Nie wiesz co obejrzeć?
Masz ochotę na coś ciekawego, ale nie wiesz na co?
A może po prostu nie wiesz co Ci się spodoba?
Losuj
Określ kryteria

Co prezentuje sekcja VOD na Filmwebie?

To, co znajdziesz w tej sekcji, zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, strona została bowiem zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Wybierając swoje ulubione VOD, znajdziesz tu informacje o produkcjach dostępnych w ofertach interesujących Cię serwisów. Dzięki funkcji tylko "Chcę zobaczyć" bez trudu wyszukasz produkcje, na które czekasz, a zaznaczając opcję "Ukryj obejrzane", odfiltrujesz pozycje, do których obecnie nie chcesz wracać.

Sekcja została podzielona na pięć zakładek.

Popularne – znajdziesz tu produkcje, które wzbudzają największe zainteresowanie użytkowników Filmwebu. Każdego dnia na liście pojawiają się nowe pozycje. To najlepsze miejsce, by sprawdzić, które tytuły cieszą się obecnie największą popularnością.

Nowe – to lista bieżących premier, dzięki niej dowiesz się, jakie tytuły trafiają do oferty dostawców VOD każdego dnia.

Najlepsze – w tym miejscu dowiesz się, które produkcje dostępne na VOD są obecnie najlepiej oceniane. Znajdziesz tu zarówno oceny społeczności Filmwebu, jak i opinie uznanych krytyków. Jeśli jesteś zalogowanym użytkownikiem, poznasz również oceny swoich znajomych.

Wkrótce – zawiera informacje o produkcjach, które niebawem mają trafić do oferty serwisów VOD.

Darmowe – dzięki tej liście dowiesz się, które produkcje można obejrzeć legalnie i bez żadnych opłat. Korzystając z dostępnych filtrów oraz opcji sortowania znajdziesz tytuły odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom.

Jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, ale nie możesz zdecydować się na konkretny tytuł, sekcja VOD zawiera również narzędzie, które podpowie, co warto aktualnie obejrzeć. Możesz zdać się na ślepy los lub zdefiniować kryteria, które musi spełniać poszukiwana produkcja.

Jakie VOD-y zawiera porównywarka Filmwebu?

W sekcji VOD znajdziesz informacje na temat oferty następujących serwisów: Netflix, HBO Max, Canal+ Online, Disney+, Premiery Canal+, Player, TVP VOD, Amazon Prime Video, SkyShowtime, Viaplay, Chili, Play Now, Apple TV (iTunes), Polsat Box Go, Loomi, Apple TV+, VOD.MDAG, Pięć Smaków, Nowe Horyzonty VOD, Pod Baranami, MOJEeKINO, Ninateka, Cineman, VOD.pl, Entclick, Play Kraków, Katoflix, Outfilm, 35mm.online, WFDiF, PlayStation Plus Video Pass, DAFilms.

Czym jest Amazon Prime Video?

Amazon Prime Video oferuje nielimitowany dostęp do setek filmów, seriali i programów. Po wykupieniu subskrypcji z jednego konta może korzystać maksymalnie sześć osób. Każda z nich posiada indywidualny profil, który pozwala na personalizowanie usługi.

Co można oglądać na Amazon Prime Video?

Oferta serwisu składa się z wielu filmów, seriali i programów telewizyjnych. Zawiera ona zarówno powszechnie znane tytuły kinowe i telewizyjne, jak i unikalne produkcje oryginalne, dostępne wyłącznie na platformie. W ramach samego Prime Video, subskrybenci otrzymują dostęp nie tylko do popularnych tytułów Amazon Originals jak chociażby: Jack Ryan, The Boys, The Expanse, Fleabag czy The Grand Tour (motoryzacyjne trio - Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May dawniej występujące w Top Gear), ale również darmowe gry i dodatki do takich gier jak: Apex Legends, Fortnite, Overwatch, GTA Online czy Fifa jako zawartość usługi Prime Gaming.

Ile kosztuje Amazon Prime Video? Ceny pakietów i okres próbny

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego. Po jego upływie dostęp do serwisu wymaga wykupienia subskrypcji Amazon Prime, która w Polsce kosztuje 10,99 PLN miesięcznie lub 49 PLN rocznie. W ramach subskrypcji użytkownik otrzymuje:

 • nielimitowany dostęp do wszystkich produkcji oferowanych w serwisie Amazon Prime Video;
 • dostęp do usługi Amazon Prime Gaming, która oferuje m.in. darmowe gry PC, dodatkową zawartość w wybranych produkcjach oraz darmową subskrypcję kanału Twitch ($4.99);
 • darmową dostawę wybranych produktów z oferty sklepu Amazon.

Jak i gdzie mogę oglądać zawartość Amazon Prime Video?

Produkcje z oferty platformy można oglądać na stronie primevideo.com lub w aplikacji Prime Video dostępnej na następujących urządzeniach:

 • urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i iPad OS;
 • przystawki z systemami Android TV oraz Apple TV;
 • przystawki Fire TV i Fire TV Stick;
 • urządzenia Amazon Echo z ekranem (np. Echo Show, Echo Spot);
 • tablety Amazon Fire;
 • wybrane modele telewizorów marek LG, Panasonic, Samsung oraz Sony;
 • konsole PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S;
 • komputery osobiste z systemami Windows 10 i 11 oraz Mac OS 11.4 lub nowszym.

Usługa umożliwia jednoczesne oglądanie na maksymalnie trzech urządzeniach. Dla większości urządzeń Amazon Prime oferuje jakość obrazu odtwarzanego Ultra HD oraz dźwięk przestrzenny Dolby Atmos w systemie 5.1.

Jak pobrać aplikację Amazon Prime Video?

Aplikację na urządzenia z systemem Android można pobrać ze sklepu Google Play.

Wersja na urządzenia z systemami iOS, iPad OS, Apple TV oraz MacOS dostępna jest w sklepie App Store. Użytkownicy komputerów z systemem Windows 10 i 11 mogą ją pobrać ze sklepu Microsoft Store.

Jak założyć konto na Amazon Prime Video?

Aby utworzyć nowe konto, przejdź na stronę primevideo.com i wybierz opcję Zaloguj się umieszczoną w prawym górnym rogu. Następnie kliknij przycisk Utwórz konto Amazon. Wypełnij wymagane pola i ponownie kliknij Utwórz konto Amazon. Aktywuj swoje konto za pomocą wiadomości wysłanej na podany adres mailowy.

Jak anulować członkostwo?

Aby zrezygnować z subskrypcji, przejdź na stronę primevideo.com, następnie z rozwijanego menu w prawym górnym rogu wybierz opcję Konto i Ustawienia. W sekcji Członkostwo w programie Prime wybierz Edytuj na Amazon. Z menu na górze strony wybierz Zarządzaj subskrypcją Prime, a następnie Anuluj subskrypcję. Na kolejnej stronie potwierdź swoją decyzję.

Czy serwis posiada treści przeznaczone dla dzieci (bajki, seriale animowane)?

Serwis posiada odrębną kategorię zawierającą produkcje dedykowane dzieciom. Właściciel konta może także utworzyć indywidualne profile dzieci, w których wyświetlane będą wyłącznie przeznaczone dla nich treści.