PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Zrobiłem sobie przerwę i teraz oglądam od 77 odcinka. Moje odczucia:
Goku stał się po prostu psychopatą. Tylko walka i walka. Co z tego, że skazał na śmierć wszystkie wszechświaty. Już Piccolo Daimao chcąc niszczyć wszystkie dystrykty w drodze losowania zachował się bardziej ludzko. Wiem, że to tylko "bajka" - bo już nawet nie anime. W anime, które ja znam Goku i wszyscy inni wojownicy zajęli by się eksterminacją tych wszystkich nowych bogów i ich aniołów, bo to oni stanowią realne zagrożenie. Jest to jednak nieważne bo Goku po swojej brawurowej wycieczce w przyszłość sprowadza do siebie jeszcze jednego masowego mordercę, który ma tyle rozumu co dwulatek. Co to za problem - przecież są przyjaciółmi. Zeno i Goku do spółki odpowiadają za masowe mordy. Goku nie jest już obrońcą wszechświata. On na wszystko sprowadza zagładę.
DBS było, jest i będzie jednym wielkim nieporozumieniem

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Jak czas znajdę to dojdzie do spotkania . Nie narazie nie mam na to czasu . Wejdź prosze na mego bloga , i znajdź wpis ; Niespodzianka dla fanów Dragon balla !!! I skomentuj prosze materiał który tam dałem

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Uwzględniając że dbs zbiera krytykę , co jest zrozumiałe dla mnie . I nie potrzebnie sie przypiąłem tutaj [ soory ] .

Tworze uniwersum Star Boll , i akcja będzie mieć miejsce po pokonaniu buu . I będe sie starał wprowadzać , to czego w dbs brakuje ; Większa brutalność i więcej krwi i dłuższe walki .

ok ? Ale według tego co jest na filmwebie napisane , Akira nie jest reżyserem dbs , tylko gościu Kimitoshi Chioka

ocenił(a) serial na 10
Gokussb

Sory nie chodzi o Star Boll a Star Ball , takie tworze uniwersum . Osobiście uważam że ; w dbs zawiera brutalność i krew i dłuższe walki . Ale skoro krytycy uważają ze tego jest mało , będę sie starał więcej tego wprowadzić , w Star Ball .

ocenił(a) serial na 10
Green_5

I jeżeli to prawda że Kimitoshi Chioka reżyseruje dbs , to krytyka powinna spaść na niego, a nie na Akire Toryiame .

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Jak cie poznam przy realnym [ ewentualnym ] , spotkaniu ?

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Będę przebrany za klauna... ty serio pytasz...? Jak będziemy mieli się ustawić to się zgadamy na priv/zdzwonimy.

Niestety, czytając twoje najnowsze posty i np. to, że uważasz, że 3/4 to jest mniejszość ( o zgrozo! ), jestem przekonany, że Twój wiek nie przekracza 12 lat. Tak więc do spotkania może dojść jedynie jeśli przedstawisz mi dowód na pełnoletność.

ocenił(a) serial na 10
Green_5

A co mogło by cie przekonać,że jestem starszy,niż myślisz ?

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Co do twego pytania ; Pytałem na serio . Ponieważ trzymam sie zasady , której wpoił mi mój tato .

ocenił(a) serial na 3
kilik17

Witam, chciałem tylko napisać, że obejrzałem odcinek 92 i mózg mi krwawił. Jak można tak zj#@!%ć serię?! Poziomy mocy to jakaś kpina i potwarz dla oglądających i orientujących się w uniwersum Dragon Balla! Nie dość, że Gohan NAGLE dostał muskulatury i z ci*y zrobił się w kilka godzin mystic, androidy na luzie walczą z ssjb to jeszcze w najnowszym odcinku jakieś bachory z innego świata, karykatury Saiyan, przemieniają się w parę sekund w ssj, bo ku%#a czują MROWIENIE NA PLECACH! SZCZYT! BRAWO TOEI ANIMATION! BRAWO AKIRA! Jeszcze brakuje by Frieze wzięli tam, do tego karnawału spier%$#enia, który wkoło umiera i zostaje wskrzeszony. Jeszcze się dobrym stanie (NA BANK) i zapomni, że to przez Goku i Vegetę został z ręką w nocniku i za ich sprawą wisi na tym piekielnym wesołym drzewie. Oglądam to gówno z sentymentu do starego db i dbz, nawet gt było w miarę ok i po to, aby móc z czystym sumieniem krytykować tego raka dbs.

ocenił(a) serial na 3
nikifor92

PS. Tak, to masochizm ale obejrzę to dziadostwo do końca i potem powiem wszystkim gimbusom, którzy to chwalą, że tak, obejrzałem całą gównianą serię super i, że są fanatycznymi debilami, skoro usprawiedliwiają ten zamach na dzieciństwo!

ocenił(a) serial na 2
nikifor92

Właściwie już nie wypowiadam się na temat DBS, ponieważ przestałem oglądać. Błędy się tylko powielają i jest coraz gorzej.
Gokussb strzeże dzielnie wszystkich tematów DBS kopiując swoje (lub kradzione) komentarze gdzie tylko się da. Spodziewaj się szybkiego kontrataku.
Nie wiem o co chodzi z tym mrowieniem, ale pewnie się okaże że poziom SSJ to jeden z symptomów świerzbu u Sayan, a Brolly był najsilniejszy bo był za głupi żeby się podrapać. Nie liczę na cuda, ale oby najmniej takich kwiatków w przyszłości
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 3
nikifor92

To 'mrowienie' to nowy wymysł twórców z ostatniego odcinka. Dosłownie tak zostało to nazwane - 'dziwne mrowienie na plecach' ku@#a mać. Nie zdziwiłbym się, gdybyś faktycznie miał rację z tym świerzbem, wszystko jeszcze możliwe. Wkur$%#nie sięgnęło zenitu, wszystko mi jedno co się wydarzy :).

Pozdro!

ocenił(a) serial na 2
nikifor92

Czyli śmierć Kuririna i zniszczenie C16 zostały już zepchnięte do śmieciarki. Nawet nauki Vegety podczas turnieju 6-7.

ocenił(a) serial na 3
kilik17

W punkt. Lepiej nie można tego ująć.

ocenił(a) serial na 10
nikifor92

kolejny hejter dbs . Cały ten temat to wysyp troli

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Na kij się wpieprzasz ze swoimi pięcioma groszami? Kogo obchodzi co masz do powiedzenia? Ignoruję Cię, nara.

ocenił(a) serial na 10
nikifor92

To temat publiczny

ocenił(a) serial na 8
nikifor92

Właśnie jest twoim problemem to, że oglądasz z sentymentu.

ocenił(a) serial na 3
fanfilmow231

A WIĘC TO TAK! Teraz będę mógł żyć spokojnie.

ocenił(a) serial na 8
nikifor92

Patrząc na sposób w jaki piszesz komentarze nie sposób z Tobą dyskutować. Wyzywasz fanów serii od 'fanatycznych debili'. Jesteś zwykłym burakiem i tyle. Opinia takich jak Ty się kompletnie nie liczy.

ocenił(a) serial na 3
fanfilmow231

Ok. Pozdrawiam w takim razie.

PS. Gratuluję szybkiej reakcji.

ocenił(a) serial na 8
nikifor92

Bawi mnie jak ktoś się uważa za ważnego i jego opinia za jedyną słuszną. Takie to urocze.

Wybacz, ale w przeciwieństwie do niektórych nie śledzę codziennie portalu czy aby ktoś mi nie odpisał. Mam poważniejsze sprawy niż hejtowanie anime i obrażanie ludzi.

ocenił(a) serial na 3
fanfilmow231

1. To już Ty powiedziałeś. Ale ok, pasuje mi to.
2. Często korzystam z tego portalu i muszę Ci powiedzieć, że po prawej, u góry strony jest nazwa użytkownika, a po najechaniu na nią 'powiadomienia'. Nie sposób tego nie zauważyć. No i polecam czasem zajrzeć.
3. Gdybyś faktycznie cenił swój czas, to urwałbyś temat komentarzem z 3 lipca, zamiast odpisywać osobie, z którą nie sposób dyskutować i którą uważasz za buraka. Bądź konsekwentny w tym co piszesz.

użytkownik usunięty
nikifor92

Geniusz się trafił od siedmiu boleści ,zachowaj swe rady dla siebie

ocenił(a) serial na 3

Przybijcie sobie piątki chłopaki i odpuście. Bez odbioru.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Studio Toei Animation podważyło decyzje Akiry od samego początku ,i wprowadzili własne pomysły ,więc do nich kieruj swe żale.

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Dawaj adres, uruchamiam japońskiego translatora i zara piszę!

ocenił(a) serial na 10
nikifor92

Poszukaj Toei Animation na Facebooku tam mają swoją strone .

ocenił(a) serial na 8
kilik17

Dragon Ball jest historią, której głównym tematem jest walka, więc ciężko wymagać od głównego bohatera, by owej walki nie pragnął xD

ocenił(a) serial na 10
zielonykojot

Racja w 100 % . Autor tematu sobie inaczej wyobrażał ,nową serie DB . A kiedy jego wyobrażenia sie NIE urzeczywistniły , wylewa żale jak tu .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Chcieliśmy czegoś, co będzie o wiele lepsze niż GT, czegoś co może nawet przewyższy Z... No ale dostaliśmy coś zupełnie innego, więc oczekiwania nie tylko autora, lecz także 3/4 fanów się nie spełniły.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Cóż skoro 3\4 fanów nie jest zadowolonych z dbs , to i tak nie jest większość tylko mniejszość . Prościej mówiąc ; jednym dbs sie podoba drugim nie .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Tym co są z dbs zadowoleni np ja , to godnie ta seria GT zastąpiła .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Wiesz na czym polega główny problem ,odnośnie dbs ???????? . Taki że hejterom jak ty ,wydaje sie że krytyka tego nowego dbs ,ma logiczne podstawy i słuszność . A tak wcale NIE jest .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Że co???DBS to nie kanon??Ten pan jest śmieszny.Człowieku niektórzy oglądają DBS z sentymentu.A to że dbs nie ma krwi to wina Toei.A jeśli chcesz wiedzieć czemu bo w Japonii DBS. leci gdzieś rano.I co ciekawe każdy odcinek jest na bieżąco konsultowany z panem Akirą.I to on maczał w tym genialnym anime palce.Po prostu on chciał żeby ta seria była bardziej łagodniejsza.A co do Goku że jest debilem to nie prawda.Goku jest po prostu sobą tylko że tu jego charakter został obrócony o 180 stopni.A jeśli nie lubisz takiego anime polecam ci obejrzeć Danshi Koukousei no Nichijou.A i potwierdzam seria DBS godnie zastępuje GT.Gdzieś mi się obiło o uszy że polsat 2 ma emitować po japońsku z lektorem w wersji uncut pierwszego Dragon Balla.I tu mam pytanie do pana od kanonu.A myślisz czemu znowu jest hajp na DB i gadżety???Najpierw pomyśl co piszesz a później to pisz.Bo tacy hejterzy zostaną zniszczeni w pył przez fanów.

ocenił(a) serial na 10
kevinek

Według tutejszych hejterów jak autor tematu , dbs to NIE kanon . I mam nadzieje że ukaże sie dużo gadżetów z DB . I ja do hejterów NIE należę

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

1. 3/4 to nie mniejszość.
2. Mówisz, że żadne hejtowanie Super nie ma logicznych podstaw? Jeżeli tak, to bronienie DBS również.

ocenił(a) serial na 2
Goku_from_DBZ

Błagam cię, przestań się z nim kłócić. Próbujesz dotrzeć do kogoś kto uważa, że:
a. jeden jest większe od trzech;
b. u bohatera tęcza we włosach jest "klasykiem nowych czasów";
c. transformacja w legendarnego wojownika (z której inspirację zaczerpnęła niejedna manga) która została sprowadzona do jednego z objawów choroby zmian skóry, co jest doskonałym i logicznym wyjaśnieniem.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Naprawde myślałeś że , w twoim wątku GokuDBZ kłóci sie ze mną ??? Twoja logika, jest tu mylna całkowicie . Twój lament w którym , wyraziłeś niezadowolenie na dbs ma tylko 19 łapek w górę .

A to żaden dowód,że ta seria jest beznadziejna . I wątpię że kumpli znajdziesz którzy, podzielą twe rozczarowanie na dbs .

ocenił(a) serial na 2
Gokussb

To otwórz własny wątek, załóż sobie 20 fikcyjnych kont i wygraj ze mną na te łapki skoro o to masz taki ból czterech liter

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Nie chce mi sie zakładać 20 fikcyjnych kont . Co do własnego wątku to je założę ale nie teraz . O demnie masz łapkę w dół

ocenił(a) serial na 3
Goku_from_DBZ

Na tym forum, czy w tym wątku są pewne osoby, które nie rozumieją, że każdy (nawet wg. tych osób tzw. "hejter") ma prawo wejść na stronę i znaleźć ODPOWIEDNI temat, by wyrazić swoje niezadowolenie czy zażenowanie nowym Dragon Ballem. Nie kumają, że ta seria może się po prostu nie podobać i te właśnie osoby zamieniają się w trolli, bo wszystko co napiszesz będą przeinaczać i wmawiać Ci, że jest na odwrót nie popierając swoich odczuć żadnym sensownym argumentem. To jest jak rzucanie grochem o ścianę, pisanie z dziećmi, które nie rozumieją podstaw sensownej konwersacji. Lepiej olać, niż karmić trolle.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Twierdzisz że 3\4 to nie mniejszość ? Zabawny dowcip . To już jest twoja sprawa ,że za dbs nie przepadasz . Ale szczerze wątpię byś z autorem tematu , i tutejszymi hejterami na tą serie znalazł kumpli którzy podzielą te niezadowolenie . Lamenty autora tematu , mają tylko 19 łapek w górę . To żaden dowód poparcia , że dbs jest do bani .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

3/4 = 75%, jak masz 3/4 ze 100, to masz mniej niż ten, co ma 1/4, czy więcej?
Mało gdzie znajdziemy? Znam 4 osoby oglądające Super i jedna z nich daje 7/10, reszta poniżej.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nie wiem skąd takimi danymi dysponujesz ale ; błędne są .

Zresztą nie ma sensu tego ciągnąć .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Z lekcji matematyki w 1 klasie podstawówki.
Wreszcie coś mądrze powiedziałeś - koniec kłótni.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Zresztą to ty tą kłótnie zacząłeś więc , ty jesteś wpełni winny . Autor tematu zauważył to wcześniej, ale ty nie uwierzyłeś dzieciaku .

Kumpli i tak nie znajdziesz którzy jak ty dbs gardzą .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Kończę właśnie kłótnie, a ty mnie zaczynasz wyzywać od dzieciaków? Pokazujesz, jak bardzo dorosły jesteś.
No masz rację, nie znajdę nigdzie... Poza światem realnym.
Kończę tę kłótnię.
Miałem zamiar wcześniej, ale odpowiedziałem ostatni raz na twoje wyzwiska.
Żegnam.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Pierwsze słyszę aby nazywanie kogoś dzieckiem np ciebie , podpadało pod wyzwiska .

Zresztą myśl sobie co chcesz droga wola żegnam

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Za konon nie uznosz, ze ślunska czy może z Podhala?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones