PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 449
ocen
2,8 10 1 35449
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Stary wątek się wyczerpał , więc zakładam nowy.

MarinaSamira

Dobrze by było, bo takie nudne wątki z nimi ostatnio , myślałem , że Ula zakręci się obok Miłosza, a ona się wzięła za starego dziada Arka :)

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Najfajniejszy tekst Jerzego o tangu: "Rondo-dondo w gumofilcach"

MarinaSamira

Rondo? Ja tam usłyszałem tango, tango :P hah xd

wiatriwoda

Niestety w sumie znów odcinek bez wielkiej historii.Na plus Michał i Zyta o poranku , w jakąś stronę to zmierz, nieźle zagrane, podobnie potem rozmowa z Sandrą w szpitalu i zakończenie z Zytą, które było dość naturalne. Najfajniejszy w tym był Stefanek , ale tragedii nie było. Na plus scena z Małgosią wieczorem i jakaś namiastka jej gry aktorskiej, bo Beata i Jasie w tej scenie dali radę. Ale reszta tych scen Jaśka i Beaty oraz Ramony i Małgosi i Adama niestety bardzo drewniane lub nudne , niewiele wnoszące-a akcja tak strasznie się wlecze-ciężko to zrozumieć. Zupełny brak dynamiki. Reszta wątków słaba-Aga i powrót do programu TV-bardzo dziś nudne sceny , podobnie Feli-Grabarzowa i administratorka-bez historii.

wiatriwoda

Tak, dobrze widzieć znów ich jakby razem tzn. Michała z Zytą. No i Stefanek :)) A ta grabarzowa, to już chyba całkiem ogłupiała! Jakaś klapa u Agi podczas tego nagrania heh. W ogóle to ich mieszkanie jest takie zimne jakoś i takie dziwaczne :P

Mateusz15401

Na razie bardzo słabo to mieszkanie pokazano. Grabarzowa jak może wykorzystuje Feliego , a on się daje :)

wiatriwoda

Odcinek na plus, lepszy niż ostatnio. Najlepszy dziś wątek Beaty i Małgosi-bardzo dobra scena Adama i Beaty, ten jawi się prawie jak mocny czarny charakter , zagrał to dobrze, podobnie jak Beata. Potem oczywiście były sceny z Małgosią-drewnem jak zawsze, ale napisane były ok. Podobnie późniejsze zdenerwowanie i telefon do Jacka oraz rozmowa Jaska z siostrą też na plus. Ponadto znów ten durny maraton , ale dziś sceny fajniejsze-Eli z Bożenką i Ulą-powiew starego Klanu, podobnie trening z seniorami Bożenki i wreszcie scena z Miłoszem i mocna końcówka z Kamą-info o pożarze -świetny pomysł-wyczuwam podpalenie -może chciałbym :)-zemsta Gerarda? Na plus Michał i Ela o Zycie i Edku , podobnie Zyta z kumami też w porządku. Nudnawa rozmowa Pawła z Agą i Oli z Ewą-ale nie tragiczne.

wiatriwoda

A no... może to i Gerard za tym stoi. Jeremiasz chciał być pro, ale nie wyszło mu hehe :P Najciekawiej to dziś Beata, Adam i Gośka, no i końcówka też.

Mateusz15401

Dawno nie było pożaru, to musiał w końcu być :D

ocenił(a) serial na 6
Mateusz15401

Brakowało mi tylko, żeby Beata strzeliła Adamowi z liścia. Kiedyś tak urządziła Julię, ale chyba starzeje się i braknie jej werwy.

wiatriwoda

Odcinek mocno wymieszany wątkami. Najlepszy Małgosią , dzięki Beacie szczególnie, poranna scena w domu Jacka, bardzo dobra z Elą na Sadybie i pomysł z detektywem też dobry-może Bogdan hah, na plus. Ponadto konsekwencje spalenia butku-czyli sceny na Sadybie, fajna scena z Norbim , a potem resztą młodej ekipy także na plus. Wyszło dość naturalnie i nie przegadane. No i zwrot w wątku Michała, dość dobra scena Zyty z matką oraz pojawienie się u Michała, kończy jakiś etap, przynajmniej na razie, do tego sprzedaż mieszkania. No i Graża i Poldek-czyli nuda , powrót Kaski niby na plus, ale w sumie nic szczególnego.

wiatriwoda

Kolejny raz taki miszmasz. Już prawie przysypiałem na scenie z młodą ekipą ;) i ich gadce - nie wiem czemu. Gdyby nie Beata u Jacka i później u Eli... A u Wandy i Zyty, to jedynie pomidorową zapamiętałem :P Mniam!

Mateusz15401

Dobrze , że dziś maratonu nie było :)

wiatriwoda

Odcinek dziś raczej nudny-szczególnie Feli i jego rozterki i scenki z Wacem i paniami, straszne to było. Podobnie Aga i spółka wraz z podopiecznym Oli. Na plus Ela i Michał na Sadybie o poranku, Beata z Piotrem o Małgosi i wizyta Jaśka u młodej. Był oczywiście nudny Poldek, watek parkingu chyba powiązany z Jurkiem , ale na razie tez nic ciekawego w sumie. Nawet wątek Kaski bardzo przeciętny, no i krótka scena Maćka.

wiatriwoda

Głupio, że Moni nie zobaczyła z kim przyszedł Feli. A Gośka z Jaśkiem nieźle dziś, no i Ela z Michałem. Ale reszta to nuuuda... :/

wiatriwoda

Nudny znów odcinek-Feli, Moni, Graża, Poldek, śmieszna Kaska, co raz bardziej dziecinny Maciek, Aga i Zosia , to raczej na minus. Na plus wątek podebrania pieniędzy przez Małgosię , choć dość karkołomnie zrobiony, ale zawsze coś na plus i do przodu, choć za wolno. Na drugi plus choć pojawienie się Manueli dla wątku Janusza-jakieś światełko lepszego wątku , choć i to nie jest pewne.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Akurat dzisiaj z Maćkiem i Kasią wyszło całkiem fajnie, lubię takie rodzinne sceny z kłótniami rodzeństwa.
Małgosia najlepsza dziś, bardzo rozszerzono jej wątek. Ta jej koleżanka gra fatalnie, prxy niej nawet Małgosia wychodzi dobrze.

elmoo_filmweb

Koleżanka dla mnie dorównuje Małgosi dla mnie drewnem -jakby ten wątek inaczej wyglądał jakby młoda aktorka , ale jakoś uzdolniona go zagrała, szkoda.

ocenił(a) serial na 4
wiatriwoda

Dodali drewno do drewna, żeby Małgosia na tle koleżanki nie wypadła zbyt blado.
Ona chyba naprawdę nie ma za grosz talentu, tyle lat przed kamerą i zamiast lepiej to coraz gorzej.

andre_

To jest jakiś ewenement.

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

Pewnie, super wreszcie, że pan Maciej pokazany i sceny pełne dynamiki z nim :) Spoko, że ten wątek sekty jest grany cały czas, ale widać, że niestety chyba idzie ku końcowi.

elmoo_filmweb

Przy Gośce i tej Laurze, Zośka to gwiazda ;)

Mateusz15401

Zdecydowanie, choć te ostanio durne sceny , nawet ona nie ratuje :)

wiatriwoda

Maćkowi to chyba nudno w domu ost. Ja nie wiem, po jaką cholerę Poldek tam się pchał do tej rady... jeszcze dziś ten sąsiad ;|Scenka z koleżankami Zosi głupawa dosyć - szczególnie ta cała Tosia.

Mateusz15401

Mam nadzieję , że Poldek będzie mieć jakieś kłopoty-bo tak wątek z kosmosu:)

ocenił(a) serial na 1
wiatriwoda

w tym serialu jest z kosmosu,niektóre wątki są pisane na siłe.

ocenił(a) serial na 6
lukasz16

No niestety to prawda, ale czasem są ciekawe, np. Daniel lub cała historia z Michałem i dziećmi.
Poza tym jeśli oglądałeś kiedyś ten serial, to wiesz, że prezentował się zupełnie inaczej.

wiatriwoda

Odcinek lepszy niż te ostatnio, było trochę więcej dynamiki i wyjścia na zewnątrz. Poranna kłótnia z Małgosią , teksty o złodziejce na spory plus, szkoda , że młoda nic aktorstwa się nie uczy. Dobre dość sceny Jaska i Ramony i Piotra i Beaty, ale oczywiście najlepsza scena końcowa w kinie-, była dość dynamiczna, miny , gra Beaty , Ramona-wreszcie. Ponadto rozterki Kasi , bo przynajmniej coś innego, nie porywały te sceny gra aktorką, ale OK, włącznie z szczęśliwym zakończeniem na koniec, choć perspektywy dobrego tu wątku na razie nie widać. Warto zwrócić uwagę też Manuelę-znów takie Klanowe imię :) , nowa miss Klanu jak dla mnie, ciekawy wątek z Januszem się szykuje i kłopoty dla Agi , która zyskała rywalkę, scena z Zosią w jej stylu, tak więc na plus. No i wątek Oli, dziś też trochę lepszy , wreszcie tajemnica podopiecznego wyszła na jaw, choć sceny z dziećmi trochę za długie. Generalnie dość słaby tydzień, zakończony dość dobrym odcinkiem.

ocenił(a) serial na 10
wiatriwoda

Heh... jak zwykle jaka ta Wawa mała. To samo kino i ten sam seans :D. Trochę to naciągane bo któraś para powinna się zczaić jeszcze przed seansem, że nie są sami no ale jak to w filmach bywa liczy się końcowy efekt. Co do Małgosi no to drewno straszne z niej rośnie.

wiatriwoda

No wreszcie odkryli to, że Jasiek i Ramona razem znów. Scena końcowa więc na plus, ale że akurat to sam kino, ten sam film ;|Olka dziś bardziej jako kurator, a nie... tylko, czy nie za bardzo czuła się tam jak u siebie trochu? Dominik jakoś na siłę próbował dobrze zagrać, ale wg mnie nic z tego nie wyszło. A z Gośką to samo jak zwykle ;)

Mateusz15401

Dość , że jedno kino, jeden film, parę ludzi na krzyż -takie rzeczy tylko w Klanie.

ocenił(a) serial na 3
wiatriwoda

Kiedyś sam siedziałem na sali filmowej
Chyba zacznę znowu Klan oglądać
Ostatni raz oglądałem jak Kryśka z USA wróciła

ocenił(a) serial na 4
giovanni50

Miałem kiedyś przyjemność oglądać film we dwoje w największej sali Multikina. I nawet usiedliśmy na swoich miejscach, a co ;) Porządek musi być :D

ocenił(a) serial na 3
giovanni50

I film wyświetlili? O.o Nie możliwe, jak kiedyś w moim miejscowym, jedynym kinie w mieście z jedną jedyną salką zebrało się mniej niż pięć osób, to seans odwołali. O.o

ocenił(a) serial na 3
Kandara

Ja byłem w multipleksie

ocenił(a) serial na 3
giovanni50

To tym bardziej jestem w szoku.

ocenił(a) serial na 3
Kandara

Kiedyś chciałem za małolata obejrzeć Glengarry Glen Rose + jeszcze jakaś para- i z seansu nici -Kino Ochota dziś OCH Teatr Krystyny Jandy


P.S.
W multipleksie byłem na kolejnej części Szybcy i wściekli
Cinema City Janki

ocenił(a) serial na 6
giovanni50

Na takim hicie byłeś tylko Ty? To z samego rana tam byłeś, bo wtedy najmniejsze tłumy.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Wakacje były

ocenił(a) serial na 6
giovanni50

Koniecznie zacznij, kilka scen na zachętę:
https://www.youtube.com/watch?v=QvIRXliXua0
https://www.youtube.com/watch?v=7YK31iRPW-Y
https://www.youtube.com/watch?v=nExhfDT20v0
https://www.youtube.com/watch?v=3tl4NQljnp0

wiatriwoda

Odcinek nawet na plus, choć bez szału/ Najbardziej dziś zaskakujący wątek Pawła i Juniora-dość fajne sceny w domu i nagły pomysł z oświadczynami-racjonalnie i realistycznie jakoś to szybko poszło, ale wątek w sumie dobry, bo coś się będzie działo, ciekawe co Wiga na to.Scena w jej domu, krótka , ale dobra dość , z lekkim humorem Juniora. Ponadto dobra scena na Sadybie Eli z Beatą i potem Jaska z Ramoną-choć wiele się działo tu. Nudnawy wątek u Graży, z Kaśką i Poldkiem i nieobecnym Maćkiem. N plus powrót Marty , szczególnie dobra scena Ula-Bożenka i lekki powrót do przeszłości, potem scena w telewizji też OK-wreszcie trochę gry Uli i dość fajna Marta, też bezwzględna. No i spotkanie z Arkiem-ok , ale on-masakra dalej.Ponadto Ola i Rafał o Szymczaku-dość nudnawe, scena w sądzie lepsza, bo bardziej dynamiczna.

wiatriwoda

Dla mnie spore zaskoczenie z tymi oświadczynami :) Powrót zołzy Marty na plus i jeszcze to, jak upokorzyła się przed nią Ula - nieźle. No i postawa Oli w końcu jakoś tak bardziej rozsądnie, z rozumem. Brakowało Maćka na kolacji znów ;))

Mateusz15401

Trochę z tymi oświadczynami za szybko pojechali, jeszcze jakby to kogoś młodego chodziło, no i przecież Paweł nie chciał niby się oświadczyć nie przez Juniora tylko przez swoje poglądy itp. Tak jakby scenarzyści nagle wymyślili, że idą w ślub , szczególnie , że ostatnio wątku było mało.

wiatriwoda

Noo, tak niż z d**y od razu wpadł na pomysł oświadczyn i do tego jeszcze junior. Paweł niedawno jeszcze jej co myśli w tej kwestii. Ale i tak fajnie, że są razem :))

Mateusz15401

Generalnie tak bo nie było pomysłów na ten wątek. Ciekawe czy szybko dojdzie do ślubu i czy go pokażą, mam nadzieję.

wiatriwoda

To już pewno tylko kwestia czasu.

wiatriwoda

Odcinek trochę przegadany. Paweł z Juniorem-dalej to jakieś tempo mało wiarygodne, Wiga jako tako na plus, rozmowa z Rosso i ta perła nawet też, to nawet pasowało. Ola i jej akcje z Szymczakiem , już nudnawe, ponadto rozmowy z Rafałem w sumie też. Na plus Michał w biurze i wizyta Sandry, powiązanie wyjścia ze szpitala Edka i Marysi dość pomysłowe, niestety znów podmieniony Stefanek, no i zaskakująca reakcja Wandzi na koniec, choć jako tako na plus. W porządku wizyta Ramony u Eli, i rozmowa Eli z Beatą, a potem jej telefon do Ramony, więcej pewnie jutro.

wiatriwoda

Końcówka odcinka fajna :) i sceny z Elą, Beatą i Ramoną - zmierza to ku jakiejś zgodzie w końcu. Nie wiem czemu tak podmieniają tego Stefanka. Przygłupie sceny Szymczaka i szopka w sądzie. Ciekawi mnie też, czy jakiś pomysł mają
na P. Hanię.

Mateusz15401

A na razie nie ma pomysłu, na razie jest stałą rozmówczynią Michała.

ocenił(a) serial na 6
Mateusz15401

W najbliższym czasie zapowiadają się same pojednania. Pawełek z Wigą, Beata z Ramoną, Zyta i teściowie z Michałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones