Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:27
Film

The Nine Lives of Christmas

2014 1 godz. 26 min.
6,1 992
oceny
6,1 10 992
323
chce zobaczyć
{"id":"719824","linkUrl":"/film/%C5%9Awi%C4%99ta+z+pazurem-2014-719824","alt":"Święta z pazurem","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/98/24/719824/7767815.2.jpg"}
Po adopcji bezpańskiego kota Zachary poznaje Marliee, która uświadamia mu, że życie single nie jest tak przyjemne, jak myślał. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Święta z pazurem
Święta z pazurem (2014) Zwiastun nr 1 (polski) 1:27
Święta z pazurem | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2014 | Film Mailee studiuje weterynarię i wierzy, że po studiach odnajdzie miłość swojego życia. W tym samym mieście żyje też Zachary, przystojny ale cyniczny strażak, który szczerze gardzi miłością i ślubami. Trójkąta dopełnia Ambrose, miejscowy bezdomny kot, z pewnymi planami co do dwójki. Odkąd zostaje przygarnięty przez Zachary’ego, nic już nie jest takie, jak przedtem. Wyjątkowa miłość do zwierząt i seria zwariowanych zdarzeń zbliżą Maille i Zachary’ego do siebie w przepięknej aurze Świąt.

Mailee studiuje weterynarię i wierzy, że po studiach odnajdzie miłość swojego życia. W tym samym mieście żyje też Zachary, przystojny ale cyniczny strażak, który szczerze gardzi miłością i ślubami. Trójkąta dopełnia Ambrose, miejscowy bezdomny kot, z pewnymi planami co do dwójki. Odkąd zostaje przygarnięty przez Zachary’ego, nic już nie jest takie, jak przedtem. Wyjątkowa miłość do zwierząt i seria zwariowanych zdarzeń zbliżą Maille i Zachary’ego do siebie w przepięknej aurze Świąt.

na podstawie
studio
Hallmark Channel, The
data produkcji
2014
tytuł oryg.
The Nine Lives of Christmas
inne tytuły
Święta z pazurem Polska
Więcej...
W scenie otwierającej film wóz strażacki, który wyjeżdża z remizy nie ma żadnego węża na platformie.
W scenie finałowej, w ujęciach zza Marilee jej włosy są włożone za uchem. W ujęciach obejmujących jej całą twarz, włosy zakrywają uszy.
Film kręcono w Fort Langley (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych