :)

Cherry21

Mi sie Kerem nie podoba :)

ocenił(a) serial na 6
mania19

Nie mówię, że mi się podoba po prostu Onur miałby za swoje i kipił z wściekłości, że kolega interesuje się Szehe i tak będzie między nimi ostro :)

Cherry21

Fajnie by było, gdyby tak zrobiła, ale ona jest na to zbyt delikatna. Ona nie przywykła do tego typu gierek, szkoda, że Onur tego nie dostrzega.

ocenił(a) serial na 6
mania19

On już od kilku odcinków pożera ją wzrokiem no cóż im dalej w las tym będzie mu coraz trudniej. Jak się tak na nią dzisiaj patrzył tymi swoimi blue eyes to nie wytrzymałam i buchnęłam śmiechem. Ma facet coś takiego w tych oczach, że można odlecieć, w tej limuzynie jak jechali to też na nią zerkał. Poza tym w końcu podczas kręcenia tej telki główni bohaterowie zakochali się w sobie.
Co do syna Burhana wiem, to ciepłe kluchy ale jeszcze was zdziwi co wywinie Fusun chociaż pewnie się domyślicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones