PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Zrobiłem sobie przerwę i teraz oglądam od 77 odcinka. Moje odczucia:
Goku stał się po prostu psychopatą. Tylko walka i walka. Co z tego, że skazał na śmierć wszystkie wszechświaty. Już Piccolo Daimao chcąc niszczyć wszystkie dystrykty w drodze losowania zachował się bardziej ludzko. Wiem, że to tylko "bajka" - bo już nawet nie anime. W anime, które ja znam Goku i wszyscy inni wojownicy zajęli by się eksterminacją tych wszystkich nowych bogów i ich aniołów, bo to oni stanowią realne zagrożenie. Jest to jednak nieważne bo Goku po swojej brawurowej wycieczce w przyszłość sprowadza do siebie jeszcze jednego masowego mordercę, który ma tyle rozumu co dwulatek. Co to za problem - przecież są przyjaciółmi. Zeno i Goku do spółki odpowiadają za masowe mordy. Goku nie jest już obrońcą wszechświata. On na wszystko sprowadza zagładę.
DBS było, jest i będzie jednym wielkim nieporozumieniem

ocenił(a) serial na 10
spider621

Przesłałbym ci link z takim wzorem z dbs ale mam ten komunikat ; Niestety Twoja wypowiedź zawiera zewnętrzny link. Usuń go, aby opublikować wypowiedź. Dowiedz się więcej o zasadach publikacji postów w FAQ.

Poszukaj na Yutube Goku vs Hit . To powinno cie przekonać

ocenił(a) serial na 2
spider621

Bardzo dobry przykład. Chociaż ja osobiście najbardziej lubię to:

https://www.youtube.com/watch?v=xsalzwkykIg

Ciary mnie biorą na 1:15

ocenił(a) serial na 10
spider621

sprawdziłeś na Yutube Goku vs Hit ? Mi filmweb nie pozwala linków przesyłać . Jakby nie ten komunikat przesłałbym ci wzór z dbs

ocenił(a) serial na 8
kilik17

A skąd pomysł, że skazujemy się na katusze? Skąd wogóle pomysł o tym, że Twoja opinia jest w jakikolwiek sposób obiektywna i prawdziwa? Mi się podoba, innym też. Chętnie oglądam odcinki i dobrze się bawię. Osoby krytkujące DBS zawsze uważają, że ich opinia jest obiektywna i najwiecej znaczy. A to błąd - Wasza opinia znaczy dokładnie tyle samo, co opinia "fanboja" DBS.

ocenił(a) serial na 10
fanfilmow231

Racja w 100 %

ocenił(a) serial na 10
kilik17

Argumenty które tu podałeś krytyczne wobec dbs są wyssane z palca i wogóle, nieprzekonujące .

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Czytając twoje poprzednie komentarze widzę że jesteś ślepo zaopatrzony w kolorowe stworki z DBS nie serię EB, osobiście sam uznaję historię z Super za alternatywną gdyż cała ta magia towarzysząca Z zwyczajnie zniknęła. Wg mnie prawdziwą kontynuacją było GT które pewną cześć tego klimatu odziedziczyło po "zetce".

ocenił(a) serial na 10
DrDv12

Raczysz chyba żartować ? GT wogóle nie miało klimatu zetki ,ale masz prawo tak uważać . Zresztą mi seria super sie podoba i dla mnie przebija GT . Tu wcale nie chodzi o kolowe stworki, tylko o sa,mą radość powrotu DB po latach .

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Skoro twierdzisz, że GT jest gorsze od SUPER to proszę argumenty dlaczego tak twierdzisz, BTW argument, że większości się podoba nie jest argumentem, z tego co ja wiem to większość woli właśnie GT :P

ocenił(a) serial na 10
DrDv12

z chęcią podałbym ci te argumenty ale ; Nie uczynię tego . Nie dlatego że nie chce ,ale na twoim profilu nie masz ani jednej oceny np klasycznemu db czy dbs .

Podam ci te argumenty jak chociaż dasz ocenę klasycznemu db bądź dbs .

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

xD, to konto założyłem zaraz po zobaczeniu bzdur, które wypisujesz, również nie widzę potrzeby oceniania czegokolwiek

ocenił(a) serial na 10
DrDv12

Skoro tak do tego podchodzisz,nie podam ci argumentów . A jak chcesz je poznać ,to oceń chociaż klasyczne DB czy dbs .

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Ocenione, a teraz jakieś sensowne argumenty proszę, które mają DBS obronić, udowodnić że jest na takim samym poziomie co Z i dlaczego przebija GT

ocenił(a) serial na 2
DrDv12

Chyba się nie doczekamy (ja też czekam na sensowne argumenty).
To może coś na czas oczekiwania? Ja polecę do sklepu po chipsy, a ty rozdasz karty?
Pokerek, czy remik?
Przegrany ogląda DBS z lektorem Ivona.

ocenił(a) serial na 10
DrDv12

Nawet jeśli bym podał te argumenty, to nikła szansa jest aby przekonały was .

Pewnie wasza reakcja tutaj będzie ; hahahaha ale gadasz
głupoty . Nasze argumenty są prawdziwe i oparte na faktach . Żyjcie sobie w świadomości że ; Wasza logika jest słuszna .

Takich hejterów dbs trzeba unikać szerokim łukiem .

ocenił(a) serial na 5
Gokussb

Zamiast coś zakładać to po prostu to napisz, ciągle się próbujesz czymś usprawiedliwić. Prosiłeś o coś, ja to zrobiłem,
teraz twoja kolej i nawet nie próbuj się usprawiedliwiać

ocenił(a) serial na 10
DrDv12

Po 1 to nie jest moje usprawiedliwienie,tylko zdobyte doświadczenie .
Po 2 Owszem prosiłem cie byś podał mi wady dbs ,ale ; Twoi poprzednicy jak prosili mnie o argumenty i im podawałem . To ich reakcja była takla ; hahahaha ale gadasz
głupoty . Nasze argumenty są prawdziwe i oparte na faktach .

Jak zapewnisz mnie z tutejszymi hejterami,że nie pójdziecie w ślady swoich poprzedników ,którzy tak zareagowali . Podam te argumenty

ocenił(a) serial na 10
DrDv12

masz przykład post kolesia nikifor92

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Nie nazywaj każdego, kto czegoś nie lubi, hejterem.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Nie było to do ciebie więc,nie powinieneś sie mieszać.

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

"To temat publiczny", jak napisałeś...

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Tak . To teraz wiesz gdzie trzeba kierować, niezadowolenie odnośnie dbs ?W jednym z tematów uznałeś ze ; Akira zniszczył co stworzył , a to NIE jest prawda . Za uważane przez ciebie i paru tu użytkowników błędy w dbs odpowiada studio Toei Animation .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Gokussb jesteś beznadziejny w swoim toku 'rozumowania'. Ale jakie anime - tacy fani.

ocenił(a) serial na 10
nikifor92

A co bo jak ta seria dbs krytykę zbiera to ; Każdy powinien tą serią gardzić i db gt chwalić ? Jeżeli tak uważasz to twój tok myślenia jest beznadziejny , krytyka dbs NIE ma racjonalnych i logicznych normalnych podstaw .

Hejterzy dbs jak ty niech zatrzymają swoją logikę, dla siebie zamiast liczyć że zdobędą poparcie by jechać po tej serii dbs .

ocenił(a) serial na 10
nikifor92

wady seri gt
1 pan jako główna bohaterka [ zamiast niej goten powinien być głównym bohaterem ]
2 Gdzie sie podziali bohaterowie jak Picolo Yamcha tenszin
3 Zebranie smoczych kul bo od tego zależy przetrwanie Ziemi
4 Saga Baby mutanta to przesada na maxa ; Czemu goten padł jego pierwszą ofiarą ? I co sie stało pod czas tej sagi z tenszinem i yamchą .
5 Przemiana goku w dziecko to już przesada na maxa . I czemu pan nie poznaje odmłodzonego goku i uważa sie za dorosłą ?
6 I czemu pan wdarła sie pokrytemu na statek i wyruszyła z goku i trunksem w kosmos ?
7 Kiedy trunks chciał odzyskać klucz od statku , pan mu utrudniała chcąc uniknąć powrotu na Ziemie . Pózniej kiedy posłuchała rozmowe trunksa i goku aby wróciła na Ziemie , to sie popłakała co spowodowało, że trunks ją przeprosił i zmienił zdanie i nie chciała by wracała na Ziemie .
8 . Wątek gohana był rozwinięty w dbs i dbs , ale tu żadnej roli nie gra i dobrze .
9 Randka gotena zepsuta po pojawił sie baby mutant , no poprostu szkoda słów .
10 . I czemu pod koniec serii goku odlatuje na shen longu ? I czemu kryształowe wnikają w jego ciało ? I czemu pojawia sie goku junior ? .
11 pan miała spotkać sie z bishem . Ale do spotkania NIE doszło . Co już przegięciem, na maxa jest .
12 ujemna energia kryształowa kul to mierny pomysł .
13 Czemu baby mutant , użył kryształowych kul by odtworzyć rodzinną planete ? I czemu rodzice goku juniora ginął w wypadku samochodowym ? I czemu wogóle pojawia sie vegeta junior ? To już głupota totalna . do licha ciężkiego .
14 Czemu ubub nie zjawił sie by uratować goku , przed kulą nicości którą rzucił bayby mutant ?
15 I jak to możliwe że bayby mutant jak opanował vegete to był niczym machina wojenna ?
16 Klimat tej serii do niczego .

I jedyne plusy gt to goku osiąga ssj4 i udana muzyka . Więc nikt mi nie wpaja że dbs ma mnóstwo wad . A Db gt jest lepsze

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Do kilku twoich argumentów mogę się doczepić:
- Gohan został naukowcem, więc po co rozwijać jego wątek?
- o rodzicach Goku Jr nic nie było powiedziane w GT ( może w kinówce ), ale nawet jeżeli zginęli, to co w tym dziwnego? Goku prawie zmarł na wirus serca w Z.
- Goku Jr i Vegeta Jr to potomkowie Goku i Vegety, pojawili się, by pokazać, co się stało później z saiyanską krwią.
- Baby miał już całkiem dużą moc, a jak ogarnął Vegetę i wyzwolił swoją moc oraz całkowitą moc Vegety, to nie dziwne, że przewyższał Goku.
- Randka Gotena została zakończona, bo pojawiło się nienaturalne zagrożenie. Ja nie wiem jak ty, ale gdyby na mojej randce pojawił się kosmita, to chyba bym ją skończył.
- akurat wątek ujemnej energii Smoczych kul jest rozsądny: kule nie miałyby prawie żadnych minusów, byłyby OP, a tak mamy też pewne zagrożenia związane z ich użyciem.
Resztę w miarę uzasadniłeś.

ocenił(a) serial na 3
Goku_from_DBZ

A, jak chodziło u Uuba, to gdy Baby o mało nie zabił Goku, wtedy on był chyba nieprzytomny/pod kontrolą/zjedzony ( po połączeniu z Buu i krótkiej walce Baby odwrócił działanie jego promienia i zamienił Uuba w czekoladkę ).

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Owszem gohan został naukowcem , i nie ma co jego wątku rozwijać . Cóż skoro według ciebie ujemna energia kryształowych kul ,jest rozsądny to ok masz prawo do tego ,ale dla mnie to mierny pomysł . I takie sprostowanie randka gotena nie była zakończona ale przerwana .przez pojawienie sie baby mutanta .

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

Cóż ja nie pozwoliłbym aby ,kosmita przerwał moją randkę, z fajną dziewczyną . Stoczyłbym walke

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Dokładnie, więc argument z randką Gotena można wyciąć.

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

Coś Ci wytłumaczę gościu, czego widać nie zrozumiałeś odkąd zacząłeś wypowiadać się pod wpisami każdego z użytkowników, beznadziejnie i bezsensownie broniąc DBS. Ten temat powstał po to by niezadowoleni z serii, byli czy obecni fani dragon balla, mogli wyrazić frustrację, gniew i niezadowolenie. Ty im w tym przeszkadzasz. I powiem Ci szczerze, że wszyscy, którzy to robią tutaj (bo mają do tego święte prawo) mają Cię w głębokim poważaniu i to co masz akurat do powiedzenia. Zrozum wreszcie, że NIKT Cię nie przekonuje, że DBS to stek bzdur i zamach na poprzednie serie. NIKT nie każe Ci myśleć inaczej. Ale zauważ, że jesteś sam w tym temacie, że tylko Ty z aktywnych w tym wątku broni DBS. Tutaj to Ty jesteś trollem a nie inni użytkownicy, którzy piszą o negatywnych emocjach w temacie założonym właśnie po to by to robić. Bo gdzie indziej można? Na każdym forum znajdzie się taki Gokussb, który będzie pie%rzył farmazony, tylko po to by wku%#ić ludzi, którzy i tak są już wku%wieni ;). Weź gościu idź sobie stąd, zrób sobie herbatę czy tam co lubisz, odpal sobie swojego DBS i onanizuj się do niego ile chcesz ale ten temat i ludzi wypowiadających się w nim zostaw w spokoju. Miłego dnia, narka!

ocenił(a) serial na 10
nikifor92

Podałem ci tylko wady serii gt które ; Uważasz za farmazony ? No poprostu bomba !!! To twoje tłumaczenie jest bez sensu . Ja z duchem czasu ide i lubie dbs a nie jak, ci tutaj ; DBS To najgorsza seria . Chcesz sobie żyć w świadomości że dawne serie db lepsze to droga wolna , i twój wybór .

ocenił(a) serial na 2
Gokussb

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/39/2c/d7/392cd7d5760c92d351bd4214b2dc3 e70.jpg
Dobrej zabawy.

ocenił(a) serial na 10
kilik17

dzięki

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

A tu dalej trwa "dyskusja" :D

Gokussb - napisałeś x postów wyżej, że napiszesz zalety DBS. Bądź honorowy i zrób to, jeśli ktoś się z nimi nie zgodzi to przecież, jak sam ciągle powtarzasz, "jego wybór".
W całym temacie Twoimi jedynymi argumentami za DBS było:
1. Fabuła kręci się wokół Twoich ulubionych postaci
2. DB wróciło po latach więc trzeba się cieszyć
3. Większość uważa, że DBS jest super.

To niestety nie są ani racjonalne ani rzeczowe argumenty. Jak byś wymienił jakieś sensowne to może łatwiej nam by było zrozumieć Twój tok rozumowania, bo jak widzisz, ciężko nam się połapać w Twojej ścieżce logicznej.

Dla przykładu takich racjonalnych argumentów, może sam podam kilka, które świadczą o tym, że DBS jest marną serią... Przykłady świeże, również z najnowszego odcinka:

1. Caulifla osiągnęła postać SSJ w kilka sec... Goku trenował przez serię DB i część DBZ aby dojść tak daleko... czyżby Caulifla była zdolniejsza i potężniejsza niż Goku? Po za tym zdobyła SSJ wywołując SWĘDZENIE w na plecach!!! WTF? :O
2. Caulifla, chwilę później przeskoczyła na SSJ2 by odbić pocisk Kale (sic!)... WTF ? OMG! ;) bardziej ją plecy zaswędziały? W tym tempie za 2 odcinki osiągnie formę Rose :D
3. Tak jak napisałeś w GT fajną formą było SSJ4. W DBS bawią się w tęczę... Red(God), Blue, Black, Rose... co będzie dalej? Od ssj4 było czuć tą moc nawet przed TV.
4. Stadion na turniej buduje się ( nie do końca pamiętam ) 36 ziemskich godzin? W tym czasie Goku przeżył masę przygód. Gohan powrócił do dawnej formy a nawet ją przewyższył po kilku godzinach treningu z Picollo, ba! prawie dorównał Goku Blue!!! Boo zdążył schudnąć 200kg, utyć 200kg i zasnąć...
5. Goku musiał się przemienić w formę Blue aby powstrzyma kontrolowanego Muten Rōshiego :O WTF! wg. logiki Muten Rōshi jest miliony razy słabszy niż Goku Blue.

Tak więc ogólnie poziomy mocy w SDS były chyba opracowywane po wielkiej ilości sake.

Tak więc czekamy! :)

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Uważane przez ciebie błędy w dbs to są jej zaletami . Jest nowy klimat i lepiej przeprowadzone walki niż w db gt .

ocenił(a) serial na 3
Gokussb

On opisał błędy logiczne, które nie mogą być zaletami.
Ostatnia moja odpowiedź do ciebie.

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Jeśli przemiana w SSJ przez swędzenie pleców to dla ciebie zaleta, to jakakolwiek merytoryczna dyskusja z toba nie ma sensu.
Po za tym dalej brak argumentów = brak honoru, smutne.

ocenił(a) serial na 10
Green_5

To już twoja decyzja . Ale sama dyskusja w necie po przez pisownie , to żaden sposób na poznanie człowieka .

Trzeba sie realnie spotkać . Pewnie realnego spotkania sie boisz

Przekonany jesteś że , z mej strony brak argumentów ? Dobry dowcip .

Skoro cie nie przekonuje że w dbs jest nowy klimat i lepiej przeprowadzone walki, niż w db gt to masz problem ze sobą .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Ależ nie :) Chętnie się spotkam, powiedz gdzie i kiedy, ale pewnie uczciwie będzie w połowie drogi :)

Tylko jedno ważne pytanie, jesteś pełnoletni? Na 99% nie, więc za takie umawianie się, moge mieć spore problemy

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Mam na karku 30 lat i pół życia mam za sobą . Co do spotkania wszystko zależy czy mieszkasz w stolicy Polski . Ja nie dawno wróciłem z zagranicy , i mieszkam w wawie . Jeżeli mieszkasz po za wawą to bedzie problem ze spotkania . Ale znasz park królewski w wawie ? To tam moglibyśmy sie spotkać .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Tak mieszkam w Wawie i domyślam się, że mówiąc park królewski masz namyśli Łazienki?
Proponował bym jednak jakiś pub w centrum i zimne piwko ;)
Zapowiada się na ciekawe spotkanie ;]

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Wyjaw mi prosze ile ty masz lat . I co twego pytania ; Tak mam na myśli łazienki .

Podaj mi prosze nazwę pubu w centrum ,gdzie mogło by dojść do spotkania .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Cóż ja na karku 30 lat jeszcze nie mam. Ale bardzo niewiele brakuje ( niestety ) ;)

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Pub np. słoik, loft, pixel, wszystkie spoko, obok siebie i obok metra ;)

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

twoje jedyne argumenty przetoczyłem wyżej.
klimat jest nowy, wg. wszystkich poza tobą w tym temacie, zdecydowanie gorszy. Co do walk to większość jest lepszych w gt nie wspominając już o dbz. Nie, nie mam problemów ze sobą.
Jeśli uważasz, ze walki w dbs są lepsze to powiedz, która była najlepsza, a ja wskaże lepszą w GT.
Jeśli uważasz, że w DBS jest lepszy "nowy" klimat, przetocz rzeczowe argumenty, na które wszyscy z niecierpliwością czekami i które obiecałeś się przetoczyć. No chyba, że nie masz honoru.

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Np walka na turnieju wszechświatów Goku vs Hit była najlepsza . I jego nowa przemiana ssj blue + kaioken . I walka Future Trunks vs Zamasu x2 .

Nawet jeśli nikt prócz mnie ,nie uważa że walki w dbs są lepsze niż w db gt to mnie guzik to obchodzi .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Goku vs Hit to jedyna walka przy której można było poczuć trochę klimatu. Jego blue + kaioken, również był fajny, problem w tym, że akcja z nim trwała 20sec co całkowicie zepsuło resztę walki, która miła się toczyć na śmieć i życie. FT vs Zamasu uznam za żarto bo to kolejne 20 sec walki, tylko tym razem bez klimatu i sensu.

ocenił(a) serial na 10
Green_5

Potraktuj w takim razie dbs nie jako kontynuacje a filler ok ? . I skoro tak w czarnych barwach to widzisz , sam weś sie za tworzenie db . I wyślij swe pomysły do studia Toei Animation .

ocenił(a) serial na 4
Gokussb

Oczywiście, że traktuję dbs jako filler i tak jak większość prawdziwych fanów DB sprzed lat, nigdy nie zaliczę dbs do kanonu.

Co z naszym spotkaniem na piwko?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones